• Cracovia nivy próbuje, niby wdziera się na połowie Bruk-Betu, ale cóż z tego skoro szybko traci piłki

• Boisko opuścił strzelec dwóch goli Patrik Misak. Zamiast niego Wojciech Kędziora

• Steblecki z Cetnarskim usiłowali skonstruować coś na połowie przeciwnika, ale Guilherme nie pozwolił im na wiele

• Covilo głową pod bramkę Pilarza. Nie zdołał jednak oddać celnego strzału. Dobra postawa defensorów Słoników

• W ostatnich minutach tempo gry w Krakowie nie należy do najszybszych. Bruk-Bet spokojnie utrzymuje prowadzenie, a Cracovia po stracie bramki jakby straciła wiarę

• Jaroszyński z rzutu wolnego. Delikatnie, acz celnie. To jednak za mało żeby zaskoczyć Pilarza

• Strata Dąbrowskiego, błąd Bejana i Wójcicki mimo starań nie miał juz co zbierać. Misak dostał podanie pod pole karne, które bez wahania wykorzystał

• GOL! Patrik Misak wykorzystał szybką kontrę i wpisał się ponownie na listę strzelców!

• Świetna akcja zmienników. Cetnarski do Stebleckiego. Ten uderzył z dystansu nie zaskoczył Pilarza. Zrobił to dobijający Szczepaniak

• GOL! Mateusz Szczepaniak z najbliższej odległości dobija wybroniony przez Pilarza strzał Stebleckiego!

• Gwizdek arbitra przerwał spory chaos w polu karnym Pilarza. Po rzucie rożnym kilku gospodarzy niekrytych we własnym polu karnym

• Cetnarski zagrał długą piłkę w pole karne, ale Szczepaniak nie miał szans do niej dojść.

• Nadal przy Kałuży nie dzieje się zbyt wiele. Futbolówka nieco leniwie krąży w środku pola od nóg jednych do drugich. Drobne błędy nie pozwalają na stworzenie akcji.

• Początek drugiej połowy nie należy do najbardziej porywających. Spokojna wymiana podań w środku pola.

• Druga połowa rozpoczęta!

• A Mateusz Cetnarski zastąpił Tomasza Brzyskiego.

• Dwie zmiany w przerwie w zespole Cracovii. Mateusz Szczepaniak za Diego Ferraresso

• Koniec pierwszej połowy. Bruk-Bet prowadzi 2-0

• Dąbrowski na lewą stronę pola karnego do Brzyskiego. Ten jednak przegrał starcie z wracającym Misiakiem

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego w wykonaniu gości. Skuteczna interwencja Sandomierskiego

• świetne zagranie do Fryca. Ten zawalczył w polu karnym, ale bez efektów. Piłka stracona

• Na spalonym przyłapany Misak. A już udało mu się uciec Diego. Arbiter przerwał atak Słoników.

• Wójcicki dośrodkował w pole karne. Zbyt mocno i piłka przeleciała przez całą szerokość boiska

• Diego Ferraresso ukarany żółtym kartonikiem za trzymanie za koszulkę Guilherme. Starał się zatrzymać rywala przy sobie

• Wójcicki pociągnął kolejny atak skrzydłem. Pomocnik uwija się dzisiaj jak w ukropie. Na razie jednak bez sukcesów

• To powinien być gol dla Pasów. Fajne dośrodkowanie prawej strony, zablokowany strzał Bejana. Piłka wpadła między defensorów gości, skąd próbował wybić ją Wójcicki. Nieskutecznie

• Po podaniu Wójcickiego, szansa dla Cracovii. Malo precyzyjnie i nic z tego nie wyszło

• Dąbrowski stracił piłkę na własnej połowie dzięki czemu do piłki doszedł Fryc. Dośrodkował w pole karne, lecz tam piłki wyglądał jedynie Diego

• I znowu groźnie było pod bramką Cracovii. Dobra interwencja Sandomierskiego. Wyłapał piłkę zanim ta doszła do Stefanika po akcji prawą stroną Misaka

• Cracovia bardzo zdeterminowana aby zdobyć w pierwszej połowie choć honorowe trafienie. Długo utrzymują się przy piłce ale szukają też szczęścia strzałami. Wciąż jednak niecelnymi

• Dośrodkowanie Guilherme z rzutu wolnego. Piłka wpadła w pole karne a tam doszedł do niej Osyra. Spokojnie umieścił w siatce,

• GOL! Kornel Osyra wykorzystał zamieszanie w polu karnym Cracovii i zdobył drugiego gola

• Budziński bardzo waleczny w środku pola. Nie odstawia dzisiaj nogi. Dzielnie walczy z Misakiem

• Dośrodkowanie Brzyskiego łatwo wybite przez rywali.

• Lewym skrzydłem próbowały Pasy. Akcję wykańczał nadbiegający Jaroszyński. Będzie rzut rożny

• Covilo przewrócił się w starciu z Kupczakiem, ale arbiter nie dopatrzył się faulu. Kolejny atak Cracovii nie przyniósł zagrożenia pod bramką Pilarza

• Strzał Kupczaka z dystansu. Niecelnie - piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką

• Bejan spokojnie interweniował. Wyszedł z pola karne i pewnie zahamował natarcie Gergela

• Piłkarze Cracovii dłuższą chwilę wymieniali podania w środku pola. Bejan, który ruszył nieco do przodu wywalczył rzut wolny

• Cracovia nadal utrzymuje się przy piłce i prowadzi grę. Bruk-Bet stawia na grę z kontry i to przynosi sukcesy. Strzał Stefanika po dośrodkowaniu z prawej strony. Diego nieco się zgubił i Pasy uratowałą jedynie niecelność zawodnika Słoników

• Strata Budzińskiego w środku pola, piłkę przejął Jovanovic i podał do wybiegającego Misaka.Ten uciekł nieco spóźnionemu Jaroszyńskiemu, zmylił Sandomierskiego i wpakował piłkę do siatki. Termalica na prowadzeniu!

• GOL! Patrik Misak spróbował znowu i tym razem osiagnął sukces!

• Piłka spoczęła w siatce Cracovii, ale arbiter chwilę wcześniej podniósł chorągiewkę. Patrik Misak na pozycji spalonej!

• Strzał Wójcickiego z prawej strony i dobitka Piątka. Tym razem górą Pilarz

• Nienajlepsze dośrodkowanie Budzińskiego z rogu. Bez większego zagrożenia na bramce Pilarza.

• Pierwszy strzał w tym meczu. Covilo po podaniu Jaroszyńskiego z lewej strony. Zaraz będzie pierwszy korner

• Cracovia wciąż praktycznie nieprzerwanie utrzymuje się przy piłce. Bruk-Bet całą jedenastką na własnej połowie

• Brzyski z Jaroszyńskim przebili się lewą stroną, ale dośrodkowanie pierwszego z nich bez problemu wybili goście

• No i nie zaczęło się od fajerwerków. Spokojne rozegranie gospodarzy w środku pola.

• I ruszyli! Od środka gospodarze!

• Za nami przywitanie kapitanów - Bartłomieja Babiarza oraz Marcina Budzińskiego. Do rozpoczęcia dosłownie chwilka.

• Arbiter główny Piotr Lasyk wyprowadził już obie jedenastki na murawę. Z głośników i gardeł zgromadzonych kibiców wydobywa się hymn Cracovii

• Zawodnicy spędzają właśnie ostatnie chwile w szatni. Do rozpoczęcia pozostały ostatnie minuty

• Obaj szkoleniowcy zdecydowali się dokonać roszad w wyjściowej jedenastce względem ostatniego spotkania. Jacek Zieliński po raz pierwszy w tym sezonie do boju od pierwszej minuty puścił Pawła Jaroszyńskiego. Młody obrońca powrócił już do zdrowia, a swoją formę potwierdził zarówno w meczu reprezentacji U21 jak i starciu z Piastem. Od pierwszej minuty zobaczymy także Florina Bejana (zamiast kontuzjowanego Piotra Malarczyka), a także Krzysztofa Piątka.

• Bartłomiej Smuczyński
  • Cracovia podchodzi do starcia z Bruk-Betem pełna sportowej złości. Dokładnie przed tygodniem zremisowała bowiem praktycznie wygrany mecz. Boiskowa przewaga udowodniona dwoma bramkami (Miroslava Covilo oraz Marcina Budzińskiego) i jedynie kilka minut aby to utrzymać. Ta sztuka się jednak nie udała. Bezsensowny faul Diego Ferraresso w polu karnym i jedenastka okrutnie zamieniona na gol przez Sandro Gotala. Pasy po spotkaniu z Piastem wróciły z zaledwie jednym punktem.

• Poprzedni weekend lepiej wspominają niecieczanie, którzy przywieźli komplet punktów z dalekiej Gdyni. Mimo szybko straconego gola, ostatecznie zwyciężyli z Arką aż 3-1.

• Już za nieco ponad pół godziny rozbrzmi pierwszy gwizdek 17. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Na jej otwarcie starcie przy ulicy Kałuży. Cracovia podejmie tutaj rywala prawie zza miedzy, bo Bruk-Bet Termalicę. Kto wyjdzie z tego meczu zwycięsko?