Mecz GKS Katowice - GKS Tychy ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz GKS Katowice - GKS Tychy ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 28. kolejka
2017-04-29 17:00

GKS Katowice

3

GKS Tychy

0

• Koniec spotkania w Katowicach. Gospodarze rozbili GKS Tychy aż 3:0 i wciąż zachowuje szanse na awans do Lotto Ekstraklasy!

• Na koniec jeszcze Tomasz Wisio został ukarany żółtą kartką.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!! Ależ bramka dla GKS-u Katowice! Po trafieniu Tomasza Foszmańczyka z ponad trzydziestu pięciu metrów gospodarze prowadzą już 3:0!

• Arbiter przedłuża drugą część spotkania o co najmniej pięć minut.

• I ostatnia zmiana w zespole z Katowic. Armin Cerimagić pojawia się w miejsce Andreji Prokića.

• Alan Czerwiński ukarany żółtą kartką.

• Zmiana w zespole gospodarzy. Igor Sapała pojawia się w miejsc Mateusza Kamińskiego.

• Ostatnia zmiana w tyskiej drużynie. Erik Tornros pojawia się w miejsce Seweryna Gancarczyka.

• Druga zmiana w barwach GKS-u Tychy. Jakub Kowalski opuszcza boisko, a jego miejsce pojawia się Dawid Błanik.

• Pierwsza zmiana w barwach zespołu gospodarzy. Za Bartłomieja Kalinkowskiego na placu gry pojawia się Łukasz Pielorz.

• W ostatnich minutach naprawdę mało dzieje się na boisku, gospodarze chyba chcą już utrzymać wynik, natomiast goście nie są w stanie przeciwstawić się rywalom i zdobyć nawet kontaktowej bramki.

• Teraz żółtą kartką za faul w bocznej strefie boiska ukarany został Mateusz Kamiński.

• Pierwsza zmiana w tym spotkaniu w zespole GKS-u Tychy. Za Marcina Radzewicza pojawia się Nikolas Wróblewski.

• Kolejna znakomita okazja gospodarzy na zdobycie bramki, tym razem jednak pogubili się w polu karnym rywali i stracili piłkę.

• Gospodarze świetnie rozklepali tyszan i z bliskiej odległości niemal do pustej bramki wynik meczu podwyższył Abramowicz!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!! GKS Katowice podwyższa prowadzenie za sprawą trafienia Dawida Abramowicza!

• Teraz nieco odważniej zaatakowali tyszanie, ale na razie nie potrafią stworzyć zagrożenia pod bramką Sebastiana Nowaka.

• Wydawało się świetne prostopadłe podanie w pola karne tyszan, ale sędzia przerwał akcję GKS-u Katowice oznajmiając spalonego.

• Z początkiem drugiej części meczu znowu zza chmur wychodzi słońce, oby to był omen dobrego widowiska przy Bukowej.

• Zaczynamy drugą część spotkania w Katowicach! Liczymy na emocje!

• Piłkarze obu zespołów wracają już na murawę stadionu w Katowicach, a więc to znak, że już za moment rozpoczniemy drugą część hitu 28. kolejki Nice 1. Ligi!

• Koniec pierwszej części pierwszoligowych derbów Śląska. Do przerwy GKS Katowice po bramce Andreji Prokića prowadzi z GKS-em Tychy 1:0. Na drugą część spotkania zapraszamy za kilkanaście minut.

• Fantastyczny strzał z wolnego Seweryna Gancarczyka, ale jeszcze piękniejszą robinsonadą popisał się Sebastian Nowak!

• Początek spotkania przebiegał nam przy ładnej słonecznej pogodzie, a w tym momencie rozpadało nam się przy Bukowej.

• Teraz w ripoście doskonałą prostopadłą piłkę dostał Marcin Radzewicz, ale Sebastian Nowak znakomicie skrócił kąt i zdołał obronić strzał rywala.

• Ależ znakomita sytuacja dla gospodarzy na podwyższenie wyniku! Prawą stroną boiska popędził zawodnik gospodarzy i dograł mocną piłkę po ziemi w "szesnastkę" tyszan, ale żaden z graczy gospodarzy nie zdołał przeciąć tego podania.

• Ależ fantastyczną prostopadłą piłką został obdarowany Jakub Świerczok, zawodnik tyszan popędził na bramkę rywali ale w ostatniej chwili został zablokowany jego strzał i piłka wyleciała tylko na rzut rożny.

• Z rzutu wolnego dla GKS-u Katowice na bramkę tyszan uderzał Łukasz Zejdler, ale pewną interwencją popisał się Paweł Florek.

• Mikołaj Lebedyński przejął piłkę przy kontrze tyszan i popędził na bramkę Pawła Florka, jednak zbyt wolno myślał i piłka została odebrana chwilę później.

• Seweryn Ganczarczyk został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Po raz kolejny niemal tak samo w pole karne tyszan ruszył Prokić, tym razem jednak w ostatniej chwili został zatrzymany przez dwójkę graczy gości.

• Prokić fantastycznie popędził skrzydłem, złamał akcję do środka, wpadł w pole karne i idealnie zmieścił piłkę obok bezradnie interweniującego Pawła Florka!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLL!!!!!!!!!!!!! GKS Katowice obejmuje prowadzenie po trafieniu Andreji Prokića!

• Ponownie Foszmańczyk próbował zagrozić bramce gości, tym razem uderzał jednak niecelnie.

• Ależ była szansa dla GKS-u Katowice na objęcie prowadzenia! Próba dośrodkowania przez Dawida Abramowicza została zablokowana, ale piłka spadła tuż pod nogi Tomasza Foszmańczyka, który był tuż przed polem karnym gości, uderzył mocno, ale w środek bramki i Paweł Florek zdołał złapać strzał.

• Na razie szybki i ciekawy mecz w Katowicach, gra przechodzi z pod jednego do drugiego pola karnego. Na razie jednak nieco gorzej z grą w obu polach karnych.

• Śwtnie wykonany rzut wolny przez GKS Katowice, ale fatalnie głową spudłował Bartłomiej Kalinkowski.

• Fantastyczna prostopadła piłka od Marcina Radzewicza w kierunku Jakuba Świerczoka, ten przyjął piłkę, ale została mu ona wygarnięta z pod nóg przez jednego z defensorów katowiczan.

• Po rzucie rożnym dla GKS-u Katowice piłka trafiła do Łukasza Grzeszczyka, który próbował wyprowadzić szybką kontrę, jednak faulem zatrzymał go Tomasz Foszmańczyk.

• Pierwszy rzut wolny w tym meczu dla GKS-u Katowice. Dośrodkowanie w pole karne, ale zdołali je wybić piłkarze z Tychów.

• Na samym początku spotkania oba zespoły grają bardzo chaotycznie, wyraźnie muszą się wprowadzić w mecz.

• Pierwszy gwizdek sędziego Zbigniewa Dobrynina z Łodzi, zaczynamy!

• Oba zespoły już wychodzą na murawę stadionu przy Bukowej, za moment początek tego spotkania!

• Ławka rezerwowych GKS-u Katowice: Maciej Wierzbicki (Br.), Armin Ćerimagić, Paweł Mandrysz, Łukasz Pielorz, Kamil Jóźwiak, Adrian Frańczak, Igor Sapała.

• Ławka rezerwowych GKS-u Tychy: Marek Igaz (Br.), Dawid Błanik, Maciej Mańka, Daniel Mikołajewski, Erik Tornos, Nikolas Wróblewski, Eugen Zasavitchi.

• Z boku ekranu widnieją już podstawowe składy obu drużyn, natomiast za moment podamy Państwu ławki rezerwowych obu drużyn.

• Zespoły, które a kilkanaście minut wybiegną na murawę grają w tym sezonie o zupełnie inne cele. GKS Katowice walczy o awans do Lotto Ekstraklasy, jednak na razie ta walka nie wychodzi im najlepiej, natomiast GKS Tychy walczy o utrzymanie w Nice 1. Lidze i w tym momencie ten cel realizują, jednak nad Wisłą Puławy, która jest na miejscu barażowym mają zaledwie jeden punkt przewagi.

• Witamy bardzo serdecznie z Katowic, gdzie już za około dwadzieścia minut rozpocznie się hit 28. kolejki rozgrywek Nice 1. Ligi, czyli mecz derbowy GKS-u Katowice z GKS-em Tychy. Zapraszamy serdecznie!

Bartosz Głąb

GKS Katowice - GKS Tychy LIVE! Derby z walką o odmienne cele

GKS Katowice - GKS Tychy LIVE! Derby z walką o odmienne cele ©Fot Arkadiusz Gola / Polskapresse

Mecz GKS Katowice - GKS Tychy ONLINE. Już dzisiaj w kolejnych Derbach Śląska w Nice 1. Lidze GKS Katowice zmierzy się przy Bukowej z GKS-em Tychy w ramach 28. kolejki rozgrywek. GKS Katowice walczy w tym sezonie o awans do Lotto Ekstraklasy, natomiast GKS Tychy o utrzymanie w Nice 1. Lidze. Relacja LIVE w GOL24 od 17:00.

Mecz GKS Katowice - GKS Tychy ONLINE

Po raz kolejny serca śląskich kibiców piłkarskich zapłoną przy okazji starcia GKS-u Katowice, z GKS-em Tychy. To spotkanie będzie niezwykle ważne dla obu ekip. GKS Katowice walczy o awans do Lotto Ekstraklasy.
W tej chwili katowiczanie zajmują dopiero szóste miejsce w tabeli, choć przez cały sezon byli w ścisłej czołówce. Jednak do liderującej Sandecji Nowy Sącz tracą zaledwie cztery punkty, a do drugiej Chojniczanki trzy. W Nice 1. Lidze chyba nikt nie chce awansować do najwyższej klasy rozgrywkowej i tylko sumienne wygrywanie popularnej "GieKSy" sprawią, że uda im się awansować do "ziemi obiecanej".

Tyszanie od początku rozgrywek spoglądają jedynie na dolną połówkę tabeli i mogą mimo wszystko zazdrościć swoim rywalom zza miedzy ligowej sytuacji. GKS Tychy wyczłapał się ze strefy spadkowej, w tej chwili zajmuje pozycję tuż nad nią i mają przewagę jednego "oczka" nad będącą w strefie barażowej Wisłą Puławy, która gra dzisiaj w Sosnowcu z Zagłębiem, które także walczy o awans.Także walka i o awans i o utrzymanie chyba do końca sezonu będzie niezwykle zażarta.

W ostatnim pojedynku obu ekip na stadionie miejskim w Tychach minimalnie lepsi okazali się piłkarze GKS-u Tychy, którzy wygrali 1:0 po bramce Marcina Radzewicza w 73. minucie spotkania. Mecz był rozgrywany na początku października zeszłego roku.

GKS Katowice - GKS Tychy: Kto wygra mecz 1. ligi?

NIE ZAGRAJĄ

GKS Katowice: Prazmovsky, Goncerz (kartki);
GKS Tychy: Mączyński (kartki), Bukowiec, Machoviec (kontuzje).

FORMA W OSTATNICH MECZACH

Stal Mielec - GKS Katowice 3:3 (Nice 1. Liga)
GKS Katowice - Miedź Legnica 0:2 (Nice 1. Liga)
Wisła Puławy - GKS Katowice 0:2 (Nice 1. Liga)
Znicz Pruszków - GKS Katowice 1:4 (Nice 1. Liga)
GKS Katowice - Podbeskidzie B.-B. 1:2 (Nice 1. Liga)

GKS Tychy
GKS Tychy - Stomil Olsztyn 2:2 (Nice 1. Liga)
Chojniczanka - GKS Tychy 1:4 (Nice 1. Liga)
GKS Tychy - Chrobry Głogów 1:2 (Nice 1. Liga)
GKS Tychy - Sandecja Nowy Sącz 2:1 (Nice 1. Liga)
Wigry Suwałki - GKS Tychy 1:0 (Nice 1. Liga)

SĘDZIA Zbigniew Dobrynin (Łódź) - etatowy sędzia Nice 1. Ligi, a czasem nawet Lotto Ekstraklasy. W tym sezonie dwukrotnie sędziował obu GKS-om i co ciekawe sędziował pierwszy mecz tego sezonu obu drużyn w Tychach. Dodatkowo sędziował mecz GKS Tychy - Olimpia Grudziądz, który zakończył się remisem 1:1 i pojedynek Miedzi Legnica z GKS-em Katowice, który również zakończył się remisem, tyle że 2:2.

Mecz GKS Katowice - GKS Tychy TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo z meczu GKS Katowice - GKS Tychy przeprowadzi Polsat Sport HD. Spotkanie prosto ze stadionu w Katowicach skomentują Tomasz Włodarczyk i Tomasz Łapiński. Relacja LIVE w GOL24pl.