Mecz GKS Katowice - Stomil Olsztyn ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz GKS Katowice - Stomil Olsztyn ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 21. kolejka
2017-03-10 20:45

GKS Katowice

2

Stomil Olsztyn

2

• To wszystko z tego spotkania, dziękujemy Państwu za śledzenie naszej relacji live, żegnam się - Adrian Milewski ! Miłego wieczoru !

• Ależ to był mecz, ależ to było widowisko ! Po pierwszej połowie pod dyktando gospodarzy nikt się chyba nie spodziewał, że Stomil potrafi stworzyć sobie sytuacje, które wykorzysta. GKS dwukrotnie prowadził w tym spotkaniu a ostatecznie mecz kończy się wynikiem 2:2 !
    Stomil pokazał charakter i wywozi dzisiaj cenny jeden punkt.

• Koniec spotkania ! GKS Katowice - Stomil Olsztyn 2:2 !

• Stomil wykona jeszcze rzut z autu.

• +2' Goncerz ! Ostry kąt strzela na poprzeczką ! Mało zabrakło ale ewidentny spalony ! Od bramki Skiba !

• Jóźwiak oddaje strzał, ale trochę nie potrzebnie. Piłka wysoko ponad bramką.

• +3' doliczone do tego spotkania ! GKS całą drużyną pod polem karnym rywala !

• Wrzutka w pole karne i tylko rzut rożny .

• Ostatnie minuty tego spotkania, rzut wolny dla GKS-u, będzie się działo !

• Druga żółta kartka dla Klepczarka ! Stomil w 10 dokończy to spotkanie !

• Pielorz zastąpi Sapałe na te ostatnie minuty tego spotkania.

• Ostatnie 5 minut tego spotkania. Od bramki wybija Skiba.

• Z 16 metra uderzał Kujawa, jego strzał przyblokowany, chwilę później Jegliński wywalczył rzut rożny.

• Kalinkowski opuszcza boisko, zdaje się, że to jakiś uraz. Zastępuje go Zejdler.

• Ziemiann na prawej stronie miał dużo miejsca, jednak jego dośrodkowanie bardzo bardzo mocne.

• Stomil Olsztyn utrzymuje się przy piłce i próbuje przedostać się w pole karne rywala.

• Rzut wolny dla Stomilu, piłkę wrzucał Wojowski ale skutecznie wybijają obrońcy GKS-u

• Kwadrans gry do końca a na stadionie przy Bukowej szalone widowisko ! Stomil szuka zwycięskiego gola !

• Ależ było groźnie !! 100% sytuacja dla Stomilu ! Abramowicz z problemami interweniował po strzale Kujawy, a Nishi w doskonałej sytuacji nie potrafił dobić tego strzału ! Abramowicz górą !

• Pierwsza zmiana w GKS. Goncerz za Lebedyńskiego.

• GOOOOOOL !!! RAFAŁ KUJAWA pewnie wykorzystuje rzut karny ! Mamy remis 2:2

• Zółtą kartkę za faul na Wojowskim ukarany Czerwiński. a piłkę na 11 metrze ustawia Kujawa .

• Kolejna kontra Stomilu i mamy rzut karny !

• Kontra Stomilu Olsztyn, Kujawa zagrał na lewą stronę do Lecha, piłka zbyt mocna, Lech z problemami wrzuca w pole karne, spokojnie łapie Abramowicz.

• Kombinacyjna akcja Stomilu Olsztyn, Kujawa lewą nogą oddał strzał zza pola karnego jednak obok bramki strzeżonej przez Abramowicza.

• Paweł Wojowski zmienia Kuna !

• Faulowany Foszmańczyk i Jegliński otrzymuje "żółtko"

• Dobry dzisiaj występ notuje Kamil Jóźwiak, który wpisuje się na listę strzelców ! Dostał z prawej strony podanie od Czerwińskiego, uderzał kilka razy w obrońców Jóźwiak, za trzecim razem ładuje piłkę pod poprzeczkę ! GKS wychodzi na prowadzenie !

• GOOOOOOOL !!!! KAMIL JÓŹWIAK !! 2:1

• Jóźwiak ! Ależ rajd tego młodego zawodnika ! Piotrowski fauluje go tuż przed polem karnym i dostaje żółty kartonik !

• Faul w ataku Wisio, wolny dla Stomilu, od bramki wybija Piotr Skiba, który występuje z opaską kapitańską.

• Wybija głową Piotrowski i będzie korner dla gospodarzy ! Piłkę ustawia Czerwiński.

• Kontra gospodarzy, Foszmańczyk faulowany przez Lecha. Rzut wolny ze środka boiska.

• Walczy ostro Stomil na murawie przy Bukowej, strzelony gol dał im pewności siebie !

• Do piłki skakał Wisio jednak nie doszedł do strzału !

• W narożniku boiska faulowany Lebedyński i będziemy mieli rzut wolny.

• Nishi zagrywał w pole karne do Piotrowskiego jednak minimalny spalony !

• Obudzili się gracze Stomilu, którzy zaczęli trochę grać piłką w tym spotkaniu !

• Ziemiann zakręcił w polu karnym Wisio, następnie technicznie przymierzył z lewej nogi a piłka wpada do siatki ! Na bukowej mamy remis ! Marcel Ziemiann !

• GOOOOOOOL !!! Ziemiann tafia do siatki !

• No i będziemy mieli pierwszy rzut rożny dla Stomilu !

• Dośrodkowanie Foszmańczyka, na prawej stronie piłka trafiła do Jóźwiaka, ale nic z tego nie wynikło

• Zaczynamy drugą odsłonę !

• A za Szewczyka wszedł Piotrowski

• W przerwie w kadrze Stomilu doszło do dwóch zmian : Głowackiego zastąpił Nishi

• Goście przez całe 45 minut w natarciu szukając swoich szans na zdobycie bramki. Gdyby nie świetna postawa Skiby mogłoby wyglądać to znacznie gorzej. Stomil potrzebuje trochę wstrząsu, po pierwszej odsłonie goście są zupełnie nie widoczni. Bardzo dobry mecz na Bukowej, GKS Katowice po golu Foszmańczyka prowadzi 1:0 i mamy nadzieję, że druga odsłona przyniesie jeszcze kilka bramek, bo sytuacji nie brakowało !

• +2' Nic z tego rzutu rożnego już nie wynikło. Arbiter kończy pierwszą część spotkania !

• +2' Będzie jeszcze korner dla gospodarzy. Piłkę ustawia Czerwiński.

• Pada tuż przed polek karnym Jóźwiak, faulował Ziemnian i będzie rzut wolny .

• Strzał numer dwa w tej pierwszej odsłonie Stomilu Olsztyn, Grzegorz Lech z dalekiej odległości próbował zagrozić ale strzał niecelny.

• Ostatnie minuty tego spotkania a GKS nadal w natarciu ! Zobaczymy drugą bramkę jeszcze w pierwszej połowie ?

• Lebedyński ładnie zagrał w środek do Foszmańczyka, który znalazł się w dobrej sytuacji i bez problemu pokonuje golkipera gości !

• GOOOOOOOL !!!! GKS wychodzi na prowadzenie ! TOMASZ FOSZMAŃCZYK !

• Zza pola karnego uderzał Foszmańczyk, piłka uderzona z lewej nogi nieznacznie obok bramki !

• Z rzutu wolnego dośrodkowywał Czerwiński, Skiba wybija poza pole karne.

• Faulowany Abramowicz, będzie rzut wolny, będzie szansa dla GKS-u !

• Głowami zderzyli się Wełnicki z Prokićiem i ten drugi potrzebował pomocy medycznej. Wszystko jednak jest w porządku i gramy dalej !

• Odpalone race, głośny doping. Kibice się fantastycznie bawią na stadionie przy Bukowej, brakuje tylko bramek !

• Dośrodkowanie Czerwińskiego z prawej strony boiska, głową uderza Lebedyński i poprzeczka ratuje gości ! Bardzo dużo szczęścia mają dzisiaj przyjezdni !

• Kibice wywiesili teraz transparent z napisem "MUROWANY KANDYDAT" po 30 minutach wszystko się zgadza !

• Ależ było gorąco ! Skiba ponownie na posterunku ! Czerwiński wrzucił piłkę w pole karne Skiba zdołał ją wypiąstkować, tam zza pola karnego do strzału złożył się Foszmańczyk i golkiper fantastycznie interweniuje !

• Wrzutka Abramowicza z autu, obrońcy wybijają na rzut rożny.

• Spokojnie teraz GieKsa ciągle posiadaniu piłki, a Stomil całą drużyną broni się na własnej połowie.

• Rzut wolny dla Stomilu, wrzucał w pole karne Kun, strzał głową Lecha bardzo niedokładny.

• Lebedyński próbował dośrodkować w pole karne, mamy rzut rożny !

• Teraz Klepczarek odegrał się Prokićiowi i również zostaje nagrodzony żółtym kartonikiem.

• Prokić za faul otrzymuje zółtą kartkę. Spóźniony i ostry wślizg tego zawodnika. Zasłużył na zółtko !

• Faulowany Kun, będzie rzut wolny. Stomil będzie miał chwilę odetchnąć i pograć piłką.

• Walczył na połowie GieKsy Kujawa ale stracił piłkę i kontra gospodarzy ! Prokić przypadkowo zagrywa do Foszmańczyka, ten z pierwszej piłki oddaje strzał jednak wysoko ponad bramką !

• Leży na murawie Lech, trafiony piłką w twarz.

• Prostopadle chciał teraz zagrać Sapała jednak zbyt mocno i łapie to Skiba. Stomil zepchnięty do defensywy. Nie mieli jeszcze okazji pograć piłką przyjezdni.

• Sapała - Kamiński Abramowicz. GKS spokojnie teraz rozgrywa futbolówkę na własnej połowie boiska.

• Dzieję się bardzo dużo pod bramką Stomilu od początku tego spotkania ! Wrzutka Kalinkowskiego i kolejny rzut rożny dla gospodarzy !

• Ależ gorąco jest pod bramką Stomilu ! Jóźwiak dwukrotnie uderzał po tym rzucie rożnym na bramkę, pierwszy strzał zablokowany a dobitkę rewelacyjnie broni Skiba !

• Jóźwiak ! Znalazł się z piłką w polu karnym, szukał miejsca do uderzenia na bramkę, ale jedynie co się udało to wywalczyć rzut rożny !

• Lebedyński GOOOOL !! Ale spalony był bardzo widoczny ! Stomil miał dużo szczęścia. Gieksa od początku szuka gola !

• W polu karnym niepilnowany znalazł się Lebedyński jednak nie trafił w piłkę !

• Aut dla Gieksy, wrzucenie piłki w pole karne, będzie rzut rożny.

• Od pierwszego gwizdka piłkę w posiadaniu mają gospodarze, jednak póki co spokojnym atakiem pozycyjnym próbują przedostać się pod bramkę Skiby.

• Zaczynamy to spotkanie !

• Zawodnicy już na murawie, gospodarze zagrają w żółtych koszulkach i czarnych spodenkach, natomiast Stomil w ciemno-niebieskich barwach.

• Piłkarze po przedmeczowej rozgrzewce udali się już do szatni a to oznacza, że już za 10 minut usłyszymy pierwszy gwizdek sędziego. Bądźcie Państwo z nami!

• Ciekawostką jest fakt, że Stomil Olsztyn na stadionie przy Bukowej w całej swojej historii pojedynków z GKSem Katowice wygrał tylko raz i stało się to w sezonie 97/98

• Jeżeli chodzi o sytuacje w tabeli olsztyński Stomil z dorobkiem 23 punktów zajmuje 13 miejsce i tylko 4 punkty dzielą biało-niebieskich od strefy spadkowej.

GKS - 36 punktów i 2 miejsce w tabeli z pewnością optymistycznie nastawia kibiców jak i samych zawodników przed tym meczem.

• Forma Stomilu Olsztyn w meczach wyjazdowych pozostawia wiele do życzenia, bowiem na 10 spotkań wyjazdowych wygrali tylko raz. W ostatnim spotkaniu Duma Warmii zremisowała w Sosnowcu z miejscowym Zagłębiem 1:1 a na listę strzelców wpisał się Grzegorz Lech

• Wszyscy kibice, którzy zasiądą na trybunach stadionu przy Bukowej z pewnością spodziewają się spotkania pod dyktando gospodarzy, którzy w ubiegłej kolejce zremisowali z liderem w Chojnicach 2:2. Dziś ze Stomilem GieKsiarze nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów jeżeli chcą być głównym pretendentem do awansu.

• [b]Do rozpoczęcia spotkania pozostało nieco ponad 40 minut a my już znamy jedenastki obu drużyn ! [/Składy ]

• Witam Państwa bardzo serdecznie, na relacje live z meczu GKS Katowice - Stomil Olsztyn rozgrywanego w ramach 21 kolejki I ligi zaprasza - Adrian Milewski !

Sylwester Grochal

GKS Katowice - Stomil LIVE! Olsztynianie znów urwą punkty faworytowi?

GKS Katowice - Stomil LIVE! Olsztynianie znów urwą punkty faworytowi? ©Piotr Hukało

Mecz GKS Katowice - Stomil Olsztyn ONLINE. W jednym z trzech zaplanowanych na piątek spotkań w ramach 21. kolejki Nice I ligi, GKS Katowice podejmie przy Bukowej ekipę Stomilu Olsztyn. Gospodarze w dzisiejszym spotkaniu będą chcieli godnie przywitać się ze swoimi kibicami w rundzie wiosennej, zdobywając komplet punktów z niżej notowanym rywalem. Relacja LIVE w GOL24 od 20:45.

Mecz GKS Katowice - Stomil Olsztyn ONLINE

Niedosyt. To słowo dosyć często powtarzane było w ostatnich dniach w obozie GKS-u Katowice po spotkaniu na szczycie I ligi z Chojniczanką. Podopieczni Jerzego Brzęczka, mimo iż prowadzili już 2:0, pozwolili drużynie z Chojnic wyrównać i tym samym katowiczanom nie udało się rozsiąść kosztem rywala na fotelu lidera pierwszoligowych rozgrywek.

W czubie tabeli status quo.
Podziału punktów na boisku w Chojnicach nie wykorzystała ekipa Zagłębia Sosnowiec, a przyczyniła się do tego ekipa Stomilu, która dość niespodziewanie wywiozła ze Stadionu Ludowego jeden punkt. Podopieczni Adama Łopatki byli bliscy zgarnięcia kompletu oczek, ale w ostatnich minutach Zagłębie, za sprawą Sebastiana Dudka doprowadziło do wyrównania. Punkt zdobyty na trudnym terenie w Sosnowcu może być jednak dobrym prognostykiem dla piłkarzy i kibiców z Olsztyna przed kolejnymi spotkaniami, chociaż przedmeczowe statystyki i historia spotkań z katowiczanami na to nie wskazują.

GieKSa na własnym obiekcie w sezonie 2016/2017 przegrała tylko jedno spotkanie, natomiast piłkarze Stomilu zaledwie raz w trakcie bieżących rozgrywek mogli cieszyć się z trzech punktów wywalczonych na obcym boisku. W Olsztynie zdają sobie jednak sprawę, że sytuacja w tabeli nie jest idealna, dlatego dziś nie zamierzają składać broni.

Sonda

GKS Katowice - Stomil Olsztyn: Kto wygra mecz 1 ligi?

- Chcemy grać o całą pulę, bo jesteśmy w takiej sytuacji, że każde spotkanie musi przybliżać nas do zrealizowania celu jakim jest otrzymanie w tej lidze - mówi przed spotkaniem szkoleniowiec Stomilu Adam Łopatko.

O tym, że starcie ze Stomilem nie musi być wcale spacerkiem, piłkarze GKS-u przekonali się w rundzie jesiennej, kiedy to zremisowali na terenie dzisiejszego przeciwnika 1:1. Wówczas bramkę dla olsztynian zdobył Kujawa, natomiast do wyrównania w dość kuriozalnych okolicznościach doprowadził Eryk Sobków. Jak będzie dzisiejszego wieczoru? Przekonać się będzie można o tym śledząc naszą relację z tego spotkania na GOL24.PL. Początek rywalizacji przy Bukowej o godzinie 20.45.

Forma w ostatnich meczach:

GKS Katowice:
Chojniczanka Chojnice - GKS 2:2 (1 liga, 04.03.2017)
GKS - Chrobry Głogów 0:1 (sparing, 25.02.2017)
GKS - Lokomotiwi Tbilsi 1:2 (sparing, 21.02.2017)

Stomil Olsztyn:
Zagłębie Sosnowiec - Stomil 1:1 (1 liga, 04.03.2017)
Stomil - Olimpia Zambrów 0:0 (sparing, 25.02.2017)
Chojniczanka Chojnice - Stomil 0:1 (sparing, 18.02.2017)

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Stomil - GKS 0:0 (1 liga, 20.08.2016)
Stomil - GKS 0:0 (1 liga, 07.05.2016)
GKS - Stomil 2:2 (1 liga, 10.10.2015)

GKS Katowice - Stomil Olsztyn TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Polsat Sport. Wstęp od 20:30, pierwszy gwizdek sędziego o 20:45. Komentują prosto z Bukowej Cezary Kowalski i Andrzej Iwan. W rolę reportera z murawy wcieli się Łukasz Majchrzyk. Relacja LIVE w GOL24.pl