Chojniczanka Chojnice 1 - 1 ROW 1964 Rybnik

Chojniczanka Chojnice

1

ROW 1964 Rybnik

1

• Koniec spotkania! Chojniczanka zremisowała z Energetykiem 1:1 i nie ma powodów do narzekań. Goście byli lepsi w pierwszej połowie, po przerwie mieli kilka piłek meczowych, lecz ostatecznie bramkę sami stracili.

• Na ostatnie sekundy Roland Buchała za Mariusza Muszalika.

• Jeszcze kartka dla Bałuszyńskiego.

• Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Mikołajczaka!

• Poszkodowany we własnym polu karnym Misztal, po czym doszło do małych przepychanek. Bramkarz Chojny musi skorzystać z pomocy służb medycznych.

• Trzy minuty doliczone.

• Zanosi się na podział punktów w Chojnicach, który byłby zasłużonym rozstrzygnięciem.

• Grzegorz Wojdyga wchodzi w miejsce Orłowskiego.

• Teraz kartonik dla Szarego.

• Mikołajczyk ostro potraktował Krotofila. Żółta kartka.

• Po dośrodkowaniu w pole karne, Chyła z bliskiej odległości wpakował głową piłkę do siatki.

• GOOOOOL!!! Daniel Chyła strzela na 1:1!

• Kartonikiem upominany Chyła.

• Schodzi Feruga. W jego miejsce Łukasz Bałuszyński.

• Raz jeszcze dobre piąstkowanie Kajzera po kornerze Chojniczanki.

• Mocne uderzenie Chyły i piłka zatrzymuje się do słupku! Ależ było blisko wyrównania.

• Jeden z graczy gości doszedł do strzału po rzucie rożnym, ale trafił w boczną siatkę.

• Mateusz Szatkowski zastępuje Cisse.

• Kurzawa do Kosteckiego, ale kapitan Energetyka minimalnie przestrzelił! Znowu zapachniało drugą bramką dla gości.

• Po dośrodkowaniu ze stałego fragmentu wypuścił piłkę Misztal, skończyło się na rzucie rożnym dla ROW-u.

• No i proszę! Mogło być już po sprawie! Idrissa Cisse strzelił w nogi Misztala!

• Starają się gracze Chojniczanki, ale rozważnie broni się Energetyk.

• Coraz więcej fauli. Bardzo zaostrzyła się gra. Zawodnicy obu zespołów nie przebierają w środkach.

• Brutalne wejście Feciucha, będzie żółta kartka.

• Świetna akcja rezerwowego Mikołajczaka! Rezerwowy Chojny przebiegł niemal pół boiska, ale zabrakło mu już sił, by mocniej uderzyć. Obronił Kajzer.

• W odpowiedzi centrostrzał Krotofila wylądował prawie w siatce Chojniczanki.

• A Tomasz Mikołajczak w miejsce Jakuba Mrozika.

• Dobra akcja Ostalczyką prawą stroną, ale nikt nie zdołał zamknąć ostrego dośrodkowania.

• Drugą połowę rozpoczęli goście.

• Maciej Ropiejko zastępuje Pawła Iwanickiego.

• Koniec pierwszej połowy. Chojniczanka przegrywa z Energetykiem 0:1.

• Kibice Chojniczanki niezadowoleni. Czy gwizdy pomogą piłkarzom gospodarzy?

• Kartka dla Mrozika.

• Udane piąstkowanie Kajzera po rzucie rożnym wykonywanym przez gospodarzy.

• Większą ilością zawodników stara się zaatakować Chojniczanka, ale niewiele z tego wynika.

• Feruga przypomniał się publiczności w Chojnicach. Przypomnijmy, że w barw Chojniczanki bronił w poprzednim sezonie, mocno przyczyniając się do awansu.

• Indywidualna akcja Ferugi, który wyprzedził obrońców i mocno uderzył. Piłka jeszcze zdołała odbić się od słupka.

• GOOOOOL!!! Daniel Feruga wpisuje się na listę strzelców!

• Ogromne zamieszanie w polu karnym gości, ale ostatecznie poradzili sobie z wybiciem piłki zawodnicy Ryszarda Wieczorka.

• Daniel Kutarba ukarany żółtą kartką.

• Bardzo aktywny jest dzisiaj Feruga, który wywalczył rzut rożny dla gości.

• Wrzutka w pole karne ROW-u, najwyżej wyskoczył Kajzer.

• Tym razem Orłowski doszedł do strzału, pięknie się złożył, ale znakomita interwencja bramkarza Energetyka ratuje przyjezdnych!

• Marcin Orłowski wychodzi na czystą pozycję, ale sędzia dopatrzył się spalonego.

• Jeszcze jedna próba zaskoczenia Misztala w wykonaniu Ferugi, jeszcze jedna spokojna obrona bramkarza.

• Leciutkie uderzenie po ziemi Daniela Ferugi, spokojnie interweniuje Misztal.

• Zbyt długie podanie w kierunku Chojniczanki, ale wyłapuje ją czujny Kajzer.

• Ni to uderzenie ni to strzał jednego z graczy Energetyk, piąstkuje futbolówkę Rafał Misztal.

• Sławomir Szary musi skorzystać z pomocy służb medycznych.

• Błąd w defensywie gości, zderzyło się dwóch obrońców ROW-u, którzy przez chwilę nie mogli się podnieść z boiska.

• Pierwszy strzał Chojniczanki w tym spotkaniu, bardzo niecelnie Jakub Mrozik.

• Piłkarze skupili się głównie na faulach. Sporo przewinień po obu stronach, ciągle czekamy na jakąś akcję podbramkową.

• Pierwsze minuty bez przewagi żadnego z zespołów. Dużo gry w środku pola i wzajemnego badania sił.

• Na trybunach dzisiaj ok. 700 kibiców, w tym 30-osobowa grupka fanów z Rybnika. Kibice gości wywiesili transparent "R. Wieczorek dziękujemy".

• Pierwszy gwizdek sędziego, zaczynamy.

• Rezerwowi Energetyk: Marcin Skrzeszewski, Mateusz Słodowy, Paweł Staniczek, Łukasz Bałuszyński, Marek Gładkowski, Mateusz Szatkowski, Roland Buchała.

• Rezerwowi Chojniczanka: Konrad Jałocha, Patryk Laskowski, Tomasz Mikołajczak, Artur Pląskowski, Maciej Ropiejko, Grzegorz Wojdyga, Karol Ziąbski.

• Niewątpliwie w Chojnicach oczy wszystkich zwrócone będą na osobę Ryszarda Wieczorka, obecnego szkoleniowca ROW-u, dla którego prawdopodobnie będzie to ostatni mecz w roli trenera pierwszoligowca z Rybnika. Nieoficjalnie mówi się, że Wieczorek przyjął ofertę jaką przedstawili mu włodarze Górnika i już od przyszłego tygodnia zastąpi w Zabrzu Adama Nawałkę, który kilka dni temu zrezygnował z prowadzenia Górnika na rzecz reprezentacji Polski.

• Chojniczanka i Energetyk ROW Rybnik w przeszłości mierzyły się ze sobą czterokrotnie, zaś dzisiejszy mecz będzie ich trzecią rywalizacją w tej samej lidze. W czerwcu oba kluby wspólnie wywalczyły awans na zaplecze Ekstraklasy. Bilans bezpośrednich spotkań przemawia jednak na korzyść rybniczan, którzy dwa razy wygrywali, raz zremisowali i raz przegrali z Chojniczanką.

• Witamy z Chojnic! Dzisiaj miejscowa Chojniczanka zmierzy się w pojedynku beniaminków 1. ligi z Energetykiem ROW Rybnik. Zapraszamy na relację na żywo.