GKS Tychy

0

Chojniczanka Chojnice

2

• Chojniczanka Chojnice wykorzystała dwa błędy jaki przytrafiły się gospodarzom. Rzut karny już na początku spotkania ustawił nieco przebieg gry, a kolejne błędne decyzje sędziego wprowadzały nerwowość w poczynania GKS-u Tychy. Przeważający w dzisiejszym meczu gospodarze nie potrafili zagrozić bramce Łukasza Budziłka. Sędziowie w dzisiejszym spotkaniu pokazali aż 14. żółtych kartek i 1. czerwoną.

• Koniec spotkania. Chojniczanka Chojnice wygrywa w Tychach 0-2 i wywozi cenne 3. punkty z ciężkiego terenu.

• Żółta kartka dla Mateusza Grzybka.

• Paweł Zawistowski groźnie uderza z rzutu wolnego ale dobrze ustawiony Florek wybija piłkę.

• Mecz z żółtą kartką ukończy także Tomasz Boczek.

• Łukasz Grzeszczyk z rzutu rożnego zagrywa na głowę Tanżyny ale ten przenosi piłkę nad bramką rywali.

• Sędzia dolicza co najmniej 5. minut do drugiej połowy.

• Z boiska za drugą żółtą wylatuje Michał Markowski.

• Żółta kartka dla Varadiego. Zrobiło się nerwowo na środku pola. Agresywni wobec siebie zawodnicy obu drużyn.

• Mateusz Grzybek zbyt mocno do Kowalskiego i piłka w rękach bramkarza gości.

• Oba zespoły jakby już pogodzone z wydarzeniami na boisku. GKS Tychy wciąż utrzymuje się przy piłce ale nic z tego nie wynika.

• Fauluje Jakub Świerczok ale tym razem obyło się bez żółtej kartki.

• Mateusz Mączyński dośrodkowuje z lewej strony boiska ale wprost w ręce golkipera Chojniczanki.

• GKS Tychy jeszcze nigdy w historii spotkań z Chojniczanką Chojnice nie wygrał i wydaje się, że dzisiaj też jest już bez szans na ogranie rywali...

• Mateusz Grzybek znalazł się w świetnej sytuacji ale nie oddał nawet strzału. Obrońca GKS-u Tychy będąc na 5. metrze nie potrafił podjąć szybkiej decyzji o oddaniu strzału.

• To już 9. żółta kartka w dzisiejszym meczu - ukarany Irakli Meschia.

• 5551 widzów ogląda dziś spotkanie w Tychach.

• Zmiana także w zespole gości. Na boisku pojawia sie Irakli Meschia.

• Za Macieja Mańkę wchodzi Adam Varadi.

• Kilka przeprowadzonych zmian spowolniło nieco tempo gry i teraz oglądany fragment nudnej i bezbarwnej gry.

• Na spalonym Jakub Świerczok. A napastnik GKS-u Tychy miał przed sobą już tylko bramkarza gości.

• Leży na boisku Tomasz Mikołajczak. Skurcze łapią w 69. minucie meczu zawodnika Chojniczanki Chojnice.

• Mocny i celny strzał Jakuba Świerczoka i z problemami Budziłek. Mamy rzut rożny.

• Jakub Świerczok nie przyjmuje piłki w polu karnym i z kontrą ruszają rywale.

• Mateusz Mączyński zbyt mocno zagrywa w pole karne do Grzeszczyka i tyszanie tracą piłkę.

• Paweł Zawistowski dostaje swoją szansę w tym meczu.

• To już 8. żółta kartka w dzisiejszym meczu!

• Kolejny "kartonik". Żółta kartka dla Jakuba Kowalskiego.

• Zmiana w zespole gości. Na boisku pojawił się Wojciech Lisowski.

• Na czystą pozycję wychodził Jakub Świerczok, a mimo to tylko żółta kartka dla Markowskiego. Chyba kolejna błędna decyzja sędziego. A warto wspomnieć, że dobrą zmianę dał młody napastnik GKS-u Tychy.

• Michał Markowski powinien cieszyć się, że otrzymał tylko żółtą kartkę.

• Na bramkę gości uderzał Mateusz Mączyński. Bardzo słaby i mocno niecelny strzał.

• Żółtą kartką upomniany Mariusz Kryszak.

• Słabe dośrodkowania z bocznych sektorów boiska w wykonaniu Łukasza Grzeszczyka. To nie jest dobry mecz w wykonaniu lidera tyskiego zespołu.

• Fatalne sędziowanie dziś w Tychach. Mocno pogubiony w swoich decyzjach zdaje się być dziś arbiter z Białej Podlaskiej.

• Na spalonym jeden z zawodników gości.

• Obraz gry po przerwie niewiele się zmienił. To gospodarze utrzymują się przy piłce, prowadzą grę ale nie mają okazji na ich wykończenie.

• Piotr Kieruzel w niefortunny sposób wybijał piłkę i mógł zaskoczyć tym swojego bramkarza. Łukasz Budziłek przeniósł piłkę nad poprzeczką własnej bramki.

• Przez dyskusje z sędzia za akcją nie podążył Jakub Świerczok. Chwilę po tym pretensję do sędziego miał Lukasz Grzeszczyk.

• Śpieszy się Paweł Florek, szybko wznawia grę od własnej bramki.

• Już od początku tej części gry bardzo ostro potraktowany Michał Jakóbowski. Agresywnie grają gospodarze licząc na zdobycie kontaktowego gola.

• Zmiany przeprowadzone przez Kamila Kieresia bardzo odważne. Za obrońce mamy napastnika. GKS Tychy za wszelką cenę dążyć będzie do wyrównania.

• Początek drugiej połowy spotkania!

• Debiut w GKS-ie Tychy zalicza również Filip Arezina.

• W przerwie meczu zmiana. Od początku drugiej połowy na boisku melduje się Jakub Świerczok.

• Intensywną rozgrzewkę przeprowadza Jakub Świerczok i Filip Arezina i to oni z pewnością od początku drugiej połowy postarają się odwrócić losy spotkania.

• Najgroźniejsze sytuacje jak do tej pory w drużynie gospodarzy mieli zawodnicy defensywni czyli Mateusz Grzybek i Daniel Tanżyna. Być może po przerwie do głosu dojdą zawodnicy ofensywni i jeszcze zrobi się ciekawie w Tychach.

• Niespodziewany początek meczu i szybkie prowadzenie dla Chojniczanki zaskoczyło gospodarzy. Podopieczni Kamila Kieresia chcąc szybko doprowadzić do wyrównania często zapominali o obronie i jeden z kontrataków zakończył się kolejnym golem. Brakuje w poczynaniach gospodarzy więcej spokoju i dokładniejszych podań. Co najważniejsze brakuje celnych strzałów na bramkę.

• Koniec pierwszej połowy spotkania.

• Jeszcze na koniec pierwszej połowy żółta kartka dla kapitana GKS-u Tychy.

• Zamieszanie na koniec pod polem karnym Chojniczanki ale ostatecznie Łukasz Budziłek wyszedł z opresji po strzale Tanżyny.

• Dzisiaj żółte kartki otrzymują tylko goście - Piotr Kieruzel.

• Nieudany strzał Michała Markowskiego, piłka poszybowała wysoko nad bramką.

• Faul Macieja Mańki na Biskupie. Rzut wolny z narożnika boiska.

• Dziwny przebieg ma ten mecz. Przeważa GKS Tychy, częściej utrzymuje się przy piłce, a mimo to przegrywa już 0-2.

• Daniel Tanżyna przegrał pojedynek główkowy i to zapoczątkowało akcję po której gola zdobył Tomasz Mikołajczak. Sytuacja GKS-u Tychy wydaje się być już fatalna.

• GOL !!! !!! !!! I mamy 0-2 Kolejnego gola zdobywa Tomasz Mikołajczak

• Dużo strat piłki notują podopieczni Kamila Kieresia, sporo niedokładności.

• Chojniczanka po zaskakującym początku i szybkim prowadzeniu cofnęła się. Nie potarfią przebić się przez obronę gości zawodnicy GKS-u Tychy.

• Łukasz Budziłek musi już teraz uważać. Ukarany żółtą kartką zaczyna już grę na czas? Tak przynajmniej wydaje się z wysokości trybun...

• Żółta kartka za dyskusję z sędzią dla bramkarza gości.

• Świetnie prawą stroną przedarł się Mateusz Grzybek ale trafił wprost w ręce bramkarza. Chwilę po tym w poprzeczkę trafił Daniel Tanżyna.

• Wyraźna przewagę w posiadaniu piłki mają gospodarze ale wciąż bez stuprocentowych sytuacji pod bramką rywali.

• Wciąż bezradni w swoich atakach podopieczni Kamila Kieresia. Tym razem faulował w ataku Jakub Kowalski.

• Kolejna kartka również dla zawodnika Chojniczanki. Tym razem ukarany - Andrzej Rybski.

• Pierwsza żółta kartka w meczu. Ukarany nią - Łukasz Kosakiewicz.

• Ależ obrona Pawła Florka! To cud, że nie mamy kolejnego gola. Pomylił się z kilku metrów napastnik gości.

• Bardzo drobiazgowy jest dziś sędzia główny, który upominał dwójkę zawodników walczących przy wykonywanym rzucie rożnym. Tym razem gospodarze bezbłędni i zażegnują niebezpieczeństwo pod własną bramką.

• Kolejny rzut rożny dla Chojniczanki. Sporo już stałych fragmentów gry jak na początkowe minuty spotkania.

• Łukasz Grzeszczyk stracił piłkę tuż przed polem karnym rywali, a mógł chwilę wcześniej podawać do kolegów. Kolejna akcja gospodarzy nie zakończona nawet strzałem na bramkę Łukasza Budziłka.

• Po podyktowanym rzucie karnym, który wydaje się słuszny, każda decyzja sędziego według kibiców wydaje się być krzywdząca. Dają o sobie znak głośnymi gwizdami w stronę Konrada Gąsiarowskiego.

• GKS Tychy po utarcie gola po raz kolejny wydaje się być stroną przeważającą. Tyszanie atakują jednak bez dogodnych sytuacji.

• Łukasz Kosakiewicz przez chwilę nie podnosił się z murawy, ale wrócił już do pełnej dyspozycji i goście grają w komplecie.

• Mateusz Mączyński zdecydował się na oddanie strzału na bramkę Chojniczanki, piłka powędrowała nieznacznie obok słupka.

• Dośrodkowanie Grzeszczyka w pole karne, ale pewnie piłkę wyłapuje Budziłek.

• Nieudany początek meczu gospodarzy, którzy mieli przewagę, ale szybko stracili gola. Teraz walczą o odrobienie strat.

• Gooool z karnego! Biskup daje prowadzenie Chojniczance!

• Rzut karny dla Chojniczanki!

• Kolejny rzut rożny dla GKS, wrzutka i Mączyński uderzył głową nad poprzeczką.

• Spotkanie rozpoczęło się od serii rzutów rożnych dla GKS Tychy. Nic z nich jednak nie wyszło

• Początek spotkania!

• Chojniczanka Chojnice: Kamil Miazek - Paweł Zawistowski, Irakli Meschia, Hieronim Gierszewski, Jakub Mrozik, Filip Kozłowski i Wojciech Lisowski.

• Oto zawodnicy zasiadający na ławkach rezerwowych. GKS Tychy: Marek Igaz - Mariusz Zganiacz, Jakub Świerczok, Dawid Błanik, Seweryn Gancarczyk, Filip Arezina i Adam Varadi.

• Poznaliśmy już oba składy na dzisiejsze spotkanie. Jest kilka niespodzianek w zespole GKS-u Tychy. Dziś mecz na ławce rezerwowych rozpocznie Jakub Świerczok, w jego miejsce Mateusz Mączyński. Powoli nie powinno nikogo dziwić natomiast, że Wojciech Szumilas po raz kolejny wygryzł z podstawowego składu Stepana Hirskyiego.

• Najskuteczniejszymi zawodnikami oby drużyn są Jakub Świerczok (GKS Tychy) oraz Jakub Biskup (Chojniczanka Chojnice). Ten drugi ma o jedną bramkę więcej bo zgromadził ich już 4.

• Chojniczanka Chojnice na wyjazdach spisuje się w kratkę. Dotychczas 1. spotkanie wygrali, 1. zremisowali oraz 1. przegrali. Ostatnie wyjazdowe spotkanie to porażka z Miedzią Legnica.

• W ostatniej kolejce GKS Tychy zremisował na wyjeździe 2-2 z Chrobrym Głogów mimo, iż dwukrotnie prowadził w tym meczu. Podopieczni Kamila Kieresia przed własną publicznością odnotowali 2. zwycięstwa i po 1. remisie oraz porażce. Natomiast ostatnie spotkanie w Tychach GKS wygrał z niepokonanymi na tamten moment Wigrami Suwałki 2-1.

• GKS Tychy w obecnej chwili znajduje się na 10. miejscu w tabeli. Nieco wyżej jest ich dzisiejszy rywal,Chojniczanka plasuje się na 6. pozycji. Tyszanie tracą zaledwie 2. punkty i w przypadku ewentualnej wygranej dzisiaj przeskoczą swojego rywala meldując się na 5. miejscu. W momencie gdy wygrają dziś goście mogą zameldować się nawet na 3. miejscu zbliżając się do ścisłej czołówki.

• Dzisiaj liczymy na bardzo dobre widowisko w Tychach. Oba zespoły w bezpośrednich spotkania grają głównie ofensywnie i strzelają sporo goli. Ostatni pojedynek GKS-u Tychy z Chojniczanką Chojnice zakończył się wynikiem 3-3. Nie mamy nic przeciwko aby dziś również padło tyle goli.

• W ramach tej kolejki odnotowaliśmy dwa bezbramkowe remisy w Zabrzu i Mielcu. Punktami podzieliła się Miedź Legnica z GKS-em Katowice, jednak tam było 2-2. Dwukrotnie w tej kolejce wygrywali gospodarze, a miało to miejsce w Siedlcach i Nowym Sączu. Dwa razy wygrywali także goście. W emocjonującym meczu lepsze okazało się w Bielsku Białej Zagłębie Sosnowiec. Na wyjeździe wygrał również Znicz Pruszków.

• O tej samej porze również w Kluczborku miejscowy MKS podejmować będzie Olimpię Grudziądz.

• Do zakończenia 9. kolejki w 1. lidze pozostały już tylko dwa ostatnie spotkania. W Tychach GKS podejmować będzie Chojniczankę Chojnice. Początek spotkania punktualnie o 18!