Mecz Chojniczanka Chojnice - Podbeskidzie ONLINE. Gdzie...

Mecz Chojniczanka Chojnice - Podbeskidzie ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 22. kolejka
2017-03-18 17:45

Chojniczanka Chojnice

1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

1

• W drugiej połowie grająca w osłabieniu Chojniczanka nie zdołała obronić prowadzenia. Mecz był bardzo wyrównany i pełen kontrowersji. Momentami trudno nad tym spotkaniem było zapanować arbitrom, którzy opuszczali boisko żegnani okrzykami "drukarze, drukarze...". To na tyle z Chojnic, dziękuję za śledzenie relacji.

• Koniec meczu! Chojniczanka dzieli się punktami z Podbeskidziem.

• Moskwik ogląda żółtą kartkę za brzydki faul pod własnym polem karnym.

• Piłkę po dośrodkowaniu spokojnie łapie Rafał Leszczyński.

• Rzut rożny dla Chojniczanki. Być może ostatnia szansa na zmianę wyniku.

• Cztery minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

• Hanzel fauluje Mikołajczaka, za co otrzymuje żółty kartonik.

• Tomasza Mikołajczaka dopadł skurcz, na boisko wbiegła pomoc medyczna, lecz zawodnik Chojniczanki już zdolny do gry.

• Kieruzel wślizgiem wybija na rzut rożny piłkę wstrzeloną w pole karne przez bielszczan.

• Na zmianę zdecydował się także trener Piotr Gruszka. Za Bartłomieja Niedzielę na boisko wejdzie Łukasz Kosakiewicz.

• Boisko opuści także Szymon Lewicki, w jego miejsce pojawi się Bartosz Jaroch.

• Robert Demjan zmieni Tomasza Podgórskiego.

• Po zagraniu ręką przez zawodnika Chojniczanki goście rozpoczną z rzutu wolnego blisko narożnika.

• Łukasz Hanzel fauluje Tomasza Mikołajczaka w środkowej strefie boiska.

• Jacek Podgórski odbiera we własnym polu karnym piłkę Sierpinie. Bardzo ważna interwencja młodego zawodnika Chojniczanki.

• Jacek Podgórski napomniany żółtym kartonikiem za faul na Łukaszu Sierpinie tuż przy bocznej linii pola karnego Chojniczanki.

• Pierwsza zmiana w dzisiejszym meczu. Jakóbowski zastąpi Biskupa.

• Kieruzel z rzutu wolnego trafia w boczną siatkę!

• Ależ zamieszanie pod bramką Leszczyńskiego! Po strzale Rybskiego wydawało się, że piłka znalazła się w siatce, lecz zdaniem sędziego golkiper zatrzymał ją przed linią bramkową.

• Kieruzel napomniany za dyskusje z arbitrem.

• Kolejny faul Podgórskiego na Mikołajczaku. Tym razem sędzia sięga po żółtą kartkę dla zawodnika Podbeskidzia.

• Tomasz Podgórski fauluje Tomasza Mikołajczaka blisko środkowego koła. Od rzutu wolnego rozpocznie Grzelak.

• Jacek Podgórski zagrał w "uliczkę" do Jakuba Biskupa. Ten jednak nie zdołał opanować futbolówki i od autu rozpoczną goście.

• Chojniczanie nie potrafią się do końca otrząsnąć po utracie bramki. W ataku pozycyjnym Podbeskidzie, Chojniczanka nie potrafi przez dłuższy okres utrzymać się przy piłce.

• Błąd Kieruzela w obronie. Dwóch zawodników Podbeskidzia znalazło się przed bramkarzem Chojniczanki. Piłkę do pustej bramki wbił Szymon Lewicki i mamy wyrównanie!

• Dośrodkowanie Grzelaka nad poprzeczką przenosi Leszczyński.

• Od rzutu rożnego zaczną gospodarze. Na trybunach rozlega się głośne "jeszcze jeden".

• W pojedynku powietrznym ucierpiał Pietruszka. Potrzebna była pomoc medyczna, lecz zawodnik jest już zdolny do gry.

• Zaczynamy drugą połowę. Przy futbolówce goście.

• Zawodnicy już powoli wybiegają na murawę, za chwilę rozpoczniemy drugą połowę.

• Po czerwonej kartce dla Zawistowskiego wydawało się, że zdobycie bramki przez Podbeskidzie to tylko kwestia czasu. "Górale" atakowali zdecydowanie częściej od Chojniczanki, lecz to gospodarze tuż przed przerwą zadali zabójczy cios. Już za kilkanaście minut zapraszam na drugą część meczu!

• Sędzia kończy pierwszą część spotkania.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego blisko narożnika, na piłkę nabiega Jacek Podgórski i gospodarze na prowadzeniu!

• Pierwsza połowa potrwa minimum minutę dłużej.

• Hanzel przy linii bocznej podciął Mikołajczaka. Za chwilę z rzutu wolnego grę wznowi Marcin Biernat.

• Janota uderzył zza pola karnego, świetną interwencją popisał się jednak Budziłek i nadal na tablicy wyników mamy wynik bezbramkowy.

• Sierpina próbował uderzać zza pola karnego. Piłka po odbiciu od Rybskiego wyleciała jednak na rzut rożny.

• Michał Janota fauluje wyprowadzającego kontratak Tomasza Mikołajczaka. Sędzia pokazuje żółty kartonik.

• Warunki atmosferyczne dzisiaj bardzo utrudniają grę. Piłka po wybiciu przez bramkarza Chojniczanki niemal stanęła w powietrzu.

• Janota z około siedemnastu metrów uderzył tuż ponad poprzeczką!

• Po czerwonej kartce dla Zawistowskiego nieco zmienił się obraz gry. W początkowo wyrównanym meczu teraz zdecydowanie przeważają goście, lecz nie potrafią sforsować obrony gospodarzy.

• Lewicki w powietrznym pojedynku łokciem uderza Biernata, lecz sędzia ku wyraźnemu niezadowoleniu kibiców gospodarzy nie wyjmuje kartki.

• Złe dośrodkowanie w pole karne Chojniczanki. Piłkę przejmują gracze Podbeskidzia.

• Moskwik fauluje Mikołajczaka blisko linii bocznej na połowie gospodarze. Rzut wolny dla gospodarzy.

• Sierpina uderzył z daleka, piłka przelatuje minimalnie nad poprzeczką!

• Zawistowski od tyłu fauluje Tomasza Podgórskiego i wylatuje z boiska!

• Gumny fauluje Mikołajczaka na skraju pola karnego. Chojniczanka będzie miała dobrą okazję do zdobycia bramki.

• Próba kombinacyjnego rozegrania stałego fragmentu gry, jednak "Górale" nie zrozumieli się i futbolówkę przejęli gospodarze.

• Tomasz Podgórski próbował dośrodkować piłkę w pole karne, po nogach obrońców wychodzi ona na rzut rożny.

• Lewicki zagrywa ręką na własnej połowie, rzut wolny dla gospodarzy.

• Gumy znalazł się na świetnej pozycji, by dograć w pole karne z prawego skrzydła. Mimo dużej ilości czasu i miejsca dogrywa bardzo niecelnie.

• Grzelak wrzucił z rzutu wolnego do znajdującego się w polu karnym Rybskiego, jednak po raz kolejny w górze chorągiewka liniowego.

• Długie podanie do wbiegającego na wolne pole Janoty, sędzia odgwizduje jednak spalonego.

• Pietrusza wstrzelił piłkę w pole karne, lecz piłka nie znalazła adresata. Optyczna przewaga w pierwszych minutach meczu po stronie Chojniczanki.

• Ręką na własnej połowie zagrywał jeden z gości. Od rzutu wolnego rozpocznie Chojniczanka.

• Zaczynamy! Przy piłce Chojniczanka.

• Piłkarze już na murawie, za chwilę losowanie stron i zaczynamy!

• Garść przedmeczowych statystyk od EkstraStats: Statystyki przed meczem Chojniczanka vs. Podbeskidzie

• Obie drużyny rozgrzewają się na murawie, za dwadzieścia minut zaczynamy!

Gabriel Skoczeń

Mecz Chojniczanka Chojnice - Podbeskidzie ONLINE

Mecz Chojniczanka Chojnice - Podbeskidzie ONLINE ©Piotr Hukało / Polska Press

Mecz Chojniczanka Chojnice - Podbeskidzie ONLINE. Piłkarzy Podbeskidzia czeka wyjazd do Chojnic na mecz z obecnym liderem Nice I Ligi. Z pewnością nie będzie to dla bielszczan łatwe spotkanie, bowiem Chojniczanka zamierza przerwać złą passę meczów bez zwycięstwa w lidze i umocnić się na prowadzeniu w tabeli.

Chojniczanka Chojnice - Podbeskidzie ONLINE

Obie drużyny przystąpią to tego meczu w odmiennych nastrojach. Po ostatnim zwycięstwie nad Chrobrym Głogów, w Bielsku znów zaczęto wierzyć w powrót Podbeskidzia do dobrej gry. Z kolei Chojniczanka ma za sobą serię 4 remisów w ligowych spotkaniach z rzędu, w tym ten najbardziej bolesny z walczącym o utrzymanie Zniczem Pruszków, w którym to 3 punkty w ostatniej akcji meczu zespołowi z Chojnic odebrał bramkarz Pruszkowa – Piotr Misztal. Po takiej sytuacji nikogo w drużynie obecnego lidera I Ligi nie zadowoli kolejny podział punktów.

Podbeskidzie z pewnością chce powalczyć o kolejne zwycięstwo, jednak może się to okazać o wiele trudniejsze niż w poprzedniej kolejce. Mimo nie imponującego startu w rundzie wiosennej, Chojniczanka to wciąż rywal groźny, szczególnie w meczach u siebie. Wystarczy popatrzeć na statystyki z tego sezonu ligowego: 10 spotkań rozgrywanych w roli gospodarza, 5 zwycięstw, 5 remisów i żadnej porażki. Jeśli dodamy do tego podrażnioną ambicję piłkarzy po meczu ze Zniczem, zespól z Chojnic wydaje się być w tym spotkaniu zdecydowanym faworytem. Tym bardziej, że Podbeskidzie po spadku z Ekstraklasy nie odnalazło się w obecnych pierwszoligowych realiach.

O drużynie obecnie prowadzonej przez Jana Kociana można powiedzieć tyle, że gra bardzo przeciętnie, co skutkuje miejscem w tabeli bliżej strefy spadkowej niż podium. Nawet w wygranym ostatnio u siebie spotkaniu 2:1 z Chrobrym Głogów dało się zauważyć, że „Górale” mają spore problemy ze skutecznością. Wynik meczu mógł rozstrzygnąć się dużo wcześniej, gdyby napastnicy bielskiego zespołu wykazali się zimną krwią pod bramką rywali, natomiast we wcześniejszym spotkaniu nie skierowali piłki do siatki ani razu. Trzeba jednak dodać, że pozyskani zimą Haskić i Moskwik nie zawiedli, a ich gole pozwoliły na pokonanie Głogowian, co dobrze rokuje na przyszłość. Do tych mankamentów w ofensywie dochodzi fakt, że z powodu nadmiaru żółtych kartek trener Kocian nie będzie mógł skorzystać ze swych podstawowych obrońców, Jozefa Piacka i Damiana Chmiela. Ponadto kontuzje nadal leczą Marek Sokołowski, Adam Deja, Lubos Kolar czy Martin Baran. Odwrotnie wygląda sytuacja kadrowa Chojniczanki. Trener Piotr Gruszka będzie miał w sobotę do dyspozycji wszystkich swoich zawodników. Jan Kocian w rozmowie z oficjalną klubową telewizją tspodbeskidzie.tv przyznał, że absencja doświadczonego Piacka i Chmiela jest pechowa dla drużyny, ale zapewnił również, że ma przygotowane warianty na taką ewentualność i ma wierzy, że zmiennicy godnie zastąpią w składzie swoich kolegów.

Podbeskidzie i Chojniczanka dotychczas rozegrały między sobą tylko jedno spotkanie. W piątej kolejce rundy jesiennej „Górale” musieli na własnym stadionie uznać wyższość rywali, a jedynego gola w tym spotkaniu strzelił Michał Jakóbowski. Piłkarze z Chojnic w ligowej tabeli czują na plecach oddech GKS-u Katowice, który przed startem obecnej kolejki tracił do lidera jedynie 1 punkt. Z kolei Podbeskidzie ma świadomość, że pokonanie Chojniczanki na wyjeździe mogłoby być punktem zwrotnym w tym sezonie i dawałoby jeszcze cień nadziei na walkę o miejsca premiowane awansem do Ekstraklasy. Z pewnością jest to spotkanie ważne dla układu tabeli, a jakie będzie jego rozstrzygnięcie? Odpowiedź na to pytanie poznamy w sobotę. Początek meczu o godzinie 17:45, a poprowadzi go sędzia Zbigniew Dobrynin.

Mecz Chojniczanka Chojnice - Podbeskidzie TRANSMISJA TV:
Mecz Chojniczanka Chojnice - Podbeskidzie transmitować będzie stacja Polsat Sport. Na tekstową relację na żywo ze spotkania zapraszamy na GOL24.pl!

Nice 1 Liga. Kto wygra mecz Chojniczanka - Podbeskidzie?