Chrobry Głogów

0

Bytovia Bytów

0

• Nic ciekawego nie wydarzyło się w tym doliczonym czasie, więc sędzia kończy mecz. Chrobry Głogów bezbramkowo remisuje z Drutex-Bytovią Bytów.

• Artur Aluszyk dolicza 3 minuty do drugiej polowy.

• W kontrze gospodarze, ale Andrzej Witan, który wyrasta na bohatera meczu, radzi sobie z ostrym dośrodkowaniem. Z asekuracją pospieszył mu Sebastian Kamiński.

• Teraz za "padolino" wziął się Janusz Surdykowski. Chciał wymusić rzut wolny blisko pola karnego, ale bezskutecznie.

• Bartosz Biel pada w polu karnym gospodarzy w ferworze walki o górną piłkę. Gwizdek sędziego Artura Aluszyka milczy.

• Obrona Chrobrego nie dała się zaskoczyć Michałowi Szewczykowi. Poradziła sobie z dośrodkowaniem Michała Szewczyka.

• Michał Szewczyk za Jakuba Kuzdrę.

• Przemysław Trytko zmienia Mateusza Machaja.

• Bartoszowi Wolskiemu nie udało się przyjąć w "szesnastce" piłki od Bartosza Biela. Gdyby ciut bardziej się przyłożył, to miałby przed sobą jedynie bramkarza gospodarzy.

• Działo się pod bramką gospodarzy! Najpierw Bartosz Biel nie zdołał opanować piłki po zagraniu Sebastiana Kamińskiego, a po rzucie rożnym Michałowi Stasiakowi zdjął piłkę z głowy Sławomir Janicki.

• Michał Bonecki zmienia Jakuba Bacha.

• Konradowi Kaczmarkowi brakowało naprawdę niewiele, by zmieścić piłkę w siatce! Głową zmienia tor lotu po uderzeniu Przemysława Stolca, ale ta obija poprzeczkę!

• Żółta kartka dla Wojciecha Wilczyńskiego.

• Ustawiony na dalszym słupku Michał Stasiak zgrywa piłkę - po centrze Sebastiana Kamińskiego - przed bramkę. Niestety, do żadnego z partnerów.

• W odpowiedzi na uderzenie z dystansu zdecydował się Robert Mandrysz. Andrzej Witan nie dał się zaskoczyć.

• Świeżo wprowadzony Bartosz Biel szarpnął skrzydłem. Akcja mogła się podobać do momentu dośrodkowania. Sławomir Janicki chwyta piłkę.

• Bartosz Wolski strzela z rzutu wolnego zza linii 16. metra. Piłka po odbiciu od muru wychodzi na rzut rożny.

• Z kolei u gości za Michała Jakóbowskiego pojawia się Bartosz Biel.

• Konrad Kaczmarek zmienia Damiana Kowalczyka.

• To powinna być bramka dla Drutex-Bytovii. Sebastian Kamiński centruje wzdłuż bramki, ale żaden z jego partnerów nie zamknął akcji! Żaden!!!

• Andrzeja Witana nie da się pokonać strzałami z dystansu. Przekonał się o tym Mateusz Machaj.

• Obiecujący początek drugiej połowy. Dzieje się. Oby padły jakieś bramki.

• Kolejna akcja Michała Jakóbowskiego. Poradził sobie z dwoma piłkarzami Chrobrego, ale nie oddał strzału na bramkę.

• Przeciągnięte dośrodkowanie (kolejne) dośrodkowanie Michała Jakóbowskiego. Piłka przeleciała przez pole karne bez adresata.

• Andrzej Witan jest dobrze przygotowany do meczu. Poradził sobie ze strzałem Jakuba Bacha.

• Janusz Surdykowski wbiega w pole karne do centry Sebastiana Kamińskiego. Już myślał, jak zakończy akcję, ale został uprzedzony.

• Stałe fragmenty gry to domena Mateusza Machaja. Jego strzał, po koźle, spokojnie chwyta Andrzej Witan.

• Druga odsłona rozpoczęta. W Chrobrym bez zmian personalnych.

• Fran Gonzalez będzie grać w miejsce Maksymiliana Hebla.

• +1' Po doliczeniu minuty, sędzia Artur Aluszyk kończy pierwszą połowę. W meczu 16. kolejki Nice 1 ligi Chrobry bezbramkowo remisuje z Drutex-Bytovią Bytów.

• "Żółtko" dla Damiana Kowalczyka.

• Jakub Bach powinien lepiej wykorzystać prezent od obrony gości. Uderza jednak obok bramki bytowian.

• Mateuszowi Machajowi zupełnie nie wyszło dośrodkowanie z rzutu wolnego. Andrzej Witan wznawia grę z "piątki".

• Żółta kartka dla Michała Jakóbowskiego za protesty.

• Kontra gości, a dokładniej Janusza Surdykowskiego, została przerwana gwizdkiem sędziego. Dopatrzył się faulu w ofensywie napastnika Drutex-Bytovii.

• Solowa akcja Michała Jakóbowskiego była skazana na porażkę. Chciał wywalczyć rzut wolny, ale bezskutecznie - Artur Małuszyk nakazał grać dalej.

• Seria stałych fragmentów gry dla gości. Najpierw korner, a teraz wolny, bez większego zagrożenia. Chociaż przy drugim Andrzej Witan chwyta piłkę po wrzutce Mateusza Machaja.

• Maksymilian Hebel dostaje podanie na skrzydle od Bartłomieja Poczobuta. Poślizgnął się, przez co akcja straciła na tempie.

• Goście próbują śmielej atakować. Rażą niedokładnością, który może zapoczątkować groźną kontrę. Głogowianie nie kapią się do wysokiego pressingu.

• Dzieje się w okolicach obu bramek. Jednak wielkiego zagrożenia nie ma - centra Sebastiana Kamińskiego była przeciągnięta. Powalczył o piłkę Janusz Surdykowski, lecz sędzia dopatrzył się faulu napastnika Drutex-Bytovii.

• Piłka po dośrodkowaniu Jakuba Bacha wpada w rękawice Andrzeja Witana. Nie "znalazł" Damiana Kowalczyka.

• W odpowiedzi próbował Przemysław Sztolc. Piłka przelatuje nad bramką.

• Mateusz Machaj naoglądał się wczoraj meczu Wisły Płock z Jagiellonią. Podobnie jak Jose Kante, padł w polu karnym jak rażony piorunem, bez kontaktu z przeciwnikiem. Z tą różnicą, że tutaj była żółta kartka dla symulanta.

• Sławomir Janicki bez wysiłku łapie piłkę po uderzeniu Janusza Surdykowskiego z dalszej odległości.

• Aktywny od początku meczu jest Karol Danielak. Minął Sebastiana Kamińskiego i Bartłomieja Poczobuta jak alpejczyk slalomowe tyczki. Zabrakło jednak koncentracji na dobrą wrzutkę w "szesnastkę" rywala...

• Andrzej WItan znowu w roli głównej - tym razem pewnie interweniuje poza polem karnym i wybija piłkę poza boisko.

• Sebastian Kamiński wraca do gry.

Rzut rożny bez zagrożenia pod bramką Andrzeja Witana.

• Gdyby nie bytowski obrońca, to Karol Danielak skierowałby piłkę głową do siatki! Wykorzystał bardzo dobre dośrodkowanie, ale trafił w rywala i stąd "tylko" rzut rożny!

• Przerwa w grze. W starciu ucierpiał Sebastian Kamiński. Po chwili pomocnik gości jest opatrywany przez sztab medyczny.

• Obrona Drutex-Bytovii radzi sobie z atakiem Chrobrego. Nici z akcji podopiecznych Grzegorz Nicińskiego.

• Rzut rożny nie przynosi zagrożenia pod bramką Sławomira Janickiego.

• Goście mogli wyjść na prowadzenie! Z rzutu wolnego centrował Maksymilian Hebel, a piłkę trącił tuż obok własnej bramki jeden z obrońców Chrobrego! Skończyło się na strachu. I rzucie rożnym.

• Michał Jakóbowski wywalczył rzut rożny dla Drutex-Bytovii. Dośrodkowania Sebastiana Kamińskiego nie znajdowały adresata. Do tego sędzia odgwizdał faul Jakuba Kuzdry.

• Po początkowej przewadze gospodarzy, tempo lekko siadło. Bytowianie próbują przedrzeć się przez linię środkową, ale na razie bez większej wiary.

• Od początku przewaga jest po stronie piłkarzy Grzegorza Nicińskiego. Kolejny rajd Karola Danielaka zakończony (za mocna) centrą. Na wszelki wypadek interweniował Michał Stasiak.

• Dośrodkowanie z narożnika pozostawiło trochę do życzenia. Zdaniem arbitra jeden z głogowian faulował w walce o górną piłkę.

• Karol Danielak pognał skrzydłem, by dośrodkować w pole karne. Został zablokowany, ale gospodarze mają rzut rożny.

• Na gwizdek Artura Aluszyka pierwsza połowa rozpoczęta!

• Obie "jedenastki" wychodzą na murawę! Za moment losowanie stron i rozpoczęcie spotkania!

• Przed tym spotkaniem gospodarze są na 6. miejscu w tabeli z dorobkiem 23. punktów. Od trzech meczów nie są w stanie zdobyć kompletu "oczek" (2 porażki i remis), więc dzisiaj będą chcieli podreperować swój dorobek. Zwycięstwo pozwoli wskoczyć na trzecią lokatę, ze stratą jednego punktu do Odry Opole, dwóch do Chojniczanki i trzech do Miedzi Legnica.

Z kolei bytowianie, którzy w ostatnich pięciu meczach 2 razy przegrali i 3 (z rzędu) zremisowali, uzbierali 19 punktów. Daje to obecnie 13. miejsce, ale tyle samo zgromadziły będące niżej w tabeli Stomil i Wigry (miejsce barażowe). Piętro wyżej jest GKS Tychy, również z 19 punktami. Zwycięstwo pozwoli wskoczyć nawet na 7. miejsce.

• Tak statystycznie wyglądają obie drużyny

• Grzegorz Niciński ma do dyspozycji 6 rezerwowych. Oto oni: Anatoli Gospodinov - Bartosz Machaj, Michał Borecki, Przemysław Trytko, Konrad Kaczmarek, Serhij Napołow.

• Rezerwowi Bytovii: Mateusz Oszmaniec - Marek Opałacz, Jakub Wilk, Bartosz Biel, Filip Modelski, Fran Gonzalez, Michał Szewczyk.

• Przed pierwszym gwizdkiem sędziego warto zapoznać się z zapowiedzią:

• Wczesnym niedzielnym popołudniem można robić wiele rzeczy. Ładować akumulatory przed pracą, nic nie robić ;) albo... śledzić relację z Nice 1 ligi. My stawiamy na tę ostatnią opcję. Za 20 minut, w ramach 16. kolejki, Chrobry Głogów podejmie Drutex-Bytovię Bytów!

red

Chrobry Głogów - Drutex-Bytovia Bytów ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Anna Kaczmarz

Chrobry - Drutex-Bytovia ONLINE. W Głogowie zmierzą się drużyny, które na ligowe zwycięstwo czekają od długiego czasu. Faworytem pojedynku wydaje się być zespół Chrobrego. Zwłaszcza, że bytowianie mają problem ze zdobywaniem punktów na wyjazdach. Relacja NA ŻYWO w GOL24!

Mecz Chrobry Głogów - Drutex-Bytovia ONLINE

Pierwszoligowcy z Bytowa po raz ostatni wygrali 16 września, a ostatnie trzy spotkania zaledwie zremisowali. Przed rozpoczęciem 16. serii gier Bytovia zajmowała dziewiąte miejsce w tabeli, ale od strefy spadkowej dzieliły ją zaledwie dwa punkty. W Głogowie przed zawodnikami z Pomorza bardzo trudne zadanie, ale bytowianie już wielokrotnie udowadniali, że potrafią grać z teoretycznie silniejszymi przeciwnikami.

Podopieczni trenera Adriana Stawskiego muszą się przebudzić tym bardziej, że już za kilka dni czeka ich derbowe spotkanie z Chojniczanką. Piłkarze z Chojnic z Chrobrym grali tydzień temu i wywalczyli w Głogowie bezbramkowy remis.

Kto wygra mecz 1. ligi: Chrobry Głogów - Drutex-Bytovia Bytów?

Ekipa z Głogowa do tej pory zgromadziła 4 punkty więcej od Bytovii. Chrobry na zwycięstwo też czeka już całkiem długo. Ostatnio po komplet punktów głogowianie sięgnęli 30 września w potyczce z Odrą Opole. Póżniej dwa domowe mecze remisowali, a z dwóch wyjazdów wracali na tarczy.

W poprzednim sezonie w Głogowie po obfitującym w bramki spotkaniu Chrobry zremisował z Bytovią 3:3. W rundzie rewanżowej przed własną publicznością zwyciężyła Bytovia 2:1.

Rozjemcą niedzielnych zawodów będzie Artur Aluszyk. Sędzia ze Szczecina prowadził w tym sezonie siedem meczów - jeden w Pucharze Polski, a sześć na poziomie Nice 1 Ligi.

Mecz Chrobry - Drutex Bytovia TRANSMISJA TV

Polsat Sport nie planuje transmisji ze spotkania w Głogowie. Tekstowa relacja na żywo w GOL24!