1

• Koniec meczu

• na koniec na murawie pojawi się jeszcze Andrej Kramarić . Za strzelca bramki, Ivana Perisicia

• Duje Cop jeszcze zagra w ostatnich minutach. Schodzi Marco Pjaca.

• Arbiter doliczył trzy minuty. Czy Hiszpania zdoła nadrobić straconą w końcówce bramkę?

• Ivan Perisić ukarany żółtą kartką za zdjęcie koszulki. Nieco bez sensu, lecz damska część publiczności z pewnością nie mogła narzekać

• W początkowej fazie trochę przypadku. Później rajd lewą stroną Perisicia. Uciekł wszelkim obrońcom i z ostrego kąta umieścił piłkę w siatce.

• GOL! Ivan Persić daje Chorwacji prowadzenie

• Wolniejszy fragment gry. Akcja głównie w środku boiska, nikt mocniej nie naciera na którąkolwiek z bramek

• Cesc Fabregas zakończył już grę w tym spotkaniu. Zastąpi go Thiago Alcantara

• Nadszedł czas na premierowa zmiane w szeregach Chorwacji. Mateo Kovacić za Marko Roga

• Iniesta w tempo do Fabregasa. Ten jednak zwolnił tę sytuację. W końcu nadeszło jednak dośrodkowanie pod bramkę Chorwacji. Za wysoko by Aduriz zdołał ją opanować

• Silva z narożnika. Bez zagrożenia dla bramki Chrowacji

• Po długiej wymianie podań, wreszcie w pole karne dosrodkował Juanfan. Po wybiciu Srny, będzie korner

• Rzut wolny dla Chorwacji. Do piłki podszedł Rakitić i uderzył mocno ponad bramką.

• Perisić doszedł do piłki w polu karnym Hiszpanii lecz nie zdołał oddac strzału

• Do jedenastki podszedł Sergio Ramos. Fantastyczna interwencja Danijela Subasicia i wynik wciaż pozostaje taki sam

• Żółty kartonik również dla Darijo Srny. Za dyskusje

• Rzut karny dla zespołu Hiszpanii! Sime Vrsaljko faulował rywala i dostał za to również żółty kartonik.

• De Gea wybronił strzał Jedvaja. Wybił piłkę przed siebie, doszedł do niej Srna i podał do Pjacy. Ten uderzył niecelnie

• Rakitić z narożnika. Dobra interwencja de Gei.

• Dobre dośrodkowanie ze stałego fragmentu gry nie przyniosło strzału na bramkę. Piłkę wybił Ramos. Czas na korner

• Po interwencji Ramosa oraz Nolito, arbiter podyktował rzut wolny dla Chorwatów

• Wiele podań ze strony Hiszpanów. Akcję wykańczał Alba dośrodkowując do Moraty. Napastnika uprzedził jeden z rywali.

• Ostatnie kilka minut to gra raczej w środku boiska. Dużo podań, trochę strat i właściwie bez groźniejszej sytuacji

• Chorwacja nieśmiało spróbowała wedrzeć się pod pole karne Hiszpanii. Bezskutecznie

• Hiszpanie swoim stylem długo wymieniali podania na połowie rywali. Pod polem karnym znalazł się Silva, po czym podał do nadbiegającego Nolito. Obok bramki

• Druga część gry. Od srodka Chorwacja

• Czas na przerwę. Jak dotąd tablica wyników wskazuje wynik 1:1, po bramce do szatni Kalinicia.

• Arbiter doliczył minutę do pierwszej połowy.

• Morata wychodził skrzydłem, ale piłkę zabrał mu Rog. Rozpoczął tym samym akcję Chorwacji. Sporo podań, aż w końcu Perisić dośrodkował w pole karne i GOL . Nikola Kalinić

• Morata znalazł się w sytuacji sam na sam, ale góra z tego starcia wyszedł Subasić

• Do piłki nadlatujacej z rogu wyskoczył Ramos, ale głową uderzył bardzo niecelnie

• Silva niebezpiecznie zbliżył sie do pola karnego i w starciu z rywalem wybaczył rzut rożny

• Krótkimi podaniami została skonstruowana kolejna akcja Hiszpanów. Wszystko wyglądało naprawdę fajnie. Do piłki doszedł Juanfran i zdecydował się na strzał. Niecelnie

• Kalinić zawalczył po prawej stronie boiska. Nie poradził sobie jednak z przeciwnikami, w związku z czym akcja Chorwacji umarła

• Perisić podstał fajne dośrodkowanie w pole karne, ale głową uderzył mocno nad bramką.

• Perisić popędził środkiem boiska. Wyminął kilku rywali, lecz próba podania do jednego z partnerów zakończyła się fiaskiem.

• Badelj długo dryblował na połowie przeciwnika. Nie podał do żadnego kolegów, a sam nie zdołał pokonać rywali. Strata

• Nolito pośpieszył lewym skrzydłem. Wdarł w pole karne, ale będąc tam samotnym nie dał rady kłębiącym się tam rywalom

• Srna miał okazję wykonywać rzut wolny dla Chorwacji. Posłał piłkę w pole karne, tam trochę chaosu aż w końcu na strzał zdecydował sie Badelj. Nienajlepsza decyzja - wysoko nad bramką

• Dośrodkowanie w pole karne Hiszpanii zostało wybite przez Pique

• Chorwatom udało się zapuścić na połowę rywali. Lewą stroną przebili się Perisić z Rakiticiem. Nie przebili sie jednak przez defensywę Hiszpanii

• Marko Rog ukarany żółtą kartką za faul na Fabregasie

• Dobre dośrodkowanie do Moraty przejął obrońca Chorwacji tym samym hamując kolejną akcje Hiszpanii

• Silva wdarł sie w pole karne. Podał do Nolito. Strzał napastnika zablokowany przez stopera rywali.

• Silva z rzutu wolnego prosto w mur

• Gra toczyła się w bardzo spokojnym tempie w środku boiska. Hiszpania konsekwentnie wymieniała podania, aż w końcu Pjaca sfaulował Silvę. Będzie rzut wolny

• Silva wpadł w pole karne z lewej strony i uderzył z dystansu. Spokojnie Subasić.

• Zagrania Nolito nie odczytał Morata, dzięki czemu Subasić skutecznie interweniował we własnym polu karnym

• Hiszpania długo utrzymywała się przy piłce pod polem karnym Chorwacji, aż w końcu pomyłka Busquetsa sprawiła, że ich natarcie zostało zahamowane

• Vrsaljko dzielnie zahamował akcję Juanfrana

• Po rzucie rożnym nie padł strzał na bramkę Hiszpanii

• Pique dobrze współpracował w defensywie z Ramosem dzięki czemu zahamowali kontratak Chorwacji. Będzie jeszcze korner

• Rzut rożny wykonaniu Hiszpanii nie przyniósl zagrożenia

• Znakomite zagranie Iniesty w kierunku Nolito. Ten jednak nie zdołał właściwie opanować piłki i udrzył prosto w rywali. Będzie korner.

• Hiszpania miała niebywałe szczęście! Poprzeczka uratowała ich przed stratą gola, zwłaszcza że bramka na moment pozostała pustą

• Jedvaj z rzutu rożnego. Futbolówka poleciała w pole karne, ale tam juz zajął się nią de Gea

• Kalinić miał szansę nadrobić straty. Niekryty przez rywali uderzył w światło bramki. De Gea wybił piłkę na korner

• Hiszpania nie traci animuszu. Tym razem swój zespół przed zagrożeniem uratował jednak Jedvaj

• Kolejna szansa dla Hiszpanów. Bliski szczęścia był Nolito, który otrzymał idealne podanie od Silvy. Tym razem niecelnie

• Krótkimi podaniami akcję stworzyła sobie Hiszpania. W końcu, po tym jak Silva posłał piłkę w pole karne, na bramkę uderzył Fabregas. Przed linią do siatki skierowął ją jeszcze Morata.