Mecz GKS Tychy - Olimpia Grudziądz ONLINE. Gdzie relacja...

2

Olimpia Grudziądz

1

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji LIVE i zapraszamy na kolejne!

• GKS Tychy przeważał przez całe spotkanie i tylko z powodu braku koncentracji stracił gola. Natomiast Olimpia Grudziądz grała zbyt zachowawczo i defensywnie. Najwidoczniej długa podróż oraz ulewa nie sprzyjały gościom.

• GKS Tychy wygrywa 2:1 i nadal jest niepokonany u siebie w tym sezonie! Tym samym tyszanie mają 14 punktów.

• KONIEC MECZU

• I jeszcze żółta kartka dla Michalika.

• Dośrodkowanie Ferugi z rzutu wolnego piąstkuje Igaz.

• Doliczone zostały 3. minuty.

• Małecki z problemami obronił strzał Kaczmarczyka zza pola karnego.

• Żółta kartka dla kapitana Olimpii.

• Bardzo niecelny strzał z dystansu Ciechanowskiego.

• Ćwielong z rzutu wolnego prosto na głowę zamykającego dośrodkowanie Biernata,ale piłka po jego uderzeniu zatrzymała się na górnej siatce.

• Gol Ćwielonga był już 7. trafieniem GKS-u Tychy w ostatnim kwadransie meczu w tym sezonie.

• Schodzi Radzewicz, wchodzi Grzybek.

• GOL NA 2:1 DLA GKS-U TYCHY! Piotr Ćwielong mija Małeckiego i pakuje piłkę do siatki z ostrego kąta.

• Kaczmarczyk za Błanika.

• Zmiany w GKS Tychy. Bogusławski za Szumilasa.

• Jednak za dużo nerwów dla GKS-u Tychy, brak koncentracji i GOL DLA OLIMPII GRUDZIĄDZ! Strzelcem Eusebio Bancessi. 1-1

• Wiele nerwów na boisku. Żółta kartka dla Abramowicza za faul taktyczny.

• Ostatnia zmiana u gości. Ciechanowski za Salmikivi.

• IGAZ BRONI RZUT KARNY MICHALIKA!

• Również żółty kartonik dla rezerwowego Gancarczyka za protesty.

• Żółta kartka dla Marka Igaza za dyskusję.

• Wełna przechwycił piłkę na połowie, zgrał na ścianę z kolegą ze zespołu i wszedł w pole karne tyszan, gdzie został przewrócony i sędzia odgwizdał rzut karny!

• Nieustający deszcz przeszkadza coraz bardziej piłkarzom. Murawa również nie wygląda już tak dobrze, jak przed spotkaniem.

• Szumilas ekstrawagancko uderzył z powietrza, ale bez większego zagrożenia dla Małeckiego.

• I kolejna kontra Olimpii powstrzymana w zarodku.

• Świetna interwencja Igaza po strzale Woźniaka z rzutu wolnego. Corner dla gości.

• Kontra Olimpii, która nie zakończyła się po raz kolejny strzałem. Dobra praca obrońców GKS-u Tychy.

• Mocne dośrodkowanie Ćwielonga z rzutu wolnego, piłkę wybijają obrońcy.

• Strzał Matusiaka z ponad 20 metrów, ale niecelny.

• Błanik na połowie rywala przechwycił podane Goropevseka i ruszył z kontrą, ale chwilę później sam podał niedokładnie.

• Strzał z 18 metrów Szumilasa. Prosto w ręce Małeckiego.

• Olbrzymia szansa dla GKS-u na gola! Najpierw Ćwielong ubiegł wychodzącego z braki Małeckiego i minął go, lecz za daleko wypuścił sobie piłkę i musiał dośrodkowywać. Podał do Radzewicza, ale kapitan gospodarzy zbyt długo przyjmował piłkę i został zablokowany przez defensywę gości.

• Kocioł przed bramką Igaza po wykonaniu rzutu rożnego, ale ostatecznie piłka została wybita i przejęta przez Błanika, który wyszedł z kontratakiem. Jednak obrońca Olimpii zablokował jego dośrodkowanie.

• Dośrodkowanie Michalika, akcję zamknął Klichowicz, lecz jego strzał został zablokowany i piłka wyleciała na rzut rożny.

• Ćwielong przed szansą wyjścia na sam na sam, ale znalazł się na pozycji spalonej.

• Mocny strzał z rzutu wolnego Woźniaka, ale piłka przeleciała nad poprzeczką.

• Żółta kartka dla Mańki.

• Ćwielong za wysoko z prawego skrzydła i piłka przeleciała przez całe pole karne.

• Bancessi za Nildo.

• Zmiany w Olimpii! Feruga za Wolskiego.

• Bez wątpliwości GKS Tychy przeważał w 1. połowie i bramka Błanika jest tego potwierdzeniem. Olimpia ograniczała się głównie do pilnowania swojej połowy.

• Koniec I połowy!

• Sędzia dolicza 1 minutę.

• Olimpia Grudziądz bez pomysłu na atak, ciągle w defensywie.

• Ćwielong ładnie minął 2 rywali schodząc z prawego skrzydła do środka, ale jego strzał został zablokowany. Rzut rożny.

• Kontra Olimpii została zatrzymana przez obronę GKS-u Tychy.

• Pomocnik gospodarzy idealnie wycelował przy prawym słupku Małeckiego.

• GOOOL DLA GKS-U TYCHY! Dawid Błanik pokonuje z dystansu Małeckiego!

• Błanik po ziemi w pole karne z prawej strony, Radzewicz z kilka metrów wślizgiem uderza piłkę, która powoli turla się do bramki i zatrzymuje ją na linii Małecki!

• Abramowicz po raz 3 z dystansu i piłką zatrzymuje się na bocznej siatce!

• Dośrodkowanie Błanika z prawej strony zablokowane przez Woźniaka. Rzut rożny dla GKS-u.

• Brutalny faul Goropevseka na Zapolniku i żółta kartka!

• Michalik w kontrataku! Przebiegł już kilkadziesiąt metrów z piłką, aż został powstrzymany przez schodzącego do środka Radzewicza.

• Ćwielong wystawił idealnie Matusiakowi, ale pomocnik uderza zbyt słabo i zbyt niecelnie. Od bramki Małecki.

• Mańka wysyła podkręconą piłkę w kierunku bramki Małeckiego, ale strzał przelatuje nad poprzeczką.

• Walka na prawym skrzydle Radzewicza z Wolskim i to obrońca Olimpii wygrywa, wybijając piłkę na aut i przerywając kontratak.

• Strzał z 20 metrów Wolskiego, który nabija jednego z piłkarzy gospodarzy i piłka wyleciała na rzut rożny.

• Żółta kartka dla Szumilasa za faul taktyczny w środku pola.

• Dobry powrót Mańki za Michalikiem i obrońca GKS-u odebrał piłkę efektownym wślizgiem.

• Abramowicz znów z dystansu, ale obok dalszego słupka!

• Ćwielong wyszedł sam na sam i nie wiadomo dlaczego, ale tuż przed polem karnym zwolnił i zamiast uderzać, to chciał zgrać do środka do Błanika, ale piłka została przejęta przez wracającą defensywę gości.

• Dobre uderzenie z dystansu Abramowicza i Małecki z trudem chwycił piłkę przy bliższym słupku.

• Zapolnik dosyć przypadkowo dostał piłkę pod nogi w polu karnym, ale zamiast mocno uderzyć, to tylko lekko kopnął prosto w rękawice Małeckiego.

• Wolski fauluje w środku pola Zapolnika.

• Szybka kontra Olimpii, ale Igaz przechwytuje piłkę.

• Szumilas przepięknie zagrał na wolne pole do Radzewicza, który następnie dośrodkował do Błanika, ale po jego zgraniu głową piłka została wybita przez gości.

• Prostopadłe podanie Adamczyka w pole karne gospodarzy - ciekawy pomysł, ale nie było tam żadnego z partnerów.

• Nildo uderza wślizgiem z około 6 metrów, ale posyła piłkę nad poprzeczką!

• Adamczyk ciut za mocno z cornera i od bramki Igaz.

• Strzał z ostrego kąta Salmikiviego, ale Igaz wybija piłkę na rzut rożny.

• Próba szybszej akcji skrzydłem gości, ale ostatecznie piłka przekracza linię końcową i od bramki Igaz.

• Olimpia nie chciała wypuścić z połowy GKS-u Tychy, ale gospodarze ostatecznie uwolnili się z pressingu i spędzili dobrą minutę pod polem karnym gości, ale dobrze ustawiona defensywa Olimpii nie pozwoliła na rozegranie akcji.

• I PIERWSZY GWIZDEK MATEUSZA ZŁOTNICKIEGO! ROZPOCZYNAJĄ GOŚCIE!

• Już za moment początek meczu, a opady deszczu przybierają na sile.

• Gospodarze po wczorajszych meczach Nice 1 Ligi są aktualnie na 12. pozycji. Natomiast Olimpia jest 8.

• Piłkarze powoli schodzą z rozgrzewki do szatni. Już za niecałe 12 minut pierwszy gwizdek!

• Mecz poprowadzi sędzia Mateusz Złotnicki, który w trzech poprzednich spotkaniach, które sędziował, pokazał aż 18 żółtych kartek i 1 czerwoną.

• Ławki rezerwowych: GKS Tychy: Dobroliński, Fidziukiewicz, Grzybek, Szywacz, Gancarczyk, Kaczmarczyk, Bogusławski. Olimpia Grudziądz: Królczyk, Koval, Bancessi, Feruga, Zitko, Ciechanowski, Handzlik.

• Ciekawie wygląda także analiza gry obu ekip. Olimpia Grudziądz jak na razie w tym sezonie lepiej spisuje się w pierwszych połowach, natomiast GKS Tychy strzela najwięcej w ostatnim kwadransie gry.

• Zarówno GKS Tychy, jak i Olimpia Grudziądz nie radzą sobie w tym sezonie na wyjazdach. Dlatego można sądzić, że to gospodarze wygrają dzisiejsze spotkanie. Ale należy nie zapominać o nieustających opadach deszczu, które na pewno sprawią wiele figli piłkarzom.

• Pogoda dzisiaj nie rozpieszcza ani piłkarzy, ani kibiców. Od dwóch dni obfite opady deszczu zalewają powoli Tychy. Na szczęście murawa Stadionu Miejskiego jest przygotowana perfekcyjnie i na razie nie widać, aby woda gromadziła się na niej.

• Witamy serdecznie Państwa na relacji LIVE z meczu GKS Tychy - Olimpia Grudziądz, który odbędzie w ramach 9. kolejki Nice 1 Ligi!

Szymon Kastelik

Mecz GKS Tychy - Olimpia Grudziądz ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Maciej Gapinski

Mecz GKS Tychy - Olimpia Grudziądz ONLINE. Już o godzinie 15. GKS Tychy podejmie u siebie Olimpię Grudziądz. Niepokonani na własnym boisku gospodarze liczą na upragnione od kilku tygodni zwycięstwo. Natomiast goście chcą dogonić w tabeli czołówkę ligi, ale aby to zrobić, potrzebują trzech punktów.

Mecz GKS Tychy - Olimpia Grudziądz ONLINE

Dzisiaj o godzinie 15. GKS Tychy podejmuje u siebie Olimpię Grudziądz, w ramach 9. kolejki Nice 1 Ligi. Będzie to pojedynek drużyn zajmujących miejsca w środku tabeli i tracących do siebie tylko dwa punkty.

GKS Tychy powraca wreszcie do gry na własnym boisku, po dwóch wyjazdowych meczach, które kompletnie nie wyszły Trójkolorowym.
Najpierw przegrali 0:3 w Chojnicach, a w miniony czwartek zremisowali rzutem na taśmę z Ruchem 2:2. Ogólnie w tym sezonie GKS Tychy gra przeciętnie na wyjazdach – zdobył tylko cztery punkty podczas czterech spotkań. Inaczej wygląda jego forma u siebie. Stadion Miejski w Tychach przypomina prawdziwą twierdzę – GKS zdobył już przy ulicy Edukacji siedem punktów w trzech meczach. Olimpia Grudziądz także nie imponuje formą wyjazdową (sześć punktów w trzech meczach) – dlatego w tej statystyce należy wypatrywać szansy GKS-u na zwycięstwo, który na razie jest niepokonany w domu.

Styl gry dzisiejszy rywali pozostawia wiele do życzenia. Ponieważ jeżeli już zdobywali punkty, to często w dziwnych, dramatycznych okolicznościach. Zatem można spodziewać się po nich naprawdę wszystkiego. Albo kibice ujrzą nudne spotkanie na zero z tyłu, albo dynamiczny mecz z zabójczą końcówką, do czego przyzwyczaił nas już np. GKS Tychy. Chociaż wyniki z poprzedniego sezonu nie nastawiają optymistyczne: najpierw w sierpniu 2016 roku padł remis 1:1, a następnie w rundzie wiosennej wygrała skromnie Olimpia 1:0.

Potencjalne zwycięstwo przynosi wiele korzyści dla obu stron. Bowiem trzy punkty zarówno dla gospodarzy, jak i dla gości, daje im możliwość kontrolowania ucieczki liderów ligi. Spotkanie o godzinie 15., rozpocznie sędzia Mateusz Złotnicki z Lublina. Naturalnie zapraszamy wszystkich do śledzenia naszej relacji LIVE z tego wydarzenia.

Mecz GKS Tychy - Olimpia Grudziądz TRANSMISJA TV

Nie będzie telewizyjnej transmisji z meczu GKS Tychy - Olimpia Grudziądz. Tekstowa relacja na żywo w GOL24.pl!