Chojniczanka Chojnice 3 - 3 Wisła Puławy

Chojniczanka Chojnice

3

Wisła Puławy

3

• Koniec meczu! Chojniczanka na własne życzenie nie zdobyła dziś trzech punktów, roztrwaniając dwubramkowe prowadzenie w dwie minuty!

• To powinna być bramka! Po dwójkowej akcji Biskupa z Mikitą ten drugi minął bramkarza, ale jego strzał z pustej bramki wybił jeden z rywali!

• Cztery minuty doliczone do drugiej połowy.

• Trwa walka do ostatniej minuty! Chojniczanka atakuje, ale szansę miała także Wisła po kontrze!

• Zmianą odpowiada Chojniczanka. Mikita w miejsce Kozłowskiego.

• Ostatnia zmiana w Wiśle. Pożak w miejsce Nowaka.

• Mogło być 4:3 dla gości! W Neuera próbował zabawić się Miazek, ale jego dalekie wyjście bardziej przypominało Szczęsnego! Nowak nacisnął bramkarza rywali i niewiele brakowało, by zdobył gola.

• Próbują jeszcze zaatakować gospodarze, ale dzisiaj w Chojnicach pogoda nie sprzyja intensywnej grze do samego końca. Upał daje się we znaki, i nawet uzupełnienie płynów, które miało miejsce przed chwilą, może nie wystarczyć.

• W międzyczasie żółtą kartkę zobaczył jeszcze Kieruzel, który faulem dał gościom rzut wolny, po którym padł wyrównujący gol.

• Było 3:1, zrobił się 3:3. Kto mógł przewidzieć taki obrót spraw? Dwa stałe fragmenty pogrążają Chojniczankę. Najpierw głowa po rzucie rożnym Miazka pokonał głową Nowak, a po nieco ponad minucie z rzutu wolnego przymierzył Patejuk!

• NIE-SA-MO-WI-TE! Mamy wyrównującą bramkę. Patejuk na 3:3!

• Kiedy wydawało się, że Wisła odpuści już dalszą walkę, bramkę kontaktową zdobył Konrad Nowak!

• Trwają ataki gospodarzy. Znów rozegranie Biskupa z Zawistowskim, tym razem jednak dośrodkowanie zablokowane po rzucie rożnym.

• Zawistowski spokojnie umieścił piłkę w siatce po podaniu Biskupa w pole karne. Zaprocentowała zimna krew kapitana Chojniczanki

• Gooooool! Zawistowski na 3:1! Chojniczanka wygra ten mecz!

• Zmiana także w ekipie gospodarzy. Kryszak w miejsce Rybskiego

• ... a za Słotwińskiego wchodzi Darmochwał

• Dwie zmiany w Wiśle Puławy, jeśli się nie mylimy, Olszak zmienił Szczotkę...

• Gospodarze zasłużenie prowadzą na początku drugiej połowy, wyraźnie lepiej weszli w tę część meczu.

• Żółta kartka dla Maksymiuka

• Biskup pięknie przymierzył z rzutu wolnego i wywołał szał radości na trybunach w Chojnicach!

• Gooool! Jakub Biskup daje Chojniczance prowadzenie!

• Wznawiamy grę!

• Koniec pierwszej połowy! Do przerwy w Chojnicach mamy remis 1:1 i całkiem niezłe widowisko.

• Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy.

• Zmiana w Chojniczance. Mrozik za Grzelaka.

• GOL! Sylwester Patejuk celnym strzałem wykańcza kontratak Wisły i mamy remis 1:1!

• Odpowiedź gospodarzy, ale po strzale z powietrza Rybskiego piłka poszybowała nad poprzeczką.

• Znowu bardzo aktywny Nowak! Napastnik Wisły tym razem został zablokowany w polu karnym rywala.

• Żółta kartka dla Słotwińskiego.

• Przerwa na uzupełnienie płynów.

• Odpowiedź Chojniczanki. Celny strzał Kozłowskiego broni Penkowec.

• Teraz z kolei szczęścia spróbował Patejuk, ale posłał piłkę ponad poprzeczką!

• Strzał Nowaka z ostrego kąta dobrze broni Miazek! Kolejny korner dla Wisły.

• Po centrze Szczotki goście mają rzut rożny.

• Celny strzał oddaje Kozłowski, ale pewnie łapie piłkę Penkowec.

• Gospodarze dalej atakują. W polu karnym Wisły zatrzymani zostali Grzelak i Kosakiewicz.

• Bramka dla gospodarzy!!! Strzałem zza pola karnego bramkarza Wisły pokonuje Łukasz Kosakiewicz!

• Penkowec łapie długą piłkę zagraną w jego pole karne w kierunku Zawistowskiego.

• Dobre minuty Wisły. Teraz z rzutu wolnego w pole karne dośrodkowywał Patejuk, ale bez powodzenia.

• Znowu naprawdę dobre podanie do Nowaka, ten został jednak świetnie zatrzymany przez Kosakiewicza.

• Dobre tempo tego spotkania w pierwszych minutach. Może być dziś ciekawie w Chojnicach.

• Świetna kontra Wisły! W bardzo dobrej sytuacji Nowak uderza jednak nad poprzeczką!

• Zablokowany strzał Kozłowskiego przynosi Chojniczance rzut rożny.

• Sędzia Michał Mularczyk rozpoczyna mecz. Gramy!

• Rezerwowi obu drużyn:

• Chojniczanka: Dumieński, Markowski, Niedziela, Mrozik, Kryszak, Mikita, Podgórski
    • Wisła: Witan, Darmochwał, Olszak, Płonowski, Pożak, Sedlewski, Tetych
  • Po dotychczas rozegranych meczach 6. kolejki obie drużyny znajdują się w górnej połowie tabeli. Chojniczanka z 9 punktami jest na piątym miejscu, a Wisła ma dwa oczka mniej i jest dziewiąta.

• Witamy serdecznie na relacji na żywo z meczu 6. kolejki 1. ligi, w którym Chojniczanka Chojnice zagra z Wisłą Puławy.