Cracovia

1

Ruch Chorzów

1

• Koniec spotkania! Ruch Chorzów nie dał rady dowieźć zwycięstwa. Remis z Cracovią!

• I Nowak za Araka...

• Wcześniej wszedł Steblecki.

• Jeszcze zmiana. Za Ćwielonga wchodzi Kowalczyk. Na dosłownie ostatnie sekundy.

• Sędzia doliczył cztery minuty. Na trybunach siedzi selekcjoner Adam Nawałka. Towarzyszy mu asystent Bogdan Zając.

• Kartka dla Oleksego.

• No i jest 1:1! Błąd Lecha, Covilo kieruje piłkę do pustej bramki!

• GOOOOOOOOOOOOL! WYRÓWNANIE!

• Wdowiak za Wójcickiego.

• Deleu przeskakuje nad piłką, a Jendrisek trafia w mur. Nie ma gola dla Cracovii.

• Będzie okazja dla Cracovii. A Koj ukarany żółtą kartką.

• DELEU! Fantastyczny strzał z wolnego. Piłka szła w okienko. Ale jak broni Lech! W ostatnim momencie przeniósł futbolówkę nad poprzeczką. No i nie ma wyrównania.

• Sporo błędów w obronie popełnia Wołąkiewicz. Ma szczęście, że jest Polczak.

• Beznadziejny strzał. Autorem Vestenicky. Piłka prawie wyszła na aut...

• To była ostatnia akcja Mazka. Właśnie zmienił go Moneta.

• Atakował Mazek. Było groźnie. Ostatecznie Wołąkiewicz wybił do boku.

• Znakomita interwencja Sandomierskiego! Uderzał głową Arak.

• Covilo! Głową obok bramki po długim rozegraniu rzutu wolnego.

• Nie ma wyrównania! Wójcicki na prawej stronie, podaje po ziemi w pole bramkowe, lecz nabiegający Vestenicky nie umieścił piłki w siatce.

• To Arak dostał piłkę od Ćwielonga.

• POWINNO BYĆ 2:0! Co za świetna akcja Ćwielonga! Skrzydłowy poszedł sam, minął dwóch rywali, odegrał w polu karnym do kolegi, ale ten kopnął tuż obok lewego słupka.

• Niedokładnie Konczkowski w pole karne Cracovii.

• Zablokowany strzał Budzińskiego. Ofiarna interwencja Koja.

• Cracovia źle wykonuje rzut rożny. A potem, kiedy chce go naprawić, wybija piłkę na aut...

• Mecz jest rozgrywany bez kibiców. Można poczuć się jak na sparingu

• Pierwszy gwizdek sędziego i rozpoczynamy mecz!

• Rezerwowi Ruchu: Wojciech Skaba, Mateusz Cichocki, Marcin Kowalczyk, Bartosz Nowak, Łukasz Moneta, Miłosz Przybecki, Michał Walski.

• Rezerwowi Cracovii: Krystian Stępniowski, Robert Litauszki, Florin Bejan, Tomas Vestenicky, Mateusz Wdowiak, Sebastian Steblecki, Hubert Adamczyk.

• Serdecznie witamy i zapraszamy na tekstową relację NA ŻYWO z meczu Cracovia - Ruch Chorzów!