0

• Koniec meczu! Chrobry pewnie pokonuje MKS!

• Jeszcze w doliczonym czasie gry żółta kartka dla Olszewskiego!

• Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

• MKS walczy o bramkę honorową. Strzał rezerwowego Olszewskiego zatrzymał jednak bramkarz gospodarzy.

• Chrobry mógł jeszcze podwyższyć rezultat, jednak dośrodkowania wzdłuż bramki Kościelniaka nie zamknął nikt z jego kolegów.

• Żółtą kartkę otrzymuje Gąsior

• Ostatnia zmiana w MKS-ie. W miejsce Szewczyka wchodzi Brzęczek.

• Kolejna zmiana w ekipie MKS. Gondka zmienia Olszewski.

• Żółta kartka dla Michalskiego.

• Ostatnia zmiana w Chrobrym. Bednarski za Wojciechowskiego.

• Pierwsza zmiana w MKS-ie. Setla za Kubiaka.

• Żółta kartka dla Kościelniaka za faul

• Chrobry dalej atakuje. Tym razem jednak Wojciechowski przeniósł piłkę nad poprzeczką przy próbie lobowania.

• Druga zmiana w Chrobrym. Kona w miejsce drugiego z braci Machajów.

• MKS jeszcze walczy, ale strzał Gondka zatrzymał Janicki.

• Indywidualna akcja Wojciechowskiego, którzy przebiegł niemal pół boiska i mocnym strzałem pokonał Pogorzelca!

• Gooool! Wojciechowski dobija MKS! Mamy już 3:0!

• Strzał Szczepaniaka minął bramkę rywali.

• Pierwsza zmiana w spotkaniu. W ekipie Chrobrego schodzi Bartosz Machaj, w jego miejsce Kościelniak.

• Kolejna okazja MKS-u, ale Kubiak uderzył głową i piłka przeszła obok słupka.

• Okazja dla MKS-u, ale piłkę ostatecznie wyłapuje Janicki.

• Centrostrzał Mateusza Machaja z lewej strony pola karnego trafił w słupek bramki Pogorzelca!

• Gondek fauluje, za co otrzymuje żółtą kartkę.

• Uderzenie Kubiaka na bramkę zatrzymał bez większych problemów Janicki.

• Kolejna okazja Wojciechowskiego, jednak Pogorzelec skierował piłkę na obramowanie bramki! Mogło być 3:0!

• Dobra okazja gospodarzy na podwyższenie, jednak Wojciechowski trafił w boczną siatkę!

• Rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy. Chrobry pewnie prowadzi. Gościom trudno będzie odwrócić losy spotkania.

• MKS walczy o gola kontaktowego. Z dystansu próbował Szewczyk, ale niecelnie.

• Chrobry miał okazję z rzutu wolnego, ale gospodarze przekombinowali i sędzia przerwał akcję po faulu jednego z nich.

• Rzut rożny dla MKS-u, ale po wrzutce piłka trafia do bramkarza gospodarzy.

• Prostopadłe podanie do Machaja, ten całkowicie nieobstawiony w polu karnym, uderzył po ziemi w sytuacji sam na sam i pokonał Pogorzelca.

• Goooool! Bartosz Machaj trafia na 2:0!

• Do dobrego podania wyszedł Szczepaniak, ale przed polem karnym zatrzymali go obrońcy MKS-u.

• Kolejna dobra akcja głogowian, dobra wrzutka i zabrakło jedynie kogoś w polu karnym do wykończenia.

• Wykładka Deji do Swędrowskiego, który nieczysto trafił piłkę z najbliższej odległości! Powinno być 1:1! Robi się mecz w Głogowie!

• Okazje na szybką odpowiedź miał Szewczyk, ale nie udało mu się pokonać bramkarza gospodarzy.

• Uderzał najpierw Bartosz Machaj, dobijał Wojciechowski, ale dopiero kolejna dobitka w wykonaniu Szczepaniaka pozwoliła pokonać Pogorzelca.

• Goooool! Szczepaniak daje prowadzenie Chrobremu!

• A na trybunach ciągle garstka widzów, z pewnością poniżej 500.

• I kolejny korner pod bramką Chrobrego. Na razie nic z nich nie wynika.

• Rzut rożny dla gości po tym, jak piłkę zablokował jeden z piłkarzy Chrobrego.

• Dobra akcja Chrobrego, dogranie do Mateusza Machaja, ale ten nie zdołał przejąć piłki przed polem karnym.

• Wrzutka z kornera, ale Pogorzelec oddala niebezpieczeństwo od własnej bramki.

• Bardzo groźna sytuacja, z najbliższej odległości, z kilku metrów Bartosz Machaj nie dał rady pokonać Pogorzelca, który dobrze skrócił kąt. Mogła być bramka!

• Jak na nieco piknikowe sobotnie popołudnie, gra obu zespołów na razie dosyć senna. Piłka głównie w środkowej strefie, bez odważnych ataków.

• Pierwszy atak przeprowadzili gospodarze, którzy wywalczyli kornera. Dośrodkowanie z rzutu rożnego wyłapał jednak Pogorzelec.

• Początek spotkania! Gramy!

• Kibiców na razie garstka, ale cały czas przybywają na stadion.

• Chrobry na pomarańczowo-czarno, MKS na biało-niebiesko.

• Warunki do gry w Głogowie bardzo dobre. Ciepło, nie wieje, słoneczko, nic tylko grać. Piłkarze losują już strony na boisku.

• Znamy już składu obu zespołów. Pora na ławki rezerwowych. Chrobry Głogów: Karol Szymański, Maciej Kona, Dominik Kościelniak, Michał Michalec, Sebastian Murawski, Michał Bednarski, Maksymilian Rozwandowicz MKS Kluczbork: Grzegorz Wnuk, Paweł Gierak, Radosław Kursa, Robert Brzęczek, Adam Setla, Bartłomiej Olszewski, Krystian Sanocki

• Witamy w relacji na żywo ze spotkania Chrobrego Głogów z MKS-em Kluczbork. Do pierwszego gwizdka sędziego pozostało pół godziny.