Cracovia

0

Legia Warszawa

0

• Mimo, że mecz zakończył się bezbramkowym remisem to był to pojedynek bardzo emocjonujący. Dużo ciekawych akcji. Teraz przynajmniej do wtorku mamy zmianę lidera!

• Koniec. Sędzia kończy to emocjonujące spotkanie!

• Jest i ostatnia zmiana. Szymon Drewniak w miejsce Javiego Hernandeza.

• Krzysztof Piątek zmieniony przez Nicolaia Brock-Madsena.

• Michał Pazdan wygrywa pojedynek główkowy w polu karnym Cracovii i zabrakło dosłownie centymetrów!

• Culina oddaje kompletnie nieudany strzał z dystansu.

• Michał Kucharczyk urwał się defensorom Cracovii, ale zagrał prosto w ręce Peskovicia.

• Zmiana także w Cracovii. Sergei Zenjov wchodzi a Antonini Culina wchodzi.

• Miroslav Radović wchodzi w miejsce Jarosława Niezgody

• Artur Jędrzejczyk ukarany żółtą kartką.

• Kasper Hamalainen próbował zaskoczyć Peskovicia z dystansu, tylko że był to strzał prosto w środek bramki.

• Matić Fink oddał bardzo dobry, ale minimalnie niecelny strzał.

• Michał Kucharczyk zmienia Sebastiana Szymańskiego.

• Jarosław Niezgoda fatalnie psuje świetną akcję swojej drużyny....

• William Remy w ostatniej chwili uprzedza Zenjova! Mało brakowało, a gracz Pasów wyszedłby sam na sam z Malarzem.

• Denis Rakels uderza obok bramki.

• Co teraz się stało! Helik ratuje gospodarzy! Obrońca Cracovii wybija piłkę z samej linii bramkowej po strzale Szymańskiego!

• Piłka po dograniu Vesovicia notuje pusty przelot.

• Teraz mamy spokojniejszy fragment gry. Legia szuka swojej okazji.

• Arkadiusz Malarz ratuje swoją drużynę! Krzysztof Piątek przegrywa z nim pojedynek sam na sam! To musiał być gol!

• Sebastian Szymański zostaje sfaulowany tuż przed polem karnym. Będzie dobra szansa dla Legii.

• Miroslav Covilo oddał strzał tuż sprzed pola karnego i piłka mija słupek bramki Malarza.

• Bardzo szalony pomysł Javiego Hernandeza i mógł wpaść bardzo piękny gol. Strzał był jednak niecelny.

• William Remy już na samym początku drugiej połowy ukarany żółtą kartką.

• Pasy zaczęli od środka drugą połowę!

• Eduardo Da Silva zmienia Adama Hlouska. Bardzo ofensywna zmiana Romeo Jozaka.

• W pierwszej połowie lepiej wyglądała drużyna Cracovii. Przede wszystkim świetnie rozgrywają stałe fragmenty gry. Czy po przerwie sytuacja się zmieni? Zapraszamy za 15 minut!

• Koniec pierwszej części meczu!

• Krzysztof Piątek uderza głową i futbolówka minimalnie mija bramkę Malarza!

• Marko Vesović jednym zwodem minał dwóch rywali, oddał strzał, który jednak dobrze zostaje obroniony przez Peskovicia!

• Javi Hernandez wyskakuje najwyżej, ale jego strzał był bardzo słaby.

• Adam Hlousek przerywa kontratak Cracovii i dostaje żółtą kartkę.

• Obie drużyny grają bez pomysłu. Każde zagranie kończy się tak samo.

• Po raz kolejny Helik oddaje strzał głową, ale jeden z obrońców Legii wybija prosto z linii bramkowej!

• Zakotłowało się w polu karnym Legii! Michał Helik oddał strzał z bardzo blisko, ale piłka wylądowała prosto w rękawicach Malarza.

• Kolejna próba z dystansu. Tym razem strzał Niezgody został zablokowany.

• Marko Vesović wypuszcza Jarosława Niezgodę, który oddaje płaski, ale niecelny strzał.

• Bardzo dobra próba Sebastiana Szymańskiego z dystansu. Mało brakowało, a futbolówka ugrzęzłaby w siatce.

• Sebastian Szymański przypadkowo stawia stempel na nodze Finka i potrzebna jest pomoc medyczna.

• Obrona Cracovii tym razem dobrze zorganizowana powstrzymuje akcję Legionistów.

• Świetnie sklepana akcja Legii. Zabrakło troszkę dokładności na sam koniec!

• Szymański zagrał w pole karne z rzutu rożnego, gdzie Jędrzejczyk oddał niedokładny strzał głową. Od bramki zaczną gospodarze.

• Matić Fink bardzo brzydko fauluje Vesovicia i ogląda żółtą kartkę.

• Arkadiusz Malarz uprzedza napastników Cracovii i wyłapuje groźnie zapowiadającą się akcję.

• Marko Vesović świetnie podał do kolegi piętą. Później Niezogda ruszył skrzydłem, ale nie utrzymał piłki w polu.

• Ależ mógł paść szybki cios! Kasper Hamalainen dostał piłkę od Niezgody, ale uderzył w słupek!

• Bartosz Frankowski rozpoczyna pierwszą część meczu! Od środka rozpoczęli gracze Legii!

• Pogoda nie rozpieszczać będzie dzisiaj zawodników obu drużyn. Jest bardzo zimno i również cały dzień padał śnieg. Zobaczymy jak sobie z tym poradzą gracze obu klubów.

• Legia wychodzi na ten mecz w zmienionym składzie w porównaniu do ostatniego meczu. Swój debiut w pierwszym składzie zanotuje Marko Vesović. Czy Czarnogórzec udowodni swoje umiejętności!?

• Legia dzisiaj jest podwójnie zmotywowana! Po wczorajszej wygranej Jagiellonii mistrzowie Polski spadli na drugie miejsce w tabeli. Wiadomo, że taka pozycja nie zadowala nikogo związanego ze stołecznym klubem.

• Dobry wieczór! Już za pół godzinki Cracovia na własnym stadionie gościć będzie Legię Warszawa! Na relację LIVE z tego meczu zaprasza Bartłomiej Modzelewski!