Cracovia

1

Lech Poznań

1

• Koniec meczu. Cracovia znowu bez kompletu punktów. To już ósmy z rzędu mecz bez zwycięstwa piłkarzy Pasów. Po mało porywającym spotkaniu, rywalizacja kończy się remisem 1:1.

• Groźnie pod bramką Cracovii. Górną piłkę dopada zawodnik Lecha, strzela, ale obok bramki.

• Sędzia dolicza 2 minuty.

• Brzyski zagrywa na pole karne, ale wybija piłkę Kędziora.

• Akcja Cracovii. Na skrzydle biegł z piłką Jarosyński, zagrał do kolegów na pole karne, ale strzał Piątka odbił się od jednego z graczy Lecha i tylko rzut rożny dla Pasów.

• Formella uderza przy słupku, ale broni bramkarz Cracovii.

• Cracovia po dobrym początku drugiej połowy powoli zaczęła gasnąć i gubić się przy rozegraniu. Lech coraz bardziej przesuwa się pod pole karne gospodarzy.

• W obu drużynach został już wykorzystany limit zmian,

• Schodzi Kownacki. Na murawie pojawia się Tomczyk.

• Kolejna okazja dla Lecha. W polu karnym Kownacki po podaniu Jevticia zdecydował się na strzał i mało brakowało, a piłka znalazłaby się w siatce. Po raz kolejny Sandomierski pokazał klasę

• Deleu zagrywa w pole karne, ale Piątek nie dochodzi do tej piłki.

• GOOOL!!! 1:1. Bramkę wyrównującą strzela Lasse Nielsen otrzymując podanie w polu karnym, pewnie pakuje piłkę do siatki.

• Okazaja dla Cracovii na podwyższenie rezultatu! Na wolne pole piłkę otrzymał Piątek, ale zmarnował doskonałą sytuację na 2:0.

• Zmiana w Lechu. Murawę opuszcza Gajos, w jego miejsce wchodzi Formella.

• Wójcicki schodzi za boiska, w jego miesjce Jaroszyński.

• Piątek uderza piłkę zza szesnastki, ale za lekko, aby zagrozić bramkarzowi Lecha.

• Kadar zagrywa w pole karne, ale Polczak skutecznie wybija piłkę.

• Z lewej strony szedł Brzyski, ale zawodnik Cracovii został zatrzymany przez Tetteha.

• Brzyski dośrodkowuje, ale Bednarek wybija piłkę poza pole karne.

• Błąd Kadara w polu karnym i Cracovia ma rzut rożny.

• Za Pawłowskiego wchodzi Robak.

• Żółta kartka dla Budzińskiego.

• Z bocznej strefy na pole karne dośrodkowywał Kędziora, ale piłkę wybijają zawodnicy Cracovii.

• Gajos uderza mocno z dystansu, ale Sandomierski po raz kolejny pokazuje klasę!

• Ależ Cracovia marnuje szansę na zdobycie bramki. Steblecki źle rozgrywa akcję w środku po kontrataku i piłkę przejmują Lechici.

• Piłkarze Lecha w drugiej połowie grają zdecydowanie gorzej, co wykorzystują gracze Cracovii tworząc coraz częściej akcje podbramkowe.

• Na wolne pole piłkę otrzymuje Szczepaniak, ale marnuje okazję do strzelenia gola, próbując lobować bramkarza. Zagranie jednak mu kompletnie nie wyszło.

• Do wrzutu z autu dobiega Steblecki, ale marnuje okazję do strzelenia bramki i traci piłkę.

• Kownacki próbował wejść w pole karne jednak Polczak skutecznie blokuje młodego zawodnika Lecha.

• Pawłowski dośrodkowuje na pole karne Cracovii, ale Sandomierski łapie piłkę w ręce.

• W przerwie trener Zieliński zdecydował się na zmianę. Za Jendriska na drugą połowę wszedł Steblecki.

• POCZĄTEK DRUGIEJ POŁOWY. Od środka zaczął zespół z Poznania.

• Koniec pierwszej części gry. Do przerwy niespodziewanie wygrywa Cracovia. Już za kilkanaście minut druga połowa.

• Sędzia dolicza 1 minutę.

• GOOOL!!! 1:0 dla Cracovii. Strzał z dystansu oddał Marcin Budziński i to on wyprowadza Pasy na prowadzenie!

• Kontra Cracovii. Mogło być groźnie, ale pogubieni zawodnicy Pasów źle rozegrali tę akcję. Przed polem karnym na strzał zdecydował się Piątek, ale za lekko i bez problemu obronił to Putnocky

• Wołąkiewicz schodzi, a za niego wejdzie Litauszki.

• Gajos posyła mocny i dokładny strzał na bramkę Cracovii zza pola karnego, ale Sandomierski rzuca się i broni to uderzenie!

• Kownacki podaje do Powłowskiego, ten strzela, ale obok słupka.

• Cracovia bardzo pogubiona, problemy z kontrolowaniem piłki i jej utrzymaniem to pierwsze co rzuca się w oczy po pół godzinie gry. To nie wróży nic dobrego piłkarzom Pasów.

• Ze skrzydła piłkę dograł po ziemi Piątek, obrońcy Lecha jednak bez problemu poradzili sobie z tym podaniem. Później dobić chciał Szczepaniak, ale po raz drugi wybijają obrońcy Kolejorza

• Kadar zagrywa w pole karne, ale futbolówkę wybijają piłkarze Cracovii.

• Przed polem karnym podanie otrzymał Gajos, ale nieczysto trafił piłkę przy próbie strzału na bramkę i ta poleciała wysoko w trybuny.

• Jevtić zagrywa górną piłkę z rożnego, ale ta opuszcza pole karne za sprawą wybicia Deleu.

• Dość groźny strzał piłkarza Lecha. Z powietrza piłkę uderzył Majewski, ale ta odbita rykoszetem przez jednego z zawodników Cracovii opuszcza boisko ponad bramką.

• Gra jak do tej pory bardzo wyrównana, ale lekką przewagę mają piłkarze Lecha, bo to oni mogli już prowadzić.

• Lech w natarciu. Znakomitą piłkę na wolne pole dostał Majewski, ale świetną dyspozycję pokazał Sandomierski broniąc w tak trudnej sytuacji strzał z bliskiej odległości.

• Kontratak Cracovii. Nieźle zerwali się piłkarze Pasów do kontry, po rzucie rożnym dla Kolejorza, ale zawodnicy gości zaliczyli świetny powrót.

• Jevtić dośrodkowuje z rożnego, ale akcja kończy się na wybiciu przez Cracovię.

• Pawłowski zagrywa w pole karne, ale Wołąkiewicz wybija na rzut rożny

• Akcja Cracovii. Po zejściu do skrzydła dośrodkowanie na pole karne wykonał Szczepaniak, ale nie do końca dokładne było to zagranie i żaden z zawodników Pasów nie był w stanie zagrozić Putnockiemu.

• Zawodnicy Lecha poszli z kontrą, ale w ostatnim momencie ofiarnie wybija piłkę Wołąkiewicz.

• Jevtic z rzutu rożnego dośrodkowuje na długi słupek, ale Wołąkiewicz zatrzymuje podanie Lechity.

• Szczepaniak dośrodkowuje z bocznej strefy boiska, ale piłkę wybija Bednarek.

• POCZĄTEK MECZU! Od środka zaczęli gospodarze.

• Ławki rezerwowe obu drużyn

Cracovia: Stępniowski, Litauszki, Vestenicky, Cetnarski, Wdowiak, Steblecki, Jaroszyński.

Lech Poznań: Burić, Gumny, Robak, Dudka, Formella, Tomczyk, Wasilewski.

• Zapraszamy na relację LIVE prosto ze stadionu przy ulicy Kałuży 1, gdzie Cracovia zmierzy się z Lechem Poznań.