Mecz Chojniczanka Chojnice - Ruch Chorzów ONLINE. Gdzie...

Mecz Chojniczanka Chojnice - Ruch Chorzów ONLINE. Gdzie relacja LIVE?

Chojniczanka Chojnice

4

Ruch Chorzów

3

• Koniec meczu! Po słabej pierwszej połowie, w drugiej piłkarze obydwu drużyn w pełni się zrehabilitowali. Po dramatycznej końcówce lepsza okazuje się Chojniczanka. Dziękujemy za śledzenie relacji, to na tyle z Chojnic.

• GOOOOL! Ależ odpowiedź Chojniczanki! Lisowski uderzał z daleka, piłka odbiła się od bramkarza i Jakub Bąk skierował ją do siatki!

• Goool! Mello dośrodkowywał z rzutu wolnego, do piłki dopadł Zawal i jest wyrównanie!

• Chwila nieuwagi obrońców Chojniczanki i Artur Balicki głową zdobywa gola kontaktowego!

• Dobre dośrodkowanie Ryczkowskiego strącone przez Hrdlickę na rzut rożny.

• Posinković uderzał z półobrotu zza pola karnego, lecz jego strzał o kilka metrów minął słupek.

• Danielewicz z rzutu wolnego z około 30. metrów uderzył wysoko nad bramką Hrdlicki.

• Mello ukarany za faul taktyczny na rozpędzonym Grzelaku.

• Ależ gol dla Chojniczanki! Grzelak dograł do Bąka, który pięknym strzałem z woleja nie dał szans bramkarzowi!

• Kolejna zmiana w Ruchu. Walskiego zastąpił Mello.

• Po raz kolejny piłka nie znalazła drogi do siatki z jedenastu metrów! Grzelak uderza w słupek.

• Kolejny rzut karny dla Chojniczanki, po raz kolejny w polu karnym faulowany Bąk.

• Słoma faulowany przez Lisowskiego przy linii środkowej.

• Pietruszka pomagał sobie ręką na własnej połowie.

• Gol dla Chojniczanki! Ryczkowski po serii zwodów wyłożył piłkę przed pole karne do Grzelaka, który strzałem z pierwszej piłki wyprowadził gospodarzy na prowadzenie!

• Potężny strzał Walskiego z kilkudziesięciu metrów poszybował minimalnie nad bramką gospodarzy.

• Danielewicz zagrał w tempo do Drozdowicza, lecz napastnika Chojniczanki uprzedził Hrdlicka.

• Lisowski dogrywał z prawej flanki, lecz znajdujący się w polu karnym Drozdowicz znajdował się na spalonym.

• Posinković uderza z 20. metra wysoko nad bramką Chojniczanki.

• Drozdowicz dopadł do piłki w polu karnym Ruchu i oddał bardzo niecelny strzał.

• Ostatnia zmiana w drużynie Krzysztofa Brede. Zawistowskiego zastępuje Danielewicz.

• Gol dla Chojniczanki! Adam Ryczkowski po rajdzie wzdłuż linii końcowej z ostrego kąta umieszcza piłkę w siatce!

• Hołownia wyłożył piłkę przed bramkę Janukiewicza, lecz nie znalazła ona adresata.

• Markowski uderzył głową ponad poprzeczką po dograniu Zawistowskiego ze stałego fragmentu gry.

• Walski napomniany za przewinienie na Zawistowskim.

• Groźna wrzutka w pole karne Chojniczanki, lecz futbolówkę wybija Markowski.

• W miejsce Drzazgi na murawie pojawił się Ryczkowski.

• Niesygnalizowany strzał Drozdowicza zza szesnastki bez problemu broni Hrdlicka.

• Walski wrzucał w pole karne z rzutu wolnego, futbolówka nie znalazła jednak adresata i wyszła za linię końcową.

• Urbańczyk nieprzepisowo zatrzymywany na własnej połowie.

• Gol dla Ruchu! Najpierw z wolnego uderzał Walski, piłka odbiła się od golkipera, a po chwili dobił ją Kacper Czajkowski!

• Walski zatrzymywany ręką przez Markowskiego. Rzut wolny dla Ruchu zza pola karnego Chojniczanki.

• Zawal niemal z linii bramkowej wybił strzał Drzazgi, lecz i tak nie byłoby gola - sędzia odgwizdał offside.

• Słoma po rajdzie lewym skrzydłem wrzucił w pole karne, lecz głową skutecznie interweniował Markowski.

• W przerwie mieliśmy także drugą roszadę w Ruchu - Komarnicki zastąpił Villafane.

• Z prawej flanki zbyt głębokie podanie w pole karne posłał Przybecki.

• Zaczynamy drugą część spotkania z nadzieją na lepszą grę ze strony obydwu drużyn. Od środka zaczęli gracze ze Śląska.

• Artur Balicki zastąpi po przerwie Bartosza Nowaka.

• Koniec pierwszej połowy, która nie stała na wysokim poziomie. Miejmy nadzieję, że w drugiej części meczu będzie lepiej, bo dużo gorzej już chyba być nie może.

• Czajkowski głową wybija wrzutkę Grzelaka.

• Faul Grzelaka na Walskim. W starciu tym bardziej ucierpiał jednak gracz faulujący.

• Korner dla Chojniczanki po tym jak Hołownia wybił futbolówkę spod nóg Bąka.

• Chojniczanka wznowi z rzutu wolnego po zagraniu ręką.

• Posinkovic faulowany przez Pietruszkę na własnej połowie.

• Drzazga wstrzelił futbolówkę z lewej flanki, Zawistowski dobrze złożył się do uderzenia, lecz jego strzał został zablokowany przez jednego z obrońców gości.

• Słoma dryblował w polu karnym gospodarzy, lecz skutecznie zatrzymał go Markowski.

• Posinkowic przechwycił słabe podanie Paprzyckiego na połowie Chojniczanki, lecz nie zdołała opanować futbolówki.

• Paprzycki napomniany żółtym kartonikiem za faul taktyczny.

• Drzazga dobrze wyłożył piłkę przed bramkę Hrdlicki, lecz skutecznością wykazała się obrona Ruchu.

• Bardzo słaby i niecelny płaski strzał Przybeckiego zza szesnastki.

• Posinkovic nieprzepisowo zatrzymywany przez Paprzyckiego przy linii bocznej na połowie gospodarzy.

• Bardzo niedokładne uderzenie kapitana Chojniczanki z kilkunastu metrów. Grę wznowi Hrdlicka.

• Strzał Zawistowskiego zza pola karnego także zablokowany. Kolejny rzut rożny.

• Bąk próbował dośrodkowywać spod linii końcowej, lecz zawodnicy Ruchu mu to uniemożliwili. Korner dla chojniczan.

• Groźny strzał Posinkovica z woleja broni Janukiewicz!

• Drzazga uderzał głową na bramkę Ruchu, lecz futbolówka minęła światło bramki.

• Wymuszona urazem zmiana w Chojniczance. Jakuba Biskupa zastąpi Rafał Grzelak.

• Kolejna doskonała szansa gospodarzy. Drozdowicz spod linii końcowej chciał wyłożyć piłkę przed bramkę Ruchu, lecz nie znalazła ona adresata.

• Drozdowicz stanął przed szansą na otworzenie wyniku, lecz dobrą interwencją na przedpolu popisał się golkiper przyjezdnych.

• Urbańczyk faulowany przez Drzazgę na połowie Chojniczanki.

• Wrzutka Biskupa poszybowała ponad bramką Hrdlicki.

• Walski faulował Biskupa w środkowej strefie boiska.

• Przybecki posłał miękkie podanie w pole karne, lecz nie znalazło ono adresata.

• Nowak uderzał po ziemi zza pola karnego gospodarzy, lecz jego słaby strzał poszybował obok słupka.

• Drzazga wbiegł w szesnastkę Ruchu, lecz przegrał w pojedynku fizycznym z Czajkowskim.

• Pietruszka posłał długą piłkę w pole karne, lecz nie znalazła ona adresata.

• Zawostowski uderzył z jedenastu metrów w prawy dolny róg, lecz doskonale wyczuł jego intencje Hrdlicka.

• Rzut karny dla Chojniczanki! Jakub Bąk pociągany za koszulkę w polu karnym gości. Przy piłce Paweł Zawistowski.

• Drozdowicz dośrodkowywał z prawego skrzydła, jednak obrońcy Ruchu zdołali wybić piłkę spod własnej bramki.

• Zaczynamy! Przy piłce grający w swoich tradycyjnych żółto-czerwonych strojach gospodarze. Goście dzisiaj zaprezentują się w biało-niebieskich trykotach.

• Zawodnicy pojawili się już na murawie, jeszcze tylko losowanie stron i zaczynamy!

• Znamy już składy obydwu zespołów. Chojniczanka rozpocznie mecz m.in. bez wyróżniającego się w ostatnich kolejkach Adama Ryczkowskiego, który dzisiejsze spotkanie rozpocznie na ławce rezerwowych. Dzisiejszy pojedynek będzie sędziował Piotr Idzik z Poznania.

• Witamy ze Stadionu Miejskiego w Chojnicach, gdzie już za 15 minut rozpocznie się mecz Nice 1 Ligi pomiędzy Chojniczanką i Ruchem Chorzów.

Tomasz Malinowski

Gazeta Pomorska

Mecz Chojniczanka Chojnice - Ruch Chorzów ONLINE

Mecz Chojniczanka Chojnice - Ruch Chorzów ONLINE ©Piotr Hukało

Chojniczanka Chojnice - Ruch Chorzów ONLINE. W niedzielę w meczu 6. kolejki Nice I Ligi Chojniczanka zmierzy się z Ruchem Chorzów. Czy po porażce z GKS-em Katowice Chojniczanka wróci do skuteczniejszej gry? Początek niedzielnego spotkania o godz. 17.

Chojniczanie meczem z Ruchem kończą serię trzech spotkań w 10 dni. Najpierw pewnie pokonali Podbeskidzie Bielsko-Biała 4:0, rozgrywając jedną z lepszych połów w historii swoich występów na zapleczu ekstraklasy. Potem po dużo słabszym meczu, ulegli GKS Katowice 0:1. Teraz czeka ich spotkanie z chorzowianami.

- Chcieliśmy zaskoczyć GKS wysokim podejściem, odbiorem piłki i skończeniem bramką - tłumaczył po meczu z katowiczanami Krzysztof Brede, trener Chojniczanki. - To nam się nie udało. Nie ustrzegliśmy się jednego dużego błędu, po którym straciliśmy bramkę. W drugiej połowie dążyliśmy z dość dużą determinacją do odwrócenia losów meczu i wyniku, niestety zabrakło nam skuteczności i tej kropki nad „i” - dodał szkoleniowiec.

Z meczu przy Bukowej sztab i zawodnicy powinni wyciągnąć wnioski. W grze zespołu szwankowało bowiem kilka elementów. Przede wszystkim chojniczanie stracili kontrolę nad środkiem boiska. Ponadto zespół nie był przekonujący w ofensywie. Brakowało akcji oskrzydlających, dośrodkowań i strzałów. Efektów bramkowych nie przyniosły też stałe fragmenty.

Chojniczanka Chojnice - Ruch Chorzów. Kto wygra mecz 1 ligi?

Niebiescy mają na koncie cztery porażki. Po wygranej ze Stomilem wydawało się, że w zespole Ruchu coś drgnęło, ale w ostatniej potyczce z Podbeskidziem chorzowianie zaprezentowali się bardzo słabo. Klub cały czas szuka wzmocnień i wiele wskazuje na to, że w ostatnim tygodniu okienka transferowego na Cichą trafią nowi gracze. Mówi się o przyjściu Daniela Gołębiewskiego z Polonii Warszawa, który miałby zastąpić przymierzającego się do gry w Lechii Gdańsk Jakuba Araka. Ponoć możliwy jest także powrót do Ruchu Marcina Kowalczyka, bo gra chorzowian w defensywie woła o pomstę do nieba.

W Chojnicach trener Krzysztof Warzycha będzie musiał sobie radzić bez Miłosza Trojaka pauzującego za cztery żółte kartki. Nie wiadomo, czy do autobusu jadącego w 500 km podróż do Chojnic szkoleniowiec zdecyduje się zabrać odsuniętego w tym tygodniu od drużyny Adama Pazio, a Arak raczej już w Ruchu nie zagra.