Chrobry Głogów

3

Bytovia Bytów

3

• Koniec spotkania! Po emocjonujących 90 minutach mamy remis. Chrobry - Drutex-Bytovia 3:3. Dziękujemy za uwagę.

• Sędzia doliczył jeszcze trzy minuty.

• Murawski za Michalca. Wszystkie zmiany wykorzystane.

• Michalec obejrzał żółtą kartkę.

• Groźnie Chrobry! Bieszczad broni dzięki dobremu ustawieniu się.

• No niesamowite! Jest remis! Do niego doprowadza Klichowicz uderzeniem w same okienko!

• GOOOOOOOL! 3:3!!!

• Gąsior dostał kartkę. Do końca meczu pozostał kwadrans.

• I Poczobut w miejsce Surdykowskiego. Goście wyczerpali limit zmian.

• Bonecki za Mateusza Machaja.

• A teraz ukarany Klichowicz. Za dyskusję z sędzią.

• Serafin dostał kartkę.

• I Efir w miejsce Bąka.

• Wacławczyk za Mandrysza.

• Próba Klichowicza - zablokowana!

• Chrobry zaczyna się gubić. Podania do tyłu, ryzykowne. Będzie jeszcze ciekawie w tym meczu?

• Kościelniak w miejsce Bartosza Machaja.

• No i proszę, a przed chwilą pisaliśmy, że Chrobry prowadzi zasłużenie, dając jednocześnie do zrozumienia, iż może w ciemno dopisać punkty. Jest tymczasem gol dla gości! Rzuchowski wykończył podanie od Kamińskiego.

• GOOOOOL! Drutex-Bytovia strzela po raz drugi. Nie wszystko stracone?!

• Chrobry prowadzi zasłużenie. Ma dzisiaj więcej argumentów.

• Szczepaniak najlepiej odnalazł się w polu karnym przyjezdnym i to on podwyższa prowadzenie!

• GOOOOOOL! 3:1!

• W natarciu goście. Uderza Serafin, broni Rzepecki.

• Kartka dla Wojciechowskiego. To pierwsza kara w meczu.

• Indywidualnie Klichowicz, lecz bez szczęścia.

• Przy obu bramkach Chrobrego asystował Mateusz Machaj.

• Druga połowa właśnie się zaczęła.

• Koniec pierwszej połowy. Było ciekawie od samego początku do końca! Najpierw po rzucie karnym wyszła na prowadzenie Drutex-Bytovia, potem jednak głos już należał do Chrobrego. Dwa gole dają mu przewagę przed kolejnymi 45 minutami. Wracamy za kwadrans.

• Chrobry dąży do zdobycia trzeciej bramki.

• Chrobry już prowadzi. Kontratak, Bartosz Machaj nie czeka i uderza obok zaskoczonego Bieszczada. Ależ role się odwróciły!

• GOOOOOOL! 2:1 dla gospodarzy!

• Mateusz Machaj z wolnego i... broni Bieszczad.

• Chrobry stara się narzucić warunki. Jego piłkarze dokonują jednak złych wyborów jeśli chodzi o strzały.

• Gąsior! Teraz górą Bieszczad.

• Drutex-Bytovia próbuje szybko odpowiedzieć! Rzepecki wychodzi jednak zwycięsko z pojedynku z Surdykowskim. Zrobił się dobry mecz.

• A więc tylko przez moment goście czuli się komfortowo. Na 1:1 trafia Michalec. Wyrównał po rzucie rożnym.

• Co ciekawe, to pierwsze trafienie Surydkowskiego w tym sezonie. W zeszłym zdobył czternaście bramek.

• Surdykowski strzela gola na 1:0 dla Drutex-Bytovii! Sędzia jedenastkę podyktował za zagranie ręką w polu karnym.

• GOOOOOOOL! Drutex-Bytovia na prowadzeniu!

• Karny dla gości!

• Drutex-Bytovia notuje proste, niewymuszone straty. Jedna z nich mogla się źle skończyć. Bieszczad zareagował jednak właściwie.

• Chrobry potrafi utrzymać się przy piłce. Na razie jednak nic szczególnego z tego nie wynika.

• Celna próba Szczepaniaka. Za lekka i zbyt przewidywalna, aby zaskoczyć Bieszczada.

• Klichowicz przyłapany na ofsajdzie.

• Chrobry w dalszym ciągu przeważa.

• Gospodarze zaczęli ofensywnie. Od razu ruszyli do ataku. Wywalczyli pierwszy rzut rożny. Po nim jednak nie stworzyli zagrożenia.

• Pierwszy gwizdek sędziego - zaczynamy!

• Po raz ostatni obie drużyny grały ze sobą w kwietniu tego roku. Chrobry wygrał 3:0.

• Na ławce gospodarzy m.in. Bonecki. Na ławce gości - Efir.

Chrobry rezerwowi: Karol Szymański, Dominik Kościelniak, Sebastian Murawski, Michał Bednarski, Maksymilian Rozwandowicz, Sebastian Bonecki, Kamil Szubertowski

Drutex-Bytovia rezerwowi: Mateusz Oszmaniec, Krzysztof Bąk, Omar Monterde, Michał Efir, Bartłomiej Poczobut, Kamil Wacławczyk, Juliusz Letniowski

• Nic dziwnego, że po cichu mówi się o awansie. Trener Bruk-Bet Termaliki Nieciecza, Czesław Michniewicz, związany z Pomorzem, stwierdził w rozmowie z nami, że właściciel z Bytowa dałby radę zbudować stadion spełniający wymogi w pól roku (cały wywiad tutaj).

• Drutex-Bytovia nadzwyczaj dobrze rozpoczęła sezon. Wprawdzie w ostatniej kolejce tylko zremisowała z Wigrami Suwałki (1:1), ale i tak jest w czołówce tabeli.

• Chrobrego czeka dziś i w kolejnych meczach trudna przeprawa. Najpierw czwarta Drutex-Bytovia, potem ósme Wigry Suwałki, następnie liderujące Zagłębie Sosnowiec i trzecia Chojniczanka Chojnice... Ile uda się zdobyć punktów?

• Trener Chrobrego Ireneusz Mamrot ma żal do zawodników o spotkanie z Olimpią Grudziądz (1:2). Chodziło mu głównie o podejście do niego, cechy wolicjonalne.

• Z Rzepeckim historia jest ciekawa. Otóż 32-latek po raz ostatni bronił 13 sierpnia... 2014 roku. Był to meczu Pucharu Polski z GKS Katowice. Chrobry wygrał 2:1.

• Za około 25 minut rozpocznie się pojedynek dwunastego zespołu z czwartym, a więc Chrobrego z Drutex-Bytovią. Znamy już składy. Niespodzianki? Właściwie żadnych. Dziś w bramce gospodarzy nieobecnego Sławomira Janickiego zastępuje Mariusz Rzepecki.