Mecz Chrobry Głogów - Arka Gdynia ONLINE. Gdzie oglądać w...

Chrobry Głogów

0

Arka Gdynia

2

• Serdecznie dziękuję za uwagę i zapraszam na relację LIVE z meczu Bytovii z Legią!

• Arka tak samo jak wczoraj Górnik udowodniła, że drużynom z zaplecza Ekstraklasy brakuje jeszcze dużo do tego wyższego poziomu. Nie można jednak odbierać Chrobremu walki i zaangażowania, gdyż w drugiej połowie było go dużo.

• KONIEC! Paweł Gil kończy spotkanie.

• Luca Zarandia wpadł w pole karne z prawego skrzydła, wstrzelił piłkę w pole karne, a tam Danielak niefortunnie interweniuje i pokonuje swojego bramkarza!

• GOOOOOOOOOOOOOL! Karol Danielak strzela sobie samobója!

• Antoni Łukasiewicz ratuje swoich kolegów wybijając piłkę w ostatnim momencie.

• Arka zamknęła swoich rywali na ich połowie i nie pozwala rozpocząć akcji. Chyba już nie dadzą strzelić sobie bramki.

• Sypią się kary pod koniec meczu. Teraz ukarany Antoni Łukasiewicz.

• Seweryn Michalski fauluje przed swoim polem karnym i za to ogląda żółty kartonik.

• Marcus Da Silva ukarany żółtą kartką za przerwanie akcji przeciwnika.

• Arka teraz mogła złapać trochę oddechu. Może ich seria rzutu rożnych nie przyniosła żadnej sytuacji to jednak chociaż na moment mogła odetchnąć defensywa gości.

• Błąd Marciniaka wykorzystał Bach, który dograł idealnie na głowę Kaczmarka. Strzał rezerwowego gospodarzy uderzył jednak zbyt słabo i piłka ląduje w rękach Pilarza.

• Filip Jazvić zmienia Alvaro Rey'a.

• Krzysztof Pilarz znakomicie broni strzał Mateusza Machaja! Ależ teraz napierają gospodarze!

• Dobre dośrodkowanie Machaja. Szkoda, że jest to któreś z kolei i nic z tego nie wychodzi.

• Luca Zarandia ogląda żółtą kartkę.

• Płasko wstrzelił piłkę w pole karne przez Mateusza Machaja, lecz łatwo radzą sobie z tym zagraniem defensorzy Arki.

• Mateusz Machaj oddaje centrostrzał i piłka odbija się od poprzeczki! Dzieje się teraz w Głogowie!

• Piłka trafia w słupek po uderzeniu Marciniaka! Było bardzo blisko!

• Michał Żebrakowski świetnie wybiega do prostopadłej piłki, ale równie znakomicie broni Anatoli Gospodinow.

• Zabrakło centymetrów, a Serhij Napołow doszedłby do 100% szansy! Jednak Tadeusz Socha świetnie przeszkadzał rywalowi.

• Strzelec gola, Ruben Jurado opuszcza murawę. W jego miejsce Michał Żebrakowski.

• Faul w ofensywnie Michalskiego. Naprawdę szkoda, gdyż była dobra akcja gospodarzy.

• Oraz od razu Przemysław Trytko zostaje zmieniony przez Konrada Kaczmarka.

• Jakub Bach zmienia Bartosza Machaja.

• Anatoli Gospodinow nie miał żadnego problemu z wyłapaniem strzału Zarandii.

• Zamieszanie w polu karnym Chrobrego. Frederik Helstrup oddaje strzał, który ląduje gdzieś daleko poza bramką.

• Marcel Gąsior mocno wstrzelił piłkę w pole karne, ale nikt nie zamknął tej akcji. Szkoda.

• I goście rozpoczęli drugą część meczu.

• Zmiana w przerwie. Michał Nalepa schodzi, a Luca Zarandia wchodzi.

• Koniec pierwszej połowy. Poziom do przerwy na pewno nie porywa. Drużyną lepszą na pewno jest Arka, lecz i obrońcy tytułu nie grają wybitnie. Czekamy na lepsze 45 minut!

• Anatoli Gospodinow podejmuje szaloną decyzję o wyjściu za pole karne, ale dzięki temu mogł przejąć futbolówkę.

• Oj dużo błąd popełnia Frederik Helstrup. Na jego szczęście czujny był Krzysztof Pilarz, który wyłapuje piłkę.

• Defensorzy Chrobrego teraz ratują sytuację wybijając dośrodkowanie z prawej flanki.

• Kompletnie bez pomysłu gra dzisiaj Chrobry. Marnie to wygląda.

• Michał Nalepa świetnie pokazuje się do prostopadłej piłki lecz jego przyjęcie pozostawia wiele do życzenia i to Chrobry jest teraz w posiadaniu.

• Kolejna znakomita okazja Arki Gdynia! Tym razem Siergiej Kriwiec myli się i to znacznie.

• Mateusz Machaj znalazł sobie trochę miejsca, ale jego strzał leci minimalnie ponad bramką.

• Wywołałem wilka z lasu! Cudowna akcja Chrobrego, a Michał Ilków-Gołąb huknął prosto w poprzeczkę! Aj zabrakło tak niewiele!

• Dużo szarpaniny w grze obu drużyn. Brakuje jakiejś dokładności, błysku. Praktycznie nic się nie dzieje w tym meczu.

• Siergiej Kriwiec oddaje bardzo niecelny strzał z dystansu.

• Siergiej Kriwiec dochodzi do znakomitego podania prostopadłego, a później wykłada dla Jurado "patelnię". Tego nie dało się nie trafić!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Ruben Jurado daje prowadzenie gościom!

• Karol Danielak wpada na zły pomysł przez co bardzo łatwo oddaje posiadanie Gdynianom. Szkoda bo akcja zapowiadała się ciekawie.

• Przemysław Stolc świetnie powstrzymał zapędy Rubena Jurado.

• Michał Nalepa oddaje bardzo groźny strzał! Zabrakło niewiele, a mielibyśmy 0:1.

• Mateusz Machaj próbował prostopadle zagrać do Trytki, który nie zdołał dojść do piłki.

• Paweł Gil gwiżdże po raz pierwsza, a gospodarze pierwszym kopnięciem rozpoczynają ten mecz!

• Jest to bardzo sentymentalny mecz dla Grzegorz Nicińskiego. Szkoleniowiec Chrobrego spędził w Gdyni kilka dobrych, okraszonych sukcesami lat. To on wprowadził Arkę do finału Pucharu Polski!

• Gospodarze liczą na doświadczenie swoich zawodników. Tacy zawodnicy jak Mateusz Machaj czy Przemysław Trytko znają grę na najwyższym krajowym poziomie od podszewki.

• Czy po 90 minutach piłkarzom Arki będą dopisywać równie dobre humory?

• To Arka Gdynia stoi dzisiaj w roli faworyta. Ekipa Leszka Ojrzyńskiego marzy o powtórzeniu sukcesu sprzed roku. Łatwo nie będzie nawet w dzisiejszym meczu. Chrobry eliminując Piast Gliwice udowodnili, że przeciwko drużynom z Ekstraklasy grać potrafią.

• Przeciwko swojej drużynie grać będą dzisiaj Przemysław Trytko oraz Przemysław Stolc, którzy w Gdyni spędzili kilka sezonów.

• Skład Arki Gdynia!

• Skład Chrobrego Głogów!

• Z tej strony nisko kłania się Bartłomiej Modzelewski! Razem będziemy przeżywać emocje tego meczu!

• Wczoraj Górnik Zabrze udowodnił, że pomiędzy Ekstraklasą a I ligą jest jeszcze duża przepaść. Czy dzisiaj Chrobry da radę przebić ten mit i pokonać obrońcę tytułu, Arkę Gdynia?

Bartłomiej Modzelewski

Mecz Chrobry Głogów - Arka Gdynia ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Piotr Kwiatkowski

Mecz Chrobry Głogów - Arka Gdynia ONLINE. Arka Gdynia w poprzednim sezonie dość niespodziewanie podniosła w górę Puchar Polski. Teraz ekipa Leszka Ojrzyńskiego znowu ma szansę na sukces. Najpierw trzeba pokonać kolejną przeszkodę, którą będzie Chrobry Głogów.

Mecz Chrobry Głogów - Arka Gdynia ONLINE

Po marnym początku sezonu, Arka coraz to śmielej idzie przez ten sezon. Dobitnie pokazują to wyniki. Gdynianie ostatnim mecz przegrali na początku września, a teraz potrafią zdominować teoretycznie wyżej notowanych rywali.
Świetnym przykładem ich znakomitej formy jest ostatni mecz z Jagiellonią. Zdobywcy Pucharu Polski wygrali z wicemistrzem Polski aż 4:1 nie zostawiając suchej nitki na przyjezdnych z Białegostoku.

Trzeba jednak szybko zresetować głowy. Nie można napawać się wysoką wygraną zbyt długo, gdyż na horyzoncie pojawia się kolejny przeciwnik. Może mniej utytułowany i mniej znany niż Jagiellonia to pod żadnym pozorem lekceważyć ich nie można. Sam Leszek Ojrzyński jest tego świadom i na pewno zmotywuje swój zespół do gry w 100%.

Ostatnia sytuacja Chrobrego nie wygląda najlepiej. Chociaż wydawało się, że z taką grą jak na początku sezonu będą bić się o najwyższe cele to w ostatnich kolejkach bardzo spuścili z tonu. 2 porażki i 1 jeden remis w lidze to nie są wyniki do których przyzwyczaili swoich kibiców Głogowianie. Mecz z Arką jest jednak świetną okazją do przełamania się i pokazania swoich prawdziwych umiejętności.

-Gramy o jak najlepszy wynik dla Chrobrego, ale też gramy dla siebie. Puchar to doskonała okazja pokazania się całej Polsce, zwłaszcza, że to ćwierćfinał i wszystkie spotkania na tym etapie budzą już duże zainteresowanie. Można się wypromować i dlatego każdy będzie chciał pokazać się z jak najlepszej strony - mówił przed meczem zawodnik Chrobrego, Mateusz Machaj.

Faworytem środowego spotkania niewątpliwie będzie Arka. Jednak historia Wigier Suwałki z poprzedniego sezonu pokazuje, że pierwszoligowe drużyny także mogą pokazać się z dobrej strony w tych rozgrywkach.

Mecz Chrobry Głogów - Arka Gdynia TRANSMISJA TV

Wstęp do meczu rozpocznie się o godz. 17:45 w Polsacie Sport. Początek transmisji ze spotkania o godz. 17:55 w Polsacie Sport. Mecz komentować będą Cezary Kowalski i Waldemar Prusik (z Głogowa).

18:00 mecz Chrobry Głogów - Arka Gdynia