1

GKS Katowice

0

• Dziękujemy już za śledzenie naszej relacji! Miłej soboty!

• Koniec spotkania! GKS Tychy triumfuje w derbach Śląska z GKS-em Katowice 1:0 po bramce Marcina Radzewicza!

• Sędzia do podstawowego czasu gry dolicza co najmniej sześć minut!

• Żółtą kartką ukarany Daniel Tanżyna.

• Zmiana w tyskim zespole. Za kontuzjowanego Mateusza Bukowca na boisku melduje się Adam Varadi.

• Na murawie z grymasem bólu na twarzy leży kapitan GKS-u Tychy, Mateusz Bukowiec.

• I ostatnia zmiana w barwach katowickiej GieKSy. Za Bartłomieja Kalinkowskiego na murawie pojawia się Krzysztof Wołkowicz.

• Zmiana w zespole gości. Za Mikołaja Lebedyńskiego na boisku pojawia się Eryk Sobków.

• Zmiana także w zespole GKS-u Katowice. Z boiska schodzi Andreja Prokić, a na nim pojawia się Paweł Mandrysz.

• W momencie bramki mieliśmy jeszcze zmianę w barwach GKS-u Tychy. Filip Arezina pojawił się w miejsce Stepana Hirskyjego.

• Piłka powędrowała do lewej strony boiska, który cudownym strzałem z woleja z bocznej części pola karnego umieścił piłkę w przeciwległym rogu bramki gości!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GKS Tychy obejmuje prowadzenie po trafieniu Marcina Radzewicza!!!!!!

• Sędzia zarządził krótką przerwę na uzupełnienie płynów.

• Pierwsza zmiana w tym spotkaniu. W zespole GKS-u Tychy za Mateusza Mączyńskiego pojawił się Marcin Radzewicz.

• Żółtą kartką ukarany w zespole GKS-u Tychy Stepan Hirskyj.

• Błąd Pawła Florka, który źle obliczył tor lotu piłki i minął się z nią, ta doszła do Grzegorza Goncerza, który jednak nie zdołał opanować futbolówki.

• Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu, a ukarany nią Mateusz Kamiński z GKS-u Katowice.

• Po początkowych dobrych minutach drugiej połowy w wykonaniu zawodników zwłaszcza GKS-u Katowice wracamy do obrazu z pierwszej części meczu, czyli to co ciekawe dzieje się jedynie na trybunach.

• Świetna, koronkowa akcja gości, w ostatniej chwili piłkę z pod nóg Goncerza wybił jeden z obrońców tyszan!

• Uderzeniem z dalszej odległości pokusił się teraz Bartłomiej Kalinkowski, ale futbolówka powędrowała obok bramki gospodarzy.

• Początek drugiej części meczu i znowu Tomasz Foszmańczyk próbował zaskoczyć bramkarza tyszan. Jednak Foszmańczyk nieczysto trafił w piłkę przez co ta powędrowała obok bramki GKS-u Tychy.

• Rozpoczynamy drugą połowę derbowego starcia w Tychach!

• Tyszanie również wybiegli już na murawę, za moment początek drugiej części meczu!

• Piłkarze GKS-u Katowice powrócili już na murawę tyskiego stadionu, za moment powinniśmy zobaczyć także gospodarzy.

• Na murawie na razie nie dzieje się zbyt dużo, za to dużo więcej na trybunach. Miejmy nadzieję, że w drugiej części spotkania piłkarze chociaż w części dorównają swoim kibicom.

• Koniec pierwszej części spotkania w Tychach. W pierwszoligowych derbach Śląska GKS Tychy bezbramkowo remisuje z GKS-em Katowice.

• Do pierwszej części spotkania sędzia dolicza co najmniej dwie minuty.

• Było teraz groźnie pod bramką tyszan. Po rzucie rożnym dla gości do strzału z woleja doszedł Mateusz Kamiński, jego uderzenie niewiele minęło słupek bramki GKS-u Tychy!

• W odpowiedzi tego samego chciał spróbować Łukasz Grzeszczyk, jednak jego uderzenie pewnie wyłapał Mateusz Abramowicz.

• Wreszcie można skomentować coś z boiska. Mikołaj Lebedyński przyjął piłkę przed polem karnym tyszan i szybko zdecydował się na strzał, który jednak ocierając się od jednego z rywali wyszedł na róż rożny.

• GKS Tychy - GKS Katowice

• Na boisku na razie nie dzieje się zbyt wiele, za to mnóstwo na trybunach. Kolejne racowisko w wykonaniu kibiców gospodarzy, tym razem trójkolorowe. Wygląda to imponująco, jednak imponujące mogą być za to niestety kary.

• Kibice GKS-u Tychy zaprezentowali okazałą oprawę meczu derbowego, najpierw sektorówka na całej trybunie najzagorzalszych kibiców tyszan, a teraz odpalają racę. Mają szczęście, że w perspektywie nie mają meczu z Realem Madryt, bo mogą być za to kary.

• Teraz z dalszej odległości starał się zaskoczył bramkarza GKS-u Katowice Maciej Mańka, ale golkiper gości ze spokojem złapał czysto uderzony strzał z woleja zawodnika tyskiej drużyny.

• Po raz kolejny zakotłowało się pod polem karnym tyszan. Teraz o uderzenie pokusił się Tomasz Foszmańczyk, ale jego strzał został zablokowany przed defensywę tyszan.

• Pierwsze uderzenie w wykonaniu piłkarzy gości. Strzałem z woleja swoich sił próbował Grzegorz Goncerz, ale piłka po jego strzale powędrowała wysoko nad bramką Pawła Florka.

• W pierwszych minutach imponują na razie tylko kibice obu zespołów niesamowicie głośnym dopingiem. Zawodnicy natomiast nawzajem się badają, grają twardo, ale w ramach przepisów.

• Pierwsza ofensywna akcja gospodarzy, Jakub Kowalski popędził prawą stroną boiska, dośrodkował w pole karne, jednak futbolówkę ze spokojem zdołał złapać Mateusz Abramowicz.

• Pierwszy gwizdek sędziego! Zaczynamy batalię!

• Piłkarze obu drużyn pojawiają się już powoli na murawie stadionu miejskiego w Tychach, już jest niesamowita atmosfera na trybunach! Za moment start tego spotkania!

• Ławka rezerwowych GKS-u Tychy: Marek Igaz, Wojciech Szumilas, Dawid Błanik, Seweryn Gancarczyk, Marcin Radzewicz, Filip Azerina, Adam Varadi.

• Ławka rezerwowych GKS-u Katowice: Maciej Wierzbicki (Br.), Krzysztof Wołkowicz, Paweł Mandrysz, Sławomir Duda, Oliver Praznovsky, Adrian Jurkowski, Eryk Sobków.

• Piękna słoneczna pogoda w Tychach zresztą jak chyba w całej Polsce, która bardziej przypomina koniec wiosny, niż początek jesieni spowodowała, że stadion miejski może się zapełnić niemal do ostatniego miejsca!

• Witamy z Tychów, gdzie już za około pół godziny rozpocznie się hit 11. kolejki rozgrywek 1. ligi, derbowe starcie pomiędzy GKS-em Tychy, a GKS-em Katowice!