Mecz Drutex-Bytovia Bytów - Stomil Olsztyn ONLINE. Gdzie...

Mecz Drutex-Bytovia Bytów - Stomil Olsztyn ONLINE. Gdzie oglądać? Transmisja TV

Bytovia Bytów

1

Stomil Olsztyn

0

• Bytovia Bytów w niezwykle ważnym spotkaniu zwyciężyła Stomil Olsztyn 1:0. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył z rzutu karnego Janusz Surdykowski. Bytowianie wyprzedzili w tabeli Wisłę Puławy, przesuwając się ze strefy spadkowej na pozycję barażową.

• Koniec spotkania! Bytovia odnosi drugie na wiosnę zwycięstwo w 1 lidze!

• Cztery minuty dłużej potrwa spotkanie w Bytowie.

• Kolejna żółta kartka. Tym razem obejrzał ją Mateusz Klichowicz.

• Żółta kartka dla Wojciecha Wilczyńskiego.

• Rzut wolny dla Bytovii. Sebastian Kamiński krótko do Janusza Surdykowskiego. Próbują utrzymać się przy piłce gracze gospodarzy. Zaczynają nawet grać na czas.

• Akcja Stomilu. Atakował Wiktor Biedrzycki, ale Lukas Bielak wybił na rzut rożny.

• Stomil mógł wyrównać! Bardzo groźnie uderzał Biedrzycki, ale fantastycznie w bramce spisał się Gerard Bieszczad! - Brawo Gerard - można było usłyszeć z trybun.

• Kontratak Bytovii. Janusz Surdykowski w pojedynku biegowym z Dominikiem Kunem. Będzie tylko aut dla gospodarzy.

• Omar Monterde wszedł w miejsce Jakuba Wilka.

• Trzecia żółta kartka dla gracza Stomilu. Obejrzał ją Karol Żwir.

• Drugi środkowy obrońca Bytovii musi opuścić boisko. W miejsce kontuzjowanego Frana Gonzaleza wszedł Lukas Bielak.

• Druga zmiana w drużynie gości. Karol Żwir zmienił Krzysztofa Szewczyka.

• Centra z rzutu wolnego w kierunku Janusza Sudykowskiego, ale napastnik Bytovii nie sięgnął futbolówki.

• Faul gracza Stomilu. Jakub Wilk będzie miał dobrą okazję na dośrodkowanie ze stałego fragmentu gry.

• Zmiana w ekipie Stomilu Olsztyn. Wiktor Biedrzycki zmienił Pawła Głowackiego.

• Przerwa w grze. Sędzia zarządził minutę na uzupełnienie płynów.

• Żółtą kartkę obejrzał Paweł Głowacki, który faulował Mateusza Klichowicza.

• Dobrze teraz w obronie zagrał Mateusz Klichowicz. Faulował go Paweł Głowacki.

• Pewnie wykonał rzut karny Janusz Surdykowski. Kompletnie zmylił Piotra Skibę. Bytovia na prowadzeniu!

• GOOOOOL! JANUSZ SURDYKOWSKI!

• Tomasz Wełnicki obejrzał żółtą kartkę.

• Rzut karny dla Bytovii! Strzał Janusza Surdykowskiego zablokował ręką jeden z piłkarzy gości.

• Zbyt mocne podanie w kierunku Krzysztofa Szewczyka. Wyszedł z bramki Gerard Bieszczad i wyjaśnił sytuację.

• Fran Gonzaleza faulował Marcela Ziemanna. Żółta kartka dla zawodnika gospodarzy.

• Dynamicznie wbiegał w pole karne Dominik Kun. W ostatniej chwili zablokował go Krzysztof Bąk.

• Znowu akcja Bytovii, ale po raz kolejny zabrakło wykończenia. Główkował Michał Rzuchowski, ale ponad bramką Stomilu.

• Mateusz Klichowicz zdecydował się sam wykończyć akcję. Bardzo słabe uderzenie napastnika Bytovii i piłkę bez najmniejszych problemów złapał golkiper Stomilu.

• Marcel Ziemann podciągnął z piłką dobre kilka metrów i uderzył na bramkę Gerarda Bieszczada. Strzał niecelny.

• Akcja Frana Gonzaleza i Wojciecha Wilczyńskiego, który wyłożył piłkę niemal jak na tacy do Mateusza Klichowicza. Zawodnik Bytovii fatalnie jednak przyjął futbolówkę.

• Michał Rzuchowski zdecydował się na strzał zza pola karnego. Piłka po rykoszecie trafiła tylko w boczną siatkę. Odetchnął z ulgą Piotr Skiba.

• Jedna zmiana w szeregach gospodarzy. Kontuzjowanego Łukasza Wróbla zastąpił Krzysztof Bąk.

• Zawodnicy Bytovii zaczęli drugą część meczu!

• Arbiter zakończył pierwszą część spotkania. Do przerwy w Bytowie bez goli.

• Strzelał Michał Rzuchowski, ale uderzenie zostało zablokowane. Jeszcze dobitka Mateusza Klichowicza, ale ponad poprzeczką!

• Sędzia Jarzębak doliczył minutę do regulaminowego czasu gry.

• Tsubasa Nishi wrzucał piłkę w szesnastkę, ale skutecznie w obronie interweniował Łukasz Wróbel.

• Pierwsza żółta kartka. Obejrzał ją Patryk Kun, który faulował Frana Gonzaleza.

• Michał Rzuchowski otrzymał piłkę w polu karnym po akcji Kamila Wacławczyka. Ten pierwszy przeniósł jednak futbolówkę na poprzeczką.

• Łukasz Wróbel ucierpiał w jednym ze starć. Gracz Bytovii lekko kuleje, ale wydaje się, że będzie mógł kontynuować grę.

• Aktywny dzisiaj Bartosz Wolski podawał do Jakuba Wilka. Zawodnik gospodarzy dośrodkował bardzo niecelnie.

• Lepsza gra piłkarzy Stomilu Olsztyn w tym fragmencie meczu. Spotkanie zdecydowanie się wyrównało.

• Z dobrej strony pokazał się teraz Tsubasa Nishi. Jego strzał poszybował jednak ponad poprzeczką!

• Mateusz Klichowicz na pozycji spalonej. Zawodnik gospodarzy mimo gwizdka sędziego uderzał jeszcze na bramkę, ale bardzo niecelnie.

• Mateusz Klichowicz zdaniem arbitra faulował Pawła Głowackiego. Nie może pogodzić się z decyzją arbitra zawodnik Bytovii.

• Chwila przerwy w grze. Arbiter pozwolił obu drużynom uzupełnić płyny.

• Dośrodkowanie Sebastiana Kamińskiego z rzutu rożnego bardzo nieudane.

• Jakub Wilk podawał do Janusza Surdykowskiego. Gracz Bytovii nie kontrolował jednak swojego ustawienia. Wyraźna pozycja spalona.

• Jedną z nielicznych akcji Stomilu przerwał pracujący też w defensywie Janusz Surdykowski.

• Znowu w natarciu Bytovia. Bartosz Wolski rozprowadził akcję Olimpii, a na bramkę Stomilu uderzał Jakub Wilk. Trafił jednak w Tomasza Wełnickiego.

• Kamil Wacławczyk wymienił futbolówkę z Januszem Surdykowskim. Akcję zakończył Jakub Wilk - jego dośrodkowanie było nieudane.

• Przewaga Bytovii nie podlega dyskusji. Na strzał zdecydował się Jakub Wilk, ale został on zablokowany przez Jarosława Ratajczaka.

• Silnie z rzutu wolnego uderzył Sebastian Kamiński. Jeszcze jedna kapitalna interwencja Piotra Skiby.

• Strzał z dystansu Sebastiana Kamińskiego. Po drodze był jeszcze rykoszet, ale Piotr Skiba nie miał problemów z interwencją.

• Po dośrodkowaniu Wilka z rzutu wolnego głową uderzał na bramkę Fran Gonzalez. Chwilę później piłka znów znalazła się pod nogami Gonzaleza. Jego kolejne uderzenie bez problemów wyłapał Skiba.

• Janusz Surdykowski pociągany za koszulkę. Stały fragment gry dla Bytovii. Piłkę już ustawia sobie Jakub Wilk.

• Świetna akcja Bytovii. Matuesz Klichowicz podawał do Janusza Surdykowskiego. Ten uderzał na bramkę, a futbolówkę z trudem odbił Piotr Skiba!

• Strzelał na bramkę gości Łukasz Wróbel. Bardzo słabe uderzenie, a do tego w środek bramki. Futbolówka w rękawicach Piotra Skiby.

• Prosty błąd Michał Rzuchowskiego i Stomil wyszedł z kontratakiem. Interwencja Łukasza Wróbla zatrzymała akcję gości.

• Sebastian Kamiński dogrywa w pole karne z lewej strony w kierunku Jakuba Wilka. Gracze Bytovii domagali się odgwizdania rzutu karnego. Ich zdaniem ręką zagrywał jeden z defensorów Stomilu.

• Techniczny strzał Marcela Ziemanna na bramkę Gerarda Bieszczada. Bardzo niecelny.

• Mateusz Klichowicz zanurkował w polu karnym Stomilu. Sędzia Jarzębak nie dał się nabrać na to zagranie piłkarza Bytovii.

• W ataku pozycyjnym zawodnicy Bytovii. Akcja gospodarzy została przerwana przez Pawła Głowackiego.

• Pierwszy gwizdek sędziego Sebastiana Jarzębaka! Gramy! Krzysztof Szewczyk podał do Pawła Głowackiego.

• Bytovia będzie chciała przeskoczyć Wisłę Puławy, do której traci punkt. Zespół beniaminka gra dzisiaj z najlepszą w 1. lidze Sandecją Nowy Sącz. Zwycięstwo bytowian ze Stomilem przy porażce Wisły w Nowym Sączu pozwoliłoby graczom z Pomorza wydostać się ze strefy spadkowej i wskoczyć na pozycję barażową przed ostatnią kolejką.

• Ławka rezerwowych Stomilu: M. Leszczyński, Dziemidowicz, Wojowski, W. Biedrzycki, Lech, Piotrowski, Żwir.

• Ławka rezerwowych Bytovii: Oszmaniec, J.Bąk, K.Bąk, Bielak, Cieślik, Ploj, Monterde.

• Drutex-Bytovia pomimo niekorzystnych - zdaniem działaczy decyzji sędziowskich nie odpuszcza i nadal walczy o utrzymanie w Nice 1. Lidze. Po ostatnim derbowym spotkaniu, w którym arbiter nie uznał bramki strzelonej przez Łukasza Wróbla z rzutu karnego klub odwołał się od żółtej karki, którą zobaczył kapitan czarno-biało-czerwonych za nieprawidłowe uderzenie.

• Bytovia zgromadziła dotychczas 31 punktów i znajduje się pod kreską (16. pozycja). Jedno "oczko" więcej ma 15. Wisła Puławy. Beniaminek 1. ligi plasuje się na miejscu barażowym. Niedzielni rywale Bytovii - gracze Stomilu znajdują się na 13. pozycji z dorobkiem 37 punktów.

• Zapraszamy na relację na żywo z meczu w Bytowie, w którym walcząca o wydostanie się ze strefy spadkowej Drutex-Bytovia zmierzy się za Stomilem.

Łukasz Boyke

Mecz Drutex-Bytovia Bytów - Stomil Olsztyn ONLINE

Mecz Drutex-Bytovia Bytów - Stomil Olsztyn ONLINE ©Piotr Hukało / Polska Press

Mecz Drutex-Bytovia Bytów - Stomil Olsztyn ONLINE. Drutex-Bytovia zagra ostatni mecz sezonu na własnym boisku. Przeciwnikiem będzie Stomil Olsztyn. Ten mecz rozstrzygnie losy bytowian.

W odwołaniu możemy przeczytać: „Zawodnik wykonując rzut karny zwodem polegającym na zmianie tempa biegu starał się zmylić bramkarza, co przecież nie jest zabronione. Nie ma natomiast mowy o całkowitym zatrzymaniu się przed wykonaniem rzutu karnego, co byłoby sprzeczne z przepisami”. Przypomnijmy, że derbowe spotkanie Chojniczanka Chojnice - Drutex-Bytovia zakończyło się remisem 1:1.

- Nie wiem, co dzieje się z sędziami w tym sezonie - mówi hiszpański defensor bytowskiego klubu - Fran González. - Okradają nas i jest to dla nas bardzo trudne. Sądzę, że gramy teraz lepiej niż wcześniej. Jesteśmy pewni siebie. Musimy utrzymać nasz zespół w I lidze i uważam, że to zrobimy - dodaje.

W przedostatnim meczu tego sezonu podopieczni Adriana Stawskiego podejmą na własnym boisku Stomil Olsztyn. Pojedynek rozpocznie się w niedzielę o godzinie 12.30. Niedzielni przeciwnicy Bytovii plasują się na 13. pozycji z dorobkiem 37 punktów. Gospodarze ostatniego meczu w tym sezonie w Bytowie tracą do rywala sześć “oczek”. O utrzymanie w dwóch ostatnich kolejkach spotkań walczy też m.in. Wisła Puławy, która znajduje się obecnie w strefie barażowej i Znicz Pruszków, który jest drugi od końca.

Drutex-Bytovia Bytów - Stomil Olsztyn: Kto wygra mecz 1 ligi?

Drutex-Bytovia Bytów - Stomil Olsztyn LIVE. TRANSMISJA TV?

Meczu Drutex-Bytovia Bytów - Stomil Olsztyn w telewizji nie transmituje żadna stacja. Zapraszamy na relację LIVE w gol24.pl. Początek meczu w niedzielę, 28 maja o godzinie 12:30.