1

• KONIEC! GKS ogrywa Chrobrego Głogów 2:1! To był dobry rok dla katowiczan!

• Kartka za opóźnianie gry.

• Goście jeszcze walczą. Tylko czy zdążą?

• Katowiczanie zakończą rok 2016 z dorobkiem 35 oczek i drugim miejscem w tabeli!

• Arbiter doliczył 4 minuty!

• Wołkowicz zmienia Lebedyńskiego.

• Pielorz dogrywał do Goncerza, a snajper miejscowych trafił prosto w Szymańskiego!

• Kona wchodzi w miejsce Szubertowskiego.

• GOOOLL!!! TOMASZ FOSZMAŃCZYK!!!

• Defensor z Głogowa ukarany kartką.

• Piłka odbija się od ręki Michalskiego! Jedenastka!

• Okazało się, że Praznovsky zagrywał ręką pod bramką głogiowan! Dlatego gol został nie uznany.

• Prokić zastępuje Zejdlera.

• Gol dla GKS! Ale arbiter przerywa grę!

• No i mecz zaczął nam się od nowa!

• Zawodnik Chrobrego najlepiej odnalazł się w zamieszaniu podbramkowym!

• GOOOL!!!! MICHAŁ IŁKÓW-GOŁĄB!!!

• Do końca zawodów coraz bliżej. Czy głogowianie odrobią straty?

• Szołtys opuszcza boisko, a w jego miejsce pojawi się Pielorz.

• Trener Ireneusz Mamrot motywuje swoich podopiecznych do jeszcze większego zaangażowania.

• Tym razem Szymański wyłapał piłkę po rzucie rożnym. Przy interwencji bramkarz Chrobrego był jeszcze faulowany.

• Trener miejscowych nie dokonał jeszcze jakiejkolwiek roszady.

• Kaczmarek zmienił Bartosza Machaja.

• Fatalne zachowanie Szymańskiego! Golkiper Chrobrego zaliczył "pusty przelot" po wyrzucie z autu! Najlepiej w polu karnym odnalazł się Garancik, który wbił piłkę do bramki!

• GOOOOL!!!! DAMIAN GARBACIK!!!

• Goncerz podał do Lebedyńskiego, a wypożyczony z Wisły Płock zawodnik fatalnie przestrzelił!

• Nadal jeszcze czekamy na bramki.

• Akcja za akcję. Mecz w Katowicach naprawdę może się podobać.

• Zakotłowało się w polu karnym gości, a po chwili zamieszania. Bonecki zablokował strzał jednego z katowiczan.

• Wojciechowski w dogodnej sytuacji nie trafił nawet w światło bramki! Co za pudło!

• Lebedyński oddał celny strzał, nie zaskoczył jednak Szymańskiego.

• Bonecki zmienia kontuzjowanego zawodnika Chrobrego.

• Kwiecień ucierpiał po brzydkim ataku Garbacika.

• Oba zespoły przystąpiły do gry bez zmian.

• Goncerz na pozycji spalonej, a mogło być groźnie!

• Arbiter gwizdkiem wznawia mecz! Gramy, gramy!

• KONIEC PIERWSZEJ ODSŁONY! GKS - Chrobry 0:0! Dobry mecz, ale nadal czekamy na bramki!

• Dwie, kapitalne interwencje golkipera GKS! Najpierw odbił piłkę po rykoszecie z bliskiej odległości, a następnie dobitkę Danielaka!

• Szubertowski zasłużył na kartonik. Spóźniona interwencja.

• koronkowa akcja katowiczan. Piłka trafiła do Szołtysa, który zdecydował się na uderzenie. Jednak został on zablokowany na 23. metrze.

• Danielak centrował w pole karne, ale Mateusz Abramowicz pewnie wyłapał futbolówkę.

• Czerwiński przegrał biegowy pojedynek z Danielakiem! Były zawodnik Pogoni Szczecin nie był w stanie strzelić w bramkę!

• Teraz więcej z gry ma Chrobry. Dobry okres zespołu z Dolnego Śląska.

• Trzy, kolejne kornery dla piłkarzy Ireneusza Mamrota. Katowiccy defensorzy musieli się troszkę napocić.

• Praznowsky niefortunnie kopnął futbolówkę i będzie rzut rożny dla głogowian.

• Goncerz pada w polu karnym, ale nie ma mowy o przewinieniu.

• Mateusz Machaj podał do brata Bartka. ten dośrodkował w pole karne, a tam Wojciechowski przymierzył głową tuz przy słupku, ale fenomenalnie broni golkiper GKS!

• Głogowianie na raty wybili piłkę po kornerze miejscowych.

• Nie ma wątpliwości, że inicjatywa w meczu należy do podopiecznych Jerzego Brzęczka.

• Gospodarze stwarzają sporo zamieszania pod bramką gości po autach i rzutach rożnych.

• Ładna akcja miejscowych! Czerwiński szukał w polu karnym Szołtysa, ale piłka nie dotarła do kolegi z zespołu.

• Celny, ale kiepski strzał Iłków-Gołąba.

• Trzeba przyznać, że na trybunach katowickiego stadionu świetnie bawią się kibice.

• Kapitalna piłka Machaja! Danielak mógł zrobić w szesnastce rywali naprawdę wiele, ale ostatecznie stracił piłkę.

• Nadal czekamy na "konkretniejsze" ataki obydwu zespołów.

• Goncerz dośrodkował w pole karne, a tam Lebedyński nie był w stanie uderzyć na tyle precyzyjnie głową, aby trafić w światło bramki.

• Foszmańczyk wypuścił w bój Czerwińskiego, ale ten nie był w stanie odegrać piłki w polu karnym gości.

• W ataku pozycyjnym katowiczanie, ale brakuje wykreowania dogodnej sytuacji w polu karnym.

• Znowu zablokowany Tomasz Foszmańczyk. Nieco egoistycznie się zachował, bo mógł jeszcze podawać do boku.

• Strzał z dystansu Pawła Szołtysa, ale wysoko nad bramką.

• Foszmańczyk i Lebedyński uderzali z linii pola karnego, ale obie próby zostały zablokowane.

• Świetna piłka do Pawła Wojciechowskiego, z którym jednak w ostatniej chwili poradził sobie Oliver Praznovsky.

• GieKSa stara się zdominować rywala od pierwszych minut.

• Poradzili sobie piłkarze Chrobrego przy rzucie rożnym, jeszcze jeden z ich graczy faulowany.

• Rozpoczęli gospodarze.

• Piłkarze już na murawie, za moment przywitanie, losowanie stron i gramy.

• Podopieczni Ireneusza Mamrota do Katowic przyjeżdżają kilka dni po efektownym zwycięstwie 3:0 nad Stomilem Olsztyn. Tym samym zawodnicy z Dolnego Śląska wzięli udany rewanż za nieudaną w ich wykonaniu inaugurację, kiedy to ulegli olsztynianom w takim samym stosunku. Dla trenera Mamrota mecz ze Stomilem miał symboliczne znaczenie, gdyż był dwusetnym, w którym prowadził on swój zespół.

• Powrotem na tarczy zakończyły się dwie ostatnie wyjazdowe delegacje podopiecznych Jerzego Brzęczka. Porażki z Bytovią oraz z Wigrami nieco zmąciły nastroje przy Bukowej, ale sytuacja przed ostatnim w tym roku spotkaniem nadal jest dla GKS-u bardzo dobra. Kończąca się runda jest najlepszą od niepamiętnych czasów, a perspektywy na wiosnę są jeszcze ciekawsze. GKS chce więc w dzisiejszym meczu nie tylko zrehabilitować się swoim fanom za ostatnie niepowodzenia, ale także po raz szósty zatriumfować przy Bukowej.

• Witamy z Katowic! Dzisiaj przy Bukowej miejscowy GKS zmierzy się z Chrobrym Głogów. Zapraszamy na relację na żywo z tego spotkania.