GKS Tychy

1

Olimpia Grudziądz

1

• GKS Tychy zdominował drugą połowę spotkania. Miał zdecydowanie więcej okazji do zdobycia zwycięskiego gola ale mecz trwa 90 minut. Pierwsze 45. niestety w wykonaniu gospodarzy nie były za dobre. Wynik remisowy może nieco krzywdzący gospodarzy ale nie byli oni dzisiaj wystarczająco skuteczni. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne Relacje LIVE z Tychów.

• Koniec meczu. GKS Tychy remisują dziś z Olimpią Grudziadz 1:1

• Goście z dala od własnego pola karnego oddalają zagrożenie od własnej bramki

• Trzy minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

• Szumilas z rzutu wolnego i z kłopotami Wrabel poza linię boczną boiska. Bez żadnych kompleksów gra dzisiaj młody wychowanek tyskiego zespołu.

• Kilka groźnych sytuacji w drugiej części gry mieli gospodarze, ale tylko strzał Szumilasa zaskoczył bramkarza gości. Od kilku chwil bez żadnej sytuacji pod bramką zarówno GKS-u jak i Olimpii.

• Trzecia zmiana także w zespole gospodarzy. W miejsce Radzewicza - Grzybek.

• Kolejna zmiana w zespole gości. Boisko opuścił Michalik, a w jego miejsce Banasiak.

• Spokojniejsze tempo gry w ostatnich minutach. Wygląda na to, że oba zespoły będą zadowolone z podziału punktów.

• Dzisiejsze spotkanie w Tychach ogląda 5289 kibiców!

• W miejsce Kasperkiewicza - Smoliński.

• Grzeszczyk z woleja uderza wprost w bramkarza gości. Lepszej sytuacji zawodnik GKS-u może już nie mieć. Lider tyskiego zespołu miał tylko Wrąbla przed sobą.

• Piłkę ręką w polu karnym zagrywał Tanżyna. Na szczęście obrońcy GKS-u Tychy było to pole karne gości, rzut wolny.

• Szumilas mógł dać po raz kolejny powody do radości swoim kibicom. Tym razem niecelnie, a strzał z odległości podobnej do tej z której już dziś pokonał Wrąbla.

• Boisko opuszcza Łukowski, a w jego miejsce Kraska. To pierwsza zmiana w zespole gości.

• Wyraźna już przewaga gospodarzy. Co raz aktywniejszy na lewej stronie Radzewicz.

• Druga zmiana przeprowadzana przez Kamila Kieresia. W miejsce Kowalskiego - Mączyński.

• Grzeszczyk do Radzewicza, ten z pierwszej piłki do Szumilasa ale nie porozumieli się pod polem karnym rywali zawodnicy GKS-u Tychy. Mimo straty piłki szybko ja odzyskują.

• Gospodarze próbują zagrywać długie piłki do swoich napastników z pominięciem linii pomocy ale nie wychodzi to zbyt dobrze.

• Mało widoczni dzisiaj w barwach GKS-u Tychy jego liderzy czyli Grzeszczyk i Świerczok. Żaden z nich nie zaznaczył swojej obecności na boisku choć to ten pierwszy wydaje się być dzisiaj w nieco lepszej dyspozycji...

• Tym razem na spalonym Michalik. Nieudany atak gości i przy piłce wciąż GKS. To gospodarze zdominowali początek drugiej połowy.

• Piłkarze Olimpii Grudziądz jakby nie wyszli na drugą połowę spotkania ...

• Piłka w siatce ale mimo ogromnej wrzawy gol nie został uznany. Na spalonym Świerczok i jego trafienie nie zostaje uznane.

• Pierwsza żółta kartka w tym meczu. Ukarany nią zawodnik gości Jakub Łukowski. Przerwał on groźnie zapowiadający się kontratak.

• Kamil Kiereś trener gospodarzy miał niezwykłego nosa wpuszczając od początku drugiej połowy wychowanka GKS-u Tychy. Szumilas szybko odpłacił się za zaufanie zdobywając wyrównującego gola. Tyszanie wciąż walczą o zwycięstwo w tym meczu.

• Premierowe trafienie wychowanka GKS-u Tychy w barwach klubu. Strzał z poza pola karnego niezbyt silny ale za to niezwykle precyzyjny. GKS chce iść za ciosem i przez moment zepchnął rywali do defensywy.

• GOL !!! !!! !!! Wojciech Szumilas i mamy 1:1 Ależ wejście w mecz młodego zawodnika GKS-u Tychy

• Bardzo szybko tracą piłkę gospodarze, nie potrafią utrzymać się przy niej wymieniając kilka podań. Nie wygląda to zbyt dobrze.

• Nieco odważniej rozpoczął GKS, ale i tak wciąż popełniając błędy. Tym razem rzut wolny dla gości w okolicach pola karnego Florka.

• Jedyna zmiana w przerwie spotkania miała miejsce w szeregach GKS-u Tychy. Boisko opuścił Hirskyj, a w jego miejsce Szumilas.

• Goście rozpoczynają drugą połowę spotkania. Piłkarze Olimpii Grudziądz będą w tej połowie bronić korzystnego dla nich rezultatu.

• Intensywną rozgrzewkę przeprowadził Wojciech Szumilas być może on już od początku drugiej połowy pojawi się na boisku. Kamil Kiereś musi zmienić coś w grze swojego zespołu jeśli chce dzisiaj zgarnąć 3. punkty.

• Pierwsza połowa spotkania nie obfitowała w zbyt wiele sytuacji podbramkowych. W Tychach momentami jest bardzo nudno ale liczymy, że po przerwie obraz gry zdecydowanie się zmieni. GKS Tychy musi teraz zdecydowanie i odważnie zaatakować licząc na korzystny wynik w tym spotkaniu.

• W pierwszej połowie sprawiedliwym wynikiem mógłby być wynik 0:0 ale jeden jedyny błąd GKS-u Tychy wykorzystał Karol Angielski w 28. minucie spotkania.

• Koniec pierwszej połowy spotkania. W Tychach mamy 0:1 i to goście wciąż są bliżsi zdobycia gola.

• Poprzeczka! Było blisko gola na 0:2, ale gospodarze mieli sporo szczęścia.

• Z ostrego kąta próbował Łukasz Grzeszczyk! Broni Jakub Wrąbel!

• Świerczok oddale zbyt słaby strzał aby pokonać Wrabla. Dużo pretensji w tej akcji miał Radzewicz, który liczył na podanie od napastnika GKS-u Tychy.

• Damian Michalik mógł podwyższyć prowadzenie swojego zespołu ale fatalnie spudłował w doskonałej sytuacji. Miał przed sobą już tylko bramkarza GKS-u Tychy. Otrzymał on doskonałe podanie od Kaczmarka.

• Zawodnik Olimpii Grudziądz głową dobił piłkę która wylądowała na poprzeczce po strzale jednego ze swoich kolegów.

• GOL !!! !!! !!! Olimpia Grudziądz obejmuje prowadzenie w Tychach. Gol w kuriozalnych okolicznościach zdobywa Karol Angielski

• Chwilę po tym wykazał się Florek. Bramkarz GKS-u Tychy odważnym wyjściem poza pole karne zażegnał niebezpieczeństwo pod własną bramką.

• Grzeszczyk groźnie uderza na bramkę Wrąbla ale jego interwencja uchroniła gości przed utratą gola.

• Źle wyprowadzają piłkę z własnej połowy gospodarze i sami prokurują groźne akcje pod własną bramką. Poirytowany na swoich podopiecznych Kamil Kiereś.

• Woźniak uprzedza Kowalskiego i interwencja obrońcy Olimpii przerywa atak GKS-u. rzut z autu.

• Na spalonym Karol Angielski. A mógł zawodnik Olimpii znaleźć się sam na sam z Florkiem.

• Dobrze na próbę ataku zareagowali goście i to oni teraz rozgrywają swoją kolejną akcję.

• Florek piąstkuje piłkę dośrodkowywaną z rzutu rożnego i szansa na kontratak dla GKS-u Tychy.

• Górkiewicz mógł dać powody do radości tyskim kibicom ale w dobrej sytuacji fatalnie pudłował. Obrońca GKS-u Tychy pomylił się z naprawdę bliskiej odległości.

• Jak do tej pory błędy popełniane przez GKS Tychy mają miejsce w środkowej strefie boiska i tyszanie nie tracą przez to gola ale mimo to gra gospodarzy musi być zdecydowanie bardziej dokładna.

• Mnożą się błędy podopiecznych Kamila Kieresia, dużo błędów i niedokładnych podań. Proste błędy zawodników w białych strojach.

• Kowalski za mocno wypuścił sobie piłkę, a ta opuściła już boisko. Jego dośrodkowanie niestety już po gwizdku sędziego. Ładnie zapowiadająca się akcja Świerczoka został w ten sposób zaprzepaszczona.

• Dobrze z narożnika dośrodkowywał Kaczmarek, niepewne wyjście do piłki tyskiego bramkarza ale bez celnego strzału jeden z zawodników Olimpii.

• Tym razem rzut rożny dla gości. Już za moment może groźnie być pod bramką Florka.

• Wyrównany początek spotkania, dużo walki ale głównie w środku pola. Żaden z zespołów nie zyskał jakiejś znaczącej przewagi.

• Groźnie pod bramką Wrąbla, małe zamieszanie ale to bramkarz gości wznawia grę od własnej bramki.

• Rozgrywany w środku tygodnia mecz zgromadził nieco mniej kibiców niż zazwyczaj pojawia się w Tychach, ale od samego początku kibice pomagają swoim piłkarzom głośnym dopingiem. Już na samym początku spotkania rzut rożny wykonuje Grzeszczyk.

• GKS Tychy rozpoczyna spotkanie.

• GKS Tychy dziś w jednolitych białych strojach, goście na zielono. Obie drużyny gotowe do rozpoczęcia spotkania.

• W niezwykle ciekawie zapowiadającym się spotkaniu tej kolejki GKS Katowice podejmuje Zagłębie Sosnowiec, ale tam po 70. minutach wciąż 0:0. Liczymy, że w Tychach będziemy świadkami ciekawszego widowiska.

• W rozgrywanych jak do tej pory spotkania 5. kolejki - I ligi mamy tylko jednego gola. Sandecja Nowy Sącz prowadzi z Górnikiem Zabrze do przerwy 1:0. W pozostałych trzech spotkaniach mamy bezbramkowe remisy.

• Zawodnicy obu drużyn opuścili już murawę po przedmeczowej rozgrzewce , za moment początek spotkania!

• W rezerwie Olimpii Grudziądz: Patryk Królczyk - Lukas Klemens, Adam Banasiak, Patryk Skórecki, Marcin Smoliński, Daniel Kraska i Radosław Jasiński.

• Poznaliśmy już składy obu drużyn. W wyjściowej jedenastce GKS-u Tychy bez zmian jeśli chodzi o ostatnie spotkanie. Na ławce rezerwowych zasiedli dzisiaj: Marek Igaz - Mariusz Zganiacz, Mateusz Grzybek, Wojciech Szumilas, Seweryn Gancarczyk, Mateusz Mączyński i Adam Varadi.

• Natomiast w ostatniej kolejce GKS Tychy w wyjazdowym spotkaniu zremisował na wyjeździe z MKS Kluczbork 1:1.

• Goście dzisiejszego spotkania w ostatniej kolejce odnieśli pierwsze w tym sezonie zwycięstwo pokonując Stal Mielec 3:1. Dzisiaj podopieczni Jacka Paszulewicza będą z pewnością chcieli podtrzymać zwycięską passę. Będzie to zadanie niezwykle trudne ponieważ GKS Tychy w ostatnim meczu przed własną publicznością pokonał nie byle kogo bo Górnika Zabrze.

• Witamy ze Stadionu Miejskiego w Tychach! Dzisiaj w ramach 5. kolejki - I ligi GKS Tychy podejmuje Olimpię Grudziądz. Początek spotkanie o godzinie 19, a już teraz na Relację LIVE zaprasza - Mateusz Godyla.