Mecz Drutex-Bytovia Bytów - Chojniczanka Chojnice ONLINE....

Mecz Drutex-Bytovia Bytów - Chojniczanka Chojnice ONLINE. GDZIE RELACJA LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 11. kolejka
2017-09-30 18:00

Bytovia Bytów

1

GKS Katowice

2

• GKS pokonuje dzisiaj Drutex-Bytovię Bytów 2:1. Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy na kolejne spotkania!

• Koniec spotkania! GKS wygrywa 2:1!

• Sędzia dolicza minimum 4 minuty do dzisiejszego spotkania.

• Bramka dla GKS'u! Wejście smoka zalicza Kędziora i wpisuje się na listę strzelców!

• Zmiana w drużynie gości. Kędziora wchodzi w miejsce Yunisa.

• Mamy bramkę Dla Bytovii! Na listę strzelców wpisuje się Michał Jakóbowski! Mamy 1:1!

• No i mamy kolejną zmianę. Biel zmienia Wróbla.

• Zmiana w ekipie gospodarzy. Szewczyk melduje się w miejsce Hebela.

• Żółtą kartką ukarany zostaje Łukasz Wróbel.

• Mamy również zmianę w ekipie gości. Sulek melduje się w miejsce Zejdlera.

• Mamy zmianę w drużynie gospodarzy. Wolski wchodzi w miejsce Wacławczyka.

• Żółtą kartką ukarany zostaje Bartłomiej Poczobut.

• Rzut rożny dla gospodarzy. Piłka wędruje w pole karne, jednak dobrze interweniowała defensywa gości.

• Dobrze interweniowała teraz defensywa gości po dośrodkowaniu piłki w pole karne z rzutu wolnego.

• Dobre uderzenie Wilczyńskiego, jednak równie dobrze interweniuje Nowak. Przy piłce GKS.

• Drugą połowę rozpoczynamy z jedną zmianą. Kamiński wchodzi w miejsce Klemenza.

• Rozpoczynamy drugą część spotkania!

• Niedawno pisaliśmyo tym, że kibice gości zaczynają wypełniać swój sektor. Jak widać wypełnili oni już sektor, jednak niekoniecznie swój... ..

• Zaraz po zdobytej bramce pan Paszkiewicz kończy nam pierwszą część spotkania!

• Kapitalne uderzenie Błąda ląduje w samym okinku bramki Witana! Mamy 1:0 dla GKS'u!

• Uderzenie Wacławczyka z 16 metra wyłapuje bramkarz gości.

• Dobra interwencja Wróbla po dośrodkowaniu z rzutu wolnego przez jednego z zawodników gości.

• Żółtą kartką ukarany zostaje Mateusz Mączyński.

• Kibice z Katowic zaczynają powoli wypełniać swój sektor.

• Słabe teraz dośrodkowanie z rzutu rożnego w wykonaniu jednego z zawodników gości. Przy piłce zawodnicy z Bytowa.

• Kolejne niepewne wybicie piłki w wykonaniu Witana. Przy piłce goście.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego jednego z zawodników gości, jednak pewnie interweniowała w tej sytuacji defensywa Bytovii.

• Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu. Ukarany zostaje Wojciech Wilczyński.

• Rzut rożny dla gości. Strzał po dośrodkowaniu w pole karne oddał Midzierski, jednak piłka wyraźnie przeleciała obok bramki.

• Piłka w siatce bramkarza gości, jednak na tablicy wyników wciąż 0:0! Dzieje się tak, ponieważ ten który skierował piłkę do bramki-czyli Kamiński- znajdował się na pozycji spalonej!

• Wacławczyk uderzał z 16 metra, jednak został zblokowany. Piłkę przejął jeszcze Jakóbowski, który dorzucił piłkę w pole karne, po czym minimalnie chybił jeden z zawodników gospodarzy!

• Wbiegł teraz z piłką w pole karne Frańczak, jednak za mocno wypuścił on sobie piłkę i spokojnie interweniował bramkarz gospodarzy.

• Potknął się teraz Witan i niepewnie wybił piłkę, którą przejął Błąd i dośrodkował w pole karne. Wylądowała ona jednak na górnej siatce bramki Witana.

• Ładnie wychodził teraz na wolne pole Hebel, jednak pan Paszkiewicz odgwizduje pozycję spaloną. Przy piłce goście.

• Zdecydowanie lepiej rozpoczęli to spotkanie goście. Zawodnicy z Bytowa jak na razie nie potrafią utrzymać się dłużej przy piłce.

• Pierwsza dogodna okazja do zdobycia bramki w tym meczu. Jeden z zawodników gości oddawał strzał z około 8 metra, jednak pewnie interweniował Witan!

• Yunis próbował wymusić faul w okolicach pola karnego, jednak sędzia tego spotkania nie dał się na to nabrać. Od bramki wznowi Witan.

• Gospodarze wprowadzają piłkę do gry i zaczynamy to spotkanie!

• Zawodnicy wychodzą już na murawę. Za moment przywitanie, losowanie stron i rozpoczniemy to spotkanie!

• Niezwykle wyrównanie prezentowały się obie ekipy w dotychczasowych meczach bezpośrednich. Na 6 takich pojedynków zarówno goście jak i gospodarze odnieśli po dwa zwycięstwa, zaś również dwukrotnie spotkania kończyły się podziałem punktów.

• Drutex-Bytovia w poprzedniej kolejce ligowej uległa na wyjeździe 3:1 z Rakowem Częstochowa. Goście zaś zremisowali na własnym boisku 2:2 z Chrobrym Głogów. Warto zauważyć, że drużyna GKS'u nie odniosła zwycięstwa w aż pięciu ostatnich spotkaniach ligowych.

• Dzisiejszy mecz będzie starciem aktualnie siódmej z siedemnastą drużyną w ligowej tabeli. W sezon zdecydowanie lepiej weszli gospodarze, którzy plasują się wyżej od przeciwnika i to oni wydają się być faworytem tego pojedynku.

• Witamy prosto z Bytowa. Rozpoczynamy relację LIVE ze spotkania pomiędzy Drutex-Bytovią Bytów a GKS'em Katowice!

Tomasz Kuczyński, Piotr Hukało

©Lukasz Capar Polska Press

Mecz Drutex-Bytovia Bytów - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Dla Drutexu-Bytovii to doskonała okazja, by móc dopisać sobie trzy punkty w ligowej tabeli. Przed nimi starcie z GKS-em Katowice, drużyną, która jest gorsza tylko od Ruchu Chorzów.

Mecz Drutex-Bytovia Bytów - GKS Katowice ONLINE

Drużyna z Bytowa będzie miała okazję do podreperowania punktowego stanu konta. Drutex-Bytovia przed własną publicznością zmierzy się z GKS Katowice. Co zaskakujące, najbliższy rywal „Czarnych Wilków” radzi sobie bardzo słabo.
Po 10 meczach zajmują przedostatnie miejsce w tabeli. Piłkarze trenera Piotra Mandrysza nie wygrali od pięciu kolejek. Eksperci zaznaczają jednak, że w grze katowiczan widoczny jest progres. Drutex-Bytovia i GKS Katowice mierzyły się ze sobą sześć razy. Dwa razy wygrywali bytowiacy, dwa razy katowiczanie i padły dwa remisy. Jednak w starciach w Bytowie lepiej wypada „Gieksa”.

Nastroje w GKS Katowice są minorowe – GieKSa jest w strefie spadkowej, a przecież miała grać o awans do Lotto Ekstraklasy. GKS nie wygrał od 5. kolejki, kiedy pokonał u siebie Chojniczankę 1:0. Potem był remis z Odrą Opole 1:1, porażka z Wigrami Suwałki 0:1, Zagłębiem Sosnowiec 0:3, Stalą Mielec 2:3, a ostatnio remis na Bukowej z Chrobrym Głogów 2:2, choć katowiczanie prowadzili 2:0.

Na dodatek Bytovia u siebie przegrała tylko raz, 0:1 z Olimpią Grudziądz, pozostałe cztery domowe mecze wygrała. Jednak w poprzedniej kolejce sposób na Bytovię znalazł Raków, wygrywając w Częstochowie 3:1.

- Będzie to mecz walki, ciężkie spotkanie na trudnym terenie. Odkąd pamiętam zawsze tam się grało ciężko, ale po dobrym spotkaniu z Chrobrym możemy myśleć o trzech punktach – ocenia zawodnik GKS-u Lukas Klemenz.

FORMA W OSTATNICH MECZACH:

Drutex-Bytovia:
Raków Częstochowa - Drutex-Bytovia 3:1 (23 września)
Drutex-Bytovia - Pogoń Szczecin 1:0 (19 września)
Drutex-Bytovia - Puszcza Niepołomice 1:0 (16 września)
Miedź Legnica - Drutex-Bytovia 2:1 (8 września)
Drutex-Bytovia - Pogoń Siedlce 4:1 (2 września)

GKS Katowice:
GKS Katowice - Chrobry 2:2 (22 września)
Stal Mielec - GKS Katowice 3:1 (17 września)
Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 3:0 (13 września)
GKS Katowice - Wigry Suwałki 0:1 (9 września)
GKS Katowice - Odra Opole 1:1 (27 sierpnia)

BEZPOŚREDNIE SPOTKANIA:

GKS Katowice - Drutex-Bytovia 1:1 (4 czerwca 2017)
Drutex-Bytovia - GKS Katowice 1:0 (12 listopada 2016)
GKS Katowice - Drutex-Bytovia 0:2 (29 kwietnia 2016)
Drutex-Bytovia - GKS Katowice 0:3 (3 października 2015)
GKS Katowice - Drutex-Bytovia 0:0 (11 kwietnia 2015)

SĘDZIA:

Rozjemcą meczu Drutex-Bytovia Bytów - GKS Katowice będzie Kornel Paszkiewicz z Wrocławia. Arbiter ten prowadził już w tym sezonie pięć spotkań, w których pokazał dziewięć żółtych kartek i podyktował trzy "jedenastki".

Drutex-Bytovia Bytów - GKS Katowice: Kto wygra mecz 1 ligi?

[cs]

Mecz Drutex-Bytovia Bytów - GKS Katowice. GDZIE RELACJA LIVE?

Mecz nie będzie transmitowany w żadnej stacji telewizyjnej. Zapraszamy na relację LIVE na stronie GOL24.PL! Początek spotkania o godz. 18:00. Relacja startuje 20 minut przed pierwszym gwizdkiem sędziego.