0

Pogoń Siedlce

1

• Dziękujemy już Państwu za śledzenie naszej relacji i zapraszamy oczywiście na kolejne. Miłego wieczora!

• Koniec spotkania w Tychach! GKS przegrywa z Pogonią Siedlce 0:1 po bramce strzelonej w pierwszej połowie przez Daniela Chyłę.

• Do drugiej części spotkania arbiter doliczył co najmniej cztery minuty.

• Znakomite uderzenie z dystansu Wojciecha Szumilasa, ale instynktownie interweniuje Rafał Misztal!

• Ostatnia zmiana również w barwach Pogoni Siedlce. Tomasz Lewandowski pojawia się w miejsce Grzegorza Tomasiewicza.

• I mamy kolejną żółtą kartkę w tym spotkaniu. Tym razem ukarany nią Daniel Chyła z Pogoni Siedlce.

• Marcin Radzewicz próbował zaskoczyć bramkarza rywali uderzając z rzutu wolnego w po ziemi w bliższy róg bramki, ale Radzewicz nie trafił w światło bramki.

• Żółtą kartką za ostry faul w bocznej stronie boiska ukarany Marcin Burkhardt.

• Zmianę mamy również w zespole gości. Piotr Kurbiel pojawia się w miejsce Łukasza Wójcika.

• I ostatnia zmiana w barwach tyskiego zespołu. Mateusz Grzybek wchodzi w miejsce Tomasza Górkiewicza.

• Żółtą kartką za faul pod własnym polem karnym ukarany zostaje Mateusz Żytko.

• Druga zmiana w tyskim zespole. Wojciech Szumilas pojawia się w miejsce Mateusza Bukowca.

• Wróciliśmy do kopaniny z pierwszej połowy. Aktualnie na murawie stadionu miejskiego nie dzieje się wiele. Niestety piłkarze obu zespołów nie rozpieszczają nas swoimi zagraniami.

• Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu. Za faul w środku pola ukarany Daniel Dybiec.

• Kolejny raz tyszanie zagrozili bramce Pogoni Siedlce. Mateusz Mączyński zdecydował się na potężny strzał zza pola karnego, ale rykoszet uratował Rafała Misztala od interwencji.

• I mamy pierwszą zmianę również w drużynie Pogoni Siedlce. Marcin Burkhardt pojawia się w miejsce Daniela Świerblewskiego.

• I wreszcie znakomita okazja dla tyszan na jaką czekali chyba od początku spotkania! Piłkę w polu karnym Pogoni Siedlce dostał Jakub Świerczok, ale fatalnie spudłował i tyska drużyna wciąż musi gonić wynik.

• Pogoń Siedlce ponownie mocno rozpoczęli połowę. Z rzutu wolnego uderzał Daniel Chyła, a z problemami, ale ostatecznie skutecznie interweniował Paweł Florek.

• Rozpoczynamy drugą połowę spotkania w Tychach.

• Przed rozpoczęciem drugiej połowy mamy jedną zmianę w barwach GKS-u Tychy. Jakub Kowalski pojawia się w miejsce Macieja Mańki.

• Zawodnicy obu zespołów ponownie pojawiają się na murawie tyskiego stadionu. To znak, że za chwilę rozpocznie się druga połowa spotkania.

• Koniec pierwszej części spotkania w Tychach. GKS przegrywa z Pogonią Siedlce 0:1 po bramce głową Daniela Chyły. Na drugą połowę zapraszamy za kilkanaście minut.

• Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy sędzia dolicza co najmniej jedną minutę.

• Po raz kolejny Jakub Świerczok uderza po ziemi z rzutu wolnego. Tym razem jednak trafił w bramkę, ale żadnego problemu ze złapaniem piłki nie miał Rafał Misztal.

• Cudowne podanie w pole karne Pogoni Siedlce w wykonaniu Macieja Mańki wprost na głowę Łukasza Grzeszczyka, ale ten w znakomitej sytuacji nie trafił nawet w bramkę.

• Gra obu zespołów wciąć delikatnie mówiąc nie zachwyca. Coraz większą przewagę w posiadaniu piłki ma GKS Tychy, jednak nie wynika z tego nic konstruktywnego.

• Gospodarze starają się prowadzić grę, ale rywale również bardzo skutecznie bronią dostępu do własnej bramki przez co w ostatnich minutach nie oglądamy zbyt emocjonującego pojedynku.

• Pogoń gra w ostatnich minutach nieco bardziej ostrożnie. Nie angażują większych sił w ataki ofensywne, natomiast dobrze skonsolidowana tyska obrona nie daje przepuścić rywali we własne pole karne.

• Zmizerniała nam nieco gra w ostatnich minutach. Żaden z zespołów zbytnio nie zbliża się pod pole karne rywala. Typowa pierwszoligowa "rąbanka".

• Po rzucie rożnym dla tyszan z problemami we własnym polu karnym interweniował Rafał Misztal, ale sędzia odgwizdał faul na bramkarzu Pogoni Siedlce, którego naciskali zawodnicy GKS-u Tychy.

• Teraz swoich sił strzałem z dystansu próbował Mateusz Mączyński, ale piłka po rykoszecie wyszła na rzut rożny.

• Z rzutu wolnego mocno po ziemi uderzał Jakub Świerczok, ale jego strzał w znacznej odległości minął słupek bramki Pogoni Siedlce.

• Pogoń po zdobytej bramce wcale się nie cofnęła, a wręcz przeciwnie. To oni wciąż narzucają warunki w tym spotkaniu i raz za razem zagrażają bramce Pawła Florka.

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego dokładnie głową przymierzył Daniel Chyła dzięki czemu otworzył wynik spotkania w Tychach!

• GOOOOOOOOOOOOOOL!!! Piorunujące rozpoczęcie spotkania w Tychach! Bramkę dla Pogoni Siedlce zdobywa Daniel Chyła!

• Sam początek spotkania i już gospodarze zagrozili bramce Piotra Misztala. Marcin Radzewicz oddał strzał zza pola karnego, który jednak powędrował obok bramki Pogoni.

• Pierwszy gwizdek sędziego, zaczynamy pojedynek w Tychach!

• Piłkarze obu zespołów pojawili się już na murawie tyskiego stadionu! Za moment zatem rozpocznie się spotkanie GKS-u Tychy z Pogonią Siedlce.

• Ławka rezerwowych GKS-u Tychy: Marek Igaz (Br.), Mariusz Zganiacz, Jakub Kowalski, Mateusz Grzybek, Wojciech Szumilas, Seweryn Gancarczyk, Adam Varadi.

• Ławka rezerwowych Pogoni Siedlce: Przemysław Frąckowiak (Br.), Tomasz Lewandowski, Marcin Paczkowski, Daniel Gołębiewski, Marcin Burkhardt, Piotr Krawczyk, Piotr Kurbiel.

• Pierwsze składy zespołów macie Państwo podane w panelu relacji LIVE, natomiast już za moment podamy również ławki rezerwowych obu zespołów.

• Przed meczem w Tychach przeszła straszliwa ulewa, która powoli ustaje, choć deszcz wciąż pada. Jednak murawa Stadionu Miejskiego w Tychach jest dobrze przygotowana i wydaje się, że nic nie zagraża rozpoczęciu się dzisiejszego spotkania.

• Witamy z Tychów, gdzie już za nieco ponad kwadrans zagrają przeciwko sobie GKS Tychy i Pogoń Siedlce w ramach 1. kolejki rozgrywek 1. ligi. Na relację LIVE z tego spotkania zaprasza Państwa bardzo serdecznie Bartosz Głąb!