Cracovia

1

Jagiellonia Białystok

3

• KONIEC MECZU. Cracovia na własnym stadionie przegrywa z Jagiellonią Białystok 1:3.

• Zmiana w Jagiellonii. Świderski wejdzie za Vassiljeva.

• Sędzia dolicza 3 minuty.

• Vassiljev zagrywa do Frankowskiego, a ten w sytuacji sam na sam nie pozostawia szans golkiperowi Pasów.

• GOL!!! 1:3! Strzelcem bramki Frankowski.

• Boiska opuszcza Cernych, a za niego wejdzie Szymański.

• Z dystansu strzał oddaje Dąbrowski, ale pewnie i bez trudu piłkę w koszyczek chwyta Kelemen.

• Zamieszanie pod bramką gości, ale stoperzy wybijają piłkę daleko od własnej bramki.

• Kontra Jagiellonii, ale dobrą interwencją popisał się stoper Cracovii Piotr Malarczyk.

• Na pole karne piłkę dostał Budziński, który nie wykorzystał dobrej pozycji, ale i tak zawodnik Pasów był na pozycji spalonej

• Zmiana w Cracovii. Wejdzie Wdowiak, a zajedzie Brzyski.

• Gorąco w polu karnym Jagiellonii. Polczak zagrywał ze skrzydła na pole karne rywali w stronę Covilo, a później dobitkę posłał jeszcze Jednrisek, ale obronił to Kelemen.

• Vassiljev zagrał do Litwina, który pewnym strzałem pokonał Sandomierskiego.

• GOL! 1:2! Strzelcem gola jest Fedor Cernych.

• Groźna akcja Cracovii! Sam na sam z bramkarzem szedł Piątek, oddał strzał, ale Kelemen końcówkami palców wybija to uderzenie.

• Zmiana w Jagiellonii. Boisko opuści Grzyb, a za niego wejdzie Chomczenowskyj.

• Dośrodkowanie ze strony gości na pole karne Cracovii, ale golkiper Pasów zdecydowanie łapie piłkę.

• Burliga uderza zza pola karnego i słupek!

• Dąbrowski uderza z dystansu, ale zablokowany jest zawodnik Pasów przez Góralskiego.

• Rzut rożny dla Jagiellonii. Główkuje Romańczuk, ale znowu Sandomierski popisuje się dobrą obroną!

• Groźna akcja Cracovii, na wolne pole piłkę od Budzińskiego dostał Jendrisek, ale zmarnował tę dogodną pozycję do strzału posyłając piłkę obok bramki.

• Jagiellonia próbuje cały czas wyjść z własnej połowy. Zagranie do Cernycha, ale fauluje go Polczak.

• GOL!!! Cetnarski pewnie posyła piłkę pod poprzeczkę.

• Jendrisek faulowany przez Kelemena.

• Rzut karny dla Cracovii!

• Żółta kartka dla Marcina Budzińskiego.

• POCZĄTEK DRUGIEJ POŁOWY. Od środka zaczęli goście.

• Za Deleu wchodzi Jendrisek.

• W przerwie meczu zmiana w Cracovii. Vestenicky nie pojawia się na drugą połowę, za niego Cetnarski.

• Sędzia Marciniak kończy pierwszą połowę spotkania przy Kałuży. Jak na razie 0:1, a już za kwadrans druga połowa.

• Lekkie zamieszanie pod bramką Jagiellonii, ale podopieczni Michała Probierza wybijają piłkę.

• Żółta kartka dla Deleu za faul na rywalu.

• GOL!!! Vassiljev strzela tuż przy słupki i Jagiellonia obejmuje prowadzenie.

• Covilo otrzymuje żółtą kartkę.

• Po strzale Burligi sędzia dopatrzył się zagrania ręką Covilo.

• Rzut karny dla Jagiellonii!

• Coraz goręcej pod bramką Cracovii. Najpierw akcja duetu Frankowski, Vassiljev, a kilka sekund później po dośrodkowaniu z rzutu rożnego duże zamieszanie.

• Rzut wolny dla Cracovii. Brzyski dośrodkowuje, ale za mocno i żaden z jego kolegów nie dochodzi do piłki.

• Frankowski dośrodkowuje ze skrzydła, ale obrońcy "Pasów" wybijają futbolówkę.

• Groźny strzał z dystansu Wójcickiego, ale piłka przeleciała obok słupka!

• Po 30 minutach można stwierdzić, że mecz jest dość wyrównany. Obie strony miały dogodne sytuacje, ale nie wykorzystały swoich szans.

• Rzut rożny dla Cracovii. Jagiellonia skutecznie oddala zagrożenie od własnej bramki.

• Żółta kartka dla Łukasza Burligi za ostry faul na rywalu.

• Teraz groźnie pod bramką Jagiellonii. Piątek uderza głową, ale ponad bramką!

• Burliga zagrywa do Cernycha, ten główkuje, ale pięknie broni Sandomierski.

• Kontra Cracovii. Covilo próbował zagrać do przodu, ale w ostatniej chwili został zblokowany przez obrońcę gości.

• Groźna sytuacja w polu karnym Cracovii. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego mocny strzał oddał Góralski, ale bardzo niecelnie i nad bramką poszybowała piłka.

• Błąd Cracovii w środku pola. Piłkę przejął Frankowski podał do Vassiljeva, który oddał strzał, ale broni Sandomierski.

• Jagiellonia coraz częściej w polu karnym gospodarzy, ale defensywa "Pasów" skutecznie odpiera ataki rywali.

• Cernych oddaje strzał z ostrego kąta w polu karnym, ale jest zablokowany przez obrońców Cracovii.

• Vassiljev próbował zagrać do przodu, ale kompletnie nieudane zagranie Estończyka.

• Kilka błędów na własnej połowie zarówno gospodarzy jak i gości, ale żadnej drużynie jak na razie nie udało się tego wykorzystać.

• Jagiellonia z rzutu wolnego. Piłkarze gości próbowali rozegrać akcję, ale zawodnicy Cracovii skutecznie wybijają piłkę.

• POCZĄTEK MECZU! Od środka zaczęli piłkarze Cracovii.

• Ławki rezerwowych

Cracovia: Stępniowski, Dimun, Cetnarski, Wdowiak, Steblecki, Wołąkiewicz, Jendrisek.

Jagiellonia: Węglarz, Chomczenowskyj, Mystkowski, Szymonowicz, Szymański, Klimala, Świderski.

• Już za nieco ponad pół godziny rozpocznie się mecz na stadionie przy ulicy Kałuży 1 w Krakowie. Cracovia gości dzisiaj Jagiellonię Białystok. Podopieczni Jacka Zielińskiego liczą na zdobycie 3 punktów, ale piłkarze Michała Probierza z pewnością będą się starali pokazać z jak najlepszej strony i powrócić do optymalnej formy sprzed kilku tygodni. Jak będzie? Tego dowiemy się w trakcie meczu, który rozpocznie się o 15:30!