Chrobry Głogów

1

Znicz Pruszków

1

• Koniec! Chrobry Głogów zremisował u siebie ze Zniczem Pruszków (1:1) w sobotnim meczu 20. kolejki Nice 1 Ligi. Obie bramki padły w pierwszej połowie. Najpierw prowadzenie gościom zapewnił Maciej Machalski, a kilka chwil później odpowiedział Karol Danielak. Dziękujemy za uwagę.

• Kolejna żółta kartka. Tym razem dla Wawszczyka.

• Trzy minuty doliczone przez sędziego.

• Adriana Paluchowskiego zastępuje na ostatnie minuty Karol Podliński.

• To z kontrą pędzi Chrobry, to Znicz. Akcje jedna szybko spalają na panewce, brakuje w pewnym momencie dokładności.

• Mecz wchodzi już w decydującą fazę. Czy któryś z zespołów będzie w stanie zadać decydujący cios?

• Konrad Kaczmarek wchodzi za Szczepaniaka.

• Wieteska główkuje z najbliższej odległości, po dużym zamieszaniu, ale przenosi piłkę nad bramką!

• Murawę opuszcza Maksymilian Banaszewski. W jego miejsce wchodzi Radosław Bartoszewicz.

• Całkiem niezłe dośrodkowanie Mateusza Machaja z rożnego, ale po raz kolejny zabrakło wykończenia.

• Bartosz Machaj wchodzi za Danielaka.

• Ze stałego fragmentu wrzucał Jagiełło i drużynie Znicza udało się wywalczyć korner.

• Długi podanie z lewej strony od Ariela Wawszczyka, ale nikt nie nabiegał na to dośrodkowanie.

• Andrzej Niewulis musiał ratować się faulem, bo uciekał mu Wojciechowski. Będzie kartka.

• Kompletnie niespodziewanie z ponad 25 metrów kropnął Maciej Mysiak i pomylił się naprawdę nieznacznie.

• Wstrzelenie Machaja z rzutu wolnego, ale piłka wybita spokojnie przez obrońcę Znicza.

• Aleksander Jagiełło ukarany kartką za próbę wymuszenia faulu.

• Zabrakło precyzji przy wrzutce z rzutu wolnego i spokojnie wyłapał to Piotr Misztal.

• Wznawiamy spotkanie po przerwie.

• Koniec pierwszej części spotkania. Jak na razie Chrobry remisuje ze Zniczem 1:1. Wracamy z relacją za kwadrans.

• Kartka jeszcze dla Danielaka w samej końcówce pierwszej połowy.

• Żółty kartonik dla Damiana Jakubika, któremu puściły nerwy. Niepotrzebnie wykopał piłkę po gwizdku.

• Machaj zbyt długo holował piłkę i ostatecznie nic nie wyszło z kontrataku.

• Ładnie przymierzył sprzed pola karnego Danielak, lecz futbolówka przeleciała centymetry nad poprzeczką.

• Teraz słupek uratował Chrobrego!

• Coraz lepiej poczyna sobie Chrobry. Przed momentem próbował Paweł Wojciechowski, ale nieskutecznie.

• Po szybkiej kontrze zespół z Głogowa szybko odrobił straty. Oj będzie jeszcze ciekawie.

• GOOOOL!! BŁYSKAWICZNA ODPOWIEDŹ CHROBREGO!! KAROL DANIELAK!!

• GOOOOOOL!!! ZNICZ NIESPODZIEWANIE PROWADZI!! MACIEJ MICHALSKI!

• Zamieszanie po rzucie rożnym wykonywanym przez Machaja. Ale akcja sfinalizowana niecelnym uderzeniem.

• Mocno poturbowany Adrian Paluchowski, potrzebna będzie interwencja służb medycznych.

• Pierwszy kwadrans za nami. Piłkarze Chrobrego stworzyli sobie dwie bardzo dobre okazje do objęcia prowadzenia, ale piłka jak na razie nie wpadła do siatki.

• Drugie ostrzeżenie dla gości! Maciej Kona mocnym strzałem z dystansu obił poprzeczkę!

• Blisko trafienia głogowianie! Wstrzeliwał z ostrego kąta Łukasz Szczepaniak i niewiele zabrakło Mateuszowi Machajowi, by wykończyć akcję!

• Gospodarze starają się wysoko atakować drużynę Znicza. Na razie bez przełożenia na okazje bramkowe.

• Żółta kartka dla Mateusza Wieteski za niesportowe zachowanie.

• Spokojny początek, żaden z zespołów nie zamierza forsować tempa ani nadmiernie ryzykować.

• Pierwszy gwizdek sędziego, zaczynamy!

• Piłkarze już na murawie, za chwilę przywitanie i gramy.

• Może to nie będzie spotkanie o 6 punktów, ale na pewno będzie miało duży wpływ na końcowy rezultat obu drużyn. Dla Pomarańczowych jest to szansa, by zyskać większy spokój przed ostatnią prostą rozgrywek Nice 1. Ligi, natomiast Znicz musi odnieść zwycięstwo, aby widmo spadku nieco się oddaliło. Czy lepszy okaże się warsztat Ireneusza Mamrota? Czy może Dariusz Kubicki wykonał świetną pracę ze swoją drużyną i Znicz w strefie spadkowej będzie zaledwie cieniem przeszłości?

• Rezerwowi Znicz: Dominik Kalinowski, Michał Kucharski, Mateusz Długołęcki, Przemysław Kita, Radosław Bartoszewicz, Karol Podliński, Krzysztof Kopciński.

• Rezerwowi Chrobry: Sławomir Janicki, Sebastian Bonecki, Bartosz Machaj, Tomasz Serweta, Karol Hodowany, Konrad Kaczmarek, Michał Pawlik.

• Znamy już składy obu zespołów. Za moment podamy, kto zasiądzie na ławkach rezerwowych.

• Dzień dobry! O godzinie 18 zaczynamy mecz Chrobrego Głogów ze Zniczem Pruszków w ramach 20. kolejki 1. ligi. Zapraszamy na relację na żywo z tego pojedynku.