Mecz FC Barcelona - Olympiakos Pireus ONLINE. Gdzie oglądać...

1

• Za uwagę serdecznie dziękuje Państwu Piotr Bernaciak!

• Koniec meczu!

• Omar Elabdellaoui ukarany żółta kartką za faul na Luisie Suarezie w środku pola.

• Młodziutki zawodnik Olympiakosu pięknym uderzeniem głową po rzucie rożnym zdobywa gola i prawdopodobnie ustala wynik meczu na 3:1.

• A jednak, Dimitrios Nikolaou zdobywa bramkę honorową!

• Ważna wiadomość dla zespołu Olypiakosu - Juventus wychodzi na prowadzenie w ostatnich minutach meczu ze Sportingiem. To będzie miało ogromne znaczenie w walce o trzecie miejsce w grupie.

• Mówiąc szczerze - na boisku nie dzieje się już zbyt wiele. Barcelona zbiera już siły na kolejne spotkanie ligowe z Malagą.

• Kostas Fortounis złapany na spalonym w polu karnym Barcelony.

• Andre Gomes zmienia Sergio Busquetsa na ostatnie dziesięć minut meczu.

• Jako ostatni na boisko z ławki rezerwowych wejdzie Andre Gomes.

• Leo Messi ślicznym, lecz chyba trochę spóźnionym podaniem podaniem prostopadłym uruchomił Lucasa Digne na lewym skrzydle, Francuz został w ostatniej chwili uprzedzony przez Felipe Pardo.

• Co zrozumiałe, ponownie na boisku rządzi Blaugrana. Grecy już nawet nie próbują atakować.

• Ostatnia zmiana w zespole Olympiakosu. Kostas Fortounis zmienia jednego z najlepszych w zespole gości Vadisa Odjidję-Ofoe.

• Można chyba już powiedzieć, że zbyt bojaźliwa gra Olympiakosu została ukarana przez gospodarzy bardzo surowo. Goście powinni zaatakować tuż po przerwie, kiedy mieli ku temu okazje, teraz nawet pomimo gry w przewadze nie mają już raczej na co liczyć.

• Roszada także w Barcelonie. Kibice żegnają Andresa Iniestę owacją na stojąco, w jego miejsce na placu gry melduje się Ivan Rakitić.

• Jest kolejna zmiana w zespole Olympiakosu Pireus. Mehdi Carcela-Gonzalez zmieniony przez Felipe Pardo.

• Piękny drybling Leo Messiego na prawej stronie pola karnego, Argentyńczyk decyduje się na podanie, które o centymetry mija najpierw Paulinho, a następnie Andresa Iniestę. Do piłki dopada jednak Lucas Digne, który pewnym strzałem przy słupku podwyższa prowadzenie Barcy.

• Lucas Digne! 3:0, już po marzeniach Greków!

• Uderzenie Argentyńczyka przeleciało tuż nad murem i głową Vadisa Odjidji-Ofoe, nienajlepiej interweniował też Silvio Proto, który był w tej sytuacji chyba troszkę spóźniony. To bardzo ważna bramka dla przebiegu tego spotkania.

• On się nie myli! Leo Messi podwyższa prowadzenie Barcelony bezpośrednio z rzutu wolnego!

• Dimitrios Nikolaou fauluje Leo Messiego tuż przed linią pola karnego. Żółta kartka dla Greka i świetna szansa dla Argentyńczyka.

• Alberto Botia fauluje Andresa Iniestę przy linii środkowej - Blaugrana ma chwilę na uspokojenie swojej nerwowej w ostatnich minutach gry.

• Pierwsza zmiana w Olympiakosie jest roszadą definitywnie ofensywną. Guillaume Gillet schodzi z boiska, zmienia go ofensywnie usposobiony Uros Djurdjević.

• Obraz gry zaczyna się nieco zmienić. Barcelonie zaczyna wyraźnie brakować jednego zawodnika w ofensywie, co podkreśla, jak ważną postacią w pierwszej połowie był Gerard Deulofeu.

• Grecy wreszcie ruszyli z kontratakiem za sprawą akcji Vadisa Odjidji-Ofoe, Belg podał piłkę koledze na lewe skrzydło, dośrodkowanie w pole karne zostało jednak szybko wybite z dala od bramki Barcelony.

• Piłka wpada w kozioł po kiksie Luisa Suareza, przez co napastnik musiał walczyć o nią z Silvio Proto. Arbiter uznał, że Urugwajczyk pomagał sobie faulem.

• Póki co wciąż atakuje Barcelona. Trochę dziwne, że zawodnicy Olympiakosu nadal mało angażują się w grę ofensywną.

• Spotkanie wznowione, piłkę ma Olympiakos Pireus!

• Javier Mascherano melduje się na murawie w przerwie w miejsce Gerarda Deulofeu.

• W przerwie zanosi się na zmianę w zespole Barcelony.

• Do 42. minuty przewaga Barcelony nie mogła zostać podważona. Wtedy jednak z boiska wyleciał Gerard Pique, co wpłynie z pewnością na przebieg spotkania w drugiej połowie. Czekamy na nią z niecierpliwością!

• Przerwa w Barcelonie. Do przerwy gospodarze prowadzą 1:0, ale druga połowa zapowiada się bardzo ciekawie!

• Stoper Barcelony wyklucza się z reszty spotkania w niezwykle głupi sposób. Reprezentant Hiszpanii wykończył akcję Barcelony i umieścił piłkę w bramce, rzecz w tym, że dokonał tego... prawą ręką. Zauważył to sędzia, który ukarał obrońcę drugą żółtą kartką i wyrzucił go z boiska.

• Co się właśnie stało?! Gerard Pique wylatuje z boiska! Druga żółta kartka!

• Vadis Odjidja-Ofoe walczył o utrzymaniu piłki w boisku, w czym przeszkadzał mu Andres Iniesta. Górą Katalończyk, który wywalczył aut dla Barcy.

• Olympiakos Pireus w dalszym ciągu nie potrafi opuścić z piłką własnej połowy - ich próby opierają się na uderzeniach po stałych fragmentach gry.

• Ciekawa próba uderzenia z woleja w wykonaniu Vadisa Odjidji-Ofoe, to mógł być przepiękny gol, piłka przelatuje jednak obok bramki.

• Barcelona nadal dominuje na boisku - wynik nie oddaje przebiegu spotkania, bo przewaga gospodarzy jest niepodważalna, równie dobrze przy lepszej skuteczności i wyniku 3:0 nikt nie mógłby być zaskoczony.

• Alaixys Romao ukarany żółtą kartką za faul przy linii środkowej.

• Gerard Deulofeu efektownym dryblingiem przy linii końcowej wywalczył dla Barcelony rzut rożny.

• Juventus wyrównuje, w Turynie jest już 1:1.

• Świetna wrzutka z lewej strony boiska na głowę Paulinho, wydawało się że padnie gol, na szczęście dla gości piłka trafia jedynie w poprzeczkę! Były piłkarz Tottenhamu ewidentnie ma dziś ochotę na wpisanie się na listę strzelców.

• Zbyt lekki strzał z woleja w wykonaniu Luisa Suareza pada łupem Silvio Proto.

• Mehdi Carcela-Gonzalez przejął piłkę na lewym skrzydle, mógł i chyba powinien lepiej obsłużyć podaniem wchodzącego w pole karne kolegę, tymczasem piłka trafiła w rękawice Marca-Andre Ter Stegena.

• Piłka po przepięknym podaniu w pole karne trafiła pod nogi Gerarda Deulofeu na prawą stronę szesnastki, dośrodkowanie młodego Hiszpana do własnej bramki skierował próbujący wybić piłkę obrońca Olympiakosu!

• Bramka samobójcza, ależ pech Dimitriosa Nikolaou! Barcelona na prowadzeniu!

• Odważna próba Paulinho zza pola karnego, piłka po strzale Brazylijczyka przelatuje tuż nad poprzeczką!

• Dimitris Nikoloau przytomnie wybija futbolówkę na rzut rożny po niezłym, kąśliwym dośrodkowaniu Gerarda Deulofeu.

• Niespodzianka w Turynie - Sporting wychodzi na prowadzenie w meczu z Juventusem!

• Po chwili piłkę przejął właśnie były piłkarz Legii Warszawa. Rozpoczął on kontratak swojego zespołu, chwilę potem niesportowo potraktował go Gerard Pique, który ogląda za to zagranie żółtą kartkę.

• Sędzia dopatrzył się ostrego faulu Vadisa Odjidji-Ofoe na Sergio Busquetsie, przy piłce wciąż Barcelona.

• Paulinho faulowany przed polem karnym Olympiakosu, gospodarze zdecydowali się na krótkie rozegranie stałego fragmentu gry.

• Ależ marnuje sytuację Luis Suarez! Po rzucie rożnym i przedłużeniu dośrodkowania przez Samuela Umtitiego piłka trafiła do Urugwajczyka, ten ostatecznie uderzył tuż obok bramki!

• Zgodnie z oczekiwaniami warunki gry od początku dyktują piłkarze Blaugrany.

• Alaixys Romao wybija piłkę po dłuższej akcji Barcy pod polem karnym gości.

• Vadis Odjidja-Ofoe fauluje Sergiego Roberto około 25 metrów od bramki Olympiakosu.

• Pierwszy gwizdek arbitra i zaczynamy mecz, piłkę ma FC Barcelona!

• Pogoda nie sprzyja wypełnieniu Camp Nou - sporo pustych krzesełek na największym stadionie w Hiszpanii.

• Zawodnicy już na murawie, czas na hymn Ligi Mistrzów!

• Piłkarze już ustawiają się w tunelu na Camp Nou!

• Pogoda wyjątkowo nie dopisała dziś piłkarzom w Barcelonie - nad stadionem przechodzi ulewa.

• Będziemy także informować o wyniku rozgrywanego równolegle spotkania Juventusu ze Sportingiem.

• Rezerwowi Olympiakosu: Stefanos Kapino, Panagiotis Tachtsidis, Kostas Fortounis, Uros Djurdjević, Jagos Vuković, Bjorn Engels i Felipe Pardo.

• Rezerwowi Barcelony: Jasper Cillessen, Nelson Semedo, Ivan Rakitić, Denis Suarez, Javier Mascherano, Paco Alcacer i Andre Gomes.

• Sędzią dzisiejszego spotkania będzie pan William Collum ze Szkocji.

• Dzisiejsze spotkanie będzie szczególne dla Ernesto Valverde - trener ten w przeszłości prowadził już bowiem zespół z Grecji.

• Prowadząca w tabeli grupy Barcelona zmierzy się dziś z ostatnim Olympiakosem. Każdy inny wynik niż pewne zwycięstwo gospodarzy będzie olbrzymią sensacją.

• Dobry wieczór, z tej strony Piotr Bernaciak, czas na środę z Ligą Mistrzów! Zaczynamy relację live ze spotkania FC Barcelona - Olympiakos Pireus!

PG

Dziennik Zachodni

Mecz FC Barcelona - Olympiakos Pireus ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©East News

Mecz FC Barcelona - Olympiakos Pireus ONLINE. Po odejściu Neymara Barcelona miała mocno obniżyć loty i nie liczyć się w walce o najważniejsze europejskie trofea. Dziś jednak hiszpański klub podejdzie do spotkania z Olympiakosem jako lider grupy D Ligi Mistrzów, z kompletem zwycięstw na koncie, oraz jako zespół, który od sierpnia nie przegrał żadnego meczu. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Mecz FC Barcelona - Olympiakos Pireus ONLINE

W trwającej obecnie edycji Ligi Mistrzów Barcelona wygrała swoje dotychczasowe dwa spotkania, ogrywając Juventus aż 3:0 i Sporting Lizbonę 1:0. Olympiakos natomiast nie zdobył jeszcze punktów, przegrywając zarówno ze Sportingiem 2:3, jak i Juventusem 0:2.
Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest FC Barcelona. Wygrana w tym meczu przybliży Katalończyków do wyjścia z grupy. Olympiakos natomiast, chcąc jeszcze marzyć o awansie do fazy pucharowej, nie może pozwolić sobie na stratę punktów.

Barcelona i Olympiakos nigdy nie miały okazji mierzyć się ze sobą. Bilans Katalończyków z greckimi zespołami wypada korzystnie dla drużyny hiszpańskiej, wszak na dwanaście meczów aż dziewięciokrotnie zwycięsko ze starcia wychodziła Barcelona.

Drużyna prowadzona przez Ernesto Valverde będzie musiała radzić sobie bez kilku ważnych zawodników. Wczorajszy trening z kontuzją opuszczał Jordi Alba. W gronie kontuzjowanych zawodników są także: Ousmane Dembele, Rafinha oraz Arda Turan. Swoje problemy ma także szkoleniowiec Greków, Takis Lemonis. Diogo Figueiras, Seba, Emmanuel Emenike i El Fardou Ben Nabouhane są niedostępni na dzisiejsze starcie z Dumą Katalonii.

Takis Lemonis nie jest optymistą przed dzisiejszym meczem, jednak zapewnia, że jego zespół nie podda się bez walki: - Mamy niewielkie szanse, by wyjechać z Barcelony z punktami, ale zamierzamy walczyć. Nie przyjeżdżamy tu tylko po to, by cieszyć się meczem. Jeśli zagramy dobrze, wzmocni to nasze morale.

Mecz FC Barcelona - Olympiakos Pireus TRANSMISJA TV

Przedmeczowe studio rozpocznię się o godz. 20:00 w Canal+. Początek transmisji ze spotkania FC Barcelona - Olympiakos Pireus o godz. 20:45 w Canal+ Sport 2. Mecz komentować będą Piotr Laboga i Leszek Orłowski.

20:45 mecz FC Barcelona - Olympiakos Pireus