• Koniec spotkania. Miedź pewnie pokonuje GKS Tychy. Czy to koniec Kamila Kieresia?

• Ostatnia zmiana u gospodarzy. Duda za Areżinę.

• Minuty mijają, GKS bez pomysłu. Teraz próba Garguły - niecelna.

• Mamy również roszadę w Miedzi: Gorskie za Bartczaka.

• Szumilas wszedł za Błanika. To pierwsza roszada w GKS i w ogóle w meczu.

• Rybicki stanął przed szansą. Kopnął tuż obok słupka.

• Na boisku niewiele się dzieje. Miedź taki wynik jak najbardziej zadowala. Nie ma presji na kolejne bramki.

• Bartczak obejrzał żółtą kartkę. Godzina gry pod dyktando Miedzi za nami.

• To różni Miedź od GKS (dzisiaj), że umie wychodzić z opresji. Teraz De Amo dobrze odegrał głową do Kapsy.

• Najpierw Areżina, potem Grzeszczyk - i nic. GKS znowu bez gola.

• Do siatki tym razem trafił Rybicki. Uderzył w długi róg z pola karnego. Bramkarz nie dał rady.

• GOOOOOL! Miedź podwyższa na 2:0!

• Grzeszczyk zaczyna drugą część jak pierwszą; od spalonego...

• Druga połowa właśnie się zaczęła. Od środka GKS. Zmian nie ma.

• Koniec pierwszej połowy. Miedź gra lepiej i zasłużenie prowadzi. Wracamy za kwadrans.

• Ukarany został także Gancarczyk.

• Grzybek dostał kartkę.

• GKS gra słabo. Chyba w tej połowie pozostanie bez dobrej okazji na gola.

• Jak się GKS nie ogarnie, to będzie ostatni mecz Kieresia w roli trenera.

• Starał się zaskoczyć Rybicki, ale bez szczęścia. Miedź ma przewagę.

• Raz jeszcze Forsell - teraz gorzej. Strzelił niecelnie.

• Próbował odpowiedzieć Grzeszczyk. Kopnął celnie, ale za słabo. Broni Kapsa.

• Niezawodny Forsell strzela na 1:0. To jego ósmy gol w sezonie. Fin dostał prostopadłą piłkę i ją wykorzystał.

• GOOOOOOOL! Miedź na prowadzeniu.

• Brakuje sytuacji. Poza tą Bartkowiaka trudno mówić o innej. Mecz jest dość wyrównany.

• Bartkowiak! Nie ma gola. Jego próbę z dalszej odległości broni Igaz.

• Trzeci raz arbiter odgwizdał spalonego, zarazem drugi po akcji gospodarzy.

• Niecelnie Garguła. Bardzo niecelnie.

• Pierwsze minuty bez konkretów. Pracę ma Kapsa - z wyłapywaniem piłek.

• Kapsa dobrze interweniuje na przedpolu.

• Próbował Rybicki. Obok bramki.

• Na razie po spalonym - z obu stron. Najpierw Grzeszczyk, potem Łobodziński. Na trybunach niezbyt wielu kibiców.

• Zaczęli. Od środka Miedź.

• Piłkarze są już na murawie.

• GKS na biało, Miedź na niebiesko.

• Za 10 minut początek. Zawody poprowadzi Paweł Pskit - do niedawna sędzia z Ekstraklasy.

• W składzie gości jest Łobodziński. Ostatnio zaczynał z ławki. Dopiero wraca do pełni sił po kontuzji. Dzisiaj pokaże na co go stać?

• W ostatniej kolejce GKS Tychy przegrał na wyjeździe z Wisłą Puławy (1:2). Miedź Legnica uległa Stali Mielec (0:1).

• Mamy jeszcze trochę czasu. Odsyłamy was do zapowiedzi meczu. Przeczytacie ją w tym miejscu.

• Czy aby dzisiaj posady nie straci Kamil Kiereś? Pod jego wodzą GKS ostatnio radzi sobie bardzo słabo. Jak dojdzie kolejna porażka to żadne argumenty "za" mogą się już nie przebić...

• Za niecałe pół godziny rozpoczniemy mecz w Tychach. Szesnasty GKS podejmie dziesiątą Miedź Legnica. Niech nikogo te miejsca nie zwodzą - zapowiada się ciekawe widowisko. Znamy już wyjściowe składy obu drużyn.