GKS Katowice

1

Pogoń Siedlce

0

• Koniec meczu! GKS po raz kolejny wygrywa przed własną publicznością! O wszystkim zadecydował gol Pawła Mandrysza!

• Kalinkowski mocno, ale niecelnie zza pola karnego.

• Koronkowa akcja. Prokic do Goncerza a ten do Abramowicza. Strzał obrońcy gospodarzy zablokowany.

• Abramowicz faulowany z lewej strony boiska

• Sędzia przedłużył mecz o 4 minuty

• Złe dośrodkowanie Abramowicza z lewej strony boiska.

• Duda w miejsce Zejdlera

• Strzał z lewej strony pola karnego Prokicia. Lebedyński bliski wpakowania wślizgiem futbolówki do bramki!

• Niepilnowany w polu karnym Goncerz uderza, ale świetna parada Misztala ratuje gości!

• Zmiana w Pogoni. Paczkowski w miejsce Makowskiego

• Garbacik ukarany kartką.

• Krótko rozegrany stały fragment. Zejdler wprost na głowę gracza Pogoni

• Zablokowany strzał Zejdlera. Korner dla gospodarzy.

• Goncerz do niepilnowanego Prokicia, ale gracz gospodarzy przegrał pojedynek z Misztalem!

• I to właśnie Świerblewski w pierwszej swojej akcji zagrał wprost do Abramowicza

• Dybiec opuszcza boisko a zastępuje go Świerblewski

• W odstępie kilkudziesięciu sekund dwa złe zagrania Prokicia.

• Praznovsky zastępuje na placu gry Foszmańczyka.

• Tym razem pewnie łapie Misztala i od razu próbował rozpocząć szybką kontrę Pogoni.

• Kolejny stały fragment gry dla gości. Dobre piąstkowanie Abramowicza. Chwilę później piłka wraca w jego pole karne, ale i tym razem dobrze interweniował.

• Zmiana w Pogoni. Kurbiel w miejsce Krawczyka.

• Krawczyk na głowę Jedrycha - obrońca Pogoni przenosi piłkę nad bramką

• Po rzucie rożnym gracze Pogoni domagali się rzutu karnego. Sędzia pozostał niewzruszony.

• Prokić w miejsce strzelca bramki Mandrysza. To pierwsza zmiana w ekipie gospodarzy.

• Po wyrzucie piłki z autu Demaniuka, Lewandowski przedłużył piłkę głową a z woleja niecelnie uderzył Gołębiewski. To mogła być bramka wyrównująca!

• Kontra Pogoni. Z prawej strony centrował Demaniuk. Abramowicz na raty, ale ostatecznie dobrze interweniuje

• Gospodarze zamknięci na własnej połowie dobrze się bronią i liczą na szybkie kontry, Jedna z nich miała miejsce przed chwilą, ale Paweł Mandrysz znalazł się na spalonym po podaniu Foszmańczyka.

• Akcja lewą stroną gospodarzy. Abramowicz w pełnym biegu zacentrował w kierunku Goncerza. Piłka zbyt wysoka dla napastnika GKS-u. Po chwili Goncerz uderzył z woleja na bramkę Misztala, ale niecelnie!

• Lebedyński zbyt lekko uderzył na bramkę Misztala.

• Lebedyński urwał się obrońcom Pogoni i zagrał do Mandrysza, któremu nie pozostało nic innego jak skierować piłkę do bramki!

• Gooool! Mandrysz! 1:0 dla gospodarzy!

• Kartka dla gracza gości - ukarany Chyła. Rzut wolny dla GKS-u.

• Zbyt krótkie dośrodkowanie Krawczyka ze stałego fragmentu gry

• Ależ było blisko! Uderzenie Mandrysza zza pola karnego minęło minimalnie słupek bramki gości!

• Pierwsza kartka w spotkaniu. Ukarany nią gracz GieKSy Mateusz Kamiński

• Centra Krawczyka z rzutu wolnego - Kalinkowski faulowany we własnej szesnastce.

• Pierwsza akcja lewą stroną gości po przerwie. Piłka w rękach Abramowicza.

• Drugą połowę czas zacząć! Od środka podopieczni trenera Brzęczka.

• Goncerz zbyt długo składał się do strzału przez co stracił piłkę. Po chwili sędzia zakończył pierwszą część gry. Do przerwy bez większych emocji i bez bramek.

• Tym razem Czerwiński wyrzucał piłkę z autu. Wszyscy zawodnicy przepuścili piłkę, co mogło zaskoczyć Misztala, ale nie zaskoczyło.

• Czerwiński zagrał w pole karne z rzutu wolnego. Dobrze wypiąstkował Misztal

• Lewandowski zbyt mocno zagrał w kierunku Gołębiewskiego, który wychodził na czystą pozycję.

• Optymistyczna próba przelobowania Abramowicza przez Chyłę. Nie udało się.

• W dogodnej sytuacji znalazł się Lebedyński. Strzał z woleja zablokowany. Rzut rożny wykonywany przez Czerwińskiego nie przyniósł strzału, chociaż kotłowało się pod bramką Pogoni.

• Demianiuk na prawej stronie świetnie zakręcił obroną gospodarzy, ale uderzył wprost w bramkarza! Po chwili niecelnie uderzał Tomasiewicz.

• Rafał Makowski wrzucił piłkę w pole karne. Pierwszy przy niej bramkarz z Katowic

• Seria niecelnych dośrodkowań piłkarzy GKS-u. Jęk zawodu na trybunach.

• Tomasiewicz dobrze zagrał na prawo do Demaniuka, ale gracz gości niedokładnie zagrał w kierunku Krawczyka

• Chyła dobrze przeciął zagranie Foszmańczyka w kierunku rozpędzonego Czerwińskiego.

• Czerwiński z prawej strony podał do Kalinkowskiego, a gracz gospodarzy fatalnie spudłował. Po chwili całą akcję zakończył niecelnym uderzeniem Goncerz.

• Abramowicz po raz kolejny dobrze na przedpolu. Tym razem po centrze Krawczyka z rzutu wolnego

• Gołębiewski znalazł się na lewej stronie boiska i zacentrował...wprost do rąk bramkarza GKS-u.

• Bardzo niecelny strzał Goncerza po podaniu Lebedyńskiego.

• Okres bezbarwnej gry z jednej i drugiej strony

• Goncerz płasko zagrał w kierunku Mandrysza, ale ten nie wykorzystał dobrej sytuacji.

• Po wyrzucie piłki z autu Lewandowski uderzał głową. Wprost w Abramowicza

• Czerwiński chciał sprytnie zagrać do Foszmańczyka, ale pomocnik gospodarzy uprzedzony przez gracza gości.

• Tomasiewicz świetnie zagrał do Krawczyka, ale gracz Pogoni na spalonym

• Niecelne uderzenie Foszmańczyka z pierwszej piłki. Akcja mimo wszystko nagrodzona brawami

• Zakotłowało się w polu karnym gospodarzy. Abramowicz minął się z piłką. Skórę uratowali mu obrońcy

• Daleki wyrzut piłki z autu Abramowicza. Ostatecznie uderza niecelnie Kamiński

• Misztal pewnie łapie piłkę.

• Pierwsza groźna kontra gospodarzy. Piłkę przechwycił Foszmańczyk, ale za późno zagrał do Mandrysza. Tylko rzut rożny.

• Pierwszy gwizdek za nami! Goście w jednolitych czerwonych strojach, natomiast gospodarze w strojach czarno-żółtych.

• Oba zespoły już na murawie. Za chwilę pierwszy gwizdek sędziego Marka Opalińskiego!

• Znamy już wyjściowe składy. Czas poznać rezerwowych obu drużyn:

GKS: Sebastian Nowak (B), Krzysztof Wołkowicz, Andreja Prokić, Paweł Szołtys, Sławomir Duda, Oliver Praznovsky, Adrian Jurkowski

Pogoń: Przemysław Frąckowiak, Michał Panufnik, Sebastian Krawczyk, Marcin Paczkowski, Damian Świerblewski, Patryk Ciulak, Piotr Kurbiel

• Witamy serdecznie z Katowic. O godzinie 15 rozpocznie się spotkanie pomiędzy GKS-em Katowice a Pogonią Siedlce. Zapraszamy na relację tekstową z tego meczu!