Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Pogoń Siedlce

Chojniczanka Chojnice

2

Pogoń Siedlce

1

• Koniec spotkania! Chojniczanka Chojnice pokonała dzisiaj Pogoń Siedlce 2:1. Emocje były do samego końca. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live z 1. ligi.

• GOOOOL!!! SAM POSZKODOWANY WPISUJE SIĘ NA LISTĘ STRZELCÓW! POGOŃ PRZEGRYWA 1:2.

• Jeszcze będzie rzut karny! Tomasiewicz faulowany przez Kieruzela!

• Bardzo dobre podanie od Pogórskiego wykorzystał Rybski. Chojniczanka zgarnie dzisiaj komplet punktów.

• GOOOOOL!!! ANDRZEJ RYBSKI PODWYŻSZYŁ NA 2:0!!! JUŻ WSZYSTKO JASNE.

• Ostatnia zmiana w meczu. Za Biskupa pojawia się Jakub Mrozik.

• Przypomniał się w ofensywie Podgórski, oddał strzał, lecz niecelny.

• Kartka w kolorze żółtym dla Kosakiewicza.

• Za zmęczonego Grzelaka wchodzi Wojciech Lisowski. Gospodarze zamierzają dowieźć korzystny wynik do końca.

• Mają okazje do kontr chojniczanie, ale ewidentnie szwankuje rozegranie szybkiego ataku.

• Ostatnia zmiana u gości. Alban Sulejmani za Bajdura.

• Z rzutu wolnego Burkhardt, ale dobrze piąstkuje Budziłek.

• Patryk Mikita zastępuje strzelca bramki, Niedzielę.

• Spora przewaga Pogoni, która naciska coraz mocniej. Czy w ostatnim kwadransie goście zdołają wyrównać?

• Piękny strzał Kurbiela i jeszcze lepsza interwencja Budziłka! Klasa światowa,

• Dużo roboty z silnym Demianiukiem mają teraz obrońcy Chojniczanki.

• Piotr Kurbiel wchodzi za Rafała Makowskiego.

• I jeszcze jedna kartka - dla Demianiuka. Robi się nerwowo na boisku.

• Kolejna kartka, tym razem dla Chyły.

• Schodzi obrońca - Tomasz Lewandowski, a w jego miejsce pojawia się napastnik, Cezary Demianiuk.

• Burkhardt ogląda żółty kartonik.

• Coraz bardziej ofensywnie ustawiają się siedlczanie, którzy mocniej zamierzają szukać wyrównania.

• Pierwszy żółta kartka w meczu. Ukarany Jędrych.

• Z dystansu bardzo mocno kropnął Kryszak, ale zdecydowanie zabrakło precyzji przy tej próbie.

• Znowu Budziłek kapitalnie interweniuje po strzale Wrzesińskiego!

• Duże zamieszanie i mnóstwo szczęścia po stronie siedlczan. Sędzia zastosował przywilej korzyści, ale Grzelak uderzył niedokładnie.

• Wymarzona sytuacja zaprzepaszczona przez Biskupa! Doświadczony skrzydłowy Chojniczanki uderzył obok bramki, a to powinno być już 2:0!

• Grzegorz Tomasiewicz idealnie wystawił piłkę Gołębiewskiemu, lecz były napastnik Polonii Warszawa fatalnie spudłował.

• Zaczynamy drugą połowę. Bez zmian w obu jedenastkach.

• Koniec pierwszej połowy. Póki co Chojniczanka prowadzi z Pogonią Siedlce 1:0.

• Grzelak przytomnie przepuścił prostopadłe zagranie Kryszaka do Niedzieli, który mierzonym uderzeniem pokonał Misztala.

• GOOOOOOOOOL!!! 1:0!! NIEDZIELA STRZELCEM BRAMKI!!

• Tym razem skiksował Grzelak, a dośrodkowanie Jakuba Biskupa wybili defensorzy Pogoni.

• Bartłomiej Niedziela nie trafił czysto w piłkę. Goście zaczną od wrzutu z autu.

• Teraz próbował Daniel Gołębiewski, ale nad poprzeczką.

• Kontratak Pogoni po którym Wrzesiński znalazł się sam przed Budziłkiem. Bramkarz Chojniczanki zdołał sparować ostry strzał!

• Z ponad 20 metrów próbował zaskoczyć Rafała Misztal Zawistowski, ale to nie mogło się udać.

• Daniel Chyła zwija się z bólu. Sztab medyczny wbiega na murawę.

• Do piłki podszedł Marcin Burkhardt, ale uderzył... na aut.

• Przewracany przed polem karnym Michał Bajdur, będzie rzut wolny dla Pogoni.

• Nieporozumienie Budziłka z jednym z obrońców Chojniczanki bez konsekwencji. Tylko aut dla siedlczan.

• Kombinacyjna akcja Chojniczanki zakończona bardzo niecelnym strzałem z dystansu Pawła Zawistowskiego.

• Po raz kolejny skutecznym dryblingiem popisał się Podgórski, ale dośrodkowanie było już słabej jakości. Futbolówka spadła na górną siatkę bramki.

• Pierwszy kwadrans bardzo wyrównany. Było kilka dynamicznych akcji oraz strzały, ale bramkarze nie musieli się specjalnie wysilać.

• Czujnie w bramce Łukasz Budziłek, który nie dał się zaskoczyć niezbyt mocny uderzeniem, a przed momentem musiał interweniować poza szestnastką.

• Dla odmiany po drugiej stronie boiska na przebój poszedł Jacek Podgórski. Zwiódł kilku obrońców, ale zabrakło mu sił na mocniejsze uderzenie.

• Ładna, dynamiczna akcja Konrada Wrzesińskiego zakończona mocnym strzałem. Tuż nad bramką!

• Bardzo złe, za mocne dośrodkowanie Rafała Grzelaka z rzutu wolnego.

• Dwa rzuty rożne dla gości w krótkim odstępie czasu, ale bez zagrożenia dla graczy Chojniczanki.

• Pierwszy gwizdek arbitra, zaczynamy.

• Rezerwowi Pogoń: Przemysław Frąckowiak, Marcin Paczkowski, Daniel Dybiec, Piotr Kurbiel, Alban Sulejmani, Piotr Krawczyk.

• Rezerwowi Chojniczanka: Kamil Miazek, Wojciech Lisowski, Marcin Biernat, Jakub Mrozik, Irakli Meschia, Hieronim Gierszewski, Patryk Mikita.

• Siedlczanie natomiast w poprzednich trzech meczach zdobyli 9 punktów. Jest to historyczna seria podopiecznych Dariusza Banasika, gdyż Pogoń nigdy wcześniej nie wygrała trzech, kolejnych spotkań na zapleczu Ekstraklasy. Solidna postawa siedlczan pozwoliła im awansować na 8. miejsce w tabeli z dorobkiem 13 punktów. W 9. kolejce Pogoń ograła Chrobrego Głogów 2:0.

• Dzisiejszy mecz można określić jednym z hitów kolejnej serii zaplecza Ekstraklasy. Chojniczanie w obecnej kampanii przegrali zaledwie jedno spotkanie. Cztery zwycięstwa i cztery remisy robią ogromne wrażenie, a dobra dyspozycja przekłada się na ligową tabelę. Tam zespół z Pomorza plasuje się na 4. pozycji. Zespół Bartoszka jest niepokonany na własnym obiekcie, a owa seria ciągnie się jeszcze od poprzedniego sezonu i wynosi 10 meczów. W poprzedniej kolejce chojniczanie wygrali na wyjeździe z GKS Tychy 2:0.

• Piątkowy termin rozgrywania meczu Chojniczanka - Pogoń nie jest przypadkowy. Podopieczni Macieja Bartoszka we wtorek zmierzą się z krakowską Wisłą w ramach 1/8 Pucharu Polski.

• Witamy! 10. kolejkę 1. ligi zaczynamy w Chojnicach, gdzie miejscowa Chojniczanka podejmuje Pogoń Siedlce. Zapraszamy na relację na żywo.