Gabon

2

Niger

0

• Koniec spotkania. Debiut Gabonu na plus. Współgospodarz turnieju odnosi pewne zwycięstwo nad słabiutkim Nigrem.

• Ostatnia zmiana w meczu: Palun za Poko.

• Centymetrów zabrakło Moulounguiemu by wpakował piłkę do bramki Nigru z pięciu metrów.

• Stara się jeszcze poderwać Niger, ale nie może przedostać się pod pole karne Gabonu. Jedni i drudzy czekają już na końcowy gwizdek.

• I zmiana. W miejsce Aubameyanga wchodzi Daniel Cousin.

• Kropnął sprzed pola karnego widoczny Aubameyang, piłka tuż obok lewego słupka.

• Moussa Maazou wykorzystał niefrasobliwość obrony Gabonu, uderzył mocno, ale bardzo dobrze interweniował bramkarz!

• Schodzi Nguema, w jego miejsce Mbanangoye.

• Okazało się, że noga Moutariego Amadou jest złamana! Faul Ngueme sprzed kilku minut zasługiwał na czerwoną kartkę. Niger będzie kończył w dziesiątkę.

• Od kilku minut kopanina na boisku w Gabonie. Gospodarze wyraźnie zadowoleni z prowadzenia nie zarzucają zawrotnego tempa.

• Stephane Nguema ukarany kartką za wślizg od tyłu.

• Podcięty w polu karnym Aubameyang, ale i tak był na spalonym. Słuszna decyzja sędziego.

• Moutari wchodzi za Talatou. To ostatnia zmiana w ekipie Nigru.

• Presja Gabonu na połowie Nigru bez rezultatu, ale po chwili zawodnicy Duali i tak stracili piłkę.

• Fatalne uderzenie z rzutu wolnego w wykonaniu Aubameyang. Piłka oddana za darmo, bramkarz Nigru wznowi grę.

• Druga zmiana w Nigrze. Bulus w miejsce Mazadou

• Gabończycy w natarciu. W ostatniej chwili golkiper Nigru uprzedził szarżującego w polu karnym napastnika rywali. Wszystko zgodnie z przepisami i nie będzie nawet rzutu rożnego.

• Zablokowane uderzenie przed polem karnym Nguemy, poprawka Madindy metr obok okienka.

• Zbyt mocno zagrana na prawą flankę piłka przez Gabończyków, Mohamed Chikoto przejął futbolówkę.

• Drugą połowę rozpoczął Niger.

• Koniec pierwszej połowy. Współgospodarz turnieju pewnie prowadzi z Nigrem 2:0.

• GOOOOLL!!! Już 2:0! Strzelcem bramki Stephane Nguema, który dobił uderzenie Aubameyanga.

• Ostro grający Alhassane schodzi z boiska. W jego miejsce Ali.

• Dwa rzuty rożne wykonywali gracze Nigru, ale nie zagrozili poważniej bramce gospodarze. Strzał w polu karnym zginął w gąszczu nóg obrońców Gabonu.

• Zbyt dużo długich piłek adresują do przodu gracze Gabonu. Często takie zagrania są zbyt mocne lub niedokładne.

• Spokojne zastawienie piłki w obronie przez Moussonou, który dodatkowo był jeszcze faulowany.

• Coraz szybciej gra Gabon. Przed chwilą Charly Moussonou nie zdołał wywalczyć rzutu rożnego.

• GOOOOLLL dla Gabonu! Wysoko centra w pole karne na drugi słupek, źle wychodził bramkarz Nigru i Pierre-Emerick Aubameyang z ostrego kąta wpakował głową piłkę do siatki.

• Ostre wejście w nogi rywala Issoufou Alhassane. Pierwsza żółta kratka.

• Obraz gry bez zmian: rozgrywają gracze Gabonu, którzy nie potrafią stworzyć sobie kolejnych klarownych okazji, a Niger skutecznie broni się prawie całym zespołem.

• Znakomicie broni Daouda Kassaly uderzenie Aubameyanga! To powinien być gol dla Gabonu!

• Pierwsza warta odnotowania akcja Nigru, strzał z bardzo ostrego kąta bez problemu utrzymał Didier Ovono. Uderzał Moussa Maazou.

• Nieustannie naciska Gabon. Jak na razie brakuje skuteczności, ale piłkarze Gernota Rohra niesieni dopingiem za wszelką cenę starają się wyjść na prowadzenie.

• Mógł być groźny strzał, ale fatalnie wykończył akcję Cedric Moubamba. Napierają gracze Gabonu.

• Zabawna sytuacja, arbiter trafiony w głowę przez gracza z Nigru :)

• Nieśmiałe próby chaotycznych ataków gospodarzy rozbijają ze spokojem gracze Nigru.

• Eric Mouloungui z Gabonu powstrzymany na linii pola karnego. Wszystko zgodnie z przepisami, ale poderwała się publika.

• Początek spotkania.

• Czas na hymny Nigru i Gabonu.

• Zawodnicy obu zespołów wychodzą na murawę.

• Dzisiaj rozpoczynamy rywalizację w grupie C Pucharu Narodów Afryki. Na Stade d'Angondje w Gabonie, jeden ze współgospodarzy imprezy zmierzy się z Nigrem.