• I koniec meczu. Cracovia zwycięża 6-0!

• Po podaniu Budzińskiego, w tempo uderzał Deleu. Obok bramki.

• Deleu z Wdowiakiem mocno walczyli na skrzydle. tym razem nie zdołali jednak wiele ugrać

• Arbiter doliczył jeszcze trzy minuty.

• Deleu dośrodkował w polu karnym, a tam do piłki doszedł Covilo. Świetnie Pesković!

• GOL! Szybki kontratak Cracovii zakończony bramką Mateusza Wdowiaka. Młody zawodnik sprytnie oszukał Kallaste i uderzył z linii pola karnego.

• Abalo z Rymaniakiem przedostali sie w pole karne prawą stroną. Cóż jednak z tego skoro zaraz krakowianie odebrali im piłkę?

• Po rzucie roznym głową uderzał Covilo. Fajny strzał ale nie zaskoczył golkipera.

• Centra Deleu w pole karne i uderzenie głową Szczepaniaka. Fantastyczna interwencja Peskovicia uratowała kielczan przed stratą gola.

• Kiełb z rzutu wolnego prosto w pole karne. Do piłki doszedł Dejmek, ale oddał niecelny strzał. Poprawić miał szansę Abalo, lecz nie wykorzystał.

• Do piłki w środku doszedł Pilipchuk, skierował ją do Możdżenia, lecz na wiele nie pozwolili im defensorzy Cracovii

• Brzyski pomknął lewym skrzydłem, przebiegł praktycznie całą długość boiska i dośrodkował. Za mocno, nikt nie odebrał.

• Ostatnia roszada w tym meczu. Dani Abalo za Łukasza Sekulskiego.

• Kiełb nie opanował piłki a uderzał. To nie mogło sie udać

• I kolejna akcja Cracovii. Tym razem Budziński popędził w pole karne i zagrał w stronę Szczepaniaka. Trochę chaosu ale bez strzału

• Sporo zamieszania pod bramka Korony. Wdowiak i Deleu nie zdołali jednak zakończyć tego strzałem.

• Ostatnia zmiana w zespole Jacka Zielińskiego. do boju rusza Mateusz Wdowiak. Za Krzysztofa Piątka.

• Rzut rożny wykonywał Kielb. Do piłki najlepiej wyskoczył Pilipchuk, lecz oddał niecelny strzał.

• Szybki kontratak Kiełba i strzał. Sandomierski na rzut rozny.

• Przytomne zagranie Dąbrowskiego na prawo do Piątka. Ten zagrał w pole karne. swietna interwencja Peskovicia.

• A Deleu zastąpił Jakuba Wójckickiego.

• Marcin Cebula zastąpił przeciętnie grającego dzisiaj Miguela Palancę.

• Jendrisek blisko był dojścia do piłki po błędzie Kiełba, który niefrasobliwie pozostawił ją bezpańską na własnej połowie. Dobra interwencja Peskovicia.

• Pylypchuk niesmiało próbował strzału na bramkę Sandomierskiego. Niecelnie.

• GOL! Ogromne zamieszanie w polu karnym Korony wykorzystał Krzysztof Piątek i umieścił piłke w siatce.

• Na murawie pojawił się Erik Jendrisek, który zastąpił autora dwóch asyst Mateusza Cetnarskiego

• Piątek zagrał na lewa stronę do nadbiegającego Szczepaniaka. Ten dośrodkował w pole karne, gdzie wybił ją Wierchowcow. Na tyle pechowo że prosto pod nogi Budzińskiego. Ten uderzył na bramkę, lecz zatrzymała się w gąszczu nóg kielczan. Piątek wydostał ja stamtąd głową.

• Szczepaniak wbiegł z piłka w pole karne, tam uciekł Grzelakowi i zgrał do Budzińskiego. Tym razem strzał nieco niecelny.

• Cetnarski popędził do przodu, w końcu przerwócił sie w polu karnym. Arbiter nie dopatrzył sie faulu.

• Tempo gry nieco spadło. 4-0 to juz stosunkowo bezpieczny wynik. Cracovia juz dzisiaj nic nie musi. Korona wydaje się natomiast nieco zrezygnowana.

• Korona próbowała skontruować coś pod bramką Cracovii. Szczęscia szukali Pylypchuk z Palancą, ale Sandomierski nie musiał sie zbytnio wysilać.

• Pierwsza zmiana w tym meczu. Serhij Pilipchuk za innego gracza spoza UE, Vanję Markovicia.

• Fajną piłkę otrzymał Piątek. Rozegrał z Brzyskim, ale nie zagrozili bramce Korony.

• Kiełb dostał długie podanie pod pole karne po czym przerzucił na druga stronę do Palanci. Ten zablokowany przez rywali.

• Cracovia cały czas utrzymuje się przy piłce. Spokojnie prowadzi grę i zmierza w kierunku pola karnego Korony. Piątek w końcu zagrał pod bramke, lecz poradzili sobie z tym kielczanie.

• Cracovia dłuższa chwile wymieniała podania na połowie przeciwnika. Nie podchodzili jednak pod pole karne. Dobrze zachowywała sie defensywa Korony.

• Po zagraniu Covilo, niecelny strzał oddał Budziński. Obok bramki.

• GOL! Miroslav Covilo najlepiej wyskoczyl do nadlatującej z rzutu wolnego piłki i głową umieścił piłkę w siatce. Świetna asysta Mateusza Cetnarskiego.

• I od razu żółta kartka dla Dmitrija Wierchowcowa. Za faul na Krzysztofie Piątku, będzie jeszcze ruzt wolny.

• Druga połowa rozpoczęta. Czy Korona się podniesie?

• Erik Jendrisek
  • Koniec pierwszej połowy. Cracovia prowadzi 3-0. Czy Korona zdoła jeszcze odwrócić losy spotkania?

• Sporo zamieszania po rzucie rożnym Korony. Z choasu nie powstał jednak nawet strzał

• Akcja poszła prawą stroną. Pociągnął Rymaniak i podal do Sekulskiego. Ten w starciu z Malarczykiem wywalczył korner.

• Wójcicki wybił piłke po rzucie rożnym Korony prosto pod nogi Możdżenia. Strzał pomocnika zablokowany.

• Palanca popędził skrzydłem i niecelnie podał do Sekulskiego. Mimo to piłka wyleciała za linię końcowa i będzie korner.

• Rzut wolny dla Cracovii z jakiś 30 metrów. Bezpośrednio Brzyski. Piłka leciała w światło bramki, ale Pesković pewnie ją wyłapał

• Wójcicki przekmął skrzydłem i zagrał do Piątka. Ten jednak wycofał piłkę do nadbiegającego Cetnarskiego. Niecelne uderzenie

• Rzut rozny dla Korony. Piłka poleciała w pole karne, lecz zamiast Możdżenia odebrał ją Wójckicki.

• Marcin Budziński lubi próbować z dystansu. Nie przejmuje sie niepowodzeniami i wciąż stara się szukać takich strzałów. Przynosi to korzyści - tak jak teraz. Z daleka, mocno i celnie. Peskovic zaśłonięty przez swoich kolegów nie mógł wiele zrobić.

• GOL! Marcin Budziński z dystansu. Mocno i celnie!

• Budziński popędził środkiem, szukał strzału i wreszcie oddał z daleka. Zablokowany. Dobijał jeszcze Cetnarski. Niecelnie.

• Wójcicki minął Kallaste i zgrał do Cetnarskiego. Koronę uratował jedynie słupek!

• Dejmek dobrze odebrał piłkę, wysoko na połowie Cracovii. Chciał uruchomić Palancę, ale Hiszpana uprzedził Sandomierski.

• Mocne dośrodkowanie Kallaste. Zbyt mocne, po rajdzie Palanci zamiast w pole karne zagrał za linię końcową

• Palanca z rzutu roźnego. Troche chaosu, ale bez większego zagrożenia.

• Sekulski odebrał piłke zagubionemu Covilo w polu karnym Cracovii i uderzył na bramkę. Sandomierski na korner.

• To pierwszy gol Krzysztofa Piątka w Ekstraklasie w barwach Cracovii. Zdobył go najlepiej wyskakując do nadlatującej w pole karne piłki. Świetne podanie Jakuba Wójcickiego.

• GOL! po dośrodkowaniu Jakuba Wójcickiego z prawej strony piłkę w siatce umieścił Krzysztof Piątek!

• Brzyski dośrodkował w pole karne. Tam piłką wymienili sie Cetnarski z Piątkiem, lecz futbolówka szybko oddaliła sie na środek pola.

• Brzyski dośrodkował w pole karne z rzutu wolnego, lecz piłkę wybił Wierchowcow

• Vanja Marković obejrzał żółta kartkę za faul na Covilo. Kontrowersyjnie.

• Po dośrodkowaniu w pole karne. Wierchowcow idealnie wybił piłke prosto pod nogi Palanci. Ten popędził z kontratakiem, lecz tam już czekał na niego Brzyski.

• Dabrowski odebrał piłke Dejmkowi i z daleka uderzył. Piłka odbiła sie od rywala i wyleciała za linię końcową.

• Kolejna szybka akcja w wykonaniu Piątka. Razem z nim podłączył sie Brzyski, lecz nie dali rady tym razem stworzyć strzeleckiej okazji.

• Wszystko rozpoczął Piątek, który pomknął środkiem boiska z kontratakiem. Na połowie przeciwnika oddał piłkę Cetnarskiemu, a ten niepozornie przekazał ją Szczepaniakowi. Były gracz Miedzi Legnica na wślizgu skierował ją do siatki.

• GOL! Szybki kontratak zakończony trafieniem Mateusza Szczepaniaka!

• Kiełb długo walczył na prawym skrzydle, ale Wójcicki skutecznie go zablokował.

• Sekulski dotarł az do linii końcowej, lecz tam futbolówke odebrał mu Malarczyk.

• Korona wygląda naprawde fajnie w defensywie. Nie pozwala Cracovii na wdarcie sie w ich pole karne. Konsekwentnie blokuja ich próby.

• Rymaniak zahamował pedzacego Cetnarskiego zanim ten zdołał jeszcze coś zrobić.

• Kiełb próbował ominąć defensorów Cracovii, lecz zdecydował się dośrodkować lobem. Sandomierski poradził sobie z niekonwencjonalnym dośrodkowaniem.

• Palanca dośrodkował w pole karne w kieunku Wierchowcowa, ale to Marković doszedł do piłki. Jego strzał zablokowany przez Wójcickiego.

• Dąbrowski dostał piłkę od Wójcickiego i skierował ją do Szczepaniaka. Ten przewrócił sie pod polem karnym. Bez przewiniena.

• Cetnarski próbował prawym skrzydłem wypuścić Wójcickiego. Zbyt mocno - piłka uciekła za linię końcową.

• Dośrodkowanie z rogu wybite przy bliższym słupku przez graczy Korony.

• Po uderzeniu Wójcickiego Cracovia będzie miała rzut rożny.

• Dośrodkowanie Szczepaniaka w pole karne nieco przeciągnięte. Futbolówka wyleciała na druga stronę.

• Kiełb pomknął skrzydłem. Wyminął defensorów i wrzucił w kierunku Sekulskiego. Ten nie zdołał jednak do niej dobiec.

• Gospodarze od razu ruszyli do ataku. Na lewej stronie walczył Brzyski. Nie dał rady Grzelakowi.

• I ruszyli! Od środka Cracovia.

• Za nami również przywitanie kapitanów Radka Dejmka oraz Piotra Polczaka. Początek dosłownie za moment.

• Już za moment rozpoczynamy mecz w Krakowie. Arbiter główny - Bartosz Frankowski wyprowadził już na murawę obie jedenastki. Z głośników rozlega sie hymn Cracovii.