0

Wisła Puławy

1

• Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy na kolejne spotkania!

• Cieszą się teraz piłkarze Wisły. Nic dziwnego, zdobyli właśnie niezwykle ważne punkty. To druga wygrana Wisły z Bytovią w tym sezonie.

• Koniec spotkania! Goście zwyciężają i wywożą cenne 3 punkty z Bytowa!

• Rzut rożny dla Bytovii, to chyba ostatnia szansa na wyrównanie.

• Rzut wolny dla Bytovii, piłka wędruje w pole karne, jednak interweniują obrońcy gości.

• Klichowicz wychodzi sam na sam z bramkarzem, jednak jakimś cudem broni bramkarz gości!

• Sędzia dolicza do spotkania 4 minuty.

• Żółtą kartką ukarany Konrad Nowak.

• Ależ akcja Idzika! Minął dwóch rywali i oddał strzał, lecz broni Bieszczad!

• Zmiana w drużynie gospodarzy. W Bytovii zadebiutuje Wolski, zaś boisko opuszcza Serafin.

• Dośrodkowanie Patejuka, lecz piłka wychodzi poza boisko. Wznowi Bieszczad.

• Faul taktyczny i żółtą kartką ukarany Sedlewski.

• Kontra Wisły, Smektała oddaje strzał, jednak w ostatnim momencie interweniuje jeden z obrońców!

• Kolejna zmiana w drużynie gości. Z boiska schodzi Kolehmainen, a na placu gry melduje się Cierpka.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego przez Kamińskiego, jednak pewnie interweniują obrońcy.

• Akcja Idzika lewym skrzydłem, jednak dobrze przyblokował go Wróbel.

• Żółtą kartką za próbę wymuszenia rzutu karnego ukarany Smektała.

• Nic nie wskazywało na bramkę dla gości, jednak w zamieszaniu w polu karnym najlepiej odnalazł się Patejuk i umieścił piłkę w siatce!

• Zmiana u gospodarzy. Jakub Bąk zmienia Wilka.

• GOOOL! Bramka dla gości! Kapitalne wejście w mecz Patejuka!

• Rzut wolny dla gości i uderzenie głową Smektały, jednak bardzo dobrze interweniuje Bieszczad!

• Druga zmiana w drużynie gości. Schodzi Darmochwał a w jego iejsce melduje się Patejuk.

• Rzut rożny dla Bytovii, jednak piłka mija wszystkich znajdujących się w polu karnym.

• Ploj ładnie powalczył o piłkę i przegrał ją na lewe skrzydło, gdzie traci ją jednak Wilk.

• Rzut rożny dla gości i pewnie interweniuje jeden z obrońców Bytovii.

• Na boisku zdecydowana przewaga gospodarzy. Czy uda się jednak zdobyć w końcu bramkę?

• Strzał Wróbla z 7 metrów jednak blokuje jeden z zawodników gości!

• Żółtą kartką ukarany Kolehmainen.

• Pierwsza zmiana w drużynie gości. Schodzi Płonowski, a zmienia go Idzik.

• Dośrodkowanie Kamińskiego i piłka tylko szurnęła głowę jednego z piłkarzy gospodarzy. Wznowi bramkarz.

• Dwa razy w jednej akcji domagali się karnego piłkarze gospodarzy, jednak sędzia nie reaguje!

• Uderzenie z dystansu przez Wilka i bramkarz z trudnościami wybija piłkę.

• Dośrodkowanie Kamińskiego w pole karne, jednak żaden z zawodników nie doszedł do piłki.

• Uderzenie z dystansu Mandrysza, jednak po rykoszecie pewnie piłkę wyłapuje Witan.

• Rzut wolny dla gospodarzy i dośrodkowanie w pole karne, które pewnie jednak wyłapuje bramkarz gości.

• Bytovia zdobywa bramkę, jednak arbiter odgwizduje pozycję spaloną! Wciąż 0:0.

• Rozegranie do prawej strony przez gospodarzy i dośrodkowanie Kamińskiego, który słabo jednak dośrodkowuje.

• Piłkę na wysokości pola karnego gospodarzy rozgrywają zawodnicy Wisły, jednak nie było żadnych korzyści z tej akcji.

• Rozpoczynamy drugą część spotkania!

• Jesteśmy świadkami pierwszej zmiany w tym spotkaniu. W ekipie gospodarzy schodzi Omar, a zmienia go Mandrysz.

• Zawodnicy wychodzą już na boisko i za moment zaczynamy drugą część spotkania.

• Pierwsza część spotkania delikatnie mówiąc nie porywa. Miejmy nadzieję, że w drugiej odsłonie wreszcie przebudzą się po przerwie zimowej.

• Sędzia kończy pierwszą część spotkania. Liczymy na nieco więcej emocji po zmianie stron.

• Uderzenie Wilka z 16 metrów, jednak piłka mocno mija bramkę gości.

• Kolejna długa piłka w wykonaniu jednego z zawodników gospodarzy. Chyba zbyt dużo tego typu rozwiązań.

• Żadna drużyna nie potrafi chwilowo przedostać się pod bramkę rywali. Gra toczy się w środkowej strefie boiska.

• Kolejny rzut rożny dla Wisły, jednak pewnie wyłapuje piłkę Bieszczad.

• Zamieszanie w polu karnym gości po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, zakończone jednak mocno niecelnym strzałem.

• Kolejny stały fragment gry dla gości, tym razem rzut rożny. Pewnie jednak po raz kolejny defensywa Bytovii.

• Rzut wolny dla gości, jednak dośrodkowanie nie znalazło adresata.

• Złe wybicie Bieszczada. Z autu na wysokości pola karnego gospodarzy wznowi Wisła.

• Dośrodkowanie z prawej strony Smektały, jednak bramkarz gospodarzy pewnie łapie piłkę.

• Próba Bytovii z lewej strony, jednak piłka wychodzi na aut. Wznowią goście.

• Akcja Drutex-Bytovii i strzał Serafina, jednak zbyt lekki, aby zaskoczyć bramkarza.

• Żółtą kartką ukarany Fran Gonzalez.

• Kontra gości i jeden z obrońców wybija piłkę na rzut rożny. Piłkarze Wisły nie byli jednak w stanie zagrozić ze stałego fragmentu.

• Dośrodkowanie z lewej strony w wykonaniu gospodarzy, jednak sędzia odgwizduje pozycję spaloną. Wznowi bramkarz Wisły.

• Piłkarze Bytovii rozgrywają piłkę na własnej połowie, jednak nie potrafią przedostać się na stronę gości.

• Upomnienie od sędziego dla Ploja. Od rzutu wolnego wznowią goście.

• Rajd Omara zakończony fatalnym podaniem. Można usłyszeć zażenowanie na trybunach.

• Mocno niecelny strzał Omara i od bramki wznowi Witan.

• Strzał z 7 metrów jednego z zawodników gości, jednak sędzia odgwizduje pozycję spaloną.

• Tym razem goście próbowali przedrzeć się prawą stroną, jednak dośrodkowanie było niecelne. Wznowi Bieszczad.

• Rzut wolny dla Bytovii z okolic 20 metra, jednak po dośrodkowaniu przewinił jeden z zawodników gospodarzy.

• Bramkarz Wisły dotyka piłkę ręką po zagraniu od swojego zawodnika, sędzia karze jednak grać dalej.

• Dośrodkowanie z lewej strony boiska i z nożyc próbował Omar! Niestety strzał niecelny.

• Faulowany w środkowej strefie boiska Serafin. Wznowią gospodarze.

• Pierwsza próba gości, jednak Wróbel spokojnie podaje głową do bramkarza.

• Piłkarze gości wprowadzają piłkę do gry i zaczynamy spotkanie!

• Piłkarze wychodzą już na boisko. Za moment przywitanie, losowanie stron i zaczynamy!

• Piłkarze są już na przedmeczowej rozgrzewce. Jak widać murawa nie jest w najlepszym stanie. Miejmy jednak nadzieję, że nie przeszkodzi to zawodnikom w zafundowaniu kibicom dobrego widowiska. .

• Mała ciekawostka: urodziny obchodzi dziś rezerwowy bramkarz gospodarzy - Michał Szromnik. Czy koledzy z zespołu sprawią mu miły prezent i wygrają to spotkanie? Przekonamy się już wkrótce!

• Pierwsze starcie między tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem zawodników z Puław 2:1 dzięki bramce zdobytej z rzutu karnego w 90 min. spotkania. Warto zaznaczyć, iż do 71 min. prowadziła wówczas jeszcze ekipa z Bytowa.

• A jak ma się sytuacja w ekipie z Puław? Wyniki gier kontrolnych także nie powalają. na 12 rozegranych spotkań Wisła zanotowała trzy zwycięstwa, cztery remisy i pięć porażek. Do drużyny trenera Buczka dołączyli Adrian Cierpka, Mariusz Idzik, Toni Kolehmainen, Jakub Poznański, Łukasz Skrzypek oraz Piotr Żemło. Z drużyną rozstali się zaś Patryk Słotwiński, Bartosz Tetych i Szymon Wiejak.

• Gospodarze w trakcie przygotowań rozegrali 10 sparingów, których rezultaty są dość przeciętne. Bilans gier to trzy zwycięstwa, trzy remisy i cztery porażki. Do ekipy z Bytowa dołączyło czterech nowych piłkarzy: Filip Modelski, Jaku Wilk, Bartosz Wolski oraz Fran Gonzalez. Odeszli zaś Artur Formela i Juliusz Letniowski.

• Będzie to pierwsze spotkanie obu drużyn po przerwie zimowej. Co przez ostatni czas działo się w szeregach dzisiejszych rywali?

• Witamy z Bytowa! Dziś przy ul. Mickiewicza 13 miejscowa Drutex-Bytovia zmierzy się z Wisłą Puławy. Zapraszamy na relację LIVE z tego spotkania!