Cracovia

2

Piast Gliwice

3

• Koniec meczu!! Cracovia przegrywa z Piastem 2-3. Trzeba jednak przyznać, że to był ciekawy mecz obfitujący w wiele dobrych akcji. Oby tak dalej! Za uwagę dziękuje Krzysztof Orski.

• BERNHARDT!!! Poprzeczka!! Ależ uderzenie pomocnika Pasów!!!! Chwile później arbiter nie widzi ręki w polu karnym!

• Nowak!! Z 7 metrów strzela nad bramką! To była piłka meczowa!!

• 4 minuty nadziei Cracovii!

• Kosanović uderzył z 30 metrów z rzutu wolnego, ale wysoko nad bramką.

• Ostatnia zmiana w Piaście. Za Cicmana wchodzi Klepczyński.

• Bernhardt!! Dobre, techniczne uderzenie przelatuje centymetry od spojenia słupka z poprzeczką bramki Szumskiego!!

• Do końca meczu około 6 minut. Czy Cracovię stać na doprowadzenie do remisu?

• Nowak wychodzi sam na sam! Świetna szansa, jednak sędzia odgwizduje pozycję spaloną!!

• Cracovia-Piast Gliwice

• GOOOL!!! Ależ uderzenie Kosanovicia po rzucie rożnym!! Z powietrza prosto pod poprzeczkę!! Świetne uderzenie!!!

• Bernhardt uderzył z powietrza. Piłka po rykoszecie wychodzi na korner.

• Kosanović uderzył z rzutu wolnego, ale poradził sobie Szumski

• Świetna szansa na kontrę! Dudzic wyprowadza piłkę, ma dwóch partnerów w polu karnym, ale podaje do obrońcy Piasta.

• Żółtą kartką ukarany Danielewicz.

• 10118 kibiców ogląda mecz na stadionie.

• Jakieś spięcie między kibicami Piasta a Cracovii. Po chwili sytuacja się uspokaja. Przynajmniej chwilowo.

• Żółta kartka dla Marciniaka.

• Szybka odpowiedź Piasta, ale Danielewicz w ostatniej chwili oddala zagrożenie.

• Dobra szansa dla Cracovii. Głową uderzył Kosanović. Z najwyższym trudem obronił Szumski!

• Ostatnia zmiana w Pasach. Za Strausa wchodzi Saidi.

• Kibice Piasta domagają się jeszcze jednej bramki.

• Zmiana także w Piaście. Za Jurado wchodzi Murawski.

• I za Boljevicia wchodzi Dudzic.

• Zmiana w Pasach. Za Stebleckiego wchodzi Nowak.

• To już chyba koniec szans Cracovii w tym meczu. Pasy nie mają pomysłu na grę a Piast brutalnie wykorzystuje stałe fragmenty gry.

• GOOOL!!! 3-1 dla Piasta! Znowu rzut rożny i znowu Damian Zbozień!!!!

• Na spalonym Marciniak, a mogła być dobra okazja.

• Lepsze okazje w II połowie miała Cracovia, ale to Piast zdobywa gola. Czy Cracovia się jeszcze podniesie po tym ciosie?

• GOOOL!!! 2-1 dla Piasta!! Po rzucie rożnym piłka spada pod nogi Zbozienia, który z bliska pakuje ją do bramki pilarza!!!

• Świetna wrzutka Podgórskiego, główkuje Jurado, ale fenomenalnie broni Pilarz!! Co za interwencja!!

• Pierwsza zmiana w Piaście. Za Embuenę wchodzi Matras.

• Okres mniej ciekawej gry na stadionie. Cracovia miała rzut rożny, ale nic z tego nie wyszło.

• Piast skutecznie przerywa większość akcji Pasów.

• Gra nam się nieco uspokoiła. tak jak na początku pierwszej połowy Cracovia stara się narzucić Piastowi własny styl gry.

• Oba zespoły celują w zwycięstwo. Tutaj nie ma kalkulacji.

• Ależ odpowiedź Cracovii!! Danielewicz trafia w słupek!!!

• Od razu świetna akcja Piasta! Cicman do Lazdinsa, ale ten nie trafia w bramkę z 5 metrów!!

• Zaczynamy drugą połowę! Grę wznawiają goście!

• Piłkarze wracają na murawę. Za chwilę wznawiamy mecz!!

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy zasłużony remis 1-1. Na drugą połowę zapraszamy za około 15 minut!

• Pierwsza połowa potrwa minutę dłużej.

• Żółta kartka dla Dąbrowskiego.

• Strzał Cicmana wylądował na bocznej siatce bramki Pilarza.

• W ostatnich minutach przewagę na boisku uzyskał Piast Gliwice. Krakowianie chyba czekają na przerwę.

• Dwie dobre okazje dla Cracovii!! Najpierw Zbozień ratuje Piasta uprzedzając Bernhardta a po rzucie rożnym główkował Kosanović, ale tuż nad poprzeczką!!

• Żółta kartka dla Żytki za faul na Jurado.

• Jak Cicman tego nie strzelił??!! Wyszedł sam na sam z Pilarzem, który fantastycznie wybronił jego strzał nogami!! Piast powinien prowadzić w Krakowie!

• Niezła wrzutka Marciniaka, ale w polu karnym górą byli obrońcy Piasta.

• Cracovia - Piast Gliwice

• Boljević uderzył z dystansu, ale bardzo wysoko nad bramką.

• Pół godziny meczu za nami. Obserwujemy ciekawe spotkanie między Piastem a Cracovią. Kto nie ogląda może żałować.

• Danielewicz i Embuena zderzyli się głowami. Obędzie się jednak bez interwencji lekarskiej.

• GOOOL!!! Już mamy w Krakowie 1-1. Dośrodkowanie z prawej strony, Pilarz wychodzi z bramki, ale uprzedza go Jurado i pakuje piłkę do siatki!!!

• Pilarz ładnie, jedną ręką wyłapał dośrodkowanie z prawej strony.

• Cracovia stara się kontrolować grę i dąży do podwyższenia rezultatu. Piast ustawia się na kontry.

• Ruben Jurado!! Wychodzi sam na sam z Pilarzem, ale strzela fatalnie! Powinno być 1-1!!

• Kolejna niezła akcja Pasów, ale tym razem obrona Piasta sobie poradziła. Cracovia dalej jednak znajduje się w natarciu.

• Bernhardt uderzył z dystansu, ale Szumski nie miał z tym strzałem najmniejszych problemów.

• Cracovia golem przypieczętowała dobrą grę w tym meczu. Piast na razie gra bardzo zachowawczo.

• GOOOOL!!!! Piękna indywidualna akcja Stebleckiego, niezłe uderzenie, Szumski wybija przed siebie a do piłki dobiega Danielewicz i spokojnie lokuje ją w siatce!!

• Ładna sztuczka techniczna Marciniaka, ale późniejsze podanie w kierunku Boljevicia było fatalne.

• Steblecki uderzył zza pola karnego. Piłka minęła słupek bramki Szumskiego o jakieś 3 metry.

• Dośrodkowanie Docekala z łatwością wybija Kosanović.

• Niezłe podanie do Marciniaka, ale sędzia wskazuje pozycję spaloną. Kibice głośno protestują.

• Dobra interwencja Kusia w obronie. Od bramki zacznie Pilarz.

• Pierwsza groźna akcja w tym meczu. Po akcji Podgórskiego było dużo zamieszania w polu karnym Cracovii, ale jednak sytuację wyjaśnili obrońcy.

• Na spalonym jeden z zawodników Piasta.

• Rajd Marciniaka lewą stroną, ale jego dośrodkowanie zostało przyblokowane i spokojnie piłkę złapał Szumski.

• Cracovia stara się narzucić gościom własny styl gry, ale Piast gra aktywnym pressingiem.

• Od początku meczu ogłuszający doping kibiców Pasów. Aktywni także fani Piasta.

• Zaczynamy!! Od środka piłkarze Cracovii!

• Piłkarze wychodzą na murawę, wyprowadza ich arbiter, Tomasz Radkiewicz z Łodzi. Z głośników płynie hymn Pasów w wykonaniu Macieja Maleńczuka!

• Ekstraklasa wraca na Cracovię!

Ekstraklasa wraca na Cracovię!

• Zgodnie z zapowiedziami następuje otwarcie nowego sektora rodzinnego. Otwierają go Tomasz Siemieniec, kierownik drużyny Cracovii i Daniel Laszkiewicz, kapitan hokejowej Cracovii.

• Grupa kibiców Piasta na sektorze gości urosła. Na tę chwilę oceniam ich liczbę na około 200 głów.

• Do rozpoczęcia meczu pozostało około 20 minut. Za około 5 minut powinno dojśc do uroczystego otwarcia nowego sektora rodzinnego.

• Rozgrzewka Pasów

Rozgrzewka Pasów

• Stadion powoli się zapełnia. W Krakowie jest ładna pogoda, świeci słońce. Szykuje się niezła frekwencja przy Kałuży.

• Piastunki wychodzą na rozgrzewkę

Piłkarze Piasta wychodzą na przedmeczową rozgrzewkę

• Kibice Cracovii rozwiesili transparent o następującej treści: "Wołyń, Pamiętamy - ofiarom ludobójstwa hołd składamy". Kibice Piasta powoli wchodzą na sektor gości. Na ten moment jest ich około 100-150.

• Podaje nazwiska piłkarzy obu zespołów, którzy mecz zaczną na ławkach rezerwowych:

Cracovia: Perdijić, Ntibazonkiza, Nowak, Szeliga, Zejdler, Budziński, Dudzic

Piast Gliwice: Szmatuła, Klepczyński, Matras, Dytko, Wilczek, Murawski, Zganiacz.

• Na murawie rozgrzewają się właśnie rezerwowi gracze Pasów oraz bramkarze Piasta Gliwice. W ramce po lewej stronie widoczne są już wyjściowe składy obu zespołów.

• Sektor rodzinny na Cracovii

Podczas dzisiejszego meczu nastąpi otwarcie nowego sektora rodzinnego na Cracovii!

• Serdecznie witamy prosto ze stadionu Cracovii!! Juz za około 40 minut rozpocznie się mecz pierwszej kolejki ekstraklasy pomiędzy Cracovią a Piastem Gliwice! Pasy po rocznej przerwie wracają do ekstraklasy i już na początek muszą się zmierzyć z silnym Piastem!