Mecz Chrobry Głogów - Odra Opole ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Chrobry Głogów - Odra Opole ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 11. kolejka
2017-09-30 17:45

Chrobry Głogów

2

Odra Opole

0

• Koniec spotkania. Lider przegrał w Głogowie.

• GOOOL DLA CHROBREGO! KOWALCZYK!

• 5 minut doliczonego czasu.

• Niziołek ukarany żółtą kartką.

• Bartosz Machaj za Mateusza Machaja.

• Borecki za Bacha.

• W ostatnich minutach bez żadnych wartych uwagi sytuacji.

• Kowalczyk faulował bramkarza rywali przy rzucie rożnym. Piłka dla Odry.

• Odra w bardzo trudnej sytuacji. Czy opolanie stracą pozycję lidera?

• Chyba jednak Machaj dogra mecz do końca.

• Machaj ucierpiał w tym starciu. Będzie konieczna zmiana.

• CZERWONA KARTKA dla Habusty! Brzydki faul w środku boiska.

• Dobra akcja - Żagiel do Brusiły, który uderzył potężnie, ale nad bramką.

• Ależ zamieszanie w polu karnym Chrobrego. Defensywa gospodarzy blokuje strzały rywali.

• "Żółtko" dla Gąsiora.

• Schodzi Skrzypczak. Za niego młodzieżowiec Bartłomiej Maćczak.

• Zmiana też u gości. Daisuke Matsui za Wepę.

• Zmiana. Kowalczyk wchodzi za Kaczmarka.

• Michalec ukarany żółtą kartką.

• Gąsior z Mandryszem dobrze przerywają akcję gości.

• Żagiel zmienia Gancarczyka.

• Ależ dużo strat jednych i drugich. Trochę chaosu wdarło się w grę obu zespołów.

• Machaj z wolnego znów trafia w mur.

• Ilków-Gołąb - żółta kartka.

• Janicki broni strzał rywala z 12 metrów! Rzut rożny nie przyniósł zagrożenia.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy.

• Pewny strzał w prawy róg bramkarza i gospodarze prowadzą.

• GOOOL DLA CHROBREGO! MACHAJ!

• Kowalski, zdaniem sędziego, fauluje. Ilków-Gołąb przewrócony w polu karnym. Będzie "jedenastka".

• Defensywa Odry jednak dobrze ustawiona. Piłka wybita poza pole karne.

• Jeszcze jeden korner.

• Teraz korner po drugiej stronie.

• Z rożnego nie wyszo żadne zagrożenie.

• Prostopadłe zagranie Wepy, nie ma spalonego, obrońcy blokują. Będzie rzut rożny.

• Wodecki fauluje Bacha. Rzut wolny

• Pierwszy celny strzał. Uderzał z dystansu Ilków-Gołąb. Tobiasz Weinzettel jednak pewnie łapie piłkę.

• Ilków-Gołąb źle podaje. Piłkę przy nogach mają już rywale.

• Odra rozgrywa spokojnie z tyłu...

• Długa piłka Habusty do Brusiły. Po chwili fauluje jednak Skrzypczak i grę wznowią gospodarze.

• Janicki wyszedł z bramki i uprzedził wbiegającego do dobrego podania Skrzypczaka.

• Wepa zaatakował ostro rywala w polu karnym Chrobrego. Gwizdek sędziego. Grę wznowią goście.

• Baran wybija piłkę poza boisko przerywając akcję rywali.

• Rzut wolny po drugiej stronie boiska. Dośrodkowanie Wodeckiego było jednak niecelne.

• Nic z tego nie wyszło.

• Dobra akcja gospodarzy. Ilków-Gołąb został jednak zablokowany - będzie rzut rożny.

• Aut dla Odry. Piłka poleciała w kierunku Gancarczyka, ale goście stracili piłkę.

• Dośrodkowanie w stronę Machaja, ale goście wybijają piłkę.

• Niedokładne dośrodkowanie Szczepaniaka.

• Kaczmarek miał problem z opanowaniem piłki, a mogło być groźnie. Kończy się na wrzucie z autu.

• Sam poszkowany wykonał rzut wolny - trafił jednak w mur.

• Machaj zakręcił obrońcami Odry, którzy nie widzieli innej opcji jak faul na rywalu. Będzie rzut wolny.

• Strzelał Wodecki sprzed pola karnego, ale jego uderzenie zostało zablokowane przed defensywę rywali

• Pierwszy gwizdek. Rozpoczynamy mecz.

• Piłkarze już na boisku. Chyba jednak zagramy.

• Sytuacja jest absurdalna. Kiedy rozpocznie się spotkanie? Nie wie chyba nikt.

• Mamy drobne opóźnienie związane z późniejszym wpuszczeniem na trybuny kibiców gości.

• Za kilka minut początek spotkania.

• Rezerwowi Odry: Kuchta, Trznadel, Maćczak, Matusi, Peroński, Żagiel, Nowak

• Rezerwowi Chrobrego: Gospodinow, Wawszczyk, Borecki, Kona, Napołow, B. Machaj, Kowalczyk

• Witamy w relacji LIVE z meczu 11. kolejki Nice 1 Ligi Chrobry Głogów - Odra Opole.

Marcin Sagan

©Polska Press

Mecz Chrobry Głogów - Odra Opole ONLINE. W meczu na szczycie 1 ligi prowadzący w tabeli opolanie zagrają z ekipą Chrobrego. Początek meczu w sobotę o godz. 17.45.

Mecz Chrobry Głogów - Odra Opole ONLINE

To mecz zespołów ze ścisłej czołówki tabeli i nic dziwnego, że sponsor medialny rozgrywek 1 ligi - stacja Polsat Sport zdecydowała się na jego transmisję.

Oba zespoły sprawiają dużo radości swoim kibicom.
Chrobry, który w poprzednim sezonie był w dolnej części tabeli i dość długo musiał drżeć o utrzymanie, obecne rozgrywki zaczął wyśmienicie. W sześciu meczach zdobył 14 punktów. W ostatnich czterech dorobek już był gorszy (cztery „oczka”). Przytrafiły mu się też dwie porażki u siebie (z Miedzią Legnica i Rakowem Częstochowa), ale głogo­wianie są w wysokiej dyspozycji. Potwierdzili to w miniony wtorek, gdy pokonali w 1/8 finału Pucharu Polski u siebie ekstraklasowy Piast Gliwice 2-1 i awansowali do ćwierćfinału.

Kadra Chrobrego nie jest zbyt szeroka. Niektórzy jego piłkarze mogą więc narzekać na zmęczenie, bo są dość mocno eksploatowani, a na dodatek mieli cztery dni temu ciężki mecz z Piastem. Tym jednak gracze Odry nie mogą się sugerować.

- Żeby uzyskiwać dobre wyniki w lidze, to w każdy mecz trzeba włożyć maksimum zaangażowania - mówi szkoleniowiec Odry Mirosław Smyła. - Moim podopiecznym nic pod tym względem zarzucić nie można. W każdy mecz wkładają serce. Nie zawsze to oczywiście przekłada się na zwycięstwo, ale w każdym meczu o nie walczymy. Tak będzie i tym razem.

W trzecim meczu z rzędu nie będzie mógł zagrać kontuzjowany środkowy obrońca Mateusz Bodzioch. Na następny mecz z Bytovią Bytów u siebie powinien być już jednak zdrowy. Opolskich kibiców musi natomiast cieszyć, że do formy wraca najlepszy strzelec z poprzedniego sezonu - Szymon Skrzypczak, który w dwóch ostatnich spotkaniach trafiał do siatki rywali.

- Początek sezonu miałem stracony przez kontuzję kostki - tłumaczy Skrzypczak. - Jeszcze nie jestem w optymalnej dyspozycji. Czuję się jednak coraz lepiej i liczę, że będę mógł jeszcze bardziej pomóc drużynie w kolejnych meczach.

FORMA W OSTATNICH MECZACH:

Chrobry:
Chrobry - Piast Gliwice 2:1 (26 września)
GKS Katowice - Chrobry 2:2 (22 września)
Chrobry - Raków Częstochowa 2:3 (16 września)
Puszcza Niepołomice - Chrobry 0:1 (8 września)
Chrobry - Miedź Legnica 1:2 (3 września)

Odra:
Odra - Stal Mielec 1:0 (23 września)
Wigry Suwałki - Odra 2:1 (16 września)
Odra - Zagłębie Sosnowiec 1:0 (9 września)
Odra - Chojniczanka 2:1 (2 września)
GKS Katowice - Odra Opole 1:1 (27 sierpnia)

BEZPOŚREDNIE SPOTKANIA:

Chrobry - Odra 0:0 (12 lipca 2017)
Odra - Chrobry 1:0 (5 kwietnia 2014)
Chrobry - Odra 4:1 (30 sieprnia 2013)

SĘDZIA:

Arbitrem spotkania będzie Sebastian Tarnowski z Wrocławia. Poprowadził on w tym sezonie pięć meczów. Pokazał w nich 26 żółtych kartek, dwie czerwone oraz podyktował trzy rzuty karne.

Chrobry Głogów - Odra Opole: Kto wygra mecz 1 ligi?

Spotkanie będzie transmitowane przez stację Polsat na kanale Polsat Sport. Początek o godzinie 17:45. Zapraszamy na relację LIVE w portalu GOL24.PL. Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem sędziego.