Mecz Drutex-Bytovia - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Gdzie...

• Derby dla Chojniczanki, która wywozi z Bytowa 3 punkty! Tymczasem dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy na kolejne spotkania!

• Koniec spotkania! Chojniczanka wygrywa 3:0!

• Sędzia dolicza minimum 4 minuty do spotkania.

• Tym razem żółtym kartonikiem ukarany zostaje Łukasz Wróbel.

• Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany zostaje Michał Markowski.

• Mamy również zmianę w drużynie gości. Karol Fila wchodzi w miejsce Ryczkowskiego.

• Wolski wchodzi w miejsce Wacławczyka.

• Zmiana w ekipie gospodarzy. Biel wchodzi w miejsce Jakóbowskiego.

• Uderzenie Kamińskiego przelatuje minimalnie obok słupka bramki strzeżonej przez Janukiewicza!

• 3:0! Na listę strzelców wpisuje się Danielewicz!

• Kolejna zmiana. Tym razem w miejsce Danielewicza melduje się Grzelak.

• Szewczyk wchodzi w miejsce Dudy.

• Seria strzałów zawodników z Bytowa kończy się ostatecznie wznowieniem od bramki przez Janukiewicza.

• Rzut rożny dla gości, jednak dobrze spisała się defensywa Bytovii.

• Kolejne dośrodkowanie w pole karne gości i po raz kolejny brak zamierzonych efektów. Przy piłce Chojniczanka.

• Żółtą kartką ukarany Rafał Grzelak.

• Bramka dla gości! Drozdowicz dobija uderzenie Grzelaka i mamy już 2:0!

• Mamy pierwszą zmianę. Drozdowicz w miejsce Bąka.

• Kapitalne uderzenie Kamińskiego z dystansu, jednak równie kapitalnie interweniuje Janukiewicz!

• Tym razem dośrodkowanie w wykonaniu Pietruszki, jednak dobrze zachował się Stasiak i wybił piłkę.

• Dośrodkowanie Kamińskiego w pole karne, jednak dobrze dysponowana dzisiaj defensywa gości wyjaśnia sytuację.

• Gospodarze wprowadzają piłkę do gry i rozpoczynamy drugą odsłonę spotkania!

• Jak na razie mamy w Bytowie do czynienia-jak na derby przystało- z typowym meczem walki, w którym lepiej prezentują się gospodarze. Dzięki szczęśliwemu początkowi spotkania w lepszej sytuacji są jednak goście, którzy prowadzą 1:0. A jak będzie to wyglądało w drugiej odsłonie spotkania? Tego dowiemy się już wkrótce!

• No i mamy koniec pierwszej części gry. Do przerwy w Bytowie Chojniczanka prowadzi 1:0.

• Sędzia dolicza minimum 1 minutę.

• W zamieszaniu w polu karnym Chojniczanki dobrze spisali się defensorzy gości. Od bramki wznowi Janukiewicz.

• Słabe uderzenie Dudy z rzutu wolnego. Od bramki Janukiewicz.

• I kolejny żółty kartonik. Tym razem na Sławomira Dudy.

• Kolejna żółta kartka. tym razem ukarany Wojciech Lisowski.

• Żółta kartka wędruje również na konto Boczka.

• Żółtą kartkę za przepychanki otrzymuje Surdykowski.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego w wykonaniu Kamińskiego, do główki doszedł jeden ze stoperów gospodarzy, jednak dobrze interweniował Janukiewicz.

• Tym razem z rzutu wolnego dośrodkowywał Kamiński, jednak piłka minęła wszystkich w polu karnym.

• Dośrodkowanie Dudy z rzutu wolnego, jednak dobrze interweniuje defensywa gości.

• Przedarł się teraz w pole karne gości Jakóbowski próbując następnie dograć piołkę do Surdykowskiego, jednak dobrze interweniowali obrońcy.

• Żółtą kartką ukarany zostaje Paweł Zawistowski.

• A tak prezentuje się dzisiejsza oprawa kibiców gości. .

• Uderzenie Surdykowskiego na słupek paruje Janukiewicz, a z dobitki nie trafia Kamiński! Wciąż 1:0!

• Rzut rożny dla gospodarzy. Piłka wędruje w pole karne, jednak ze spokojem interweniuje Janukiewicz.

• Ależ początek gości! Nieporozumienie w polu karnym Bytovii wykorzystuje Adam Ryczkowski i mamy 1:0 dla Chojniczanki!

• Goście wprowadzają piłkę do gry i zaczynamy!

• Zawodnicy wychodzą już na murawę. Za moment przywitanie, losowanie stron i rozpoczniemy to spotkanie!

• Przed rozpoczęciem tego spotkania w tabeli lepiej prezentuje się drużyna z Chojnic. Goście plasują się na pozycji wicelidera, zaś Bytovia zajmuje 11 miejsce. Faworytem więc jest drużyna gości, jednak jak wiadomo mecze derbowe toczą się swoimi prawami.

• Witamy prosto z Bytowa! Rozpoczynamy relację LIVE z rywalizacji pomiędzy Drutex-Bytovią Bytów, a Chojniczanką Chojnice. Bądźcie państwo z nami!

Dariusz Knopik, Gazeta Pomorska

Mecz Drutex-Bytovia - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Piotrhukalo

Mecz Drutex-Bytovia - Chojniczanka Chojnice ONLINE. W 17. kolejce Nice I Ligi Chojniczankę czeka wyjazd. Niedaleki, bo około 60-kilometrowy do Bytowa. A to oznacza spotkanie derbowe. Mecz w niedzielę od godz. 16.

Drutex-Bytovia - Chojniczanka Chojnice ONLINE

Kibice Chojniczanki zachodzą w głowę dlaczego ich pupile od blisko dwóch miesięcy nie potrafią wygrać na swoim boisku i zdobyć choćby jednej bramki.

- Gdybym znał na to pytanie odpowiedź, to byśmy te gole strzelali - mówi Krzysztof Brede, trener Chojniczanki. - Zastanawia mnie to.
Mamy problem ze zdobywaniem bramek u siebie. Jedno co cieszy, że w każdym meczu dochodzimy do sytuacji strzeleckich. To jest po części niewytłumaczalne, że nie potrafimy trafić u siebie. W treningach akcenty są rozłożone na wykańczanie i finalizację akcji, doskonalenie uderzenia do bramki. Na pewno będziemy nad tym pracować. Czekamy na przełamanie. Piłkarze na pewno chcą strzelać gole i wygrywać u siebie - dodaje szkoleniowiec.

Na wyjazdach jest lepiej
Jednak teraz chojniczanie zagrają na wyjeździe, więc - mówiąc trochę humorystycznie - można być spokojnym o wynik. Przypomnijmy, że od dłuższego czasu podopieczni Brede w delegacji spisują się bardzo dobrze. Na cztery rozegrane mecze odnieśli trzy zwycięstwa i raz zremisowali, strzeli rywalom 7 goli, a stracili 2.

Rywal się odrodził
Bytovia w poprzednim sezonie przechodziła ciężkie chwile i dopiero po barażach zapewniła sobie ponownie grę w I lidze. W bieżącym sezonie ekipa prowadzona przez Adriana Stawskiego spisuje się lepiej. Aktualnie zajmuje 11. miejsce z dorobkiem 20 punktów. U siebie bytowianie wygrali 4 mecze oraz po 2 zremisowali i przegrali. Jednak na kolejną wygraną na swoim stadionie kibice z Bytowa czekają od 16 września!

FORMA W OSTATNICH MECZACH:

Drutex-Bytovia:
Chrobry Głogów - Drutex-Bytovia 0:0 (5 listopada)
Drutex-Bytovia - Stal Mielec 0:0 (28 października)
Drutex-Bytovia - Legia Warszawa 1:3 (25 października)
Wigry Suwałki - Drutex-Bytovia 2:2 (21 października)
Drutex-Bytovia - Zagłębie Sosnowiec 2:2 (14 października)

Chojniczanka:
Chojniczanka - Miedź 0:0 (4 listopada)
Chrobry Głogów - Chojniczanka 0:0 (29 października)
Chojniczanka - Górnik Zabrze 1:3 (24 października)
Chojniczanka - Pogoń Siedlce 0:2 (21 października)
Stal Mielec - Chojniczanka 1:2 (13 października)

BEZPOŚREDNIE SPOTKANIA:

Chojniczanka - Drutex-Bytovia 1:1 (21 maja 2017)
Drutex-Bytovia - Chojniczanka 0:1 (29 października 2016)
Drutex-Bytovia - Chojniczanka 1:1 (24 marca 2016)
Chojniczanka - Drutex-Bytovia 1:6 (16 września 2015)
Drutex-Bytovia - Chojniczanka 0:1 (6 czerwca 2015)

Drutex-Bytovia - Chojniczanka Chojnice GDZIE RELACJA LIVE?

Spotkanie nie będzie transmitowane przez żadną stację telewizyjną. Zapraszamy na relację LIVE w GOL24.PL! Początek o godzinie 16:00. Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.