3

Bytovia Bytów

2

• Za uwagę dziękuje już Państwu bardzo serdecznie Bartosz Głąb. Miłej soboty!

• Koniec meczu! GKS Tychy w niecodziennych okolicznościach wygrywa z Bytovią Bytów 3:2!

• w końcówce meczu żółtą kartką ukarany jeszcze Daniel Gołębiewski.

• Po wrzucie piłki z autu w pole karne tyszan, piłkę głową strącił Łukasz Wróbel i przez co GKS mógł objąć prowadzenie.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!!!! Coś niesamowitego!!! GKS obejmuje prowadzenie w doliczonym czasie gry!!! Bramkę samobójczą zdobywa Łukasz Wróbel!

• Do drugiej połowy meczu arbiter dolicza co najmniej trzy minuty.

• W końcówce spotkania oba zespoły starają się zdobyć zwycięską bramkę. Jednak w poczynaniach obu jedenastek obserwujemy dużo chaosu.

• Ostatnia zmiana w zespole gości. Daniel Gołębiewski pojawia się na boisku w miejsce Michała Jakóbowskiego.

• Dośrodkowanie z lewej strony boiska Wodeckiego, do którego doszedł Paweł Smółka. Uderzenie snajpera tyszan jednak zdołał obronić bramkarz Bytovii.

• Z dystansu uderza teraz Marcin Wodecki, ale Mateusz Oszmaniec pewnie wyłapuje futbolówkę.

• Zmiana w barwach Bytovii Bytów. Michał Pietroń wchodzi w miejsce Daniela Mąki.

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Marcina Wodeckiej najlepiej w polu karnym gości zachował się Mateusz Bukowiec i strzałem głową pokonał bramkarza rywali!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!! Znowu mamy remis! Mateusz Bukowiec trafia do bramki Bytovii!

• ... oraz Marcin Radzewicz za Damiana Szczęsnego.

• Podwójna zmiana w szeregach GKS-u Tychy. Na boisku melduje się Paweł Smółka za Wojciecha Trochima ...

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Janusz Surdykowski zdobywa drugą bramkę w tym meczu i Bytovia prowadzi 2:1!

• Rzut karny dla Bytovii!!! W polu karnym powalony jeden z zawodników gości i za moment Bytovia będzie miała szansę na objęcie prowadzenia!

• Żółtą kartką w zespole GKS-u Tychy ukarany Mateusz Grzybek.

• Rzut wolny z bocznego sektora boiska wykonał Michał Jakóbowski, a w polu karnym gospodarzy w ogromnym zamieszaniu największą przytomnością umysłu wykazał się Janusz Surdykowski doprowadzając do wyrównania.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!! Bytovia wyrównuje po bramce Janusza Surdykowskiego!

• Druga żółta kartka w tym meczu dla gracza gospodarzy. Tym razem ukarany za faul w środku pola Wojciech Trochim.

• Pierwsza zmiana w ekipie Bytovii. Maciej Kazimierowicz pojawia się na boisku w miejsce Roberta Mandrysza.

• Damian Szczęsny powinien podwyższyć teraz prowadzenie tyszan. Zawodnik gospodarzy przyjął sobie piłkę na klatkę piersiową i oddał potężny strzał zza pola karnego. Futbolówka minimalnie minęła słupek bramki Bytovii.

• Kolejną znakomitą interwencją popisuje się Misztal! Tym razem na rzut rożny wybija strzał zza pola karnego.

• Wrzut piłki z autu Wojciecha Wilczyńskiego aż w pole karne gospodarzy, futbolówkę jednak fantastycznie wyłapuje Piotr Misztal.

• Zaskakujące uderzenie z dystansu jednego z zawodników gości, piłka jeszcze otarła się o obrońcę GKS-u i wyszła na rzut rożny.

• Drugą połowę meczu lepiej zaczęła Bytovia. Goście utrzymują się przy piłce, jednak na razie nie przedostali się pod bramkę tyszan.

• Gwizdek sędziego, zaczynamy drugą połowę!

• Piłkarze obu zespołów wychodzą już na murawę Stadionu Miejskiego w Jaworznie, za moment początek drugiej połowy tego spotkania!

• Zapraszamy na kilkunastominutową przerwą, a zaraz po niej na drugą część meczu w Jaworznie.

• Koniec pierwszej połowy spotkania w Jaworznie. GKS Tychy prowadzi 1:0 po bramce Macieja Kowalczyka w 9. minucie spotkania.

• Do pierwszej części spotkania sędzia Tomasz Radkiewicz dolicza co najmniej dwie minuty.

• Z rzutu wolnego próbował uderzać Mariusz Kryszak, ale fantastyczną interwencją popisał się Piotr Misztal.

• Piotr Misztal teraz fantastycznie przeczytał grę i wyszedł do prostopadłe zagranej piłki zażegnując niebezpieczeństwo.

• W tej samej sytuacji za protesty "żółtkiem" ukarany Karol Piątek.

• Żółta kartka dla bardzo ostry faul ukarany w zespole GKS-u Tychy Kamil Nitkiewicz.

• Fantastyczna, kombinacyjna akcja gości. Wymiana piłki Jakóbowskiego z Surdykowskim, ale w ostatniej chwili z bramki wyszedł Piotr Misztal i złapał piłkę kończąc akcję Bytovii.

• Szybki mecz w Jaworznie, jednak żaden z zespołów nie oddaje wielu strzałów. Gra toczy się głównie w środku pola.

• Wojciech Trochim dośrodkowuje z rzutu rożnego, tym razem bramkarz Bytovii piłkę piąstkuje. Ponowienie akcji tyszan nie przyniosło korzystnego rezultatu.

• Dużą przewagę mają gospodarze, jednak jak na razie poza dość kuriozalną bramką nie przekłada się to na sytuacje bramkowe.

• Mateusz Bukowiec uderza z dalszej odległości, piłka odbiła się jeszcze od Macieja Kowalczyka i powoli wturlała się do "koszyczka" Mateusza Oszmańca.

• Ponownie zakotłowało się w polu karnym tyszan. Tym razem jednak do prostopadłej piłki nie dopadł Robert Mandrysz i bramkarz GKS-u mógł pewnie złapać piłkę.

• To powinno być wyrównanie! Janusz Surdykowski fantastycznie przyjął piłkę na klatkę piersiową w polu karnym tyszan, ale w sytuacji sam na sam z Piotrem Misztalem nie popisał się trafiając wprost w bramkarza rywali.

• Wojciech Trochim uderza z rzutu wolnego, ale teraz świetną interwencją popisał się bramkarz Bytovii!

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego Wojciecha Tromicha, piłkę próbował łapać Mateusz Oszmaniec, ale wypadła mu z rąk, a z tego skrzętnie skorzystał Maciej Kowalczyk, który strzałem z najbliższej odległości otworzył wynik tego meczu!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!! GKS Tychy obejmuje prowadzenie po fatalnym błędzie bramkarza Bytovii i bramce Macieja Kowalczyka!

• Pierwsza żółta kartka w tym meczu już w 10. minucie. Ukarany nią zawodnik Bytovii, Chris Jastrzembski.

• Mariusz Zganiacz bardzo szybko kończy występ w tym meczu. Zastępuje go Mateusz Bukowiec.

• Mariusz Zganiacz poleżał chwilę na boisku po starciu z jednym z rywali, zszedł z boiska i już chyba na nie nie wejdzie.

• Janusz Surdykowski teraz próbował przedrzeć się w pole karne tyszan, jednak został zatrzymany przez blok obronny gospodarzy.

• Na początku spotkania obserwujemy bardzo dużo chaosu w poczynaniach obu jedenastek. Żaden z zespołów nie potrafi na dłużej sprowadzić piłkę na ziemię.

• Bytovia od początku przycisnęła, pierwszy rzut z autu dla gości już pod polem karnym rywali.

• Pierwszy gwizdek sędziego Tomasza Radkiewicza, rozpoczyna Bytovia!

• GKS Tychy zagra dzisiaj na biało, natomiast Bytovia także w jednolitych, czarnych kostiumach.

• Na murawę Stadionu Miejskiego w Jaworznie przy pięknym jesiennym słońcu wychodzą oba zespoły!

• Ławka rezerwowych GKS-u Tychy: Marek Igaz (Br.), Paweł Smółka, Pavol Ruskovsky, Marcin Radzewicz, Hubert Otręba, Mateusz Mączyński, Mateusz Bukowiec.

• Ławka rezerwowych Bytovii: Tomasz Laskowski (Br.), Krzysztof Bąk, Daniel Gołębiewski, Michał Pietroń, Maciej Kazimierowicz, Adrian Wróblewski, Artur Wojach.

• GKS Tychy przed tygodniem rozpoczął istny maraton z beniaminkami. W zeszły weekend podopieczni Przemysława Cecherza grali z Wigrami Suwałki, dzisiaj podejmują Bytovię Bytów, natomiast za tydzień zagrają z Pogonią Siedlce.

• W drużynie Bytovii nie ma dzisiaj większych osłabień, natomiast w ekipie GKS-u zabraknie dzisiaj Sergejsa Kożansa i Łukasza Bociana. Pierwszy z nich zmaga się z niegroźną kontuzją, ale będzie musiał jeszcze odpuścić mecz z Bytovią, natomiast drugi pauzuje za nadmiar żółtych kartek.

• W poprzedniej kolejce rozgrywek 1. ligi tyszanie bezbramkowo zremisowali na wyjeździe z Wigrami Suwałki, natomiast zespół z Bytowa rozbił u siebie Sandecję Nowy Sącz aż 6:1.

• GKS Tychy obecnie plasuje się na szesnastej pozycji z zaledwie jednym zwycięstwem w lidze. Bytovia znajduje się pięć pozycji wyżej, a na swoim koncie mają tylko jedno zwycięstwo więcej od ich dzisiejszych rywali.

• Na murawie Stadionu Miejskiego właśnie trwa rozgrzewka obu drużyn.

• Mamy dzisiaj ładną słoneczną pogodę, co powinno sprzyjać dobrej grze. Miejmy nadzieję, że będziemy światkami dzisiaj naprawdę niezłego spotkania!

• Witamy z Jaworzna, gdzie już za nieco ponad kwadrans na Stadionie Miejskim rozpocznie się spotkanie 11. kolejki 1. ligi pomiędzy GKS-em Tychy, a Bytovią Bytów. Na to spotkanie zaprasza Państwa bardzo serdecznie Bartosz Głąb!