GKS Katowice

2

Wisła Puławy

1

• Jeszcze znakomita szansa dla Wisły! Uderzenie z 16. metrów w wykonaniu Sedlewskiego zatrzymuje się na poprzeczce! Po chwili sędzia zakończył ten emocjonujący mecz! GKS odnosi trzecie z rzędu zwycięstwo. Wielkie brawa dla obu drużyn za ciekawe widowisko!

• Nowak pozazdrościł Penkovetsovi dobrej gry na przedpolu i również skutecznie interweniował poza polem bramkowym

• Brzydki fragment gry z obu stron. Dużo fauli i szarpanej gry.

• Penkovets znów dobrze piąstkuje piłkę za własne pole karne

• Piotr Darmochwał ukarany kartką chwilę po wejściu na boisko

• Zakotłowało się w polu karnym Wisły, ale nie ma uderzenia na bramkę

• Ostatnia zmiana w Wiśle. W miejsce Patejuka na placu gry pojawił się Darmochwał

• Zmiana także w ekipie GKS-u. Garbacik w miejsce Prokicia

• Druga zmiana w ekipie Wisły. Tomasz Sedlewski zajął miejsce Dawida Pożaka

• Szybka akcja gospodarzy. Mandrysz dośrodkował w kierunku Prokicia, a ten został uprzedzony przez obronę. Po chwili do piłki dopadł Goncerz, ale uderzył niedokładnie.

• Trener gości reaguje na wydarzenia boiskowe i wprowadza Mateusza Olszaka, który zastąpił Konrada Szczotkę

• Goncerz był bliski trzeciej bramki, ale uderzenie z woleja łapie bramkarz gości.

• Rzut karny został podyktowany za zagranie ręką w polu karnym przez gracza Wisły

• Grzegorz Goncerz po raz drugi! Tym razem z rzutu karnego. Ależ szybko GieKSa wychodzi na prowadzenie!

• Rzut karny dla GKS-u!

• Gooool!!! 1:1 Grzegorz Goncerz!! Świetne uderzenie z okolic 15. metra i Penkovets musi wyciągać piłkę z siatki!

• Goście długo wymieniali piłkę na połowie GKS-u, ale ostatecznie piłka znalazła się dłoniach Sebastiana Nowaka

• Penkovets świetnie dziś na przedpolu. Tym razem skutecznie interweniował poza polem karnym

• Patejuk świetnie zagrał do rozpędzonego Pożaka, który płasko wrzucił w pole karne. Dobrze interweniuje Sebastian Nowak

• Konrad Nowak ukarany kartką

• Odpowiedź Wisły. Uderzenie Maksymiuka wyłapuje Nowak

• Lebedyński bliski wyrównania tuż po przerwie. Jego strzał broni Penkovets!

• Od środka zaczął Grzegorz Goncerz

• Gracze obu drużyn już na boisku. Za chwilę rozpocznie się druga część gry!

• Dośrodkowanie z prawej flanki Czerwińskiego i kopia poprzednich sytuacji. Piłka, którą już wszyscy widzieli w bramce w ostatniej chwili wybita z okolic linii bramkowej! Po chwili sędzia zakończył pierwszą połowę. Mimo zdecydowanej przewagi GKS-u, to goście prowadzą 1:0 po bramce Dawida Pożaka

• Minuta doliczona do pierwszej połowy

• Patejuk ostro wszedł w nogi Goncerza, a po chwili sędzia ukarał go żółtą kartką.

• Dobra kombinacyjna akcja między Goncerzem a Lebedyńskim. Ten drugi zagrywa do Abramowicza, który niecelnie uderzył z dystansu.

• Świetna akcja Czerwińskiego, który świetnie przedarł się prawą stroną i zagrał do Goncerza. Strzał zawodnika gospodarzy po raz kolejny zablokowany przez defensywę!

• Uderzenie Konrada Szczotki okazało się za słabe by zaskoczyć bramkarza gospodarzy. Akcja gości została poprzedzona znakomitym crossowym zagraniem Patejuka

• Jak to nie wpadło! Mandrysz zagrał wprost na głowę Goncerza, a piłkę zmierzającą do bramki odbił jeszcze gracz gości i wciąż to GieKSa musi gonić wynik!

• Po dośrodkowaniu z lewej strony w wykonaniu Abramowicza, obok słupka głową uderzał Lebedyński

• Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu. Ukarany nią gracz Wisły Konrad Szczotka

• Bardzo niedokładna centra Abramowicza, który przez chwilę znalazł się po prawej stronie boiska.

• Napór GieKSy trwa. Tym razem niewiele brakowało by Lebedyński przeciął zagranie Zejdlera.

• Długa piłka w kierunku Mandrysza, którego uprzedził Penkovets. Bramkarz gości przy okazji wpadł w pomocnika gospodarzy, ale sędzia nie odgwizdał faulu

• Najpierw z dystansu uderzał Prokic - po jego strzale GKS wywalczył rzut rożny, a następnie uderzenie z dalszej odległości Abramowicza wysoko nad bramką.

• Czerwiński z prawej strony dośrodkował wprost na nogę Prokicia, którego strzał w ostatniej chwili zablokował jeden z graczy gości! Dobitka głową Goncerza nad bramką Penkovetsa!

• Po fatalnym zagraniu Praznovskiego piłkę na 25. metrze przejął Arkadiusz Maksymiuk i zdecydował się na strzał. Piłkę lecącą w środek bramki bez problemu wyłapał bramkarz GKS-u.

• Konrad Szczotka był bardzo bliski pokonania Sebastiana Nowaka po świetnym podaniu... Konrada Nowaka. Piłka po interwencji golkipera gospodarzy przeleciała nad poprzeczką!

• Długa piłka za linię obrony GKS-u trafiła do Konrada Nowaka, ale defensorzy gospodarzy w porę zażegnali niebezpieczeństwo.

• Mandrysz niedokładnie zagrał w kierunku Goncerza przez co napastnik GKS-u nie mógł skutecznie skierować piłki do bramki

• Gooool!!!! 1:0 dla Wisły. Mamy małą niespodziankę biorąc pod uwagę jak wyglądały pierwsze minuty. Wydawało się, że gracze GKS-u bez problemu wyjaśnią sytuację z prawej strony boiska,ale zagranie Patejuka ostatecznie trafiło do Dawida Pożaka, a ten bez problemu skierował piłkę do pustej bramki!

• Zejdler faulowany z prawej strony boiska. Ten sam zawodnik dośrodkowywał z rzutu wolnego, ale Penkovets dobrze wypiąstkował piłkę za pole karne.

• Dobra akcja GKS-u. Podanie Prokicia do Goncerza - strzał napastnika GKS-u zza linii pola karnego obok bramki Penkovetsa

• Na pozycji spalonej znalazł się Patejuk. Zagrywał Arkadiusz Maksymiuk

• Zaatakowali gracze Wisły. Na prawej stronie znalazł się Patejuk, ale swoją gorszą prawą nogą dośrodkował bardzo niecelnie.

• Tym razem dośrodkowywał Zejdler i ponownie dobrze na przedpolu bramkarz gości.

• Złe wybicie graczy gości, z prawej strony centrował Mandrysz, ale dobrze na 5. metrze interweniuje Penkovets

• Losowanie stron za nami, zatem rozpoczynamy starcie przy Bukowej. Rozpoczęli zawodnicy Wisły!

• Sędzia Tomasz Wajda wyprowadza obie jedenastki na murawę stadionu przy Bukowej!

• Zawodnicy obu ekip zakończyli już rozgrzewkę. Dziś gospodarze będą musieli radzić sobie bez Tomasza Foszmańczyka, który był bardzo ważnym zawodnikiem w układance trenera Brzęczka w poprzednich spotkaniach GKS-u.

• Ławki rezerwowych obu drużyn prezentują się następująco:

GKS: Maciej Wierzbicki, Damian Garbacik, Krzysztof Wołkowicz, Paweł Szołtys, Sławomir Duda, Łukasz Pielorz, Eryk Sobków

Wisła Puławy: Andrzej Witan, Piotr Darmochwał, Mateusz Olszak, Adam Patora, Tomasz Sedlewski, Patryk Słotwiński, Bartosz Tetych

• 7. kolejka okazała się bardzo szczęśliwa dla GKS-u, który pokonał na wyjeździe ekipę Podbeskidzia 2:0. Z kolei Wisła zremisowała na własnym obiekcie ze Stomilem Olsztyn 1:1. W tej chwili piłkarze z Puław z dziewięcioma punktami zajmują dziewiąte miejsce w tabeli. Podopieczni Jerzego Brzęczka aktualnie plasują się na 3. miejscu z czterema punktami straty do lidera z Suwałk.

• 8. kolejkę I ligi czas zacząć! Jesteśmy w Katowicach, gdzie miejscowa GieKSa podejmie na własnym stadionie ekipę beniaminka z Puław. Początek tego spotkania już za 30 minut.