Chojniczanka Chojnice 3 - 2 Wigry Suwałki

2

• 1. LIGA w GOL24 - Więcej o 1. LIDZE - newsy, wyniki, terminarz, tabela, strzelcy

• Koniec meczu.

• "Żółtko" dla Podgórskiego - to już szósta kartka w tym meczu.

• 3 minuty doliczone. Chojniczanka utrzyma zwycięstwo?

• Kądzior ukarany żółtą kartką.

• Mrozik faulował Kozaka, ale z rzutu wolnego nie było żadnego zagrożenia.

• Z boiska schodzi Zawistowski, za niego Kryszak.

• Wroński wchodzi za Karankiewicza.

• Remis zmienia Jarzębowskiego.

• Zawistowski uderzył z lewej strony pola karnego i gospodarze prowadzą!

• CHOJNICZANKA ZNÓW NA PROWADZENIU! ZAWISTOWSKI!

• Salik wypuścił piłkę po dośrodkowaniu, najszybciej dopadł do niej Wojciech Lisowski.

• JUŻ REMIS W CHOJNICACH! LISOWSKI!

• Bardzo dobra akcja gości, którzy rozklepali rywali na prawej stronie. Dogranie w pole karne, a tam Zapolnik zakończył akcję trafieniem dla Wigier.

• WIGRY PROWADZĄ W CHOJNICACH! ZAPOLNIK!

• Kądzior na spalonym, a mogło być groźnie.

• I od razu druga zmiana - Mrozik za Rybskiego.

• Jest zmiana: Biskup zmienia Jakóbowskiego.

• Maciej Wichtowski ukarany żółtą kartką

• Budziłek ratuje swój zespół wyjściem poza pole karne!

• Karankiewicz faulował rywala - żółta kartka.

• Napastnik Wigier wykorzystał dogranie Adu Kwame i wpakował piłkę do siatki - to siódmy gol Adamka w tym sezonie!

• GOOOL DLA WIGIER! KTÓŻ BY INNY? ADAMEK!

• Wracamy do gry.

• Koniec pierwszej połowy.

• Budziłek odbił strzał Kądziora!

• Jarzębowski ukarany żółtą kartką.

• Z wolnego strzelał Paweł Zawistowski - dobrze broni jednak Karol Salik.

• Adamek mógł poprawić swój dorobek bramkowy w tym sezonie, ale jego strzał głową okazał się minimalnie niecelny.

• Irakli Meschia ukarany żółtą kartką.

• Żółta kartka dla Adu Kwame za faul.

• Gospodarze próbują zaskoczyć rywala po raz kolejny ze stałego fragmentu gry. Tym razem z dośrodkowania z rzutu wolnego nie wyszło żadne zagrożenie.

• Znowu próbował Kądzior. Tym razem szukał najlepszego strzelca swojego zespołu Kamila Adamka - bezskutecznie.

• Łukasz Budziłek łapie piłkę po zagraniu Damiana Kądziora.

• Wigry na razie bez pomysłu na grę rywala.

• Znów z dystansu strzelał Kieruzel po odegraniu Zawistowskiego. Tym razem uderzenie jednak niecelne.

• Potężna bomba z rzutu wolnego i gospodarze prowadzą 1:0!

• GOOOL DLA CHOJNICZANKI! KIERUZEL!

• Lisowski... Za dużo siły przy podaniu.

• Nie można powiedzieć, że nie ma walki w tym meczu, ale piłki nożnej i emocji trochę brakuje.

• Niezła piłka Pawła Zawistowskiego, ale ostatecznie pada łupem Tomasza Jarzębowskiego.

• Z rzutu wolnego piłkę wrzucał w pole karne rywali Damian Kądzior, ale obrońcy wybili futbolówkę.

• Lekki uraz Podgórskiego. Chwila przerwy, ale gracz gospodarzy wraca do gry.

• Dobra akcja Adu Kwame przerwana jednak przez gospodarzy. Była okazja do kontry, ale niewykorzystana.

• Strzału z dystansu próbował Jacek Podgórski - uderzenie gracza Chojniczanki jednak zablokowane. Będzie korner.

• Rozpoczęła Chojniczanka - gramy!

• Za chwilę zaczynamy.

• Krótko mówiąc faworyt jest jeden i to Chojniczanka.

• Inaczej jest z Wigrami. Początek miały doprawdy mocny. Ale potem? Coraz gorzej. Obecnie przedstawia ich passa dziewięciu ligowych meczów bez zwycięstwa.

• I trudno się dziwić. Pod wodzą Bartoszka Chojniczanka wykręca dobre wyniki. Jest trzecia. Jak wygra to do liderującego GKS-u Katowice będzie tracić ledwie jeden punkt. No, chyba że zwycięży też Zagłębie Sosnowiec.

• Do wczoraj nie było jasne, czy aby na pewno Maciej Bartoszek poprowadzi Chojniczankę. Dostał bowiem ofertę z Ekstraklasy, konkretnie z Korony Kielce. Klub z Chojnic postawił jednak weto.

• Niecałe pół godziny pozostało do rozpoczęcia meczu. Znamy już wyjściowe składy obu drużyn. Korzystając z chwili odsyłamy was do zapowiedzi. Można przeczytać ją w tym miejscu.