Mecz FC Basel - Manchester City ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz FC Basel - Manchester City ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Ćwierćfinalista znany przed dwumeczem?

3 1 połowa

• Stało się to czego wszyscy się spodziewali. Manchester City gromią FC Basel i spokojnie mogą czekać na rewanż. Tak naprawdę znamy już pierwszego ćwierćfinalistę. Drugi mecz to tylko formalność!

• Koniec! Sędzia kończy męki FC Basel.

• Ukarany równiez Ilkay Gundogan.

• Serey Die ukarany właśnie żółtą kartką.

• Spore zamieszanie. Szarpanina pomiędzy graczami obu drużyn. Posypią się żółte kartki.

• Segio Aguero kończy swój występ, ponieważ w jego miejsce pojawił się Danilo.

• Mohamed Elyounoussi schodzi, a Kevin Bua dostaje szanse.

• Kyle Walker dobrze dogrywa w pole karne, ale bramkarz gospodarzy uprzedza snajperów City.

• Vaclik wyszedł za swoje pole karne niczym Neuer. Ma szczęście, że nie zakończyło się to błędem bo tam już czaił się Aguero.

• Ależ pięknie goście wyszli spod pressingu rywala. Wymienili 10 podań z pierwszej piłki.

• Tomas Vaclik przepięknie broni strzał Gundogana! Niemiec otrzymał idealnie podanie od Aguero i miał praktycznie pustą bramkę! Jak spod ziemi wyskoczył mu Czech, który uratował swoją drużynę!

• Zmiana w drużynie FC Basel. Valentin Stocker schodzi, a Albian Ajeti wchodzi.

• Dimitri Oberlin mocno, ale w sam środek bramki. Bez problemu broni golkiper gości.

• Mohamed Elyounoussi znakomicie odnajduje się w polu karnym City, tylko że uderza prosto w Edersona!

• Dimitri Oberlin powinien to wykończyć! Gracz Basel uderza niecelnie z 3 metra!

• Kun Aguero wykłada piłke Silvie, który myli się i to znacznie.

• David Silva dostaje swoje minuty. Zmienia Kevina De Bruyne.

• Kompletnie nieudany strzał z dystansu autorstwa Fernardinho.

• Fernardinho ukarany żółtym kartonikiem.

• Leroy Sane zmiania Raheema Sterlinga. To pierwsza zmiana w tym meczu.

• Dobra szansa dla graczy Basel! Dimitri Oberlin oddał dobry strzał po długim słupku, ale piłka minimalnie mija bramkę Edersona.

• Coś czuje, że to jeszcze nie koniec! Na razie na 0:4 piękną bramkę zdobywa Gundogan! Niemiec minął dwóch rywali i świetnym technicznym pakuje futbolówkę w samo okienko!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Ilkay Gundogan notuje dublet!

• Sterling miał dobrą okazję, ale w kulminacyjnym momencie został wypchnięty z pola bramkowego.

• Mohamed Elyounoussi oddał właśne najgroźniejszy strzał tego meczu dla FC Basel! Ederson stanął jednak na wysokości zadanie i broni to uderzenie!

• Kevin De Bruyne oddaje strzał, który zostaje obroniony przez Vaclika.

• Wracamy do szwajcarskiej Bazylei! Czas na drugą połowę!

• Ten mecz nie jest rozgrywany na dużej intensywności. Po prostu jakość piłkarska Manchesteru niszczy drużynę ze Szwajcarii. Ten dwu mecz był już rozstrzygnięty po losowaniu.

• Koniec pierwszej części meczu!

• Serey Die bardzo brzydko wchodzi w nogi Kevina De Bruyne. To szok, że nie otrzymał kartki.

• Taulant Xhaka jest pierwszym graczem w tym meczu, który ogląda żółtą kartkę.

• Bardzo dobre, soczyste uderzenie De Bruyne! Piłka minimalnie mija bramkę rywala!

• Bernardo Silva świetnie podaje do Sterlinga, który prawie minął Vaclika! Ostatecznie to czeski bramkarz górą w tym pojedynku.

• Gudnogan miał znakomity pomysł aby obsłużyć swojego kolegi. W ostatniej chwili podanie zostało zablokowane.

• Dimitri Oberlin chciał urwać się obrońcom, którzy jednak złapali go na ofsajdzie.

• Argentyńczyk zrobił to jakby to była najprostsza rzecz na świecie. Przyjął piłkę na 25 metrze i po prostu oddał strzał, który zakończył się golem. Czyżby mecz zakończył się ogromnym pogromem?

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Sergio Aguero i mamy 0:3!

• Worek z bramkami się otwiera? Bernardo Silva otrzymał piłkę w głębi pola karne. Oddał strzał lekki, ale i tak Vaclik nie potrafił dobrze odbić piłki nad poprzeczkę. Mógł zachować się dużo lepiej!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Bernardo Silva uderza i po błędzie bramkarza piłka wpada do bramki!

• Valentin Stocker zaatakował samodzielnie bramkę Edersona, tylko że jego strzał został zablokowany w zarodku.

• No i się zaczyna! Kevin De Bruyne dograł idealnie w pole karne, Gundogan znakomicie znalazł miejsce i pewnym strzałem głową pakuje piłkę do siatki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Ilkay Gundogan daje prowadzenie The Citizens!

• Niklas Otamendi fauluje napastnika Basel w swoim polu karnym, ale gwizdek sędziego milczy! No to mamy pierwszą kontrowersję tego meczu!

• Ogromne zamieszanie w polu karnym Basel! Sergio Aguero w ostatniej chwili został zablokowany i nie zdołał oddać strzału!

• Ederson wychodzi przed pole karne i zostaje zmylony przez Dimitri Oberlin! Uderzył jednak zbyt lekko by pokonać bramkarza gości!

• Pierwsze bardzo groźne uderzenie! Gundogan oddał strzał głową, ale znakomice broni Vaclik.

• No to zaczynamy!

• Piłkarze wyszli na boisko. Za chwilę rozbrzmi hymn Ligi Mistrzów!

• Stadion Basel gotowy na przyjęcie tego wielkiego meczu!

• Pep Guardiola nie ma zamiaru odpuszczać pojedynku z dużo słabszym rywalem i wypuszcza w bój najmocniejszy skład. Na ławce znajduje się jeden z nowych nabytków, czyli Laporte. Czy dzisiaj zadebiutuje w Champions Lague?

• Zdecydowanym faworytem tego meczu jest Machester City. Gospodarze tego meczu są bez formy w tym sezonie i pokonanie The Citizens jest praktycznie niemożliwe. Liczymy jednak nieprzewidywalność piłki nożnej.

• Na relację LIVE z tego meczu zaprasza Bartłomiej Modzelewski! Za niecałe 30 minut rozbrzmi pierwszy gwizdek!

• W końcu wraca! Dzień przed Walentynkami wraca nasza ukochana Champions League! W jednym z dwóch pierwszych spotkań Basel gości na własnym stadionie wielki Manchester City!

Bartłomiej Modzelewski

FC Basel - Manchester City LIVE! Ćwierćfinalista znany przed dwumeczem

FC Basel - Manchester City LIVE! Ćwierćfinalista znany przed dwumeczem ©AFP/East News

Mecz FC Basel - Manchester City ONLINE. Chociaż jest to 1/8 finału Ligi Mistrzów to w akurat tej parze faworyt jest jasny dla wszystkich. Manchester City potrafi zdominować Premier League, więc drugi zespół ligi szwajcarskiej nie powinien stanowić dla nich zagrożenia. Relacja LIVE w GOL24 od 20:45.

Mecz FC Basel - Manchester City ONLINE

W piłce nożnej rzadko coś jest pewne. Tym razem jednak nie można bać się stwierdzenia, że Basel jest bez szans. Drużyna Pepa Guardioli to znakomicie naoliwiona maszyna do wygrywania meczów. Teraz spróbuje przeciwstawić się im Basel, które notuje najsłabszy sezon od wielu lat.
Pierwszy raz od 10 lat mogą przegrać walkę o mistrzostwo Szwajcarii. Aktualnie tracą 5 punktów do Young Boys, co w ostatnich latach było rzeczą niespotykaną. Również początek roku 2018 nie należy do Basel. Pierwszy mecz na własnym stadionie przegrali z Lugano wynikiem 0:1. Jak więc drużyna, która nie potrafi zwyciężyć na własnym podwórku może pokonać wielki Manchester City?

Ostatnie mecze The Citizens nie pozostawia żadnych złudzeń. Oprócz wpadki z Burnley (1:1), wszystkie mecze pewnie wygrywają. Ostatni mecz to pogrom nad Leicester City, aż 5:1. Na szczególną uwagę zasługuje Sergio Aguero. Argentyńczyk strzela jak na zawołanie, a w ostatnim meczu zdołał zanotować aż 4 trafienia.

Będzie to pierwszy pojedynek pomiędzy tymi drużynami. Chociaż w piłce wszystko jest możliwe to jednak teraz ciężko spodziewać się niespodzianki. Najprawdopodobniej Pep Guardiola wystawi najmocniejszy możliwy skład. Premier League jest już praktycznie wygrana, więc głównym celem staje się Liga Mistrzów, czyli niespełniony sen włodarzy Manchesteru City.

Liga Mistrzów: Kto wygra mecz FC Basel - Manchester City?

Przewidywane składy:

FC Basel: Vaclík - Lacroix, Suchy, Balanta - Lang, Frei, Xhaka, Petretta - Elyounoussi, Van Wolfswinkel, Oberlin.

Manchester City: Ederson - Walker, Otamendi, Laporte, Zinchenko - Fernandinho, B. Silva, D. Silva, De Bruyne, Sterling - Agüero.

Nie zagrają:

FC Basel Vailati
Manchester City: Mendy, G. Jesus

Forma w ostatnich meczach:

FC Basel:
Thun - FC Basel 0:2 (liga szwajcarska, 10.02.2018)
FC Basel - Lugano 0:1 (liga szwajcarska, 04.02.2018)
FC Basel - Luzern 1:0 (sparing, 27.01.2018)

Manchester City:
Manchester City - Leicester City 5:1 (liga angielska, 10.02.2018)
Burnley - Manchester City 1:1 (liga angielska, 03.02.2018)
Manchester City - West Brom 3:0 (liga angielska, 31.01.2018)

Mecz FC Basel - Manchester City TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja nSport+. W internecie mecz dostępny na platformie Canal+ Sport Online oraz na stronie ncplusgo.pl. Komentuje duet Adam Marchliński – Kamil Kosowski. Relacja LIVE w GOL24 od 20;45.