Mecz Bytovia Bytów - Stal Mielec ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Bytovia Bytów - Stal Mielec ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 22. kolejka
2017-03-18 16:00

Bytovia Bytów

2

Stal Mielec

2

• Koniec meczu! Bytovia Bytów - Stal Mielec 2:2!

• 90+3. Rozpaczliwa obrona Stali przynosi efekty.

• 90+1. Dorian Buczek wchodzi w miejsce Piotra Marcinca.

• Do regulaminowego czasu gry zostały doliczone 3 minuty.

• Kamil Wacławczyk pojawia się w miejsce Roberta Mandrysza.

• Bytovia cały czas w ataku pozycyjnym, ale Stal dobrze się przesuwa i gospodarzom ciężko stworzyć klarowną sytuację.

• Faul Roberta Mandrysza i pomocnik Bytovii obejrzał żółtą kartkę.

• Bartosz Wolski zmienia Jakuba Serafina.

• Mamy kolejną zmianę w drużynie z Mielca. Piotr Głowacki zmienia Kamila Radulja.

• Kotłowało się w polu karnym Stali, ale piłka za każdym razem została zablokowana przez graczy z Mielca!

• Wydawało się, że Bytovia nie ma prawa stracić bramki i ma to spotkanie pod kontrolą. Futbol po raz kolejny pokazał jak jest nieprzewidywalny.

• Fantastycznie w bramce zachował się Tomasz Libera! Bramkarz Stali obronił uderzenie Jakuba Bąka i uchronił swoją drużynę od straty bramki!

• GOOOLLL!! Kamil Radulj pewnie wykorzystał rzut karny! 2:2!

• Żółtą kartką ukarany został Michał Szromnik.

• Rzut karny dla Stali Mielec! Faulował Michał Szromnik, który w prostej sytuacji źle się zachował!

• Stal stara się rozgrywać piłkę na połowie Bytovii, ale robi to bardzo nieskutecznie. Widać to, że gra o jednego zawodnika mniej.

• Dobra interwencja Panajotowa, który w ciężkiej sytuacji powstrzymał zawodnika Bytovii i wybił piłkę na aut.

• Faulowany na połowie Stali został zawodnik gospodarzy, ale żaden z graczy Bytovii nie zamknął dośrodkowania Jakuba Wilka.

• GOOOOLLLL! Jakub Bąk pewnie wykorzystał rzut karny! Bytovia wychodzi na prowadzenie! 2:1!

• Mamy rzut karny! Mateusz Klichowicz urwał się obrońcom gości i został sfaulowany w polu karnym Stali!

• Ależ niewiele zabrakło Klichowiczowi! Napastnik Bytovii uderzył z szesnastu metrów, a piłka trafiła w słupek!

• Bardzo dobry fragment gry w wykonaniu Bytovii, która zamknęła Stal na jej połowie. Widać kto gra w przewadze, i kto będzie atakował.

• GOOOOLLLL! Mamy wyrównanie! W zamieszaniu pod bramką Stali najlepiej odnalazł się Alen Ploj i doprowadził do wyrównania! 1:1!

• Bytovia mocno naciska drużynę gości, ale cały czas brakuje konkretów po stronie gospodarzy.

• Mamy zmianę w drużynie gości. Krzysztof Drzazga zmienił Szymona Sobczaka.

• Bardzo dobra interwencja Tomasza Libery, który sparował groźne uderzenie głową zawodnika Bytovii!

• Fatalne rozegranie rzutu rożnego przez Stal. Klichowicz wychodził z kontratakiem, ale nieprzepisowo powstrzymał go Krzysztof Kiercz i został ukarany żółtą kartką.

• Dobra interwencja Łukasza Wróbla, który przerwał akcję gości. Stal będzie miała rzut rożny.

• Szymon Sobczak uderzył z rzutu wolnego, ale piłkę pewnie złapał Szromnik!

• Jakub Bąk wpadł w pole karne Stali, ale jego uderzenie zostało zablokowane. Mocny początek drugiej połowy w wykonaniu Bytovii!

• Bardzo ważne 45 minut dla Tomasza Kafarskiego. Trener Bytovii być może gra dzisiaj o swoją posadę i tylko zwycięstwem może oddalić te domysły od swojej osoby.

• Rozpoczynamy drugą połowę!

• Alen Ploj zmienia Krzysztofa Bąka.

• 45+3. Koniec 1 połowy. Bytovia Bytów - Stal Mielec 0:1. Widzimy się za kilka minut!

• 45+3. Rzut rożny dla Bytovii.

• 45+2. Głupia strata Bielaka, który zagrał piłkę wprost pod nogi zawodnika Stali.

• Uderzał z dystansu Mateusz Klichowicz, ale zrobił to bardzo niecelnie.

• Sędzia dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

• Bardzo niepewnie w dzisiejszym spotkaniu wyglądają Krzysztof Bąk i Lukas Bielak, którzy mają problemy z prostymi zagraniami.

• Zakotłowało się pod bramką Stali, ale ostatecznie piłką wylądowała w rękach Tomasza Libery.

• Świetna interwencja Jakuba Bąka i jeszcze lepsza parada Tomasza Libery! Rzut rożny dla Bytovii!

• Stal gra w 10! Aleksandyr Kolew łokciem sfaulował Szromnika i został upomniany drugą żółtą kartką. Strzelec bramki dla Stali opuszcza boisko i Bytovia będzie grać w przewadze!

• Niezrozumiałe zachowanie Jakuba Wilka, który w prostej sytuacji stracił piłkę, a wystarczyło zagrać do dobrze ustawionego kolegi.

• Padła druga bramka dla Stali, ale Szymon Sobczak znalazł się na pozycji spalonej i sędzia słusznie nie uznał tego trafienia.

• W grze obu drużyn mamy sporo niedokładności. Brakuje ostatniego dogrania i akcja, która jest mozolnie budowana w najważniejszej fazie jest zepsuta.

• Bardzo brzydkie zagranie Kolewa, który łokciem sfaulował Krzysztofa Bąka i został ukarany żółtą kartką.

• Bytovia mocniej atakuje, ale sędzia przerwał grę, bowiem Wróbel w walce o górną piłkę sfaulował zawodnika Stali.

• Jakub Wilk zagrał do Kamińskiego, ale pomocnik Bytovii fatalnie uderzył i grę od bramki wznowi Libera.

• Żółtą kartką ukarany został Wasil Panajotow, który ostro potraktował Jakuba Serafina.

• GOOOLLL!!! Aleksandyr Kolew fantastycznie przymierzył z rzutu wolnego i wyprowadza Stal Mielec na prowadzenie! 18 minuta i Stal Mielec prowadzi z Bytovią Bytów 1:0!

• Fatalne zachowanie Krzysztofa Bąka, który zaczął dryblować przed własnym polem karnym. Obrońca gospodarzy stracił piłkę i musiał ratować się faulem.

• Szymon Sobczak ostro potraktował Roberta Mandrysza i został ukarany żółtą kartką.

• Wydawało się, że jeden z zawodników Stali zagrał piłkę ręką w polu karnym. Gospodarze domagali się odgwizdania rzutu karnego, ale gwizdek sędziego milczy.

• Tym razem faulowany był Jakub Bąk i gospodarze mają rzut wolny na połowie Stali Mielec.

• Szymon Sobczak zagrał do Mateusza Cholewiaka, ale zawodnik Stali źle przyjął piłkę i goście stracili piłkę w dobrej sytuacji.

• Próba dalekiego zagrania za plecy obrońców Bytovii okazała się nieudana i piłka trafiła w ręce Szromnika.

• Niezbyt dobrze w spotkanie wszedł Jakub Serafin, który w prostej sytuacji sfaulował Kolewa i sędzia słownie go upomniał.

• W pierwszych minutach meczu mamy dużo stałych fragmentów gry. Tym razem Krzysztof Bąk fauluje Kolewa.

• Bytovia szybko wznowiła grę ze stałego fragmentu gry, ale Jakub Bąk niecelnie dośrodkował i grę od bramki wznowi Libera.

• Dobra interwencja Krzysztofa Bąka, który wygrywa pojedynek główkowy z Kolewem.

• Klichowicz sfaulował Zalepę i Stal ma rzut wolny.

• Bytovia stara się dłużej utrzymywać się przy piłce, ale Stal stosuje wysoki pressing i przeszkadza gospodarzom w rozgrywaniu piłki.

• Udany odbiór Panajotowa, który okazał się fizycznie lepszy od Jakuba Bąka.

• Pierwsza strata w meczu zawodnika Bytovii. W prosty sposób futbolówkę stracił Serafin i piłkę przejął Radulj.

• Rozpoczynamy mecz!

• Zawodnicy wychodzą na murawę! Za chwilę rozpoczynamy piłkarskie emocje!

• Dzisiejsi rywale mimo ''sąsiadowania'' w tabeli są w zupełnie innych fazach sezonu. Stal pod wodzą Zbigniewa Smółki zdobyła 18 punktów w 9 meczach. Bytovia ostatnie cztery mecze przegrała i jest wyraźnie pod formą.

• W meczu rundy jesiennej pomiędzy tymi zespołami padł remis 2:2. Jakim wynikiem zakończy się dzisiejsze spotkanie?

• Bytovia na własnym obiekcie zdobyła czternaście punktów. Cztery razy wygrała, dwa razy zremisowała i cztery razy przegrała.

• Stal Mielec na wyjazdach nie radzi sobie najlepiej. Z rozegranych ośmiu spotkań tylko dwa wygrała, jeden raz zremisowała i pięciokrotnie schodziła z boiska pokonana.

• Dzisiejsze spotkanie to starcie dwóch sąsiadów w tabeli. Stal do tej pory zgromadziła 26 punktów i zajmuję jedenastą pozycję w tabeli. Bytovia ma na swoim koncie dwa oczka mniej i znajduje się tuż za drużyną z Mielca.

• Poznaliśmy składy w jakich rozpoczną ten mecz obydwa zespoły. Ławka rezerwowych Bytovii: Bieszczad, Monterde, Ploj, Poczobut, Wacławczyk, Wilczyński i Wolski. Ławka rezerwowych Stali: Kozioł, Milekić, Lech, Głowacki, Buczek, Drzazga i Sadzawicki.

• Dzisiejsze spotkanie poprowadzi Sylwester Rasmus z Torunia.

• Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić naszą relacje LIVE z meczu Bytovia Bytów - Stal Mielec!

Jakub Treć

Mecz Bytovia Bytów - Stal Mielec ONLINE

Mecz Bytovia Bytów - Stal Mielec ONLINE ©Piotr Krzyzanowski / Polska Press

Mecz Bytovia Bytów - Stal Mielec ONLINE. Drutex-Bytovia Bytów podejmie na własnym stadionie Stal Mielec w ramach 22. kolejki Nice I ligi. Jesienią w Mielcu padł remis 2:2. Z podziału punktów bardziej zadowoleni byliby goście, którzy wydostali się ze strefy spadkowej, natomiast drużyna Tomasza Kafarskiego liczy na przełamanie. Czołówka już dawno Bytovii uciekła, teraz bliżej im do walki o utrzymanie. Początek meczu o godzinie 16:00.

Ostatni raz Bytovia wygrała 12 listopada w meczu z GKS Katowice 1:0. Była to 17. kolejka, a więc już jakiś czas temu. Jesienią drużyna Tomasza Kafarskiego słabe mecze w lidze przeplatała dobrymi występami w pucharze Polski.
Bytovia odpadła dopiero w ćwierćfinale z Arką Gdynia, co jest najlepszym osiągnięciem w historii klubu. Władze w Bytovii są cierpliwe, ale ta powoli kończy się do trenera Kafarskiego, który zamiast walczyć o awans do Lotto Ekstraklasy, będzie walczył o utrzymanie. Byłemu trenerowi m.in. Lechii mogą nawet nie pomóc jesienne występy pucharowe. Porażka w dwóch pierwszych spotkaniach na wiosnę tylko potwierdza kryzys Bytovii. W ostatniej kolejce drużyna z pomorza przegrała w Legnicy z Miedzią 1:2, dwie bramki tracąc po rzutach karnych. Obydwie jedenastki wykorzystał Forssell, chociaż w pierwszej połowie Fin jednej nie trafił.

- Mieliśmy swoje piłki meczowe, ale nie wykorzystaliśmy szans. Niespotykane jest też to, by sędzia w jednym meczu podyktował trzy rzuty karne przeciw jednej drużynie. Nie będę nawet polemizował, który z nich był ewidentny, a którego nie było. To po prostu niezrozumiałe - mówił po ostatnim meczu trener Kafarski.

W jesiennym spotkaniu dwie bramki zdobył Robert Mandrysz, ale Stal również zdobyła dwie bramki i mecz zakończył się podziałem punktów. Wydaje się, że dzisiaj nikt z remisu zadowolony nie będzie, a już na pewno nie kibice Bytovii, którzy mieli dużo większe oczekiwania przed sezonem. Od dawna mówi się, że Bytovia ma aspiracje na grę w Ekstraklasie, jednak mecze w I lidze te aspiracje weryfikują. Bytowianie zajmują 14 miejsce z 24 punktami na koncie, zatem bliżej im do strefy spadkowej niż do czołówki tabeli, która w tym roku jest bardzo liczna. Bytovia nie przegrywa wysoko, bo 0:1 z Wisłą Puławy i 1:2 z Miedzią, co tym bardziej może boleć zarówno szkoleniowca jak i samych piłkarzy.

Zupełnie inne nastroje panują w Mielcu, bo Stal wygrała dwa spotkania z rzędu. Trener Zbigniew Smółka zimą dobrze poukładał swoją drużynę. Zwłaszcza w defensywie, bo Stal nie straciła w dwóch meczach bramki. Chociaż sami dużo nie strzelają, to wygrane 1:0 są tak samo punktowane, jak każde inne. Dzięki wygranej z Olimpią Grudziądz i z MKS Kluczbork drużyna z Mielca awansowała na 11. miejsce w tabeli i coraz bardziej ucieka od strefy spadkowej. Warto dodać, że Stal ma jeszcze jeden mecz zaległy, ale trudno będzie liczyć na zwycięstwo w meczu z Sandecją, dlatego nikt trzech punktów sobie nie przypisuje.

- Do Bytowa ruszyliśmy w piątek rano i będziemy optymalnie przygotowani do meczu na trudnym terenie. Po ostatnich wynikach nie brakuje nam optymizmu i mam nadzieję, że jakieś punkty stamtąd przywieziemy- zapowiada trener Smółka.

Forma w ostatnich meczach w Nice 1 lidze:

Drutex-Bytovia:
Miedź 2:1 Drutex-Bytovia (10 marca 2017)
Drutex-Bytovia 0:1 Wisła Puławy (4 marca 2017)
Podbeskidzie 2:1 Drutex-Bytovia (25 listopad 2016)

Stal Mielec:
Stal 1:0 Olimpia (11 marca 2017)
Kluczbork 0:1 Stal (4 marca 2017)
Stal 1:2 Górnik (26 listopad 2016)

Przewidywane składy:

Drutex-Bytovia: Bieszczad - Bielak, Cseh, Wróbel, Gonzalez - Kamiński, Wilk, Mandrysz, Serafin, K. Bąk - Klichowicz
Stal: Libera - Sulewski, Kiercz, Zalepa, Getinger - Marciniec, Radulj, Sobczak, Panajotow, Cholewiak - Kolew

Mecz Bytovia Bytów - Stal Mielec TRANSMISJA TV:
Mecz Bytovia Bytów - Stal Mielec transmitować będzie stacja Polsat Sport. Na tekstową relację na żywo ze spotkania zapraszamy na GOL24.pl!

Nice 1 Liga. Kto wygra mecz Drutex-Bytovia Bytów - Stal Mielec?