Chojniczanka Chojnice

2

Stal Mielec

0

• Po 3 doliczonych minutach arbiter kończy spotkanie. Andrzej Rybski bohaterem Chojniczanki.

• Rybski wykorzystał dośrodkowanie Mrozika i strzałem głową podwyższył prowadzenie Chojniczanki!

• 2:0! ZNÓW RYBSKI!

• Kozłowski ukarany żółtą kartką.

• Mógł być drugi gol dla Chojniczanki, ale strzał głową Kozłowskiego nogami obronił Kozioł.

• Kolejna zmiana w Chojniczance. Meschia wchodzi za Mikołajczyka.

• Żółta kartka dla Szymona Sobczaka.

• Biernat ofiarną interwencją przerwał groźnie zapowiadającą się akcję rywali.

• Mrozik zmienia Zawistowskiego. Strzelec Rybski zostaje kapitanem w miejsce Zawistowskiego.

• Fonfara zmienia Radulja.

• Filip Kozłowski zmienia Bartłomieja Niedzielę.

• Po strzale Michała Jakóbowskiego piłka odbiła się od słupka - dopadł do niej Andrzej Rybski i z bliska zapewnił Chojniczance prowadzenie. Stal będzie musiała się teraz otworzyć.

• RYBSKI! GOOOL DLA CHOJNICZANKI!

• Zmiana w ekipie gości. Marciniec zmienia Buczka.

• Chojniczanka czegoś próbuje, ale na dobrą sprawę chyba nie wie czego ani jak. Remis Stali chyba pasuje.

• Chojniczanie przejęli inicjatywę - na przemian dośrodkowywali Zawistowski i Podgórski. Efektu bramkowego brak.

• Zawistowski z wolnego w mur - będzie jeszcze rzut rożny!

• Jakóbowski! Jednak przestrzelił. To była dobra okazja.

• Wracamy do gry. Czekamy na bramki.

• Fatalnie rozegrany stały fragment i... koniec pierwszej połowy. W Chojnicach 0:0.

• Szymon Sobczak faulowany - może być groźnie po rzucie wolnym...

• Kapitan gospodarzy Paweł Zawistowski odważnie ruszył do tyłu, ale ostatecznie musiał wycofać piłkę, bo nie miał komu zagrać z przodu. Gospodarze próbują od nowa...

• W drugim piątkowym meczu 8. kolejki GKS Katowice przegrywa z Wisłą Puławy 0:1.

• Kapitalny strzał Jacka Podgórskiego sprzed pola karnego i jeszcze lepsza parada Marka Kozioła!

• Znowu dobra okazja Doriana Buczka! Marcin Biernat zdołał jednak zapobiec stracie gola wybijając piłkę na 10. metrze.

• Chojniczanka - Stal Mielec

• Takie granie - odzyskanie i strata. I czasem jeszcze do tego faul - tak właśnie zrobił to teraz Podgórski.

• Kosakiewicz - Mikołajczak - Rybski. Ładnie zapowiadała się ta akcja, ale strzał tego ostatniego został zablokowany.

• Krystian Getinger ruszył w drybling - minął jednego, drugiego zawodnika, ale potem łatwo stracił piłkę.

• Bardzo szarpana gra. Kamil Radulj faulował rywala. Wznowi Chojniczanka.

• Festiwal niedokładności - fatalne dośrodkowania Łukasza Kosakiewicza i Jacka Podgórskiego, a za chwilę antyprzewrotka Michała Bierzało. Na razie poziom meczu kiepski.

• Dobra akcja Chojniczanki zepsuta przez Andrzeja Rybskiego, który w niezłej sytuacji nie zdołał trafić w światło bramki.

• Michał Jakóbowski ostro potraktowany przez Piotra Głowackiego. Obyło się jednak bez kartki.

• Budziłek! Świetnie zachował się bramkarz gospodarzy, który obronił strzał Buczka w sytuacji sam na sam!

• Dobre dośrodkowanie Pawła Zawistowskiego, ale dobrze interweniuje Marek Kozioł daleko piąstkując futbolówkę.

• Dobra akcja Mikołajczaka, ale gracz gospodarzy został sfaulowany przez jednego z rywali.

• Pogoda idealna do gry, nie za gorąco, nie za zimno, bezchmurne niebo. Sędzia uznał, że nie ma więc co zwlekać, bo jeszcze przyjdzie jakaś burza, więc trzeba korzystać. GRAMY!

• Już za kilka minut pierwszy gwizdek.

• Rezerwowi Stali: Tomasz Libera, Omar Tall, Piotr Marciniec, Grzegorz Fonfara, Sebastian Łętocha

• Rezerwowi Chojniczanki: Kamil Miazek, Irakli Meskhiiia, Hieronim Gierszewski, Jakub Mrozik, Patryk Mikita, Filip Kozłowski, Wojciech Lisowski

• Witamy w relacji LIVE z meczu 8. kolejki 1. ligi, w którym Chojniczanka Chojnice zmierzy się ze Stalą Mielec.