2

• Koniec! Sprawiedliwy podział punktów.

• Naby Keita dostaje dokłedne podanie i strzela. Piłka jednak przelatuje obok lewego słupka.

• Mecz potrwa dłużej o 2 minuty.

• Po dośrodkowaniu Forsberga piłka odbija się i wychodzi poza boisko. Od bramki gospodarze.

• Świetna kontra w wykonaniu gospodarzy. Jeden z zawodników dośrodkował z prawego skrzydła, a Konstantinos Stafylidis uderzył lewą nogą i trafił w słupek. To powinno być 3:2!

• Żółty kartonik ogląda Stefan Ilsanker. Oznacza to, że nie zagra w następnym spotkaniu.

• Pierwsza zmiana w drużynie gości. Za Diego Demme wchodzi Oliver Burke.

• Kolejny raz na spalonym Raúl Bobadilla.

• Na spalonym teraz Raúl Bobadilla. To mogła być dobra okazja na gola.

• Niedokładne podanie jednego z piłkarzy Lipska. Od bramki gospodarze.

• Na stadionie kibicuje dzisiaj 28314 widzów.

• Ostatnia zmiana w Augsburgu. Na boisku melduje się Halil Altintop, który zmienia Jana Moraveka.

• Chwilowa przerwa w grze. Na boisku leży jeden z zawodników Lipska.

• I kolejny spalony tym razem Timo Werner.

• Na spalonym teraz Marcel Sabitzer.

• Marwin Hitz łamie przepisy i ogląda żółty kartonik.

• Zmiana w Augsburgu za Raphael Frambergera wchodzi Georg Teigl.

• Po ładnej akcji Augsburga dobre podanie otrzymał Martin Hinteregger i jak rasowy napastnik umieścił piłkę w siatce przy lewym słupku.

• GOOOOL!!!! Martin Hinteregger!!! 2:2!!

• Zmiana w Augsburgu. Za Ji Dong-Wona wchodzi Moritz Leitner.

• Konstantinos Stafylidis za mocno dośrodkował z rożnego i żaden z jego kolegów nie był w stanie dosięgnąć piłki.

• Emil Forsberg po akcji skrzydłem podał na jedynasty metr, ale nie było tam żadnego kolegi i obrona wybija piłkę.

• Emil Forsberg pięknie dośrodkował z rożnego, a w polu karnym najlepiej odnalazł się Marvin Compper i strzałem głową pokonał bramkarza.

• GOOOL!!!! Marvin Compper!!! 1:2!!

• RB Lipsk długo rozgrywał piłkę na połowie gospodarzy. Będzie rożny.

• Raúl Bobadilla na spalonym.

• Emil Forsberg dogrywa z rożnego. Obrona jednak dobrze wybija i oddala zagrożenie.

• Dobra akcja gości i rzut rożny.

• Zawodnicy już na boisku i zaczynamy drugą część spotkania.

• Koniec pierwszej połowy. Wracamy za około 15 minut.

• Dominik Kohr ukarany żółtą kartką.

• Do pierwszej połowy doliczona minuta.

• Po akcji prawą stroną piłka wychodzi poza boisko i od bramki FC Augsburg.

• Ji Dong-Won fauluje i ogląda żółty kartonik.

• Konstantinos Stafylidis posyła długą piłkę w pole karne, jednak żaden z jego kolegów nie doszedł do podania.

• Wygląda na to, że Naby Keita wróci na boisko.

• Naby Keita doznał jakiegoś urazu i zaraz się okaże czy jest on poważny.

• Tym razem żółtym kartonikiem ukarany Jan Moravek.

• Kevin Danso uderzył głową po dośrodkowaniu z wolnego, ale piłka poleciała w trybuny.

• Naby Keita ukarany żółtą kartką.

• Emil Forsberg niedokładnie wykonał rzut rożny i piłka wybita.

• Naby Keita doskonale podał prostopadle do Timo Wernera, a ten wykonał płaski strzał. Piłka odbiła się od lewego słupka i wpadła do bramki. 1:1.

• GOOOOL!!!! Timo Werner!!! Mamy remis!!

• Timo Werner spróbował solowej akcji, ale został zatrzymany przez obronę.

• Konstantinos Stafylidis otrzymał dobre podanie i oddał strzał z dystansu. Piłka otarła się jeszcze o palce bramkarza i wpadła do bramki od wewnętrznej strony prawego słupka. Gospodarze prowadzą.

• GOOOOL!!!! Konstantinos Stafylidis!!! 1:0!!

• Timo Werner na spalonym.

• Emil Forsberg po raz kolejny dośrodkował z rzutu rożnego, a obrona gospodarzy ponownie wybiła piłkę.

• Będzie kolejny rożny dla gości.

• Emil Forsberg wykonał rożnego, ale obrońcy wybili piłkę.

• Emil Forsberg sam popędził w kierunku bramki, ale został satrzymany.

• Złe wykonanie rzutu wolnego.

• Konstantinos Stafylidis fauluje i wolny dla Lipska.

• Ji Dong-Won strzelił, ale daleko obok lewego słupka.

• Gramy!!! Rozpoczął FC Augsburg.

• Zawodnicy już na boisku i za chwilę zaczynamy.

• Obecnie FC Augsburg zajmuje 13 miejsce w tabeli z dorobkiem 27 punktów, a RB Lipsk jest wiceliderem z 48 oczkami na koncie.

• Witam państwa i zapraszam na relację LIVE z meczu otwierającego 23 kolejkę Bundesligi. FC Augsburg podejmuje dziś RB Lipsk.