• Georgi Milanov zmienił Konstantina Kuchaeva.

• Timur Zhamaletdinov zmienia Bibrasa Natkho.

• Cedric Itten za Raoula Petrette.

• Mario Fernandes ukarany żółtą kartką.

• GOOOLLL! Pontus Wenbloom wpisuje się na listę strzelców i daje prowadzenie swojej drużynie! Szwed wykorzystał swoje warunki i do asysty dokłada bramkę! CSKA na prowadzeniu!

• Nieładne zachowanie Edera Balanty i zasłużona żółta kartka.

• Serey Die pojawia się w miejsce Taulanta Xhaki.

• Albian Ajeti zmienia Dimitriego Oberlina.

• GOOOLL!!! CSKA doprowadza do wyrównania! Świetną zmianę dał Alan Dzagoev, który dwadzieścia minut po wejściu na boisko strzelił bramkę!

• Taulant Xhaka ukarany żółtą kartką.

• Bibras Natkho został ukarany żółtą kartką.

• Alan Dzagoev zmienia Vitinho.

• Rozpoczynamy drugą połowę spotkania!

• Koniec I połowy!

• GOOOLLL!!! Luca Zuffi daje prowadzenie FC Basel! Gospodarze mieli dużą przewagę i byli nieskuteczni, ale w końcu za sprawą Zuffiego prowadzą w meczu!

• Na razie jesteśmy świadkami wyrównanego spotkania i ciężko wskazać dominującą drużynę.

• Rozpoczynamy spotkanie!

• Milorad Mażić będzie sędzią dzisiejszego spotkania.

• FC Basel z dorobkiem 6 punktów znajduje się na drugim miejscu w grupie A. CSKA ma trzy oczka mniej i jeżeli chce się liczyć w walce o awans do fazy pucharowej to musi wygrać dzisiejszy mecz.

• W poprzedniej kolejce FC Basel pokonał CSKA 2:0. Jaki wynik padnie w dzisiejszym meczu?

• Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić relacje LIVE z meczu FC Basel - CSKA Moskwa!