Mecz Chrobry - Wigry ONLINE. Jedni o fotel lidera, drudzy o...

Mecz Chrobry - Wigry ONLINE. Jedni o fotel lidera, drudzy o oddalenie od strefy spadkowej

Fortuna 1 Liga, 13. kolejka
2017-10-14 17:00

Chrobry Głogów

3

Wigry Suwałki

3

• Koniec meczu! Niezwykła sytuacja! Chrobry prowadził trzema golami, ale dał sobie zabrać dwa punkty!

• Rumun doprowadza do wyrównania strzałem z boku pola karnego w długi róg!

• GOOOL! ZNOWU IORGA!

• 4 minuty doliczone.

• Czerwona kartka dla Bartosza Machaja!

• Strzał jednego z zawodników Wigier z dystansu. Bardzo niecelny.

• Tak samo Dadok, który również pojawił się na boisku dosłownie przed chwilą.

• Trytko już ukarany żółtą kartką.

• Radaszkiewicz wchodzi za Klimalę.

• Dadok wchodzi za Bogusza.

• Wigry cisną. Uderzenie jednego z graczy z Suwałk jednak niecelne.

• Zmiana. Trytko wchodzi za Kaczmarka.

• Mandrysz poturbowany. Przerwa w grze.

• Gospodarze próbują się otrząsnąć z tego nagłego szoku. Dośrodkowanie Machaja jednak niecelne.

• GOOOL DLA GOŚCI! PILIPCZUK! JUŻ TYLKO 3:2! CO SIĘ DZIEJE?!

• GOOOL DLA WIGIER! IORGA! To nie koniec emocji!

• GOOOL! Mateusz Machaj!

• Znów szybkością błysnął Kaczmarek, ale w końcu stracił piłkę.

• Pilipczuk ukarany żółtą kartką.

• Iorg zmienia Klimalę.

• Wracamy do gry.

• Koniec pierwszej połowy.

• GOOOL dla Chrobrego! Kaczmarek albo samobój...

• Sokołowski ukarany żółtą kartką.

• Dobra akcja Bartosza Machaja, ale podanie do Kaczmarka było już niecelne.

• Znów spalił Klimala.

• Radecki niespodziewanie zdecydował się na strzał z dystansu. Bardzo słaba próba. Piłka poleciała daleko od bramki.

• Mandrysz zdecydował się na uderzenie. Piłka zmierzała w światło bramki po ziemi, ale leciała zbyt wolno, żeby sprawić problemy Budziłkowi.

• Strzał Gąski z dystansu. Pewnie broni Janicki.

• Niezła indywidualna akcja Machaja. Po ograniu dwóch rywali gracz Chrobrego zatrzymał się jednak na trzecim.

• Chwila przestoju w grze. Wigry trochę dłużej utrzymują się przy piłce, ale nie potrafią stworzyć groźnej sytuacji.

• Goście próbują odpowiedzieć, ale Klimala na spalonym.

• Napastnik gospodarzy wykończył szybką akcję swojego drużyny. Głogowianie prowadzą z Wigrami.

• GOOOL dla Chrobrego! Kaczmarek!

• Chrobry wychodził z kontrą, ale długa piłka do Kaczmarka poleciała poza linię boczną.

• Dobra akcja Rybickiego na skrzydle, ale dośrodkowanie było już nieprecyzyjne. Akcję budują gospodarze.

• Ostre zagranie Patryka Sokołowskiego. Gwizdek przerywa grę. Rzut wolny dla gospodarzy.

• Szybka gra z pierwszej piłki braci Machajów, ale na połowie rywali zabrakło już precyzji. Goście konstruują atak pozycyjny.

• Pierwszy gwizdek. Gramy.

• Witamy w relacji LIVE z meczu 13. kolejki Nice 1 Ligi Chrobry Głogów - Wigry Suwałki.

PI

©Anna Kaczmarz / Dziennik Polski / Polska Press

Chrobry Głogów - Wigry Suwałki ONLINE. Znajdujący się na czwartej pozycji w tabeli Chrobry podejmie uciekające ze strefy spadkowej Wigry Suwałki. Początek meczu o 17:00.

Chrobry - Wigry NA ŻYWO

Chrobry Głogów od kilku lat uchodzi za solidnego ligowego średniaka. Drużyna, w której występują zdrowe proporcje jest solidnie budowana od kilkunastu lat. Twarzą tego projektu był trener Ireneusz Mamrot, który po zakończeniu ubiegłego sezonu odszedł do Jagiellonii Białystok.
W miejsce Mamrota przyszedł zwolniony z Arki Gdynia Grzegorz Niciński, a drużyna pod jego wodzą spisuje się nadspodziewanie dobrze. W jedenastu rozegranych spotkaniach Chrobry zdobył dwadzieścia jeden punktów, a złożyło się na to sześć zwycięstw, trzy remisy i dwie porażki. Warto zauważyć, że gospodarz tego spotkania lepiej spisuje się w meczach wyjazdowych, w których ''ugrał'' jedenaście oczek, czyli o jedno więcej niż na swoim obiekcie. Drużyna z Dolnego Śląska ma jedno spotkanie rozegrane mniej, bowiem mecz z Zagłębiem Sosnowiec został przełożony.

Głogowianie mogą się pochwalić bardzo dobrą grą w defensywie, bo stracili tylko dziewięć bramek i jest to drugi najlepszy wynik w lidze. Oprócz szczelnej defensywy bardzo ważna jest forma Mateusza Machaja. Lider Chrobrego razem z Marcinem Wodeckim jest najlepszym strzelcem rozgrywek (6 bramek). Forma środkowego pomocnika nie przechodzi bez echa i włodarzom z Głogowa będzie bardzo ciężko zatrzymać go w swoich szeregach do końca sezonu.

Początek sezonu w wykonaniu Wigier był koszmarny. Podopieczni Artura Skowronka zanotowali następującą serie - porażka, porażka, remis, remis, porażka, porażka. Sześć meczów bez zwycięstwa i w dodatku tylko z dwoma strzelonymi bramkami. Przełamanie nastąpiło w siódmej kolejce i to na terenie jednego z pretendentów do awansu - GKS-u Katowice. Wigry wygrały po kuriozalnej samobójczej bramce Damiana Garbacika. Trzy punkty zdobyte w Katowicach okazały się bardzo ważne w kontekście kolejnych spotkań, w których drużyna z Suwałk odprawiła z kwitkiem Odrę Opole (2:1) i Zagłębie Sosnowiec (1:0). Wahania formy cały czas trwały, bowiem później przyszły dotkliwe porażki z Rakowem i Chojniczanką. W ostatniej kolejce Wigry przed własną publicznością wygrały ze Stalą Mielec 2:0.

Obydwie drużyny przystąpią do sobotniego spotkania osłabione. W poniedziałek Michał Pawlik przeszedł zabieg rekonstrukcji więzadeł krzyżowych tylnych i w tym roku już nie zagra. W drużynie z Suwałk nie wystąpi Karol Mackiewicz, u którego podejrzewana jest kontuzja więzadeł, ale na razie nie ma ostatecznych wiadomości.

Odra 2:1 (D)

Chrobry Głogów - Wigry Suwałki: Kto wygra mecz 1 ligi?

Chrobry - Wigry TRANSMISJA TV

Mecz Chrobry Głogów - Wigry Suwałki rozpocznie się o 17:00. Tradycyjnie relacje z tego spotkania przeprowadzi GOL24.pl! Początek o godzinie 16:40!