3

• Za uwagę dziękuje Michał Perzanowski

• KONIEC! Besiktas Stambuł wraca do Turcji z trzema punktami!

• Cztery minuty doliczone, ale tutaj już nie da się uratować wyniku

• Ależ niespodzianka w Portugalii! W obliczu mocnych rywali, zawodnicy Besiktasu byli skazywani na porażkę w grupie, tymczasem pokonują na wyjeździe FC Porto 3:1 i stawiają pierwszy krok w drodze do awansu.

• Necip Uysal w miejsce Adriano

• Alvaro Negredo zagrał w pole karne, gdzie Babel zachował zimna krew i pokonał Ikera Casillasa! Płaski strzał w lewą stronę i Porto może się zbierać do domu

• Ryan BABEL! GOOOOOL!

• Hernani w pierwszej ofensywnej akcji! Piłka o kilka centymetrów minęła bramkę!

• Hernani w miejsce Danilo Pereiry

• Andre próbował zablokować strzał wślizgiem, ale bardziej trafił w nogi, niż w piłkę. Słuszna żółta kartka.

• Tarisca ostro atakuje zawodnika Porto - bez kartki

• Alvaro Negredo w miejsce Quaresmy

• Ricardo Quaresma mocno wrzuca piłkę w pole karne, ale jeden z obrońców szybko reaguje i wybija piłkę. Rzut rożny

• Erkin z żółtą kartką

• Gary Medel w miejsce Ozyakupa

• Marcano wyskoczył do główki i tym samym zablokował piłce drogę do bramki.

• Soares! To była szansa na remis! Kompletnie niekryty w polu karnym przygotowuje się do strzału, ale i tak nie pokonuje Fabricio

• Danilo Pereira dostaje piłkę przed polem karnym i decyduje się na strzał, ale nie zdołał pokonać bramkarza gości

• Pepe wyjaśnia zagrożenie dalekim wybiciem

• Marega zagrywa płasko w pole karne, ale żadnego z zawodników Porto nie ma w "szesnastce"

• Dośrodkowanie w pole karne autorstwa Otavio. Obrońcy ofiarnie wybijają piłkę przed pole karne.

• Brahimi trafia w jednego z obrońców, który znalazł się na linii strzału.

• W przerwie Otavio zastąpił Olivera Torresa

• Oraz Andre zastąpił Coronę - Sérgio Conceicao stawia wszystko na jedną kartę!

• Zaczynamy drugą połowę

• Kończymy pierwszą połowę! Świetny mecz nam się trafił w Portugalii

• To miało być 1:3! Ricardo Quaresma otrzymuje dośrodkowanie i kontrująco uderza piłkę, ale za lekko, by pokonać Casillasa!

• Telles dośrodkowuje w pole karne z rzutu rożnego, ale obrońcy wybijają piłkę

• Talisca przejmuje piłkę na połowie rywala i błyskawicznie uderza na bramkę - zacznie Casillas.

• Znów Ozyakup w akcji - posyła dośrodkowanie w pole karne, jednak piłka nie dociera do adresata

• Ozyakup uderza ze średniego dystansu - piłka mija bramkę Casillasa

• Soares precyzyjnym strzałem chce pokonać Fabriego! Nie udaje mu się to, choć próba naprawdę ciekawa

• Piłkarze Porto nie idą na wymianę ciosów - spokojnie chcą skonstruować atak na bramkę wyrównującą

• Cenk Tosun dopadł do piłki i potężnie huknął z dystansu! Ależ fenomenalne trafienie napastnika Besiktasu! Iker Casillas nie miał szans - piłka wpadła do bramki tuż przy wewnętrznej stronie lewego słupka!

• CO ZA GOL!!!! TOSUUUUUUN!

• Babel posyła piłkę w trybuny

• Rzut rożny dla Porto - Marega wyskakuje najwyżej i pakuje piłkę głową do siatki! Cóż za bramka! Cóż za emocje podczas tych dzisiejszych starć w Lidze Mistrzów!

• A JEDNAK! Gol zweryfikowany jako samobójczy!

• Torres! Świetne podanie od partnera z drużyny, ale zawodnik gospodarzy trafia tylko w słupek!

• Goście próbują swoich sił na skrzydłach - Adriano wrzuca w pole karne, ale nikt tam nie zamykał tej akcji

• Znów Quaresma, ale Iker Casillas czujnie wyłapał piłkę - nie da się już zaskoczyć tak po raz drugi!

• Tak dokładnie padł gol dla gości

• Wywołani zostali zawodnicy gości i od razu strzelają bramkę! Ricardo Quaresma dośrodkowuje "rogalem" w pole karne, a Talisca wbiega z impetem na piłkę i daje swojej drużynie prowadzenie!

• GOOOOOOOOL! Talisca!

• Stroną wiodącą bez wątpienia są Portugalczycy, lecz piłkarze ze Stambułu również pokazują pazur.

• Marega wrzuca w pole karne, ale obrońcy wybijają piłkę.

• Ricardo z pierwszą żółtą kartką w tym meczu - ostre wejście wślizgiem

• Soares uderza z dystansu - radzi sobie z tym strzałem Fabri

• Erkin zagrywa prostopadle do Tosuna, ale na posterunku jest Iker Casillas.

• Babel otrzymuje podanie na krawędzi pola karnego i oddaje strzał! Piłka odbija się od obrońcy drużyny gospodarzy i mamy rzut rożny.

• Marega drybluje na skrzydle, ale defensorzy Besiktasu zabrali mu piłkę.

• Moussa Marega próbuje szczęścia z krawędzi pola karnego po otrzymaniu dokładnego podania. Fabricio spokojnie broni i zatrzymuje strzał.

• Zaczęli!

• Obie jedenastki wychodzą już na murawę, niebawem zaczynamy!

• Tureccy piłkarze są niewątpliwie najsłabsi w tym towarzystwie, choć awans jest możliwy.

• Besiktas od trzech spotkań nie wygrał w Lidze Mistrzów. Czy to będzie szansa dla podopiecznych Senola Gunesa?

• W grupie G portugalska drużyna zagra dziś z turecką, natomiast w drugim spotkaniu zmierzy się ze sobą AS Monaco z RB Lipsk.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania FC Porto - Besiktas Stambuł! Zapraszamy!