Mecz Feyenoord Rotterdam - Napoli ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Feyenoord Rotterdam - Napoli ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Liga Mistrzów, Grupa F
2017-12-06 20:45

Feyenoord Rotterdam

2

SSC Napoli

1

• Napoli przegrywając ten mecz ląduje w Lidze Europy! Zmierzy się tam m.in z Atletico czy Arsenalem! "Zaplecze" Champions League również zapowiada się bardzo ciekawie! Serdecznie dziękuje za uwagę i życzę spokojnej nocy!

• Koniec! 3 punkty zostają w Holandii!

• Zamieszanie w polu karnym po rzucie rożnym. Piłka odbija się od głowy młodego Jeremiah St. Juste i wpada do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jeremiah St. Juste już całkowicie pozbawia nadziei kibiców Napoli!

• Mario Rog zbyt agresywnie atakuje w ofensywie i przez to jego drużyna traci szansę.

• Dries Mertens ciut wolniejszy od bramkarza gospodarzy. Zabrakło centymetrów, a zdołałby wpakować piłkę do siatki.

• Tonny Vilhena ogląda żółtą kartkę! Jest to jego druga kartka, więc musi opuścić boisko!

• Jeremiah St. Juste również ukarany kartką.

• Dries Mertens ogląda żółtą kartkę.

• Renato Tapia bardzo agresywnie odbiera piłkę rywalowi w swoim polu karnym. Było bardzo niebezpiecznie.

• Zmiana także u Holendrów. Bart Nieuwkoop zmieniony przez Jeremiaha St. Juste.

• Adam Ounas to ostatni zawodnik Napoli, który pojawi się na boisku z ławki. Zmieniony Jose Callejon.

• Niecelne uderzenie Piotra Zielińskiego. Pomylił się znacznie.

• Pierwsza zmiana w szeregach gospodarzy. Steven Berguis schodzi, a w jego miejsce pojawia się Sam Larsson.

• Pepe Reina bardzo ryzykowanie gra pod własną bramkę. Na szczęście bez konsekwencji.

• Dobrą piłkę otrzymał Jose Callejon. Hiszpan tragicznie marnuję jednak sytuację oddając bardzo słaby strzał.

• Marko Rog wykorzystuje swoją dynamiczność i fajnie mija kilku rywali. W końcu nieprzepisowo zatrzymał go Renato Tapia.

• Kolejna zmiana Napoli. Mario Rui melduje się na murawie, a żegna się z nią Christian Maggio.

• Przydałby się w tym meczu Lorenzo Insigne. Włoch na pewno rozkręciłby grę Napoli.

• Marko Rog zmienia bardzo słabego dzisiaj Allana.

• Marek Hamsik dogrywa w pole karne, ale świetnie to dośrodkowanie łapie Kenneth Vermeer

• Bardzo agresywne wejście graczy Napoli w bramkarza Feyennordu. Na szczęście nic się nie stało.

• Bardzo dobre uderzenie z dystansu Marka Hamsika. Zabrakło naprawdę niewiele.

• Jorgensen urwał się defensywie Napoli trochę za wcześnie i jest ofsajd.

• Oba zespoły wróciły po przerwie bez zmian i możemy zaczynać drugą połowę!

• Napoli po przerwie musi grać o cała pulę! Musi wygrać to spotkanie i jeszcze liczyć na cud w Charkowie. Tam Szachtar na razie prowadzi 2:0 z City co oznacza, że Manchester musiałby strzelić co najmniej 3 bramki.

• Bez choćby doliczonej sekundy sędzia kończy pierwszą część meczu

• Bardzo słabe uderzenie Hysaja. Spokojnie broni Kenneth Vermeer.

• Jose Callejon na spalonym. Szkoda bo praktycznie idealne podanie podałby mu Piotrek Zieliński!

• Kompletnie zmarnowany rzut rożny przez graczy Napoli. Czekamy na kolejną świetną akcję ekipy spod Wezuwiusza.

• Duńczuk otrzymał idealne podanie od Berghiusa, wyskoczył najwyżej i mamy 1:1!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Feyenoord doprowadza do remisu, a autorem bramki Nicolai Jorgensen!

• Sprytne rozegranie rzutu wolnego przez gości, lecz Raul Albiol nie zdołał dopaść do futbolówki.

• Tonny Vilhena ukarany żółtą kartką.

• Strzał z powietrza Toornstry ląduje na bocznej siatce.

• Koulibaly dzisiaj już kilka razy znakomicie powstrzymał rywali. Robi to perfekcyjnie.

• Marek Hamsik musiał tylko dobić piłkę do pustej bramki, ale w ostatniej chwili wyprzedził go Sven van Beek.

• Świetna okazja Napoli! Mertens uderza jednak prosto w bramkarza Feyenoordu!

• Po golu gra obu drużyn bardzo mocno zwolniła i na razie nie oglądamy agresywnych ataków po żadnej ze stron.

• Bardzo dobra wymiana podań przez graczy Napoli. Na spalonym był jednak Hamsik.

• Pierwsza akcja gospodarzy, ale szybko wyjaśnia sytuacje obrona Napoli.

• Dwa dośrodkowania Jose Callejona z rzutu rożnego. Każde łatwo zostaje wybite.

• Ależ potężny cios wydaje Napoli! Po dośrodkowaniu Diawary nastąpiło ogromne zamieszanie w polu karnym gospodarzy, co potrafił wykorzystać Zieliński! Huknął pod poprzeczkę i mamy 0:1!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Piotr Zieliński!!!

• Napoli zaczyna od środka ten mecz!

• Obie drużyny już na murawie! Czas na hymn Ligi Mistrzów!

• Serdecznie zapraszam do przeczytania zapowiedzi tego pojedynku!

• W drugim meczu Grupy F Manchester City jedzie do Doniecka, aby zmierzyć się z Szachtarem. Jest to bardzo ważny mecz, gdyż Ukraińcy potrzebują tylko remisu do awansu.

• Piotr Zieliński zacznie ten mecz w wyjściowej 11. Z wstępnych ustawień wynika, że Polak zagra na nowej dla siebie pozycji, a dokładnie na lewym skrzydle. Czy sobie poradzi? Mocno trzymamy kciuki!

• Dobry wieczór Państwu! Z tej strony nisko kłania się Bartłomiej Modzelewski! Razem będziemy przeżywać emocje związane z tym meczem!

• Czas na ostatnią kolejkę fazy grupowej Champions League. W grupie F jeszcze nic zostało jedno wolne miejsce premiowane awansem do kolejnej fazy rozgrywek. Czy Napoli zdoła wygrać i wyprzedzić Szachtar? Przekonamy się już niebawem!

JCZ

Feyenoord – Napoli LIVE! Walka o awans. Zieliński na inne pozycji?

Feyenoord – Napoli LIVE! Walka o awans. Zieliński na inne pozycji? ©AFP/East News

Mecz Feyenoord Rotterdam – Napoli ONLINE. O drugie miejsce toczyć się będzie gra w ostatniej kolejce grupy F. Napoli musi wygrać z Feyenoordem i liczyć na potknięcie Szachtara, który podejmuje Manchester City. Relacja LIVE od 20:45 w GOL24.

Mecz Feyenoord Rotterdam – Napoli ONLINE

Chociaż Napoli imponuje w tym sezonie grą i znakomitą formą swojego tercetu (Insigne – Mertens – Callejon), to w Lidze Mistrzów nie zapewniło sobie miejsca w fazie pucharowej. Co więcej, musi to wygryźć w ostatnim spotkaniu i liczyć, że Szachtar, który ma trzy punkty więcej, w końcu polegnie u siebie w rywalizacji z angielskim zespołem.

Kibice w Neapolu wierzą, że po burzy (porażka ligowa z Juventusem po trafieniu Gonzalo Higuaina) przyjdzie spokój (zwycięstwo nad Feyenoordem i awans do 1/8 finału). Niewykluczone, że pomoże w tym Piotr Zieliński. Polak według "La Gazzetta dello Sport" zajmie miejsce Lorenzo Insigne na lewym skrzydle, a nie w środku pola razem z Markiem Hamsikiem czy Amadou Diawarą. Nie będzie to dla niego nowość, bo wcześniej miał już okazję występować w takiej roli.

Przewidywane składy:

Feyenoord Rotterdam: Jones – Nieuwkoop, van Beek, Tapia, Nelom – Toornstra, Amrabat, Vilhena – Berghuis, Jorgensen, Larsson.

Napoli: Reina – Maggio, Albiol, Koulibaly, Hysaj – Allan, Hamsik, Diawara – Callejon, Mertens, Zieliński.

Nie zagrają:

Feyenoord Rotterdam: van der Heijden, Haps, El Ahmadi
Napoli: Ghoulam, Milik, Insigne

Forma w ostatnich meczach:

Feyenoord Rotterdam:
Feyenoord – Vittese 1:0 (liga holenderska, 02.12.2017)
Groningen – Feyenoord 0:2 (liga holenderska, 25.11.2017)
Manchester City – Feyenoord 1:0 (Liga Mistrzów, 21.11.2017)

Napoli:
Napoli – Juventus 0:1 (liga włoska, 01.12.2017)
Udinese – Napoli 0:1 (liga włoska, 26.11.2017)
Napoli – Szachtar Donieck 3:0 (Liga Mistrzów, 21.11.2017)

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Napoli – Feyenoord 3:1 (Liga Mistrzów, 26.09.2017)
Bramki: Insigne, Mertens, Callejon – Amrabat.

Mecz Feyenoord Rotterdam – Napoli TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Canal+ Sport 2. W internecie mecz dostępny na platformie Canal+ Sport Online. Komentuje duet Bartosz Gleń – Tomasz Lipiński. Relacja LIVE w GOL24.pl od 20:45.