• Koniec meczu! Manchester United wygrywa w Moskwie z CSKA 4:1!

• Rezerwowy z impetem wbiegł w pole karne i mocnym uderzeniem z ostrego kąta posłał piłkę do siatki!

• Konstantin Kuchaev ratuje honor CSKA, strzelając bramkę na 1:4!

• Daley Blind faulowany przez Mario Fernandesa przy linii bocznej boiska.

• Mocne uderzenie Marcusa Rashforda z rzutu wolnego przelatuje ponad poprzeczką.

• Vitinho zmieniony przez Konstantina Kuchaeva - to ostatnia zmiana w dzisiejszym meczu.

• Lekkie uderzenie Vitinho z dystansu spokojnie łapie David de Gea.

• Ostatnie minuty meczu wyglądają już raczej jak sparing.

• Po długim wybiciu piłki z połowy gości sam na sam z bramkarzem niespodziewanie znalazł się Matteo Darmian, włoski obrońca przegrywa jednak ten pojedynek.

• United ze spokojem wymienia podania w środku pola.

• Żadna z drużyn już się specjalnie nie wysila. Oba zespoły oczekują już chyba końcowego gwizdka sędziego.

• Pontus Wernbloom faulowany przez Nemanję Maticia w okolicach koła środkowego boiska.

• Kolejna zmiana także w CSKA. Alan Dzagoev zmieniony przez Georgi Milanova.

• Marcus Rashford melduje się na boisku w miejsce Anthony'ego Martiala. To był jego mecz - gol z karnego, dwie asysty + zmarnowana setka, która dała jednak United kolejnego gola.

• Do wejścia przygotowuje się Marcus Rashford.

• Wygląda na to, że zmiany potrzebuje także Anthony Martial, który sygnalizuje ławce rezerwowych jakiś uraz.

• ...natomiast Fedora Chalova zastępuje Timur Zhamaletdinov.

• Matteo Darmian zmienia Ashleya Younga...

• Za moment kolejne zmiany w obu drużynach.

• Basel prowadzi z Benficą 3:0, co jest dość niespodziewanym rezultatem.

• Jeszcze jedno świetne podanie otwierające drogę do bramki od Anthony'ego Martiala do Jessego Lingarda, rezerwowy z najbliższej odległości uderza w bramkarza!

• Jesse Lingard zmienia Henrika Mkhitaryana na ostatnie pół godziny.

• Vitinho brzydko fauluje Erica Bailly na połowie Uniteed, kartka dla piłkarza wicemistrza Rosji.

• Anthony Martial przegrywa pojedynek sam na sam z Igorem Akinfeevem, bramkarz odbija strzał, po chwili dobitkę wykorzystuje reprezentant Armenii. Nie popisała się tutaj cała obrona, bez winy jest tutaj jedynie golkiper CSKA>

• Henrik Mkhitaryan! Jest 4:0, to kompromitacja moskiewskiej defensywy!

• Pontus Wernbloom z żółtą kartką za potraktowanie Henrika Mkhitaryana łokciem.

• Goście nadal bawią się piłką w środku pola. Wygląda to jakby Manchester United urządził sobie trening polegający na ćwiczeniu niekonwencjonalnych zagrań na połowie rywala.

• Niezłe dośrodkowanie Ashleya Younga z prawej strony boiska, ponad poprzeczką główkuje Daley Blind.

• Romelu Lukaku bliski szczęścia po raz trzeci! Znakomite podanie do Belga w pole karne od Anthony'ego Martiala, strzał napastnika broni Igor Akinfeev, piłkę spod bramki wybija Mario Fernandes.

• Oba zespoły rozpoczęły drugą połowę bez zmian w składach.

• Mecz wznowiony, piłkę ma CSKA Moskwa!

• Już za moment ruszamy z drugą połową spotkania!

• Manchester United prowadzi bardzo wysoko i bardzo zasłużenie. Na boisku dzieli i rządzi drużyna Jose Mourinho, CSKA nie radzi sobie z taką grą gości.

• Sędzia przerywa kompromitację CSKA, kończąc pierwszą połowę.

• Anthony Martial niezwykle efektownie przedarł się między kilkoma przeciwnikami w polu karnym CSKA, ale nie zdołał oddać strzału na bramkę - to mógł być przepiękny gol Francuza!

• Aleksandr Golovin z żółtą kartką za ostry faul na Anderze Herrerze.

• Warunki gry wciąż dyktują goście, którzy długo utrzymują się przy piłce.

• Odważna próba Vitinho poszybowała w sam środek bramki, gdzie stał bramkarz United.

• Fedor Chalov! Napastnik CSKA po pierwszej ładnej akcji swojego zespołu stanął oko w oko z bramkarzem, uderzenie z około jedenastu metrów fantastycznie ponad poprzeczką przenosi David de Gea!

• W drugim meczu tej grupy FC Basel prowadzi z Benfiką 2:0.

• Piłkarze z Manchesteru z wyrachowaniem konstruują akcję na połowie rywala.

• Szkoda tylko, że taki rezultat "zabija" ten mecz. CSKA gra już bez wiary w zwycięstwo.

• Dośrodkowanie Anthony'ego Martiala z lewej strony boiska po prostu musiało paść łupem Vasilia Berezutskiego, Rosjanin popełnił koszmarny błąd, minął się z piłką, w wyniku czego Romelu Lukaku zdobył jedną z najprostszych bramek w karierze.

• To może być pogrom! Romelu Lukaku, goście prowadzą trzema bramkami!

• Manchester United gra bardzo odpowiedzialnie w środku pola. Nie oglądamy głupich strat w wykonaniu drużyny Jose Mourinho.

• Niezłe uderzenie Aleksandra Golovina z około 25 metrów przelatuje tuż obok bramki United.

• Anthony Martial zwolnił swój bieg podczas przedostatniego kroku, dzięki czemu zmylił bramkarza. Francuz wyprowadza Manchester United na dwubramkowe prowadzenie.

• Anthony Martial wykonuje karnego tak pewnie, jak robi to Robert Lewandowski - jest już 2:0 dla gości!

• Jedenastka dla United! W polu karnym faulowany Henrik Mkhitaryan!

• Strzał Vitinho został na tyle umiejętnie zablokowany przez Daleya Blinda, że grę wznowi golkiper gości.

• Aut dla Czerwonych Diabłów na wysokości pola karnego zespołu z Moskwy.

• To powinno być 0:2! Znakomite odegranie Daleya Blinda pod bramkę, z najbliższej odległości w Igora Akinfeeva uderza Henrik Mkhitaryan!

• Rzut rożny dla Manchesteru United po zablokowanym uderzeniu Henrika Mkhitaryana.

• Szybko stracony gol z pewnością wpłynął na taktykę gospodarzy, którzy wyraźnie nie mają teraz pomysłu na grę w ofensywie.

• Niefrasobliwe zachowanie defensywy United wykorzystuje Alan Dzagoev. Rosjanin był bardzo bliski wyrównania mocnym strzałem z linii pola karnego, kapitalnie jego strzał broni David de Gea.

• Doskonałe dośrodkowanie Anthony'ego Martiala z lewej strony pola karnego trafiło na głowę ustawionego pięć metrów od bramki Belga, który precyzyjnym uderzeniem otwiera wynik spotkania!

• Manchester United szybko na prowadzeniu! Romelu Lukaku, 1:0 dla gości!

• Całkiem niezłe podanie prostopadłe od Aleksandra Golovina do Alana Dzagoeva, temu jednak zabrakło szybkości - piłkę przejął David de Gea.

• Anglicy wymieniają podania w środku pola, ale Rosjanie stosują bardzo wysoki pressing.

• Pierwszy gwizdek arbitra i piłka w grze, od środka Manchester United!

• Zawodnicy meldują się na murawie stadionu w Moskwie!

• Zawodnicy już ustawieni w tunelu!

• Do meczu pozostało już tylko kilka minut!

• Faworytami zarówno dzisiejszego starcia, jak i całej grupy A są piłkarze Manchesteru United. Liczymy jednak na ciekawe spotkanie i kilka goli!

• Rezerwowi Manchesteru United: Sergio Romero, Matteo Darmian, Axel Tuanzebe, Juan Mata, Scott McTominay, Jesse Lingard i Marcus Rashford.

• Rezerwowi CSKA: Aleksei Berezutski, Georgi Milanow, Kirill Nababkin, Bibras Natkho, Timur Zhamaletdinov i Konstantin Kuchaev.

• Obie drużyny w pierwszej kolejce zdobyły komplet punktów. United pokonało FC Basel, natomiast CSKA poradziło sobie z Benfiką.

• Sędzią spotkania w Moskwie będzie pan Jonas Eriksson.

• W środowym meczu fazy grupowej Ligi Mistrzów CSKA Moskwa podejmie u siebie Manchester United. Dla gospodarzy to najlepsza okazja na urwanie punktów Anglikom.

• Dobry wieczór Państwu, z tej strony Piotr Bernaciak, zaczynamy relację live z meczu CSKA Moskwa - Manchester United!