2

• Koniec meczu!

• Jorgensen zmienia Fortounisa.

• Njeng zmienia Wernera.

• To nie był tak dobry mecz Świerczoka jak w debiucie z Werderem. Dziś polski piłkarz nie miał idealnej sytuacji do strzelenia gola. W jego miejsce wchodzi Sukuta-Pasu.

• Petsos zmienia Kircha.

• GOOOL! Wejście smoka Haina! Nie minęła minuta a młody napastnik z Augsburga wpisuje się na listę strzelców!

• Stephan Hain zmienia Moldersa. Pierwsza zmiana w tym meczu.

• Wydaje się, że Kaiserslautern kontroluje przebieg meczu. Olcay Sahan strzelał teraz mocno z 20 metrów w poprzeczkę.

• Grek Kostas Fortounis podaje a drugiego gola w tym meczu strzela obrońca Florian Dick. Kaiserslautern odwrócił losy tego spotkania.

• GOOOOL! Florian Dick strzela drugą bramkę dla Kaiserslautern!

• Daniel Brinkmann ukarany żółtą kartką.

• Zaczynamy drugą połowę meczu!

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy zasłużony remis 1:1.

• Jakby na przekór tego co napisaliśmy przed chwilą Sascha Mölders stanął przed świetną szansą, ale z 10, metra uderzył fatalnie i niecelnie.

• Gra się wyrównała, a do głosy doszli bardziej piłkarze gości. Augsburg nie zagraża od dawana bramce Trappa.

• Pierwsza żółta kartka dla piłkarza Augsburga. Ukarany strzelec pierwszego gola Marcel de Jong.

• GOOL! Florian Dick wyrównuje stan meczu!

• Drugi napastnik gości ma już na koncie żółtą kartkę. Agresywnie grają piłkarze Marco Kurza, ale na razie ma to przełożenie tylko na kary indywidualne.

• Z 22. metrów obrońca gospodarzy zaskoczył Kevina Trappa. Fatalny początek dla Kaiserslautern.

• GOOOL! Marcel De Jong wyprowadza na prowadzenie Augsburg!

• Świerczok błyskawicznie wpisuje się do protokołu meczowego, ale niestety nie jest to gol Polaka, a żółta kartka.

• Początek pierwszej połowy.

• Witamy w relacji ze spotkania Augsburga z Kaiserslautern. W barwach gości zagra Jakub Świerczok, który będzie polował na swoją pierwszą bramkę w Bundeslidze.