• Koniec! Chrobry Głogów remisuje z GKS-em Tychy 2:2.

• Sebastian Bonecki został ukarany żółtą kartką.

• Karola Danielaka zmieni Dominik Kościelniak.

• Bardzo nieudane dośrodkowanie Hodowanego, Florek pewnie wyłapał futbolówkę.

• Daniel Tanżyna został ukarany żółtą kartką.

• Bonecki uderzał z rzutu wolnego, ale Florek fantastycznie obronił jego strzał.

• Zmiana także w GKS, Mateusz Mączyński zamieni Jakuba Świerczoka.

• Strzelec bramki Paweł Wojciechowski kończy spotkanie, na murawie zastąpi go Damian Kowalczyk.

• Skuteczny atak Chrobrego zakończył się celnym strzałem z bliskiej odległości w wykonaniu Pawła Wojciechowskiego.

• GOOL! PAWEŁ WOJCIECHOWSKI!

• Zmiana w GKS-ie, Wojciech Szumilas opuszcza plac gry, w jego miejsce pojawił się Stepan Hirskyi.

• Było groźnie, jeden z graczy Chrobrego uderzał na bramkę tyszan, jednak ta powędrowała wysoko nad poprzeczką.

• Jakub Kowalski został złapany na spalonym.

• Łukasz Szczepaniak głową uderza głową na bramkę GKS, ale mocno niecelnie.

• Szumilas po raz kolejny szukał swojej okazji, tym razem uderzał z dystansu, ale piłka powędrowała wysoko nad bramką.

• Pierwsza zmiana w Chrobrym, za Marcela Gąsiora wszedł Mateusz Machaj.

• Karol Danielak został ukarany żółtą kartką.

• Sławomir Janicki zdobywa samobójczego gola!

• Nieporozumienie między graczami GKS, grę od własnej bramki wznowił Sławomir Janicki.

• Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy.

• Niepilnowany Karol Danielak zdołał przedostac się w pole karne GKS-u i pokonac Pawła Florka. W Głogowie mamy 1:1.

• GOOL! KAROL DANIELAK!

• Seweryn Gancarczyk siedzi obecnie na ławce rezerwowych, ale został ukarany żółtą kartką za podważanie decyzji sędziego.

• Groźny strzał Grzeszczyka fantastycznie broni Janicki!

• Marcel Gąsior został ukarany żółtą kartką.

• Próba oddania strzału przez Pawła Wojciechowskiego została skutecznie zablokowana przez Tomasza Boczka.

• Kontratak gości zakończył się niecelnym strzałem Łukasza Grzeszczyka.

• Sebastian Bonecki uderzał bezpośrednio na bramkę GKS sprzed linii pola karnego, Futbolówka padła jednak łupem Pawła Florka.

• Z uwagi na wysoką temperaturę arbiter spotkania zarządził krótką przerwę na uzupełnienie płynów.

• Dwa z rzędu rzuty wolne, jakie sędzia podyktował dla GKS-u Tychy nie przyniosły zagrożenia pod bramką Chrobrego.

• Jakub Świerczok wpadł w pole karne Chrobrego i pewnym strzałem pokonał bezradnego Sławomira Janickiego.

• GOOL! JAKUB ŚWIERCZOK!

• Zbyt mocne dośrodkowanie Pawła Wojciechowskiego.

• Karol Danielak zdecydował się na oddanie strzału z dystansu, ale piłka wędruje daleko od tyskiej bramki.

• To mogła by świetna akcja gospodarzy! Grzeszczyk zagrał futbolówkę do Grzybka, który próbował przechytrzyc Janickiego. Ostatecznie piłkę wybił Danielak.

• Tomasz Górkiewicz znalazł się w dobrej sytuacji, ale koniec końców niedokładnie zagrywał w kierunku jednego z kolegów.

• To mogła byc świetna akcja Chrobrego, Hodowany wpadł z piłką w pole karne gości, jednak w porę uprzedził go Florek.

• Łukasz Grzeszczyk dośrodkowywał na pole karne Chrobrego, ale gospodarze dobrze spisali się w defensywie i oddalili zagrożenie spod własnej bramki.

• Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

• Rezerwowi GKS-u: Marek Igaz, Mariusz Zganiacz, Dawid Błanik, Seweryn Gancarczyk, Stepan Hirskyi, Mateusz Mączyński, Adam Varadi

• Rezerwowi Chrobrego: Karol Szymański, Sebastian Murawski, Michał Bednarski, Dominik Kościelniak, Kamil Szubertowski, Damian Kowalczyk, Mateusz Machaj

• Witamy w relacji LIVE z meczu 8. kolejki 1. ligi, w którym Chrobry Głogów zmierzy się z GKS-em Tychy.