Mecz Chojniczanka - Miedź ONLINE. Gdzie relacja LIVE?...

Mecz Chojniczanka - Miedź ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

Miedź Legnica

0

• 90+4. Koniec meczu! Chojniczanka Chojnice - Miedź Legnica 0:0!

• Niemal kopia sytuacji sprzed chwili i znów górą Łukasz Sapela!

• 90+2. Chojniczanka miała rzut wolny, ale bardzo dobrze w bramce interweniował Łukasz Sapela!

• Fabian Piasecki zmienia Jakuba Vojtusa.

• Fantastycznym uderzenie z dystansu popisał się Rafał Augustyniak, ale jeszcze lepszą interwencję zaliczył Radosław Janukiewicz!

• Groźne dośrodkowanie w pole karne Miedzi, ale żaden z zawodników Chojniczanki nie zamknął tej akcji.

• Tomasz Mikołajczak próbował wymusić rzut karny, ale sędzia nie dał się nabrać napastnikowi gospodarzy.

• Bardzo nerwowo jest na boisku w Chojnicach. Wydawało się, że faulowany był Przemysław Mystkowski, ale gwizdek sędziego Pskita milczy.

• Zaostrzyła się gra. Hubert Wołąkiewicz ukarany żółtym kartonikiem.

• Ależ pudło Bartulovicia! Skrzydłowy Miedzi nie trafił do bramki z kilku metrów! To powinna być bramka!

• To powinna być bramka dla Miedzi! Przemysław Mystkowski minął rywali i pięknie uderzył, ale Janukiewicz popisał się kapitalną interwencją!

• Żółtą kartką ukarany został Omar Santana.

• Koniec meczu dla Krzysztofa Danielewicza. Zmienia go Rafał Grzelak.

• Rafał Augustyniak zmienia Tamasa Egerszegiego.

• Bożić zbyt mocno zagrał do Vojtusa i napastnik Miedzi nie opanował piłki..

• Lepszy fragment gry w wykonaniu Chojniczanki, która dłużej utrzymuje się przy piłce na połowie Miedzi i stosuje pressing.

• Seria dośrodkowań w pole karne Miedzi, ale za każdym razem górą są obrońcy z Legnicy.

• Tomasz Mikołajczak zmienił Emila Drozdowicza.

• Mladen Bartulović zmienia Marquitosa.

• Kolejna żółta kartka dla gracza Chojniczanki - Jakub Bąk upomniany przez sędziego.

• Z dystansu uderzył Emil Drozdowicz, ale piłka poszybowała bardzo wysoko nad bramką Miedzi..

• Bardzo dużo niedokładności występuje w poczynaniach obu ekip. Żadna z drużyn nie umie dłużej utrzymać się przy piłce.

• Mystkowski wrzucił z rzutu wolnego, ale Bartczak uderzył głową nad bramką.

• Ładna akcja Franka Adu Kwame, który został sfaulowany przez jednego z graczy Chojniczanki.

• Miedź ruszyła z kontratakiem, ale dośrodkowanie w pole karne Chojnic dobrze złapał Janukiewicz!

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

• Jakub Bąk zmienia Jacka Podgórskiego.

• Koniec I połowy!

• Z dystansu uderzał Krzysztof Danielewicz, ale piłka minęła bramkę Miedzi.

• Mecz w Chojnicach stoi pod znakiem walki i..sporej niedokładności w obydwóch drużynach.

• Grzegorz Bartczak podłączył się do akcji ofensywnej swojej drużyny, ale przegrał pojedynek jeden na jeden z obrońcą Chojniczanki.

• Miedź stosuje pressing i Chojniczanka gubi się na własnej połowie, a także traci w prosty sposób piłkę.

• Faulowany został jeden z zawodników Miedzi i sędzia słusznie przerwał grę.

• Chojniczanka wychodziła z kontratakiem, ale Jacek Podgórski nie opanował mocnej piłki i grę wznowi Miedź.

• Miedź sprawia lepsze wrażenie i dłużej utrzymuje się przy piłce, ale dalej mamy bezbramkowy remis.

• Mamy pierwszą żółtą kartkę w meczu - Jacek Podgórski sfaulował i sędzia Pskit ukarał go żółtym kartonikiem.

• Kolejna próba gości - Omar Santana ponownie uderza na bramkę gospodarzy, ale piłka minęła poprzeczkę.

• Ładna akcja Miedzi. Wojciech Łobodziński zbiegł z piłką do środka pola i oddał uderzenie, które okazało się zbyt lekkie i nie zaskoczyła goalkeepera Chojniczanki!

• Bardzo pewnie w bramce zachował się Łukasz Sapela, który dobrze wyszedł do groźnego dośrodkowania.

• Szybka odpowiedź Miedzi! Omar Santana zdecydował się na uderzenie z dystansu, ale piłkę pewnie złapał Janukiewicz.

• Podgórski zagrał mocną piłkę w pole karne Miedzi, ale żaden z jego partnerów nie przeciął lotu piłki.

• Ostro potraktowany został Frank Adu Kwame, ale sędzia Pskit nie zdecydował się na pokazanie żółtej kartki graczowi Chojniczanki.

• Chojniczanka ruszyła z kontratakiem 3 vs 2, ale złe rozegranie i dobre ustawienie obrońców Miedzi zakończyło akcję.

• Zawodnicy Chojniczanki przejęli piłkę w środku pola, ale zagrożenie pod własną bramką wyjaśnili gracze z Legnicy!

• Na uderzenie z dystansu zdecydował się Wojciech Łobodziński, ale próba kapitana Miedzi była bardzo niecelna.

• Tamas Egerszegi dośrodkował w pole karne Chojniczanki, ale po zamieszaniu obrońcy gospodarzy wybili piłkę.

• Zakotłowało się pod bramką Chojniczanki! Z piłką ruszył Vojtus, który dośrodkował płasko w pole karne, ale Marquitos o centymetry się minął z piłką!

• Miedź miała rzut rożny, ale tym razem to Marquitos zbyt mocno zagrał i piłka opuściła boisko.

• Miedź ruszyła z kontratakiem, ale Wojciech Łobodziński zagrał zbyt mocno do Marquitosa i goście stracili piłkę.

• Piłka w bramce gości, ale sędzia Pskit słusznie odgwizdał pozycję spaloną napastnika gospodarz.

• Rozpoczynamy spotkanie w Chojnicach!

• Sędzią dzisiejszego spotkania będzie Paweł Pskit z Łodzik.

• Nice 1 liga gra już od wczoraj. Zagłębie Sosnowiec wygrało z Ruchem Chorzów 2:1, Stomil Olsztyn wygrał w Mielcu ze Stalą 3:1. Dzisiaj zakończyły się dwa spotkania - Odra Opole pokonała GKS Tychy 1:0, a Pogoń Siedlce wygrała w Niepołomicach 3:2.

• Przed własną publicznością Chojniczanka w siedmiu meczach zdobyła czternaście punktów, tylko raz przegrywając. Miedź to najlepiej spisująca się drużyna w meczach wyjazdowych - osiem gier i szesnaście punktów.

• Ławka rezerwowych Miedzi: Kapsa, Osyra, Augustyniak, Zieliński, Purzycki, Piasecki i Bartulović.

• Jak obydwie drużyny grały w poprzedniej kolejce? Chojniczanka bezbramkowo zremisowała z Chrobrym Głogów, a Miedź wygrała w Siedlcach z miejscową Pogonią 3:2.

• Dzisiejsze spotkanie to hit 16. kolejki Nice 1 ligi. Trzecia w tabeli Chojniczanka Chojnice podejmie na własnym boisku lidera - Miedź Legnicę.

• Tak prezentuje się wyjściowy skład Miedzi:

• W takim zestawieniu zagra Chojniczanka Chojnice:

• Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić naszą relacje LIVE z meczu Chojniczanka Chojnice - Miedź Legnica!

red

©Andrzej Banas / Polska Press

Chojniczanka Chojnice - Miedź Legnica ONLINE. W hitowym starciu 16. kolejki Nice 1 ligi Chojniczanka Chojnice podejmie Miedź Legnica. Spotkanie lidera z trzecią drużyną ligi zapowiada się emocjonująco!

Chojniczanka Chojnice - Miedź Legnica NA ŻYWO

Chojniczanka i Miedź Legnica staną się bohaterami najbardziej elektryzującego meczu 15 kolejki spotkań Nice I ligi. Na przeciwko siebie staną bowiem lider z wiceliderem. Na ten mecz z pewnością warto się wybrać.

Runda jesienna weszła w decydującą fazę i wynik rywalizacji obu drużyn może zaważyć o tym na jakich pozycjach drużyny spędzą zimę. „Chojna” przez sporą część sezonu otwierała tabelę Nice I ligi.

Ostatnia zadyszka i kilka gorszych spotkań sprawiło, że to podopieczni Krzysztofa Brede będą podejmowali szturm na pierwszą pozycję.

Miedź Legnica łączona jest z Lotto Ekstraklasą już od kilku sezonów. W ubiegły roku „Miedziakom” do awansu zabrakło zaledwie jednego punktu.

Przed meczem statystyki minimalnie przemawiają za drużyną trenera Dariusza Nowaka. W ostatnich 5 spotkaniach Miedź wywalczyła 10 punktów, „Chojna” w tym czasie zdobyła 8 punktów. Ponadto piłkarze Krzysztofa Brede zacięli się i w ostatnich 5 meczach strzelili tylko 4 bramki. Z Miedzią - choć będzie to trudne - muszą zagrać skuteczniej.

Początek spotkania w sobotę o godz. 16 na stadionie przy ul. Mickiewicza w Chojnicach.

TOP sportowy: zobacz hity internetu